Залужный о скандале в Минобороны: Перекладывание вины подчиненных на руководителей вредит делу и противоречит принципам НАТО

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на страницу главкома ВСУ в Фейсбуке.
"С началом полномасштабного вторжения потребности войска стремительно выросли. Вместе мы достойно преодолеваем самые трудные в нашей новейшей истории испытания. Военнослужащие Вооруженных Сил обеспечены амуницией, формой, питанием надлежащего качества и в достаточном количестве".
В Минобороны и Вооруженных силах Украины исповедуется нулевая толерантность к коррупции. Поэтому любая информация о возможных ее проявлениях должна тщательно проверяться, получать правовую оценку и соответствующее реагирование", - отметил Залужный.
По мнению Главнокомандующего ВСУ, перевод ответственности или вины подчиненных на руководителей не только вредит делу, но и противоречит управленческим принципам НАТО, на которые мы стремимся перейти. Это касается и Министерства обороны и Вооруженных Сил.
Напомним, 21 января СМИ сообщили, что продовольствие для военных Минобороны может закупать по ценам завышенным в 2-3 раза.
В ответ ведомство заявило: "Ведомости СМИ о закупке питания для военных - заблуждение и манипуляции. Готовим материалы для СБУ". Министр обороны Алексей Резников опровергает информацию о закупке продуктов по завышенным ценам. По его словам, в обнародованном СМИ документе была техническая ошибка – поставщик указал цену не за десяток, а за килограмм яиц.
Поставщик услуг питания Минобороны опровергал обвинения в повышении цен и пригласил на производство депутатов оборонного комитета.
Скандал обсудили на заседании комитета ВР по нацбезопасности, обороне и разведке. Резникова оставили в должности.
Проверку Минобороны проводит государственная аудиторская служба.
НАБУ и CАП исследуют информацию о закупках в рамках уголовного производства, начатого еще до публикации журналистского расследования.

Зі всією пошаною до вас, не мішайтесь з керівниками Мо, бо репутацію втратити легше ніж отримати.
https://www.youtube.com/watch?v=fwbbyPso0z4
-
--- Ну як можна було обійти увагою лідерку КОРУПЦІЇ--Кіровоградщину ???де провадиться левова частка -с/г закупівель. для ЗСУ...
Сама її назва--носить ім*я компартійного функціонера- Кірова із міста на Неві--Ленінграда / колиски ліліПУТІНА.../
У нас стабільне пристанище--- лежбище кремлівських емісарів . Пропутінська гидота невтомно знущається над АТО-шниками та нами.злидотою. пенсіонерами ... Доконують своєю солдафонською тупістю --- пихаті амбіції вихлюпують аж закрай... Особисто я
третій рік НЕ можу вижебракувати. належну мені субсидібю !!! Що вони / мерзенні /витворяють--це жах !!! Переводили НЕ туди і НЕ тому кошти. штучно створпюючи заборгованість перед іншими.навіть викрадали документи із громадської приймальні Світловодської МіськРади...На Рішення. Постанови Судів --- НЕ реагують... На десяток звернень до ГАРАНТА-- чхати хотіли... Їм ліньки навіть прочитати. що там 75-річ-ний стариць просить. чого добивається... По шаблону/під копірку/ надсилають знущальницькі відписки /за цинізмом - НЕ поступаючись оркам.../
Одним словом : гидота доконана ---це НЕСТЕРПНО !!! Робиться все можливе і навіть більше щоб обиватель заволав :---вОЛОДЯ! СПАСАЙ !!! ОСВОБОДИ НАС!!! ВВЕДИ...
МО в особі Резнікова, це було не цікаво, чому ціна яець за кг, а поставки в штуках.
Як вийшла статя - звинуватили журналістів, замість виправлення помилки.
Якщо б не було скандалу, то було б наступне
контракт підписаний по 17грн за штуку,
так він би і виконувався
Якщо дійшло б до суду, то фірма з уставним капіталом 1000 грн, найняла би кращих адвокатів,
МО найняло би гірших, так як краші вже найняті фірмо, та якщо така фірма виграла тендер, то повинна виграти суд також
Суд би згідно контракту присудив би платити по 17 грн за штуку, так як записано в контракті
Всі учасники, були би зацікавлені у виконанні контракту так як він складений, а не в заміні штук на кілограми
Но у всьому винні журналісти....
Весною 2022 у м.Київі, один із очільників МО, будучи напідпитку, створив аварію у житловому кварталі, потім ромахував зброєю, та пару раз вистрілив.
"Винні" журналісти опублікували це відео....
Резніков "заступився" за підлеглого, треба розібратись, на підпитку чи ні, стріляв навмисно, чи просто збіг обставин, та пообіцяв оприлюднити результати розслідування.
Хтось бачив результати розслідування?
А то за думкою експердів виходить, що якщо, наприклад, я покинув самовільно поле бою, то провина лягає на Залужного.
щось з вами люди не так. за один пост вже змішали з гівном не будь-кого, а пана Валерія. я неприємно здивований
Тобто - в світлі розпоряджень дерьма-татарова суд призначить винною паляницю за те, що вона не квадратна ..Ну, зрозуміло, що у ході ретельного розслідування"...
Такого ж ретельного як ріфмайстер, як семенченко, як бойові генерали... як Звіробій и Федина...
Та що там дріб'язуватися - ще на Байдена справа не закрита.
Отже - довіра до ретельності дерьмаківско-татаровських судів безмежна.
Так що - холера ясна - Залужного залучили до брехливої шобли зОПи й вимусили брехати про "ретельність , що про яку усі знают, що її нема взагалі...
... Щоб знивелювати його авторитет до зОПи.
якщо неможливо підняти свій авторитет, до рівня конкурента
то може буде простіше опустити авторитет конкурента, до свого рівня
Любая другая трактовка слов Залужного просто сильно его опускает...чТо и является целью зОПы
Хотя, я бы Залужного не идеализировал. Один раз он уже поставил себя в неудобное положение с решением об ограничении перемещения военнообязанных.
Мне кажется, его попросили так сформулировать, мол, мы должны быть монолитными, и все такое...
А якщо єрмаки з татаровими підлеглі, то тоді все вірно?
Підозрюю що самому Залужному на той фб плювати, та і ніколи взагалі.
До того ж, винесене в заголовок формулювання в самому тексті є просто реченням, і навіть якщо Залужний погоджує ці написані кимось тексти, він міг не звернути увагу на цей відмазувальний "маневр".
Так що я б не став тут закидати яйцями, бо точно ми не знаємо ситуації з цим дописом.
Знову ця набридла казочка що цар хороший, а то все погані холопи крадуть.
Яке разчарування - знову Залужний в лайно вляпався.