16817 посетителей онлайн

Общие боевые потери РФ с начала войны – около 120 160 человек (+860 за сутки), 287 самолетов, 3140 танков, 2135 артсистем, 6256 бронированных машин. ИНФОГРАФИКА

рф,техніка

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Генштаба ВСУ.

Как отмечается, общие боевые потери противника с 24.02.22 по 21.01.23 ориентировочно составляют:

личного состава - около 120 160 (+860) человек ликвидировано,

танков - 3140 (+1) ед,

боевых бронированных машин - 6256 (+15) ед,

артиллерийских систем - 2135 (+6) ед,

РСЗО - 443 (+1) ед,

средств ПВО - 220 (+0) ед,

самолетов - 287 (+0) ед,

вертолетов - 277 (+0) ед,

БПЛА оперативно-тактического уровня – 1891 (+5),

крылатых ракет – 749 (+0),

кораблей /катеров - 17 (+0) ед,

автомобильной техники и автоцистерн - 4918 (+15) ед,

специальной техники – 193 (+3).

Общие боевые потери РФ с начала войны – около 120 160 человек (+860 за сутки), 287 самолетов, 3140 танков, 2135 артсистем, 6256 бронированных машин 01

"Данные уточняются", - добавили в Генштабе.

Топ комментарии
+22
Росіяни вмирали у фінських болотах при Петрі І
Росіяни вмирали в Прусії в Семилітній війні
Росіяни вмирали на грецьких островах Середземного моря при Катерині ІІ
Росіяни вмирали під Аустерліцом і в Альпах при Олександрі І
Росіяни вмирали в Угорщині при Миколі І
Росіяни вмирали на Балканах в Російсько-турецьких війнах
Росіяни вмирали на завоюванні Бухари і Самарканда
Росіяни вмирали під Порт-Артуром і Ляоляном
Росіяни вмирали по усьому світу всю історію існування Радянського Союзу
Росіяни вмирали в Карабаху Придністров"ї Фергані після розвалу Союзу
Росіяни вмирали в Лівії та Сирії

