10977 посетителей онлайн

В результате удара россиян по Днепру погибли 25 человек, в настоящее время разыскивают 43 человека, - Зеленский. ФОТОрепортаж

Об этом глава государства сообщил в Telegram, передает Цензор.НЕТ.

"Днепр. По состоянию на данный момент спасены 39 человек, из них 6 детей. Погибли 25 человек, из них 1 ребенок. Травмировано 73 человека, из них 13 детей. Разыскивается 43 человека. Предварительно разрушены 72 квартиры и повреждено более 230 квартир.

Установлены 4 палатки ГСЧС и 2 палатки от волонтеров. Психологи оказывают помощь пострадавшим.

Поисково-спасательные работы и демонтаж опасных конструктивных элементов продолжаются. Круглосуточно. Продолжаем бороться за каждую жизнь.

Мои соболезнования всем родным и близким погибших", - говорится в сообщении.

В результате удара россиян по Днепру погибли 25 человек, в настоящее время разыскивают 43 человека, - Зеленский 01
В результате удара россиян по Днепру погибли 25 человек, в настоящее время разыскивают 43 человека, - Зеленский 02
В результате удара россиян по Днепру погибли 25 человек, в настоящее время разыскивают 43 человека, - Зеленский 03
В результате удара россиян по Днепру погибли 25 человек, в настоящее время разыскивают 43 человека, - Зеленский 04
В результате удара россиян по Днепру погибли 25 человек, в настоящее время разыскивают 43 человека, - Зеленский 05
В результате удара россиян по Днепру погибли 25 человек, в настоящее время разыскивают 43 человека, - Зеленский 06
В результате удара россиян по Днепру погибли 25 человек, в настоящее время разыскивают 43 человека, - Зеленский 07

Топ комментарии
+24
"Президент Володимир Зеленський висловив співчуття всім рідним і близьким загиблих внаслідок удару по житловому будинку у Дніпрі."
Єдина форма співчуття яку можна було би сприйняти за правдиву від нього, це якщо він звільнить свого менеджера, заткне його радника і покарає корупціонерів, людям жити немає де, а його шушара гуманітаркою торгує і по курортам розсікає.
показать весь комментарий
15.01.2023 15:27 Ответить
+21
Щемливі пусті слова, як і все що ти робиш. Поки Арестовичі, Эрмаки, крадії і шлюхи, якими ти себе оточив, для тебе важливіши за народ.
показать весь комментарий
15.01.2023 15:39 Ответить
+16
Карл Волох:

Нагадаю, що три роки тому, під час відомого оманського візиту, коли був збитий український літак у Тегерані, весь світ перший день намагався зрозуміти, що там сталося. І тільки українське посольство виступило з заявою, що катастрофа сталася з вини нашого екіпажу.
Думаю, це єдиний такий прецедент у історії. Ті, хто очікує покарання Арестовича за нинішнє підігрування російській пропаганді, точно про це забули.
показать весь комментарий
15.01.2023 15:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Президент Володимир Зеленський висловив співчуття всім рідним і близьким загиблих внаслідок удару по житловому будинку у Дніпрі."
Єдина форма співчуття яку можна було би сприйняти за правдиву від нього, це якщо він звільнить свого менеджера, заткне його радника і покарає корупціонерів, людям жити немає де, а його шушара гуманітаркою торгує і по курортам розсікає.
показать весь комментарий
15.01.2023 15:27 Ответить
Чому Ви не називаєте реальних персонажів? Я правильно розумію, що "менеджер"- це Єрмак, "його радник" - це Арестович, а один з "корупціонерів" - це Резніченко?
показать весь комментарий
15.01.2023 15:36 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2023 16:03 Ответить
ГРУшное кодло
показать весь комментарий
15.01.2023 16:16 Ответить
Какой поворот!!!!
показать весь комментарий
15.01.2023 23:50 Ответить
арест-ович
показать весь комментарий
15.01.2023 15:33 Ответить
Щемливі пусті слова, як і все що ти робиш. Поки Арестовичі, Эрмаки, крадії і шлюхи, якими ти себе оточив, для тебе важливіши за народ.
показать весь комментарий
15.01.2023 15:39 Ответить
Ну что тут сказать... Спасибо 73% баранам... Они же блеяли "пратив вайны и наживания на "вайне". А ОПа есть жОПа, кидает и наживается, у сожалению... Потому что бородатая бабушка зеледента все соки из Украины вытянет.
показать весь комментарий
15.01.2023 16:16 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2023 15:43 Ответить
Шатун херов
показать весь комментарий
15.01.2023 15:51 Ответить

показать весь комментарий
15.01.2023 16:24 Ответить
Проклята НАВІКИ МОСКВА І ІЇ НАРОДИ
показать весь комментарий
15.01.2023 15:42 Ответить
Цей вибір 2019 року ми будемо вихаркувати кров'ю не один рік.

(с)
показать весь комментарий
15.01.2023 15:43 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2023 15:45 Ответить
не псiхуй , успакойся
показать весь комментарий
15.01.2023 15:51 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2023 15:50 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2023 15:50 Ответить
Карл Волох:

Нагадаю, що три роки тому, під час відомого оманського візиту, коли був збитий український літак у Тегерані, весь світ перший день намагався зрозуміти, що там сталося. І тільки українське посольство виступило з заявою, що катастрофа сталася з вини нашого екіпажу.
Думаю, це єдиний такий прецедент у історії. Ті, хто очікує покарання Арестовича за нинішнє підігрування російській пропаганді, точно про це забули.
показать весь комментарий
15.01.2023 15:52 Ответить
Нагадало дім мого брата в Бородянці, тільки там рятувальників не було!
показать весь комментарий
15.01.2023 15:56 Ответить
https://korrespondent.net/ukraine/4553138-v-raspolozhenyy-okkupantov-pod-belhorodom-prohremel-vzryv В расположении оккупантов под Белгородом прогремел взрыв
показать весь комментарий
15.01.2023 15:56 Ответить
Ты, падло гундосое в своем офисе порядок наведи.
показать весь комментарий
15.01.2023 16:15 Ответить
Ви слуги якого народу? Проти арестовича будуть реальні санкції?
показать весь комментарий
15.01.2023 16:19 Ответить
такое ощущение, что зеля сделает вид, что ничего и не произошло в смысле люси арестович
показать весь комментарий
15.01.2023 16:25 Ответить
Отож!
показать весь комментарий
15.01.2023 16:26 Ответить
Зеленский, ДЕ УКРАЇНСЬКЕ РАКЕТОБУДУВАННЯ ?

чому нихто не відповів за развал Арсеналу і Коммуніста , котрих забудували дорогим єлітним житлом ?

арсенальці усі жили вокруг свого заводу, а працівники коммуністу вокруг свого.

Перенести таки виробництва до якогось села - це втратити професіоналів .
показать весь комментарий
15.01.2023 16:37 Ответить
Падли парашні, зоб ви виздихали всі 140 мільйонів до єдиного!
Проклинаю!
показать весь комментарий
15.01.2023 16:38 Ответить
где ты сутки было, дрмо зелёное! абстинентный синдром никак не отпускал сволочь