70 758 241

Немецкая разведка обеспокоена ежедневными "трехзначными" потерями Украины в боях за Бахмут, - Spiegel

бахмут

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЕП, об этом сообщает издание Spiegel.

Как говорится в публикации, BND на секретном заседании на этой неделе сообщила депутатам в Бундестаге, что сейчас украинская армия ежедневно теряет трехзначное количество солдат в боях с российскими оккупантами.

"На фронте под Бахмутом украинцы сейчас несут огромные потери, в брифинге BND речь шла о трехзначных цифрах погибших за день. Падение Бахмута, согласно анализу, имело бы последствия для всей линии украинской обороны. Россия, мол, сейчас бросает солдат, как пушечное мясо, поскольку потери там не играют для нее никакой роли", - сказано в публикации.

Топ комментарии
+131
Ви головне з танками не поспішайте...
показать весь комментарий
20.01.2023 16:16 Ответить
+48
Ми знаэмо про це і без вас, і щоб цих втрат було менще дайте нам довбаню броню уже!
показать весь комментарий
20.01.2023 16:17 Ответить
+44
Чому Ви пристали до німців з танками? Вони записані в нашій Конституції, що мають дбати про нашу оборону? Хто три роки не поставив в строй жодного відремонтованого танка, яких на складах стоїть тисячі? Чому 5-й Президент, ну той, що "барига" цим питанням займався і поставив в строй більше 700 танків, серед якиїх і Т-80 і т-64 "Булати, а не "барига" готувався до війни по Буковелях, Трускавцях, Оманах і до нього жодного питання?
показать весь комментарий
20.01.2023 16:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Те що порох на лен.кузні клепав то навіть катерами назвати не можна -річкові трамваї , максимум
показать весь комментарий
20.01.2023 21:10 Ответить
А тут лише спеціалісти можуть свої думки викладати?
З дипломами Академії ГШ?
І багато тут таких?
показать весь комментарий
20.01.2023 17:07 Ответить
Наведіть Ваші аргументи. У чому проблєма ?
показать весь комментарий
20.01.2023 17:14 Ответить
якщо по сводкам генштабу орків 800 в день, то наших 300-500 в кращому випадку(
показать весь комментарий
20.01.2023 17:12 Ответить
800/5=160
показать весь комментарий
20.01.2023 17:15 Ответить
Ми не можемо створити не те що вогняний вал,а і забезпечити пристойну кількість стволів на км.фронту,тому що хтось поїбав 5 стратегічних складів де були снаряди 152мм та ********** до рсзв...
показать весь комментарий
20.01.2023 17:20 Ответить
Хтось, це військове керівництво на той час та зовнішня розвідка, яка мала знати, що це буде.
показать весь комментарий
20.01.2023 17:24 Ответить
Де адепти того, що під Бахмутом "перемолюють" виключно кацапів?
показать весь комментарий
20.01.2023 17:27 Ответить
Не спроста ця інфа, надали її перед голосуванням по танкам. Мотив: там ще не все ясно, он які втрати несуть і танки лише екскалують війну. І швидко демократи, зелені і слуги Путіна згорнули обговорення. Гнусавий з топ менеджером такі ж фокуси проробляли з відводом військ по всіх напрямках до війни.
В мемуарах Гелена (засновника БНД) є ціла глава про те, як батьки теперішніх соцдеків розгорнули цілу кампанію за ліквідацію самого БНД, бо воно заважало дружбі з микиткою. А рупором всього цього шабашу був Шпігель. Гелен всіляко переконував головного редактора, але тільки канцлер Аденауер припинив. А східні німці за провал прогнали першого голову Штазі. Так що традиції Путінферштейн в соцдеків давні.
показать весь комментарий
20.01.2023 17:28 Ответить
000 - фейк!
показать весь комментарий
20.01.2023 17:28 Ответить
перелопатив Der Spiegel але такого "повідомлення" не знайшов. може хтось має пряме посилання?
показать весь комментарий
20.01.2023 17:36 Ответить
Подібні повідомлення слід посилати за російським кораблем.
показать весь комментарий
20.01.2023 17:40 Ответить
У тексті статті на УП є посилання:
https://www.spiegel.de/politik/deutschland/boris-pistorius-und-die-frage-nach-panzern-fuer-die-ukraine-im-jahr-des-leoparden-a-********-087d-489e-aa0a-ddfe9bd2e355
показать весь комментарий
20.01.2023 17:53 Ответить
Der Bundesnachrichtendienst (https://www.spiegel.de/thema/bnd/ BND ) informierte in dieser Woche Abgeordnete in geheimer Sitzung über die Lage. Was die Beamten zu berichten wussten, war alarmierend: An der Front bei Bahmut erlitten die Ukrainer derzeit enorme Verluste, von dreistelligen Todeszahlen pro Tag war in dem Briefing des BND die Rede.
************
Федеральная разведывательная служба (БНД) проинформировала депутатов о ситуации на секретном совещании на этой неделе. То, что смогли сообщить официальные лица, настораживает: на фронте под Бахмутом украинцы сейчас несут огромные потери, а на брифинге БНД говорилось о трехзначных числах погибших за сутки.
показать весь комментарий
20.01.2023 18:00 Ответить
Німецька розвідка з російських агентів стверджує....
показать весь комментарий
20.01.2023 17:43 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=iR_C00T9NJE шпігєль-шпігель ай люлю
показать весь комментарий
20.01.2023 17:45 Ответить
18 января. неужели. австрияки ещё не ушли
Нефтегазовая компания Wintershall Dea уходит из России менее чем через год после агрессивной войны на Украине, оставив материнскую компанию BASF с миллиардными убытками на 2022 год. «Продолжение нашего бизнеса в России не является устойчивым», - заявил во вторник поздно вечером глава Wintershall Dea Марио Мехрен. Агрессивная война на Украине разрушила сотрудничество между Россией и Европой.
показать весь комментарий
20.01.2023 17:47 Ответить
The original notice has no own page on spiegel.de ,
but is among the "live stream" thread / string
of today :

