На передовой россиян, кроме как пид#р#сами, не называют, потому что они ими и являются, - теннисист Стаховский

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает Трибуна.
"До начала войны матерные слова были для меня очень незнакомы. В чешском языке, который для меня является вторым родным, я их использовал. Потому что они для меня были неаутентичными, то есть я не мог их как-то заменить.
А в украинском и русском - ты реально понимаешь, что ты говоришь. И у меня было постоянно заторможение в этом направлении. А сейчас – немного есть матов.
Да, на передовой россиян, кроме как пи####мы, не называют, потому что они ими и являются", - сказал Стаховский.
Топ комментарии
"Коли бачиш трупи, це вже не має значення. Це все сила звички, скажімо так (зітхає). На жаль, людина може адаптуватись до всього. Ми адаптувались до ракетних атак. До страху. І ми адаптувались до смерті. Ти бачиш руїни, втрачене життя, зруйноване майбутнє. В когось будинок перетворений на брухт, в когось - вбита родина. Це важко. Це чиста жорстокість. У Бахмуті ми ходили в школу, яка була фантастичною: з басейном, футбольними і баскетбольними майданчиками... Все це було знищено авіаударами. росія спричиняє смерть, руйнування та біль. Це терористична держава."
потвори !!
Але! Якщо хлопці, НАШІ хлопці, які дивляться у вічі ворогу і нищать його заради України - ці хлопці називають підарів підарами - значить орки підарами і є!! І зрадососне "шапказакідатєльства" - тут ні до чого.
Підтримуємо своїх, донатимо на ЗСУ і віримо у Перемогу над рашистами.
А зрадососи хай сцяться, така в них натура. Які не є, а вони теж наші.
Ну і не треба подавати бажане за дійсне про "нормальний мир")) Ми бачимо як зі скрипом йде процес, як сприймаються камінг-аути, як кепкують з геїв у ситкомах)) По доброму звичайно, але і не так як дехто намагається навіяти, що ніхто просто не звертає уваги)) Звичайно звертають. Існують бари для геїв і таке інше. Якщо немає нікому діла - то навіщо влаштовувати гей-паради?! Камон?!! Хочуть заявити про себе, але навіщо?! Нікому ж немає діла)))
От і зараз - говорили про війну і орків - ні, треба сюди питання однополого кохання всунути)) Не будьте нав'язливими і можливо про вас не будуть згадувати і це врешті решт стане дійсно чимось звичайним як гоління причиндал))
чого вони такого досягли, що ніхто інший не досягнув ?