10612 посетителей онлайн
10 561 39

В Евросоюзе оценивают потери Украины в 13 тыс. погибшими и 35 тыс. ранеными, - СМИ

потери

Разведывательные данные, которые распространяются среди государств-членов Европейского Союза, оценивают потери украинских военных за время полномасштабной войны с Россией в 13 тысяч погибших.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на УП.

Согласно оценкам Европейского Союза, которые приводятся в документе и основываются на сообщениях Украины странам-членам ЕС, сообщениях СМИ и утечках разведданных, потери Вооруженных Сил Украины оцениваются в 13 тысяч погибших во время боевых действий и еще 35 тысяч раненых.

Оценки США, которые указываются в том же документе, свидетельствуют, что Киев потерял 17,5 тысячи военнослужащих убитыми в боях, а также в целом от 124 до 131 тысячи потерь – это раненые, погибшие, пропавшие без вести и другие. В то же время ЕС склонен считать, что американские данные являются завышенными, отмечает Euractiv.

Что касается российских потерь, то в документе приводятся украинские оценки, согласно которым РФ потеряла 185 тысяч погибшими и 555 тысяч ранеными. Упоминаются и данные США, согласно которым российские потери составляют от 189,5 до 223 тысяч, из них 43 тысячи погибшими.

Западные дипломаты и военные в разговоре с Euractiv предостерегли, что получить официальное подтверждение количества жертв с обеих сторон практически невозможно.

Заметим, что издание не указывает, по состоянию на какую дату приводились оценки потерь Украины и России в полномасштабной войне.

Топ комментарии
+27
шкода, але це тупа брехня
показать весь комментарий
12.05.2023 20:29
+26
ех як би ж ток було , нажаль ...
показать весь комментарий
12.05.2023 20:29
+24
Дуже схоже на правду. І мені шкода не те, що наших менше загинуло. Просто з нашого боку - це цвіт нації. З їхнього - просто біосміття.
показать весь комментарий
12.05.2023 20:29
Комментировать
Сортировать:
ех як би ж ток було , нажаль ...
показать весь комментарий
12.05.2023 20:29 Ответить
Дивіться дані США, там навіть 1 до 2 в нашу користь не виходить, на жаль... Десь трохи більше ніж у 1,5 рази наші втрати менші.
показать весь комментарий
12.05.2023 22:19 Ответить
Ну ти то точні цифри знаєш. Але не скажеш. Бо методичку цитувати забороняють?
показать весь комментарий
13.05.2023 10:13 Ответить
ти коли хочеш щось подібне пукнути то попий чаю , подумай і може пройде
показать весь комментарий
13.05.2023 10:30 Ответить
Дуже схоже на правду. І мені шкода не те, що наших менше загинуло. Просто з нашого боку - це цвіт нації. З їхнього - просто біосміття.
показать весь комментарий
12.05.2023 20:29 Ответить
цифри наших втрат, на жаль, значно більші... Це зрозуміло навіть із щоденної кількості некрологів на сайтах регіональних новин
показать весь комментарий
13.05.2023 13:21 Ответить
на жаль це тупа брехня (тільки незрозуміло навіщо?), наші втрати значно більші...
показать весь комментарий
13.05.2023 14:35 Ответить
шкода, але це тупа брехня
показать весь комментарий
12.05.2023 20:29 Ответить
Там не указано на какую дату эти данные. Это может быть очень устаревшая информация.
показать весь комментарий
12.05.2023 21:36 Ответить
таки да...но данные годичной давности давать та еще тупость...
показать весь комментарий
13.05.2023 13:38 Ответить
нажаль вони помиляються раза в 4
показать весь комментарий
12.05.2023 20:37 Ответить
Можливо навіть і більше.
показать весь комментарий
13.05.2023 15:00 Ответить
До 20к це вишка, як і США пишуть. В нас втрати вбиті до пораних 1:5, у русні 1:2.
показать весь комментарий
12.05.2023 20:37 Ответить
Добре, якщо це правда
показать весь комментарий
12.05.2023 20:39 Ответить
Довіряю статистиці ГШ, адже вона базується на щоденних зведеннях з усіх підрозділів. А всі оці підрахунки західних ЗМІ базуються на їхніх стандартах та нормах, а чи є у їх стандартах розуміння що таке "м'ясний штурм" чи загороджувальний загін?
показать весь комментарий
12.05.2023 20:39 Ответить
і , де статистика генштабу, якій довіряєш???
показать весь комментарий
12.05.2023 21:01 Ответить
показать весь комментарий
12.05.2023 21:05 Ответить
И где здесь более 7000 пропавших без вести, о которых докладывал наш уполномоченный?
показать весь комментарий
12.05.2023 21:39 Ответить
Дані про кількість загиблих вже озвучувала Урсула фон дер Ляєн. 30 листопада 2022 р. голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Україна втратила у війні з Росією близько 100 тисяч військових та 20 тисяч цивільних. Голова Обʼєднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі заявив 10 листопада 2022 р., що втрати росії у війні становлять не менше ніж https://www.radiosvoboda.org/a/news-pentahon-viyna-vtraty/32123720.html 100 тисяч убитими та пораненими . ЗСУ, за словами Міллі, ймовірно, зазнали аналогічних втрат. Крім того, він повідомив, що з початку війни в Україні загинули близько 40 тисяч цивільних жителів.

