В результате удара россиян по Днепру погибли 25 человек, в настоящее время разыскивают 43 человека, - Зеленский. ФОТОрепортаж
Об этом глава государства сообщил в Telegram, передает Цензор.НЕТ.
"Днепр. По состоянию на данный момент спасены 39 человек, из них 6 детей. Погибли 25 человек, из них 1 ребенок. Травмировано 73 человека, из них 13 детей. Разыскивается 43 человека. Предварительно разрушены 72 квартиры и повреждено более 230 квартир.
Установлены 4 палатки ГСЧС и 2 палатки от волонтеров. Психологи оказывают помощь пострадавшим.
Поисково-спасательные работы и демонтаж опасных конструктивных элементов продолжаются. Круглосуточно. Продолжаем бороться за каждую жизнь.
Мои соболезнования всем родным и близким погибших", - говорится в сообщении.
Топ комментарии







Єдина форма співчуття яку можна було би сприйняти за правдиву від нього, це якщо він звільнить свого менеджера, заткне його радника і покарає корупціонерів, людям жити немає де, а його шушара гуманітаркою торгує і по курортам розсікає.
(с)
Нагадаю, що три роки тому, під час відомого оманського візиту, коли був збитий український літак у Тегерані, весь світ перший день намагався зрозуміти, що там сталося. І тільки українське посольство виступило з заявою, що катастрофа сталася з вини нашого екіпажу.
Думаю, це єдиний такий прецедент у історії. Ті, хто очікує покарання Арестовича за нинішнє підігрування російській пропаганді, точно про це забули.
чому нихто не відповів за развал Арсеналу і Коммуніста , котрих забудували дорогим єлітним житлом ?
арсенальці усі жили вокруг свого заводу, а працівники коммуністу вокруг свого.
Перенести таки виробництва до якогось села - це втратити професіоналів .
Проклинаю!