https://www.spiegel.de/ausland/russland-ukraine-news-am-freitag-britische-geheimdienste-bis-zu-50-000-wagner-soeldner-in-der-ukraine-a-be2408e1-6e72-4325-bc06-29d76e0c4d5e

German language.

The note says
"big losses around Backmuth" ,
and
"three-digit losses daily for the fight against Russian invasion" .

Those 3-digit numbers were used twice already
in May to August by Rexnikov and Selinski
as 'up to 200' and '60 to 100'.

The Spiegel note does not say
if wounded, deserters, prisoners are among those "losses".

The note also does not say,
if it would be an estimate,
or if some foreign legion soldier,
or an volunteer doctor says so.
показать весь комментарий
20.01.2023 17:50 Ответить
В Бахмуті рубілово йде, трупи москалів там ландшафт вже утворюють, скелі і кручи. Звійсно, де 700-900 москаля за день знищують, там будуть і 100-300 в день безповоротних втрат (загиблими та пораненими). Хто допомагає хлопцям там, той знає. В мене відгук на тушонку нажаль не дойде вже ніколи: відправив через друга-танкіста волонтерського тушняка два тижні тому: на днях його танк підбили під Соледаром(((
показать весь комментарий
20.01.2023 17:54 Ответить
Немцы обеспокоенные что гибнут украинцы , а суки нехочет танки давать , засуньте свою безопасность себе в жопу .
Так и скажите что лижете русне жопу.
показать весь комментарий
20.01.2023 18:03 Ответить
Кончені лизуни, дупи **********! Чого ви - ****** чекаєте? Дайте танки, арту, далекобійну ППО! Україна, свята мати героїв, захищає - себе і вас - дуже стурбований(сцикливіх потвор)! Слава Україні!
показать весь комментарий
20.01.2023 18:11 Ответить
1 k 10 idut poteri.Tut nicego novogo u kacapov vo vsex vojnax byl takoj pokazatel,nikogda nebylo luce
показать весь комментарий
20.01.2023 18:19 Ответить
Зеля говорив що у нас в три рази менше загиблих чим у Москалець. Що зовсім не є правдою.
показать весь комментарий
20.01.2023 18:24 Ответить
Взяли естафету від Подоляка ?

показать весь комментарий
20.01.2023 18:36 Ответить
Тільки одного разу він сказал правду. Всі їнші він брехав.
показать весь комментарий
20.01.2023 19:24 Ответить
Відсутність хоч якоїсь адекватної офіційної інформації від зелених покидьків про втрати ЗСУ породжує і далі буде породжувати в ЗМІ в тому числі свої варіанти кількості загиблих/поранених. Тупі маніпуляції про необхідність приховувати це, як і про негласну заборону критики влади чи відмова проводити розслідування стосовно здачі півдня і півночі країни в перші дні війни говорить виключно про те, що у владі надто багато зрадників і є ризики вийти на себе. Тому нарід і далі буде ковтати лайно бенямарафону і висери Завгоспа і його посіпак. Зеля стільки умудрився натворити справ підписуючи направо і наліво рівні документи, що так просто може йому після перемоги і не пройти, занадто дорого його «миротворчі» ініціативи нам обійшлися
показать весь комментарий
20.01.2023 19:34 Ответить
Диванні воїни ви реально думаєте що у нас малі втрати, так візьміть і поїдьте на кладовище біля свого міста, але там де хронять загиблих..... побачите реальну картину... Я просто був там недавно...
А думаєте що перевага орків в артилерії і кількості, а тепер щей беспілотниках нічим не виливається... А підготовка місяць людей що зброю ніколи не тримали чи піджаків які ніх не знають а командують бойовими підрозділами...