ЗДАЄТЬСЯ ЦІ ПРИДУРКИ ГОТОВІ ВИМЕРТИ ВЩЕНТ АЛЕ НЕ НАВОДИТЬ ПОРЯДОК У ВЛАСНОМУ ДОМІ!!!
показать весь комментарий
21.01.2023 09:55 Ответить
+20
20 000 дохлих орків за місяць!
показать весь комментарий
21.01.2023 09:35 Ответить
+18
показать весь комментарий
21.01.2023 09:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
20 000 дохлих орків за місяць!
показать весь комментарий
21.01.2023 09:35 Ответить
показать весь комментарий
21.01.2023 09:37 Ответить
показать весь комментарий
21.01.2023 09:38 Ответить
120 тис. - вантаж 200, плюс 360 тис. - вантаж 300. Разом 480 тис. Чудова цифра! Незабаром півмільйонний ювілей.
показать весь комментарий
21.01.2023 09:42 Ответить
А ще відказники, дезертири, зниклі безвісті і полонені ))
показать весь комментарий
21.01.2023 09:43 Ответить
Як в пісні: І знов, і знов, більше 800 каціпів! )) І знов, і знов, авто, ББМ і арта!
41 одиниця техніки! Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
21.01.2023 09:42 Ответить
Блін вони там колись закінчаться?
показать весь комментарий
21.01.2023 09:45 Ответить
Росіяни вмирали у фінських болотах при Петрі І
Росіяни вмирали в Прусії в Семилітній війні
показать весь комментарий
21.01.2023 09:55 Ответить
показать весь комментарий
21.01.2023 10:12 Ответить
Шановний Яр! Ви в своєму дописі вжили неправильний іменник. Його історичний синонім "масковські ординці". І ще одне - після руйнування Гетьманщини за "царя і отєчєство" загинуло багато наших пращурів українців. Ось мій дід по мамі був поранений тяжко в ПСВ в царській армії. І помер досить молодим в сибірській депортації яку проводили "перші совєти " на Західній Україні в 39-31рр.
показать весь комментарий
21.01.2023 11:13 Ответить
ща він вас ************ і я підримаю...
на тута є тільки ярова правда, більше нічия
показать весь комментарий
21.01.2023 11:17 Ответить
Як мило - тепер мені все стало зрозуміло Яр Холодний керівник секти самого себе , а я ще дивувався його поведінці і неадекватності - тут любого поплавить коли про тебе таке кажуть - Яр непогрішимий Яр завжди правий а навіть якщо не правий то все одно правий бо він же Яр.
показать весь комментарий
21.01.2023 11:47 Ответить
я шо я казав - ви ***********!
мої поздоровлення...
не вздумайте відповідать - ************** 2 вже на hорізонті...
показать весь комментарий
21.01.2023 11:54 Ответить
Точно ви мене щось там - а до речі взагалі ви про що а то я вас не розумію.
показать весь комментарий
21.01.2023 12:04 Ответить
а вам і не треба...
показать весь комментарий
21.01.2023 12:07 Ответить
неслухняни діти...
показать весь комментарий
21.01.2023 11:56 Ответить
А ти візьми і мене "перплюнь"! І я повісюся від заздрощів!
показать весь комментарий
21.01.2023 11:57 Ответить
https://uk.wikipedia.org/wiki/Zilog_Z80
показать весь комментарий
21.01.2023 12:45 Ответить
пан не щойно, пан з 23го червня 2022 року, за твоею лоґікою мені тебе - 2018тку треба ******* ногами...
показать весь комментарий
21.01.2023 12:47 Ответить
Та "ну тебе в пень!" Сам колись "завівся на голому місці", а зараз виправдання якесь шукаєш! Заспокойся Якби я так себе вів (беручи з тебе приклад) то "розісрався"-б з половиною своїх підписників
показать весь комментарий
21.01.2023 13:05 Ответить
Здається хтось роками не ті гриби збирав - буває.
показать весь комментарий
21.01.2023 12:48 Ответить
Що переплюнути - уточніть а то я чогось не розумію .
показать весь комментарий
21.01.2023 12:11 Ответить
Ой! "Яке ж ти "недоганяюче"! Та в коментарях своїх! Щоб не мої коментарі обговорювалися, а твої ! І я цієї "ганьби" не витримаю! Помру з горя! "Наложу в себя и покончу себе в руки!"
показать весь комментарий
21.01.2023 12:29 Ответить
Ну звісно на Цензорі тільки ваші коменти і обговорюють - а Земля пласка.
показать весь комментарий
21.01.2023 12:41 Ответить
Тобі не подобається? Скаржся адміністратору!
показать весь комментарий
21.01.2023 12:47 Ответить
ви десь бачили не пихатого коміссара- електріка?
показать весь комментарий
21.01.2023 12:05 Ответить
Не "лізь в бутилку" Я все одно не оціню Бо історію я теж знаю непогано Не одна твоя сім"я постраждала - тому "міряться - хто був більш потерпілим - твоя сім"я чи моя - не хочу Мій прадід (дядько матері мого батька) загинув у 1919-му в Холодному Яру Так мені шо - "бить себе ногами в груди"? Я терпіть не можу використання "мітингових лозунгів" без необхідності
показать весь комментарий
21.01.2023 11:21 Ответить
"дядько матері мого батька" - авжеж, вашому парканові троюрідний тин.
показать весь комментарий
21.01.2023 11:35 Ответить
Ой! І ти сюди свою сраку припер - "дайте ж і мені тут висраться!" Я назвав свого прадіда Назви свого - більш близького тобі Який одним ударом щаблі рубав по сотні ворогів!
показать весь комментарий
21.01.2023 11:56 Ответить
Та ти що - а чого так мало?
показать весь комментарий
21.01.2023 12:01 Ответить
Додай більше! Це ж тебе "жаба давить" від заздрощів!
показать весь комментарий
21.01.2023 12:24 Ответить
Ясно коли вам не має що розумного сказати ви починаєте використовувати смайли - а вам не має що розумного сказати в більшості випадків ( відкрию вам таємницю - пряме чи опосередковане цитування прочитаного вами це не прояв великого розуму).
показать весь комментарий
