15381 посетитель онлайн
10 351 53

Народный депутат от "Слуги народа" Бондарь обвинила авторов законопроекта 5655 во лжи

квартира,жк,іпотека,будівництво,житло,новобудова

Народный депутат от "Слуги народа" Анна Бондарь заявила, что авторы скандального законопроекта 5655 о "градостроительной реформе" ввели в заблуждение Верховную Раду, когда заявили, что учли все замечания НАПК и что реформа базируется на градостроительной модели ведущих европейских стран и США.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом Анна Бондарь написала на своей странице в Facebook.

"На подкомитете нам говорили, что ВСЕ замечания НАПК сняты, мол, на комитете будут представители, спросите. На комитете представителей НАПК не было. Или не сообщили, или не впустили в зум, как и Министерство культуры и информационной политики Украины и Национальный Союз Архитекторов Украины – НСАУ. Но простой анализ текста показал, что НЕ ВСЕ учтено. Кстати, то, что учтено, сделано таким образом, чтобы не было возможности выполнить. Ложь на лжи", - заявила Анна Бондарь.

Также, по ее словам, не соответствует действительности утверждение авторов законопроекта о том, что при его подготовке использовались модели европейских стран и США.

"Есть время и есть вдохновение подробно ознакомиться с "американской", "британской" и "французской" моделью, на которые ссылаются авторы законопроекта. Спойлер: 5655 не имеет к этому отношению. Частного градостроительного контроля в этих странах не существует. Об этой лжи готовлю основательные материалы. Что неприятно в этой ситуации, это то, что заявления: все учтено, это "американская", "французская", "английская" модель повлияли на депутатов, отдавших свой голос "за", - отметила народная депутат.

Бондарь поблагодарила Национальное агентство по вопросам предотвращения коррупции за четкую и последовательную позицию, а также обнародовала письмо, в котором содержится перечень неучтенных замечаний НАПК.

Ранее сообщалось, что законопроект №5655 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины по реформированию сферы градостроительной деятельности" вызвал резкую критику в обществе. НАПК, Министерство культуры и информполитики, Национальный союз архитекторов Украины, Ассоциация городов Украины и другие настаивали на доработке этого законопроекта. Однако 13 декабря Верховная Рада 228 голосами приняла законопроект в целом. Сейчас он находится на подписи Президента. Петиция о ветировании законопроекта №5655 набрала необходимые 25 000 голосов за несколько часов, а в общей сложности ее подписали более 42 000 украинцев. Кроме того, обращение к Президенту о применении права вето к этому закону подписали десятки общественных организаций и представителей ведущих СМИ.

Топ комментарии
+18
Депутатка Шуляк - аферистка.
показать весь комментарий
11.01.2023 14:40 Ответить
+17
Ситуація - знайдено фундамент одного з палаців Князя Володимира в Київі на ділянці яку розробляє відомий забудовник, думаєте там на цьому фундаменті не буде побудована галіма багатоповерхівка навіть без підземного паркінгу ?
показать весь комментарий
11.01.2023 14:22 Ответить
+16
"слуги" ж голосують не читаючи закони. По відмашці своїх паханів Стефанчука, Арахамії, Колі-котлети.
показать весь комментарий
11.01.2023 14:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ой, та не може того бути!
показать весь комментарий
11.01.2023 14:21 Ответить
Депутатка Шуляк - аферистка.
показать весь комментарий
11.01.2023 14:40 Ответить
А ці дурачки з слуги урода, їм підсунь "дарствєнную" на їхню квартиру/машину і скажи, що то просто бумажка, вони підпишуть не дивлячись. ****, кого навибирало тупе бидло в ВР, таке саме тупе бидло
показать весь комментарий
11.01.2023 16:35 Ответить
Яка зручна позиція - спочатку ******* депутати-виродки "заробляють" на голосуванні антидержавницьких законів а потім заявляють що їх обманули так звані автори-пройдисвіти. Хватить!?! Нікчемні покидьки, прийде час відповісте за все.
показать весь комментарий
11.01.2023 16:04 Ответить
Ситуація - знайдено фундамент одного з палаців Князя Володимира в Київі на ділянці яку розробляє відомий забудовник, думаєте там на цьому фундаменті не буде побудована галіма багатоповерхівка навіть без підземного паркінгу ?
показать весь комментарий
11.01.2023 14:22 Ответить
Шахраі-мошенники.
показать весь комментарий
11.01.2023 14:24 Ответить
і шо? може шуляк ноги повідриваєте щоб не бігала до шпиталю наших воїнів оббріхувати?
показать весь комментарий
11.01.2023 14:24 Ответить
Ваші воєнні хай не піаряться на законах, а виконують свій обов'язок.
показать весь комментарий
12.01.2023 23:44 Ответить
Згадала баба, як дівкою була - на#єра цей лемент тепер, коли закон вже прийнятий? Якщо знали, що "все брехня", навіщо голосували? Що за...
показать весь комментарий
11.01.2023 14:25 Ответить
щоб відізвати.
показать весь комментарий
11.01.2023 14:30 Ответить
Чи їй хтось заборонив виконувати свої прямі депутатські обов'язки - ознайомитися з тим, за що голосуєш, подавати свої правки і пропозиції, переконувати колег по зраді у шкідливості для держави ОПешної ініціативи?