Чи вірите в казки рашапропаганди що там зеки штурмували, може і була частина зеків але в більшості то морпіхи і десантники... хоч і пропиті але мали якусь підготовку за 2 роки служби
показать весь комментарий
20.01.2023 20:07 Ответить
Ну був я на цвинтарі і що далі ?
Казати що весь цвинтар в могилах бійців ЗСУ це брєд повний і кацапський
показать весь комментарий
21.01.2023 00:18 Ответить
А прапори не війсковим хто натикав, і чи були на окремому цвинтарі що відвели для загиблих війскових, в моєму місті спочатку хоронили на основному а тепер відвели окремий...
Тобто у вас зелених все що в розріз марафону, брєд, чую це постійно від початку війни і як були проблеми з організацією в армії, так і лишились...
показать весь комментарий
21.01.2023 10:38 Ответить
Лахта, ти хвилюйся що ваших кацапів вже 200 тисяч дохликів, він ще за ЗСУ буде хвилюватися
показать весь комментарий
21.01.2023 17:59 Ответить
Відкіля там твої морпіхи і десантники взялись як що їх ***** кинув у перщі місяці війни на захоплення України, всіх ще тоді покосили і спалили з бронетехнікою, зараз остаткі з Сибіру і Далекого Сходу як що є і то гарно
показать весь комментарий
21.01.2023 00:20 Ответить
Призвали чи ти думаєш за 20 років в раші ніхто в армії не служив і це останні війська....
показать весь комментарий
21.01.2023 10:40 Ответить
Та да по 40 - 50 років більше алкани, десантура морпехівська ще та
показать весь комментарий
21.01.2023 17:57 Ответить
Це повне фуфло, бо BND не може знати які втрати, а у Шпігель стаття замовлена, як це весь час робиться Луб'янкою. Були б тризначні цифри, це було вже усім відомо, бо не було б кому воювати.
показать весь комментарий
20.01.2023 21:36 Ответить
"Трёхзначные" цифры - это потери больше 99 человек.

Если группировка войск ВСУ численностью 15 тысяч, ведущая круглосуточные ожесточенные бои, теряет в сутки 100-120 солдат - это по военной статистике исключительно малые потери. А если принять во внимание, что противник несёт потери в 4-5 раз большие, то БНД может не волноваться и спокойно пить свой утренний кофе.
показать весь комментарий
21.01.2023 09:24 Ответить
https://correctiv.org/faktencheck/hintergrund/2022/09/30/gefaelschte-regierungsdokumente-und-nachrichtenseiten-russische-desinformationskampagne-nimmt-deutschland-ins-visier-prigoschin/?utm_source=pocket-newtab-global-de-DE gefaelschte-regierungsdokumente-und-nachrichtenseiten-russische-desinformationskampagne-nimmt-deutschland-ins-visier-prigoschin
показать весь комментарий
20.01.2023 21:40 Ответить
Мережа фейкових новинних сайтів уже кілька місяців наповнює Європу дезінформацією та мовами ворожнечі проти України. Особлива увага приділяється Німеччині. Дослідження CORRECTIV.https://correctiv.org/faktencheck/hintergrund/2022/09/30/gefaelschte-regierungsdokumente-und-nachrichtenseiten-russische-desinformationskampagne-nimmt-deutschland-ins-visier-prigoschin/?utm_source=pocket-newtab-global-de-DE Faktencheck показує, що російська кампанія виходить за рамки фейкових сайтів Bild, Spiegel і Co. Засіб: підроблені державні документи.
Це найбільша та найскладніша російська дезінформаційна кампанія, яка стала відомою після нападу на Україну: фейки про Україну поширювалися шляхом фальсифікації понад 60 сайтів великих ЗМІ. Серед них оманливо реальні імітації Spiegel, Süddeutsche, Tagesspiegel, Bild, T-Online і Welt, а також британського Guardian та італійського інформаційного агентства Ansa. Мета: фейковими новинами створити антиукраїнські настрої та антиукраїнських біженців у Європі. Постраждали кілька європейських країн, перш за все Німеччина.
показать весь комментарий
21.01.2023 00:25 Ответить
да, там страх и ужас, увы...
показать весь комментарий
21.01.2023 04:34 Ответить
А хто працює в тих виданнях спіґєль?Лиш німці?Тоді які німці?А може серед них є різних політичних поглядів ?Тому вкид для того,щоб дати поживу прихильникам "прєкратітє стрєлять".Звичайно ,що є втрати але чи воювати далі вирішує саме народ,а не групка з банкової.Якби народ хлєбам солью зустрів москалві,то ніякі політики не змусили б волонтерів,добровольців чинити опір.Тому новина новиною,але як одна з версій.
показать весь комментарий
21.01.2023 08:14 Ответить
Страница 3 из 3