9181 посетитель онлайн

На передовой россиян, кроме как пид#р#сами, не называют, потому что они ими и являются, - теннисист Стаховский

сергій,стаховський

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает Трибуна.

"До начала войны матерные слова были для меня очень незнакомы. В чешском языке, который для меня является вторым родным, я их использовал. Потому что они для меня были неаутентичными, то есть я не мог их как-то заменить.

А в украинском и русском - ты реально понимаешь, что ты говоришь. И у меня было постоянно заторможение в этом направлении. А сейчас – немного есть матов.

Да, на передовой россиян, кроме как пи####мы, не называют, потому что они ими и являются", - сказал Стаховский.

Топ комментарии
+60
Легенда українського тенісу Сергій Стаховський в Бахмуті, який зараз є однією із найгарячіших точок на карті України.


"Коли бачиш трупи, це вже не має значення. Це все сила звички, скажімо так (зітхає). На жаль, людина може адаптуватись до всього. Ми адаптувались до ракетних атак. До страху. І ми адаптувались до смерті. Ти бачиш руїни, втрачене життя, зруйноване майбутнє. В когось будинок перетворений на брухт, в когось - вбита родина. Це важко. Це чиста жорстокість. У Бахмуті ми ходили в школу, яка була фантастичною: з басейном, футбольними і баскетбольними майданчиками... Все це було знищено авіаударами. росія спричиняє смерть, руйнування та біль. Це терористична держава."
показать весь комментарий
27.01.2023 19:42 Ответить
+30
Згоден на 100% із Стаховським , що з нами воюють пі@ @ раси і тупі
потвори !!
показать весь комментарий
27.01.2023 19:48 Ответить
+18
Огромное уважение этому человеку. Именно это элита нации , после войны эти люди должны сменить в политике , в министерствах , в Раде прогнившую шваль , отдыхающую во время войны в Эмиратах, Монако , Таиланде.
показать весь комментарий
27.01.2023 20:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
27.01.2023 19:39 Ответить
Легенда українського тенісу Сергій Стаховський в Бахмуті, який зараз є однією із найгарячіших точок на карті України.


"Коли бачиш трупи, це вже не має значення. Це все сила звички, скажімо так (зітхає). На жаль, людина може адаптуватись до всього. Ми адаптувались до ракетних атак. До страху. І ми адаптувались до смерті. Ти бачиш руїни, втрачене життя, зруйноване майбутнє. В когось будинок перетворений на брухт, в когось - вбита родина. Це важко. Це чиста жорстокість. У Бахмуті ми ходили в школу, яка була фантастичною: з басейном, футбольними і баскетбольними майданчиками... Все це було знищено авіаударами. росія спричиняє смерть, руйнування та біль. Це терористична держава."
показать весь комментарий
27.01.2023 19:42 Ответить
Згоден на 100% із Стаховським , що з нами воюють пі@ @ раси і тупі
потвори !!
показать весь комментарий
27.01.2023 19:48 Ответить
Вини петухи опущенные
показать весь комментарий
27.01.2023 20:11 Ответить
І тільки ми в тилах і досі політкоректно звемо їх кацапами та свинособаками...
показать весь комментарий
27.01.2023 19:43 Ответить
дійсно, досить на свиней та собак гнати
показать весь комментарий
27.01.2023 19:55 Ответить
Собаку зі свинею зхрестити - мені здається чудова тваринка вийде. Кацапи то взагалі не з цієї планети.
показать весь комментарий
27.01.2023 20:07 Ответить
Від кацапів навіть у тарганів блювота.
показать весь комментарий
27.01.2023 20:08 Ответить
Так, дійсно - у тилу повно таких прохаваних, які нудять, що не можна називати підарами "росіян/солдатів ворожої армії", бо це зневага до ворога, шапказакідатєльства..

Але! Якщо хлопці, НАШІ хлопці, які дивляться у вічі ворогу і нищать його заради України - ці хлопці називають підарів підарами - значить орки підарами і є!! І зрадососне "шапказакідатєльства" - тут ні до чого.

Підтримуємо своїх, донатимо на ЗСУ і віримо у Перемогу над рашистами.