Дані про кількість наших жертв ми узнаємо лише після нашої Перемоги над москальськими нелюдями і то якщо при владі, на той момент, вже не буде "слуг кремля"... Бо питома частина
жертв цієї війни на совісті цих дволиких лукавих оманських партнерів кремля, які після 24.02.22. "перевзулись" та тепер невпинно грають на публіку "патріотів"...
показать весь комментарий
12.05.2023 20:47 Ответить
А что это за издание,которое даёт такую информацию?Впервые слышу,и сомневаюсь что у них инфа от разведок....И про наши 13 тысяч,если не ошибаюсь подоляк давно говорил....на жаль.
показать весь комментарий
12.05.2023 20:52 Ответить
Даже самий необізнаний розуміє, що це не так! Дуже хотілось би у це вірити .. Дуже... Але. Мінімально множити одразу на 5 ... Нажаль ....
показать весь комментарий
12.05.2023 20:58 Ответить
нажаль , це брехня... Відносини втрат між атакою та обороню 7 : 1 ... Тобто, якщо втрати русні 200 000 - то ж втрати ВСУ не завменьш ніж 30 000...

Але враховуючи безглузжість наказів польових командирів , напевно ця цифра близько 50 000 ...ще раз: нажаль...Але це ближче до правди
показать весь комментарий
12.05.2023 21:00 Ответить
наши тоже проводили наступательные операции против кацапов
показать весь комментарий
13.05.2023 11:19 Ответить
Резніков казав, що менше 50 тисяч....
показать весь комментарий
12.05.2023 21:01 Ответить
це тільки у армії і тільки загиблими, а скільки пропавших безвісти, по факту загиблих?
показать весь комментарий
12.05.2023 22:20 Ответить
Резніков довбойоб
показать весь комментарий
13.05.2023 15:02 Ответить
Zalushnij :
Aug/Sep 2022 : 9'000
Nov/Dez 2022 : 13'000

Rexnikov:
April/May 2023 :
Turkey Earthquake 45'000.

They make overall losses out of it,
as 15'000 dead and 30'000 wounded.

They play religion and astrology:
13 + 35 = 48 ; 4 + 8 = 12
показать весь комментарий
12.05.2023 21:04 Ответить
небойових від інфарктів інсультів, див. на вік деяких частин¿ та й недеяких
показать весь комментарий
12.05.2023 21:14 Ответить
показать весь комментарий
12.05.2023 21:25 Ответить
Не дуже реалістично.
показать весь комментарий
13.05.2023 09:04 Ответить
Ти пішов добровольцем… навіть і мови не було відлиняти.. хоча твоїх документів не було в військоматі, вони їх загубили..
Джерело: https://censor.net/ua/b3418027
показать весь комментарий
13.05.2023 09:11 Ответить
На мій хлопський розум,так як кацапів закобзонилось вже майже 200 000 то нажаль наших героїв скоріше всього загинуло десь від 40 до 50 000(((
показать весь комментарий
13.05.2023 10:19 Ответить
Да там мертвих россіян, бачачи як вони воюють, думаеться що вже близько 250k а може й вище
показать весь комментарий
13.05.2023 11:29 Ответить
десь так воно є. По моїх хлопських підрахунках теж так.
показать весь комментарий
13.05.2023 13:23 Ответить
У мене племінник у 92 бригаді. Він зараз на ротації. Так за його словами з початку повномасштабного вторгнення у його підрозділі з 300 чоловік "у строю" залишилось десь 50.
показать весь комментарий
13.05.2023 14:22 Ответить