10 805 56

ОП размышляет над запретом продажи алкоголя и горючего за наличные деньги

терминал,касса

Об этом рассказал на брифинге заместитель председателя ОП и куратор реформы Ростислав Шурма, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Українську правду.

По его словам, как один из компенсаторов для бюджета в рамках проекта налоговой реформы предусмотрено повышение налогообложения вредного потребления, например табак, алкоголь и ископаемое топливо. Ставки планируют подвести "до среднеевропейских уровней".

Важным вопросом является администрирование этих налогов, отметил он, ведь доля нелегального обращения табачных изделий достигает 30%, а для ликероводочной продукции эта цифра может быть еще выше. "И это очень большая проблема", - добавил Шурма и отметил, что для противодействия этой проблеме планируется два фундаментальных изменения в администрировании налогов.

"Первое - это электронный акциз", - объясняет он. Таким образом, на пачку сигарет или бутылку алкоголя наносится уникальный QR-код, позволяющий потребителю отслеживать, где продукция была произведена, где хранилась и т.д. "Традиционные" акцизные марки, которые клеятся на упаковку, можно подделать или перепечатать.

"Второй концепт – чтобы вся эта система заработала, это перевод расчетов за подакцизные товары исключительно в безналичный формат, то есть в оплату картой", – заявил Шурма и уточнил, что идея еще обсуждается и решение пока не принято.

В качестве примера он привел ситуацию с дефицитом горючего в начале полномасштабной войны, когда АЗС перевели потребителей на карточные оплаты и оплату через приложения. Через несколько недель все адаптировались, что, говорит Шурма, "позволило полностью обелить оборот топлива, и то же, я уверен, произойдет с табаком и алкоголем".

Топ комментарии
+26
А ОП це хто ? Збіговисько дармоїдів і мародерів які роблять вигляд що роблять щось корисне для держави .До речі про ефективність ОП , в адміністрації Байдена в Білому домі працюють 48 співробітників , а в ОП Зеленського 146 ( !!!!) .Так багато потрібно для ЗЕ людей щоб записати відосік ?
показать весь комментарий
25.01.2023 11:42 Ответить
+24
краще хабарі готівкою забороніть
показать весь комментарий
25.01.2023 11:36 Ответить
+21
якраз розрахунок картками під час планових і позапланових відключень - ще дужче перенесене торгівлю тютюном і алкоголем в тінь.
показать весь комментарий
25.01.2023 11:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Пшли накуй
показать весь комментарий
25.01.2023 11:34 Ответить
Я за. Через АЗС йде переведення безготівки в готівку.
показать весь комментарий
25.01.2023 11:38 Ответить
краще хабарі готівкою забороніть
показать весь комментарий
25.01.2023 11:36 Ответить
Так, лише на карту ЗСУ
показать весь комментарий
25.01.2023 11:37 Ответить
не над чем больше миркувать?
показать весь комментарий
25.01.2023 11:36 Ответить
над вопросом почему какой-то третий зам завхоза является куратором экономики в парламентской стране
показать весь комментарий
25.01.2023 11:51 Ответить
Вони ще хочуть ввести податок на готівку
показать весь комментарий
25.01.2023 11:36 Ответить
Мета реформи від ******** полягає в тому, щоб більше наповнити бюджет, а потім все ********
показать весь комментарий
25.01.2023 11:38 Ответить
есть еще много хороших зелёных идей.
показать весь комментарий
25.01.2023 11:38 Ответить
сухий закон?? ну-ну-ну...
показать весь комментарий
25.01.2023 11:40 Ответить
Ага, бензин запретят пить.
показать весь комментарий
25.01.2023 12:16 Ответить
якраз розрахунок картками під час планових і позапланових відключень - ще дужче перенесене торгівлю тютюном і алкоголем в тінь.
показать весь комментарий
25.01.2023 11:41 Ответить
Особливо в селах. Там наразі світло - як щастя.
Але і до вимкнень термінали в одному магазині з десяти, і то інтернет є тільки періодично.
показать весь комментарий
25.01.2023 12:20 Ответить
Безготівковий розрахунок зашибісь , а от ставки до середньоєвропейского рівня треба піднімати разом з ставкою середньоєвропейської зарплатні
показать весь комментарий
25.01.2023 11:42 Ответить
А ОП це хто ? Збіговисько дармоїдів і мародерів які роблять вигляд що роблять щось корисне для держави .До речі про ефективність ОП , в адміністрації Байдена в Білому домі працюють 48 співробітників , а в ОП Зеленського 146 ( !!!!) .Так багато потрібно для ЗЕ людей щоб записати відосік ?
показать весь комментарий
25.01.2023 11:42 Ответить
опщество пітарасів...в США понад 330 млн населення, а в Україні?
показать весь комментарий
25.01.2023 11:46 Ответить
а в Україні десь 33млн,а чинуш напевне як на параші...
показать весь комментарий
25.01.2023 14:34 Ответить
Долбодятли.
В населених пунктах до 15 тисяч жителів безготівкові розрахунки не обовязкові по закону.
показать весь комментарий
25.01.2023 11:42 Ответить
А прогресивний податок на величезні прибутки різних ''коломойських'', ахметок'' слабо ввести? Які відсотки вони сплачують п'ять, чи десять? Чи може взагалі не сплачують?
показать весь комментарий
25.01.2023 11:43 Ответить
"частка нелегального обігу тютюнових виробів досягає 30%, а для лікеро-горілчаної продукції ця цифра може бути ще вищою" Джерело:

