9915 посетителей онлайн

Посол в Германии Макеев анонсировал 110 танков Leopard 1А5 для Украины. ВИДЕО

Посол Украины в Германии Алексей Макеев показал боевые танки Leopard 1A5, которые вскоре прибудут в Украину.

Как сообщает Цензор.НЕТ, соответствующие фото и видео он опубликовал в Twitter.

"110 Leopard 1А5. Уже скоро", - отметил дипломат.

Посол в Германии Макеев анонсировал 110 танков Leopard 1А5 для Украины 01

Напомним, в феврале сообщалось, что Нидерланды совместно с Германией и Данией передадут Украине 100 танков Leopard.

Топ комментарии
+24
показать весь комментарий
24.05.2023 15:49
+22
Ого...это почти 2 танковых полка.Уверен шо хоть это старая модель но полюбе лутше орковских Т62 и прочпрочего металлолома,
Я думаю немцы их допилили современными апгрейдами и модулями,
показать весь комментарий
24.05.2023 16:01
+19
Не знаю, не знаю...
В кацапів тепер є Т-70, знятий з постаменту в Мелітополі.
Чи спрявляться з ним 110 "Леопардів" 1А5?
показать весь комментарий
24.05.2023 16:30
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
24.05.2023 15:49 Ответить
Ого...это почти 2 танковых полка.Уверен шо хоть это старая модель но полюбе лутше орковских Т62 и прочпрочего металлолома,
Я думаю немцы их допилили современными апгрейдами и модулями,
показать весь комментарий
24.05.2023 16:01 Ответить
"Leopard 1 - довольно старый танк. Когда его создавали, то конструкторы уменьшили количество брони, чтобы придать танку маневренности. Leopard 1 - это скорость и огневая мощь. Он создавался в противовес Т-55, Т-62. Но когда появились Т-64, Т-72, естественно стал вопрос, что Leopard 1 очень сильно уступает этим танкам… И тогда появились версии модернизации, и практически в своей последней версии - А5, Leopard 1 вышел на паритет с Т-64 и Т-72",
показать весь комментарий
24.05.2023 17:54 Ответить
"...в своей последней версии - А5, Leopard 1 вышел на паритет с Т-64 и Т-72" - на паритет з зразками 1972 року
показать весь комментарий
24.05.2023 18:53 Ответить
Стабилизация пушки и система управлением огнем, прицелы, дневные и ночные там недосягаемые для совецкого, и расейского танкостроения. Бронирование хуже чем у т-64 и т-72, поэтому он их будет расстреливать издалека, причем в движении.
показать весь комментарий
24.05.2023 19:03 Ответить
Та він навіть динамічний захист не проб'є у Т-72Б3
показать весь комментарий
24.05.2023 19:37 Ответить
він навіть динамічний захист не проб'є у Т-72Б3

------------------------------------

дивно..чому ж косяпен зараз гонять на фронт танки без динамічного захисту
показать весь комментарий
24.05.2023 19:59 Ответить
Якщо тобі дивно, то й питай у "косяпен". Мені дивно що деякі непорозуміння чомусь вважають німців кретинами, які чомусь зняли з озброєння Леопард-1, почавши його заміну на Леопард-2 ще з 1979 року.
показать весь комментарий
24.05.2023 20:20 Ответить
Можеш подивитися характеристики пробиття снарядів леопард 1, чи зовсім тупий? І чого це кацапи на фронт т- 55, и т-62 тягнуть?
показать весь комментарий
24.05.2023 20:48 Ответить
Та правду дебіл, чи прикидаєшся? Попадання 125-мм снаряда - це гарантоване знищення Леопард-1, а попадання 105-мм у Т-72 з ДЗ - це тільки вірогідність знищення. До речі Леопард-1 і створювався проти Т-55 та Т-62.
показать весь комментарий
24.05.2023 21:16 Ответить
Дебіл, ти з якої сраки виліз? Танки вже пів століття не стріляють колібєрними снарядами по танкам. Там кінетичний лом з вольфраму, ти збідненого урану. Купи мізки, а потім тут гавкай
показать весь комментарий
24.05.2023 21:37 Ответить
От мені дивно, що тупе лайно, яке висрали при народженні, щось тут смердить. До чого тут каліберні чи підкаліберні снаряди, придурок? Йому про броньовий захист, а дебілоїд про каліберні снаряди. Німеччина відмовилася від Леопард-1, тому що у себе на випробуваннях виявила, що не спроможний утримати влучання снаряда радянської 125 мм танкової гармати. От же ж дупоголова тварина.
показать весь комментарий
24.05.2023 21:49 Ответить
Шизоід, леопард 1А5 оснащений системою управління вогнем від леопарда 2. Що забезпечує знищення любого кацапського лайна, яким забита твоя балбешка, з 2000 м в русі. А щоб кацап кудись попав з 500 м, йому треба стати.
показать весь комментарий
24.05.2023 21:59 Ответить
Це ти про Т-34 начитався мабуть? Основною зброєю танка Т-72Б3 є 125-мм гладкоствольна гармата 2А46М-5 з покращеною балістикою та ресурсом. Завдяки модернізації АЗ, з'явилася можливість використовувати нові «подовжені» бронебійні підкаліберні снаряди типу «Свинець-1/2». Встановлено метеодатчик і ******** балістичний обчислювач, удосконалено стабілізатор озброєння, введено автомат супроводу цілі (АСЦ), внаслідок чого точність ведення вогню значно зросла порівняно з базовою моделлю.
показать весь комментарий
24.05.2023 22:20 Ответить
Кацапчег, тебе з спаму не чутно, на заборе теж багато чого написано. Гуляй Вася…
показать весь комментарий
24.05.2023 22:40 Ответить
Відкрий українську Wiki...
показать весь комментарий
24.05.2023 22:47 Ответить
І чому вже другий мене питає, чому кацапи тягнуть на фронт танки без ДЗ? Та звідки я знаю, скоріше дебіли і там є.
показать весь комментарий
24.05.2023 21:22 Ответить
малоймовірно.