Мабуть відчувають початок незворотніх тевтонічних процесів і як наслідок - перевзуваються на ходу, стахановськими темпами масово почнуть міняти свою антинародну окраску.
показать весь комментарий
11.01.2023 17:05 Ответить
ха-ха-ха!

бджоли проти меду?????

НЕ ВІРЮ У ЩІРІСТЬ приСЛУГ! КРАПКА!
показать весь комментарий
11.01.2023 14:25 Ответить
Мери міст ніяк не заспокояться, в них зараз прикривають корупційний краник.
Бути мером в Україні це лише бізнес, через те вони зараз ниють як свині, хочуть щоб було як раніше.
показать весь комментарий
11.01.2023 14:26 Ответить
ой молодець, візьми у андрійка єрмака цукерку
показать весь комментарий
11.01.2023 14:29 Ответить
Стільки тупості в одному реченні я вже давно тут не бачив!
показать весь комментарий
11.01.2023 18:10 Ответить
Підтримую )))
показать весь комментарий
12.01.2023 23:45 Ответить
Ввели в оману тому що головний слуга Вовка Оманський.
показать весь комментарий
11.01.2023 14:27 Ответить
Ситуація з цим законом нагадує закон про продаж землі, декілька років тому.
В цивілізованих країнах вже сто років тому як можна продавати землю, а також там існують аналоги законів 5655.
показать весь комментарий
11.01.2023 14:28 Ответить
В обох випадках Зеля провів у ВР аферу.
показать весь комментарий
11.01.2023 14:43 Ответить
Так то в цивілізовах країнах
показать весь комментарий
11.01.2023 14:47 Ответить
Покажить мені країну де можна купувати землю по 10 000 га !
показать весь комментарий
11.01.2023 16:16 Ответить
І країну, де власник відмовився продати свою землю, олігарх законно (за земельною аферою) зможе забрати землю через суд.
показать весь комментарий
11.01.2023 17:11 Ответить
А що заважало ретельно ознайомитись перед голосуванням
показать весь комментарий
11.01.2023 14:29 Ответить
"слуги" ж голосують не читаючи закони. По відмашці своїх паханів Стефанчука, Арахамії, Колі-котлети.
показать весь комментарий
11.01.2023 14:33 Ответить
Слуги отримали конверти.
показать весь комментарий
11.01.2023 14:53 Ответить
просто они не вміють читати
показать весь комментарий
11.01.2023 15:48 Ответить
Сімейка єрмаків та забудовники-риги це не корупція?
показать весь комментарий
11.01.2023 14:35 Ответить
Єрмак і Столар уклали «олігархічний союз для чергового дерибану Києва»...