І який довбень думає, що після оцього:

"підвищення оподаткування шкідливого споживання, наприклад - тютюн, алкоголь і викопне паливо." Джерело:

тіньовий ринок зменшиться???

Ну а при відключенні електрики, коли "ляже" якийсь ретранслятор чи роутер і транзакція буде не можлива, то що робити?
показать весь комментарий
25.01.2023 11:45 Ответить
"Ставки планують підвести "до середньоєвропейських рівнів".
А статки?
показать весь комментарий
25.01.2023 11:46 Ответить
Заганяйте і далі тютюн та алкоголь в тінь, придурки.
показать весь комментарий
25.01.2023 11:47 Ответить
Тоді хто ж має створити умови для збільшення продуктивності праці і відповідно зарплат до середньо-європейського рівня? Всі ініціативи номенклатурної банди спрямовані на збільшення приховуваного оподаткування, тобто викачування екста грошей з кишень населення і жодної розумної ініціативи на збільшення виробництва. Збідніле населення не здатне буде інвестувати в будь яке приватне виробництво. Звідси вся "надія" на "закордонних інвесторів". Кожний такий інвестор хоче швидко отримати прибуток і до остаточного знецінення виробничих потужностей "скинути" актив якомусь лоху-аборигену. Бідний абориген має взяти кредит, віддати який вчасно неможливо... Ця фігня називається "неоколоніалізм". Будівництво такого суспільного ладу почав Яценюк. Всі його наступники ідуть протореним шляхом - народ біднішає(низька зарплата, високі податки та дорогі кредити), "інвестори" (чого варта афера з "зеленою енергетикою"!) та чиновники (корупція) багатіють, але всі прямують з України - одні в драних шкарпетках інші в мерседесах... Проголосуйте ще раз за "кварта 95" і будете яйця не кілограмами, а в грамах купувати...
показать весь комментарий
25.01.2023 11:53 Ответить
Довольно глупо, алкоголь является нашим мощным оружием. Если свободно продавать его населению, то намного проще травить кацапов метиловым спиртом (в заводной упаковке, с пробкой). Просто скидывать с дронов, оставлять схроны, раздавать с гуманитаркой через ватные пункты. Это очень сильное оружие. А если везде сделать чеки разнообразные, то кацапам будет проще отличить этиловый спирт от яда.
показать весь комментарий
25.01.2023 11:54 Ответить
Поки економіка України виживає тільки за гроші з США і від партнерів ви морального права не маєте піднімати податки для людей, ублюдки, тим більше до якогось там європейського рівня!
показать весь комментарий
25.01.2023 11:58 Ответить
Як працівник Запоріжсталі скажу, що Шурма рідкісна гнида і корупціонер
показать весь комментарий
25.01.2023 12:03 Ответить
У Запоріжжі і так всі знають, хто він.
Ніхто не забув, як у 2012 прийшли ахметовські і викинули за один день все керівництво, включно з Сацьким, який не дав заводу загнутись у 90-і.
показать весь комментарий
25.01.2023 12:27 Ответить
Шурма на "Запоріжсталі" вже давно не працює. Це поперше. Подруге, цікаво, ким Ви там працюєте?
показать весь комментарий
25.01.2023 12:33 Ответить
Син підказує що він був ще в Могилянці зазнайською гнидою,завдяки тату.
показать весь комментарий
25.01.2023 13:43 Ответить
Ви там в жОПі, взагалі з головою не дружите????
показать весь комментарий
25.01.2023 12:06 Ответить
А де ви бачили щоб в траці були мізки😃
показать весь комментарий
25.01.2023 12:48 Ответить
Ще один постріл собі в скроню? Ну-ну… Війна не триватиме вічно..
показать весь комментарий
25.01.2023 12:06 Ответить
Дятли!
показать весь комментарий
25.01.2023 12:08 Ответить
бабки з самогонними апаратами вже потирають руки
показать весь комментарий
25.01.2023 12:09 Ответить
Що за дурість? Це тільки підстьогне тіньовий ринок пального і алкоголю.
показать весь комментарий
25.01.2023 12:09 Ответить
если бы не левые нпз - вообже жоппа была пару месяцев...
показать весь комментарий
25.01.2023 12:11 Ответить
..с каких буёв?.. или это вброс темы для бестолкового срача в обществе??..
- так пристрелите арахниду-дермака как зрадныков, а потом дайте им посмертно "героев Украины"- тоже будет отвлекающая тема...
зачем экспериментировать во время Войны?..
а насчёт серого бабла - поищите, даже не выходя за пределы правительственного квартала, найдёте двойной бюджет Украины.. зебилы
зеаниматоры совсем нюх потеряли
показать весь комментарий
25.01.2023 12:16 Ответить
настав час дєрьмаку дати пзди.
показать весь комментарий
25.01.2023 12:22 Ответить
крыша едет не спеша тихо шифером шурша
показать весь комментарий
25.01.2023 12:29 Ответить
Цифровий концтабір все ближче. Потім заборонять готівку взагалі. А потім почнуть блокувати банківськи рахунки, якщо вийшов протестувати, або ******** щось погане про царя. А потім введуть соцрейтинг.
До речі у свіжих протестах у Канаді протестувальників вишукували через систему розпізнавання облич і блокували їм банківські рахунки.
показать весь комментарий
25.01.2023 12:29 Ответить
Непуганные дебилы потеряли берега
показать весь комментарий
25.01.2023 12:31 Ответить
Вместо того, чтобы прищучить десяток нелегальных производителей (они всех их знают и кормятся от них) очередной нано-реформатор секты "партии регионов" решил поставить раком всю страну.
показать весь комментарий
25.01.2023 12:32 Ответить
Заборони приводять лише до збільшення корупції.... і збагачення певних осіб країни...
показать весь комментарий
25.01.2023 12:33 Ответить
Довбо€би
показать весь комментарий
25.01.2023 12:45 Ответить
Tak. Ne budet sveta- ne budet nikakoi dorgovli. A moskalskaja netshist ne prekrashajet obstrelivat Ukrainu. Poka. Otkuda, blin ideja?
показать весь комментарий
25.01.2023 12:56 Ответить
ОПа розмірковує? Як хто? Як НЕдержслужбовці? Як контролювати кожну копійку мудрого наріТу і у випадку вашої потреби, конфіскувати?