21.01.2023 12:39 Ответить
Так прояви свій "розум"! Хто тобі заважає? Я тобі вже давно пропоную саме це А ти тільки шматками лайна кидаться здатен!
показать весь комментарий
21.01.2023 12:49 Ответить
Ви мені щось пропонували - кхм ясно гриби які ви збираєте точно мають галюцігенну дію .
показать весь комментарий
21.01.2023 12:52 Ответить
Та то я тебе мимохідь буцнув, аби ти кирпу надто не задирав. Мабуть, коли ти у школу міліції поступав, то не вихвалявся тим, що твій дальній родич був проти совєтів?
показать весь комментарий
21.01.2023 15:57 Ответить
Чуєш, "буцальщик"! Ти обережніше... Бо, або лоб проломиш, "буцаючи", або в"язи звернеш...
показать весь комментарий
21.01.2023 16:19 Ответить
А чому я маю переживати за твій лоб і за твої в'язи?
показать весь комментарий
21.01.2023 16:35 Ответить
Ну так це ж ти мене "мимохідь буцнув" - а не я тебе! До речі, "супервиявляльщику "козачків засланих" - тобі (для пам"ятки) В українській мові немає слова "мимохідь" Це "калька з російського слова "мимоходом" Українською можуть сказать "мимоволі" - тобто "не хотячи", "випадково" Або "проходячи повз" - коли ця дія є "другорядною" при вчиненні якоїсь іншої дії
То хто з нас "козачок засланий"?
показать весь комментарий
21.01.2023 16:44 Ответить
Однозначно, ти! https://onlinecorrector.com.ua/uk/%D0%BC%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%85%D1%96%D1%82%D1%8C-%D1%96-%D0%BC%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%85%D1%96%D0%B4%D1%8C/#:~:text=%D0%BC%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%85%D1%96%D1%82%D1%8C%20%E2%80%94%20%D0%B1%D0%B5%D0%B7%20%D0%BF%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE%20%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D1%96%D1%80%D1%83%2C%20%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC,%D0%BD%D0%B5%20%D0%B7%D0%BE%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B6%D1%83%D1%8E%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%8C%20%D0%BD%D0%B0%20%D1%87%D0%BE%D0%BC%D1%83%2D%D0%BD%D0%B5%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%8C .
показать весь комментарий
21.01.2023 16:53 Ответить
Відповім тобі словами твоїх "братів по зброї"- як вони мені на подібне відповідають: "Це тлумачення взяте з тлумачного словника сталінських часів коли українську мову російщили!"
показать весь комментарий
21.01.2023 22:45 Ответить
Ти краще розкажи, як ти у партію (КПРС) вступав, мовознавцю саморобний.
показать весь комментарий
22.01.2023 08:42 Ответить
Що "Громов" - "крить нічим"? Прибіг - хоч "висраться"? Не забувай тільки штани знімать - бо "мул" так при тобі й залишиться! Від тебе УЖЕ "смердить"!
показать весь комментарий
22.01.2023 08:57 Ответить
Холодець! Ти вже кожне слово бери у лапки - так буде вірніше. Все-одно, в жодному твоєму слові правди нема.
показать весь комментарий
22.01.2023 10:14 Ответить
На відміну від тебе, я вмію користуваться "ідіоматичними висловами" А вони "в лапки" беруться - згідно з правилами українського правопису Якщо ти цим невдоволений, чи тебе "жаба давить" - то це твої проблеми І вірить мені я тебе не змушую Не хочеш - не вір Однак твоє "невір"я" автоматично не додає віри твоїм словам
показать весь комментарий
22.01.2023 10:28 Ответить
У кінці речення крапка ставиться, "грамотію". Чи в тебе клавіша теж не працює?
показать весь комментарий
22.01.2023 10:34 Ответить
Я перепрошую але саме в цьому дописі я нікуди не ліз. Я в толерантній формі виявив незгоду у вживанні вами терміну "росіянє".А також зауважив на трагічну участь наших предків в московській орді. І як приклад навів загублене життя мого діда- спочатку царизмом, а потім комуняками.І я цим не хизуюсь, а акцентую увагу на життєвих прикладах. І таких у нас майже в кожній родині.
показать весь комментарий
21.01.2023 14:14 Ответить
Ясно! Я привів цитату - змінить яку я собі дозволить не маю права (ти ж бачиш, що власні тексти я пишу виключно українською мовою) Та й не люблю я "мітинговщини" - звик до чіткості у висловлюваннях
показать весь комментарий
21.01.2023 14:21 Ответить
Дякую. Проїхали.
показать весь комментарий
21.01.2023 16:51 Ответить
Якщо такими темпами як зараз - років через 50-60 закінчаться.
показать весь комментарий
21.01.2023 09:51 Ответить
Якщо мова про кацапів, то таки да, зникнуть і назавжди
показать весь комментарий
21.01.2023 09:57 Ответить
Даже если нужно 50 лет для уничтожения ВСЕХ руцких - то дело того стоит и нужно терпеть и систематически идти к цели
показать весь комментарий
21.01.2023 11:13 Ответить
неужели вас там так много...?
показать весь комментарий
21.01.2023 09:59 Ответить
При загальній мобілізаціі москалі розраховують на 25 млн. Думаю, десь 10-15 млн з цих 25 вони таки нашкребуть.
показать весь комментарий
21.01.2023 10:27 Ответить
тільки не загальною слава богу, а частковими. але хвиль попереду щє багато
показать весь комментарий
21.01.2023 10:28 Ответить
тогда нам нужно больше боеприпасов...
показать весь комментарий
21.01.2023 10:46 Ответить
Максимум 2 млн смогут бросить в бой.
показать весь комментарий
21.01.2023 13:32 Ответить
https://www.youtube.com/channel/UC2SdTmOF643Kl0ZqF2gPfNQ Вот русня и досмеялись. Киев за 3 дня возьмём, только бровь поднимем и Украина сразу всё поймёт.

