4803 посетителя онлайн

США готовят новый пакет военной помощи для Украины на $300 миллионов, - Reuters

сша

Ожидается, что основная часть нового пакета военной помощи от США на 300 миллионов долларов будет составлять боеприпасы.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters.

Еще точно неизвестно, когда будет объявлено о пакете. Вероятно, это произойдет в пятницу, однако другие источники утверждают, что объявления следует ожидать после выходных.

Ожидается, что в пакете будет больше управляемых реактивных ракет (GMLRS) для пусковых установок HIMARS, а также боеприпасы для защиты Украины от России.

Отмечается, что в целом США уже предоставили Украине помощь на 35 миллиардов долларов.

Комментировать
Сортировать:
Дайте більше броні і арти
показать весь комментарий
25.05.2023 23:22 Ответить
A боеприпасы больше не давать, не нужны?
показать весь комментарий
25.05.2023 23:28 Ответить
Теж треба я маю на увазі і то і то
показать весь комментарий
26.05.2023 00:21 Ответить
Все залежить від бюджету і тому приходиться вибирати... Буде бюджет, буде все
показать весь комментарий
26.05.2023 09:40 Ответить
Тобто від бюджету говорилось що в них є зайві 3 млрд для нас це раз друге, щоб передати техніку яка в них вже є зняти з озброєння і дати нам багато бюджету не треба
показать весь комментарий
26.05.2023 09:55 Ответить
В штатах так не працює, взяти і дати. Все проходить певну процедуру. Політична воля-виділення коштів-визначення найнеобхіднішого - проведення розрахунку кількості із врахуванням всіх моментів (витрати на розконсервацію, обслуговування, транспортування, забезпечення запчастинами та боєкомплектом, навчання операторів), ці розрахунки погоджуються у відповідних інстанціях (дебет і кредит повинні бити) і тільки після цього запускається процедура передачі. Навіть на зберігані техніка має свою вартість ...
показать весь комментарий
26.05.2023 10:05 Ответить
Це так але вона нам необхідна чим швидше
показать весь комментарий
26.05.2023 10:23 Ответить
Тут відповідь https://www.youtube.com/watch?v=4hbYI4QKDOk
показать весь комментарий
26.05.2023 10:25 Ответить
Не маю можливості слухати, якщо в 2 словах про що там?
показать весь комментарий
26.05.2023 10:28 Ответить
10 хвилин конкретики саме по цьому питанню, в 2х словах я описав в своєму попередньому пості ))
показать весь комментарий
26.05.2023 10:29 Ответить
Про що там йшлось про літаки? Я просто не можу глянути, чи там говорилось що в майбутньому нам і далі будуть давати все більше бредлі і абрамсів?
показать весь комментарий
26.05.2023 10:32 Ответить
Там про 3 млрд баксів і роз'яснюють моменти фінансування, зібрана інфа з декількох джерел, в більшості американських.
показать весь комментарий
26.05.2023 10:36 Ответить