За місяць до вторнення був запланований кінець епохи зеленої бідності гідності.
11.01.2022

У середині січня в офісі президента обговорюють можливість введення талонів на їжу.
показать весь комментарий
25.01.2023 12:58 Ответить
Хочу спросить у этих питарасов - а если не будет электричества то чем оплачивать услуги или товар?????? Это трутни и мажоры от власти имитируют бурную деятельность??? Какие же это дебилы, ***!!!!!!!!!
показать весь комментарий
25.01.2023 13:02 Ответить
"Хочу спросить у этих питарасов - а если не будет электричества то чем оплачивать услуги или товар????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
показать весь комментарий
25.01.2023 13:10 Ответить
В родном городе "я не лоха" очень не плохо процветает сеть магазинчиков "градус" там сигареты от 38 гр. Это с ф льтром и без акцизок. А водяра и конина вообще в пластиковых бутылках без любых опознавательных знаков. И все в открытую, никто не шифруется
показать весь комментарий
25.01.2023 13:28 Ответить
то ОП у нас мінестерства та ВРУ вже замінило?
показать весь комментарий
25.01.2023 13:47 Ответить
Про подобные запреты нужно было говорить до выборов,никто не давал вам право запрещать хождение наличных денег,объявляйте досрочные выборы и посмотрии сколько клоунов окажется в новом парламенте с дикими идеями.
показать весь комментарий
25.01.2023 13:50 Ответить


tZE inform

@tZEinform

·

https://twitter.com/tZEinform/status/1618081215348887553 10 ч

Офіс президента планує підвищити акцизи на алкоголь та пальне до рівня європейських, - Шурма В нормальних країнах втручання недержавних органів в державні справи називається "незаконним захопленням влади".
показать весь комментарий
25.01.2023 15:40 Ответить
З такою реформою, половині українців можна буде просто одразу пустити собі кулю в голову. На контролі буде все. Всі транзакції черз картки банків будуть відомі, і спитатися про доходи можуть навіть в пенсіонерів. ******* ставленники америкосів.... їх хвилює лише капіталізм, а ми, лише раби прав та свобод. сукі.
показать весь комментарий
25.01.2023 17:40 Ответить
У нас парламентсько-презеденське правління? Чи я помиляюся? Хто такий ОП і до чого воно?
показать весь комментарий
01.02.2023 12:02 Ответить