В результате подняли бровь и получили в глаз.
показать весь комментарий
21.01.2023 09:57 Ответить
... а потім ще в чоло, по шиї і далі отримують підсрачники ))
показать весь комментарий
21.01.2023 10:04 Ответить
Нижче батальону на добу, знищення русні не опускається вже довгий час. Так виб'ємо всіх добровольців і найманців. а з строчниками і чмобиками буде набагато легше. Техніка явно закінчується, гроші теж, а санкції по углеводородам з грудня свою справу роблять.
показать весь комментарий
21.01.2023 10:04 Ответить
https://twitter.com/i/status/1616663570728501250 https://twitter.com/i/status/1616663570728501250 👍
показать весь комментарий
21.01.2023 10:09 Ответить
судячи по данним..то або техніку бережуть ,або відвели,для наступу в майбутньому, а посилають чмобіків на убой.щоб підготувати наступальні бригади.
показать весь комментарий
21.01.2023 10:58 Ответить
Гойда... 😅🤣😂
показать весь комментарий
21.01.2023 10:58 Ответить
где же прорыв то
показать весь комментарий
21.01.2023 12:32 Ответить
21.01.2023 16:04 https://t.me/generalsvr2/423 сообщение
Суббота 21.01.2023г, в утреннем отчете президенту России Владимиру Путину безвозвратные военно-оперативные потери живой силы личного состава ВС РФ- 121304 человека. Данные на 6:00 по московскому времени сегодня.
Эта цифра без учёта данных о потерях российских ЧВК, принимающих участие в боевых действиях на территории Украины, на пятницу 20 января это 41449 погибших. Очередные итоговые данные о потерях бойцов ЧВК должны поступить в пятницу 27 января 2023 года. И в дальнейшем будут обновляться раз в неделю.
Потери Росгвардии с начала военных действий 6132 убитыми и пропавшими безвести.
--
*******:
безвозвратні рашисти (без ЛДНР): 121304 + 41449 + 6132= 168 885 (+24 856 у порівнянні з 31.12.2022,+42 066 з 3.12.2022, +62 769 з 05.11.2022, +87313 з 21.09.2022)
якщо коефіціент поранених до безвозвратних - 2, то:
Тоді: сумарно з пораненими (без ЛДНР): 168885 + (168885 * 2)= 506 655 (+74 568 у порівнянні з 31.12.2022,+126 198 з 3.12.2022,+188 307 з 05.11.2022, +261 939 з 21.09.2022)
--------
По ЛДНР інфи нема, проте була у вересні 2022 інфа, що з ЛДНР загиблих тільки мобіків 23 000, приймемо консервативно, що зараз 25 000.
Тоді: ЛДНР с пораненими: 25 000 + (25 000*2) = 75 000
=====
Загалом з пораненими (з ЛДНР): 506655 + 75 000 = 581 655
---
P.S.А якщо ж брати коефіціент поранених до безвозвратних - 3, то загальна сума = 775 540
показать весь комментарий
21.01.2023 16:33 Ответить
А почему так мало?Уже написал бы миллион личного состава армии и 1000 самолётов, интересные новости, вот что бывает, когда душевнобольные добираются до интернета, а санитары в это время спят.
показать весь комментарий
22.01.2023 00:36 Ответить