що на якихось ділянках фронту зійдуться навіть десяток "Леопардів" 1А5 з десятком хоча б Т-64 ..
показать весь комментарий
24.05.2023 19:55 Ответить
Воно так завжди, головне почати, а потім виробники зброї самі продавлять свої уряди )) Дякуємо.
показать весь комментарий
24.05.2023 16:04 Ответить
головне, щоб агент Козирь все не згавняв, як зазвичай.
показать весь комментарий
24.05.2023 16:10 Ответить
Ось про що я і пишу - 10% від 2500 світових запасів зброї потрібно віддати Україні
Так шо 250 - 110 = 140 . Ще 140 не дали
показать весь комментарий
24.05.2023 16:07 Ответить
Все, що нищить та вбиває кацапів, зело корисне та приємне!
показать весь комментарий
24.05.2023 16:15 Ответить
Не знаю, не знаю...
В кацапів тепер є Т-70, знятий з постаменту в Мелітополі.
Чи спрявляться з ним 110 "Леопардів" 1А5?
показать весь комментарий
24.05.2023 16:30 Ответить
А надо было не снимать с постамента, так и отправить на фронт, с постаментом. Тогда уж точно Леопардам хана
показать весь комментарий
24.05.2023 16:46 Ответить
Молодцы! Насыпайте побольше. У кацапов пердаки уже горят от одного названият танков. У рашогондурасов шанс "можем повторить" уменьшается в геометрической прогрессии
показать весь комментарий
24.05.2023 16:30 Ответить
так ці лампові кацапи нічого не робили, щоб щось повторювати... що вони можуть повторити? гулянкі, ******, распіздяйство? ну це вони можуть звісно
показать весь комментарий
24.05.2023 16:46 Ответить


РАШИЗМ ***** КАПУТЕН
показать весь комментарий
24.05.2023 16:56 Ответить
зер гут!!!
показать весь комментарий
24.05.2023 17:17 Ответить
Макееввский посол все решил)
показать весь комментарий
24.05.2023 17:27 Ответить
Дякуємо Німеччині!
показать весь комментарий
24.05.2023 17:33 Ответить
Так, дякуємо Німеччині, її уряду і нроду, а послу України і його Президенту ураще було б фоткатися біля асфальтної дороги і асфальтоукладчика, біля тої техніки-чуда і доріг, на яку вбухкали всі українські гроші і час.
показать весь комментарий
24.05.2023 18:51 Ответить
Це ті ж танки що пообіцяли 3-4 місяця тому. Але для тих у кого память як у ракушки, то зайде як новина.
показать весь комментарий
24.05.2023 19:10 Ответить
Нормальна техніка, дякуєм. Краще радянської.
показать весь комментарий
24.05.2023 20:07 Ответить
Чим же вона краща за Т-80У(УД), Т64БВ - ?
показать весь комментарий
24.05.2023 20:29 Ответить
ваня та ти козачок засланий , та пишовбитинахуй з відці, що не вісер то за рашку...геть москоляка ...шведько на геляку в СПАМ