https://zn.ua/ukr/POLITICS/jermak-i-stolar-uklali-oliharkhichnij-sojuz-dlja-cherhovoho-deribanu-kijeva-prjamo-pid-nosom-u-zelenskoho-chernenko.html

показать весь комментарий
11.01.2023 14:36 Ответить
При всій повазі до вашої обізнаності, який мені хєр що забудовники тепер будуть домовлятися на рівні оп і все буде грабуватися централізовано як заповів нам Віктор Федорович і його Саня Стоматолог? А місцеве самоврядування фактично знищене? Вилікували хворого відтинанням голови
показать весь комментарий
11.01.2023 14:41 Ответить
"На підкомітеті нам казали..."-а у того, хто "казали", є прізвище?
Хто вас ввів оману?
Це людина чи штучний інтелект?
показать весь комментарий
11.01.2023 14:33 Ответить
Обманули меня..... А то что ты соизволила закон прочитать только после скандала, а не до принятия - это как?
показать весь комментарий
11.01.2023 14:35 Ответить
жулики
показать весь комментарий
11.01.2023 14:36 Ответить
Скільки та омана забудовникам коштувала, по 50 тищ зеленських на служебне рило?
показать весь комментарий
11.01.2023 14:39 Ответить
Яка б не була та Бондар, треба разом з нею вимагати перегляду цього закону.
Кошмарити її можна паралельно.

Але якщо вам "треба не шашечки , а їхать", треба вимагати скасувати цей закон. Бондар це вторинне
показать весь комментарий
11.01.2023 14:44 Ответить
Закон добрий, але мери крадії від нього у шоці
показать весь комментарий
12.01.2023 23:49 Ответить
Не заважайте ОП відбудовувати країну! Точніше будувати зекурятники за скажені гроші під контролем завгоспа канцелярії !
показать весь комментарий
11.01.2023 14:54 Ответить
А чого цю брехуху ще й досі не вигнали? Ааа.... вона ж очолює партію Слуга народу
показать весь комментарий
11.01.2023 15:01 Ответить
Мабуть тому що брехню каже Бондар Ганна, яка доречі з самого початку голосувала «проти» так в чому її обманули ? Інакше би мабуть голосувала «за» ??
показать весь комментарий
12.01.2023 23:50 Ответить
Тобто ці курви навіть не читають, за що голосують. Ця курва зараз це підтвердила.
показать весь комментарий
11.01.2023 15:02 Ответить
Саме курва Бондар і бачить в нас дурнів стверджуючи що когось там обманули, тільки питання, вона то голосувала «проти»…… а в інакшому випадку голосувала би «за» ????? Ось так…..
показать весь комментарий
12.01.2023 23:51 Ответить
Спочатку лобістку будівельників призначили головою з питань містобудування, аж раптом такий нежданчик, вона протягнула закон на корить забудовників
показать весь комментарий
11.01.2023 15:07 Ответить
ВУ депутатів мізків нема тільки корито воно не пусте от 228 і проголосували і зеленський теж підпише бо все що сказано више відноситься і до нього
показать весь комментарий
11.01.2023 15:26 Ответить
Уже не підпише, і так достатньо уже смердить від цього бєрєменского музиканта, куди вже далі?
показать весь комментарий
11.01.2023 17:19 Ответить
ВР ви там що, уху їли? Ви маєте кожну літеру, кожну кому в проекті закону прочитати, вивчити, а не на слово комусь вірити. Бо інакше яка з вас користь, навіщо ви потрібні?
Приймати закони які пишуть олігархи, не читаючи?
А чи знаєте, кохані, що це злочин?
показать весь комментарий
11.01.2023 16:19 Ответить
Не читати за що голосуєш на жаль не злочин, але яскравий маркер для негайної заміни тих приймаючих.
показать весь комментарий
11.01.2023 17:23 Ответить
Все вони читають, це Ганна Бондар брехню пише, вона голосувала «проти» тому хай не бреше зараз…..