А зрадососи хай сцяться, така в них натура. Які не є, а вони теж наші.
показать весь комментарий
27.01.2023 20:25 Ответить
Саме так , звісно що іноді кажуть оркі , але то дійсно іноді. Зазвичай в єтері звучить "під@рська посадка" , "під@рський танк","під@рська беха" чи "група під@рів рухається з півдня"
показать весь комментарий
27.01.2023 19:46 Ответить
Воістину під@ри вони, амінь!
показать весь комментарий
27.01.2023 19:53 Ответить
орчатина - пі###чатина
показать весь комментарий
27.01.2023 19:53 Ответить
Огромное уважение этому человеку. Именно это элита нации , после войны эти люди должны сменить в политике , в министерствах , в Раде прогнившую шваль , отдыхающую во время войны в Эмиратах, Монако , Таиланде.
показать весь комментарий
27.01.2023 20:03 Ответить
Стаховсьаиф справді був би хорошим президентом. Розумний, фінансові справи вів сам, патріот-державник і головне - має честь і совість. Але саме такі йдуть на передову, а не в президенти.
показать весь комментарий
27.01.2023 20:11 Ответить
Упс... Гадали, шо будуть асвабадітєлямі, а стали пі####ми. Краткий курс історії росії "Поворот не туди".
показать весь комментарий
27.01.2023 20:13 Ответить
Так і є.
показать весь комментарий
27.01.2023 20:13 Ответить
Сергій Стаховський- наша гордість. Обіграв Роджера на Уімблдоні, та зараз трощить мокшан.
показать весь комментарий
27.01.2023 20:21 Ответить
Так була така справа у 2013-му.
показать весь комментарий
27.01.2023 21:17 Ответить
Вообще, это именно русня любит лезть в чужую постель и поливать грязью гомосексуальные отношения. Не надо им уподобляться. В нормальном мире никому дела нет до того, кто с кем спит.
показать весь комментарий
27.01.2023 20:22 Ответить
вообще - епітет підор, по відношенню до орків має інше значення. В цьому випадку воно вживається як мразота/зрадник/дітовбивця/мародер/окупант...
Ну і не треба подавати бажане за дійсне про "нормальний мир")) Ми бачимо як зі скрипом йде процес, як сприймаються камінг-аути, як кепкують з геїв у ситкомах)) По доброму звичайно, але і не так як дехто намагається навіяти, що ніхто просто не звертає уваги)) Звичайно звертають. Існують бари для геїв і таке інше. Якщо немає нікому діла - то навіщо влаштовувати гей-паради?! Камон?!! Хочуть заявити про себе, але навіщо?! Нікому ж немає діла)))

От і зараз - говорили про війну і орків - ні, треба сюди питання однополого кохання всунути)) Не будьте нав'язливими і можливо про вас не будуть згадувати і це врешті решт стане дійсно чимось звичайним як гоління причиндал))
показать весь комментарий
27.01.2023 20:41 Ответить
не путай ********** с ******** Ок?
показать весь комментарий
27.01.2023 20:41 Ответить
Вот тодько не нужно геев с ******** кацапскими сравнивать
показать весь комментарий
27.01.2023 20:58 Ответить
Геи и ******** совсем разные понятия. ********* может стать любой.
показать весь комментарий
27.01.2023 22:41 Ответить
в чому заключається їхній pride, поясни ?

чого вони такого досягли, що ніхто інший не досягнув ?
показать весь комментарий
28.01.2023 02:53 Ответить
они ******** и сатанинские отродья!а Украинцы воины Добра и Света!
показать весь комментарий
27.01.2023 20:45 Ответить
З приводу москалів Стах має рацію. Сергійко, повертайся з перемогою живий та здоровий; підростаюча молодь на корті та вино у твоїй винокурні чекають на тебе. Слава ЗСУ, слава Україні!
показать весь комментарий
27.01.2023 21:06 Ответить
Так як ми їх тепер будемо називати: расо-підарасо чи скорочено - расдораси?
показать весь комментарий
27.01.2023 21:27 Ответить
Скажіть будь-ласка, а чого Стаховського не обрали головою НОК України? Перестав би по-матірному...
показать весь комментарий
28.01.2023 01:40 Ответить
Пид@р@сы из рашистским пид@росси!!
показать весь комментарий
28.01.2023 15:28 Ответить
Стаховський татамі як він мають очолювати і МОК , і міністерство спорту!!!
показать весь комментарий
28.01.2023 15:29 Ответить