13926 посетителей онлайн
2 013 33

Начинаем работу в Лондоне для участия в Конференции по восстановлению Украины, - Шмыгаль

шмигаль

Представители Киева приступают к работе в Лондоне для участия в Конференции по вопросам восстановления Украины.

Об этом сообщил премьер-министр Украины Денис Шмыгаль на своем телеграм-канале, передает Цензор.НЕТ.

"В рамках мероприятия представим и обсудим с международными партнерами основные аспекты восстановления: скорейшее восстановление, привлечение частных инвестиций в перспективные направления, активизацию межрегионального партнерства", - написал он.

Шмыгаль также отметил, что по итогам конференции в Лондоне ожидается подписание ряда важных соглашений, меморандумов, деклараций, которые ускорят восстановление и развитие Украины.

Топ комментарии
+13
Кончена влада підарасів,на снарягу родичі та волонтери бійцям збирають,а це збіговисько ницих ******** катається по Лондонам з якоюсь ******* про відновлення,війна закінчилась?
показать весь комментарий
20.06.2023 22:17
+12
Спочатку посадка шмигалів, зеленських, йермаків, рєзнікових, а вже тоді плани по відновленню України
показать весь комментарий
20.06.2023 22:15
+11
Запахло великими грошима, зараз дерьмак та компані підтянуться...
показать весь комментарий
20.06.2023 22:15
Комментировать
Сортировать:
Сначала выборы,а потом восстание
показать весь комментарий
20.06.2023 22:13 Ответить
спочатку русня в пакети...
step by step!
показать весь комментарий
21.06.2023 08:27 Ответить
Запахло великими грошима, зараз дерьмак та компані підтянуться...
показать весь комментарий
20.06.2023 22:15 Ответить
От тепер барабанів накупують!
показать весь комментарий
20.06.2023 22:31 Ответить
Спочатку посадка шмигалів, зеленських, йермаків, рєзнікових, а вже тоді плани по відновленню України
показать весь комментарий
20.06.2023 22:15 Ответить
От тільки на "приватні інвестиції" ви й можете розразовувати, бо використання решти допомоги буде відслідковуватися фінансовими органами країн, які цю допомогу надають. А, зважаючи на вашу "узеленську чесність" з "золотими" яйцями , віри вам немає (про зо вам вже майже відкритим ткстом кажуть не тільки США).
показать весь комментарий
20.06.2023 22:15 Ответить
Так ось чому зєля підписав закон про велику приватизацію - ще ге все *******
показать весь комментарий
20.06.2023 22:17 Ответить
просто зараз це "не все" майже ніхрена не коштує,бо війна,так що "хтось" прибарахлиться зі знижкою...
показать весь комментарий
20.06.2023 22:53 Ответить
Кончена влада підарасів,на снарягу родичі та волонтери бійцям збирають,а це збіговисько ницих ******** катається по Лондонам з якоюсь ******* про відновлення,війна закінчилась?
показать весь комментарий
20.06.2023 22:17 Ответить

показать весь комментарий
20.06.2023 22:19 Ответить
показать весь комментарий
20.06.2023 22:24 Ответить
Війна вже виграна. Молодці.
показать весь комментарий
20.06.2023 22:22 Ответить
коли зелені 'патріоти' знову щось починають, а репортує про це резнікоф-17?
тривожно якось...
показать весь комментарий
20.06.2023 22:22 Ответить
мої пардони - шмигаль то був.
а це і не має різниці на самому ділі - шмигаль-резніков, баканов-буданов
з одного зеленого кубла пташунці - плутаю близнюків...
показать весь комментарий
20.06.2023 22:30 Ответить
Потому, шо все это дерьмак.
показать весь комментарий
20.06.2023 23:49 Ответить
буба - то непрікосновенноє тело, пересовуюче кордони України на захід.
торкнися і ти вже зашкварений - люди памьятають все...
дерьмак - пророк його!
показать весь комментарий
20.06.2023 23:56 Ответить
Це називається не кубло, а кагал, шановний.
показать весь комментарий
21.06.2023 08:09 Ответить
максімум обережності, любі мої, - максімум!
показать весь комментарий
21.06.2023 08:19 Ответить
спитай едине джерело влади на свою легітимність в потім щось плануй

запрос у громадян на швидкі перевибори
показать весь комментарий
20.06.2023 22:23 Ответить
А не подумали, щоби ті гроші, що вони потратили на тусовки в Лондоні потратити на ЗСУ? Хир там. Хай лохи воюють, а ми богом обрані (правда бог у них ЗЕлений)
показать весь комментарий
20.06.2023 22:25 Ответить
Дерибан стартонув...
показать весь комментарий
20.06.2023 22:30 Ответить
А чи не можна якісь кошти направити на завершення недобдов України, на викуп вільних площ, та таким чином і завершити будівництво і роздати квартири і тім хто вклав кошти і тмм хто постраждав від війни, та закрити питання недобудов України?
Досі, всі численні багаторічні звернення покупців-інвесторів допомогти організувати добудову покинутих житлових комплексів до Президеннта, Кабмін Шмигаля, Мінрегіон,, Голові комітету ВР з питань містобудування Шуляк, по Києву Кличко, Непопу мерам інших міст, народним депутатам, досі були проїгноровані! Досі, кошти які виділялись на пільгові квартири направлялись на викуп квартир у інших забудовників, які подобаються органам влади.

Але дальше всіх пішов Кличко, з ініциативи КМДА на покинутиї ЖК були організовані організовані угрупування, кооперативи, які дерибанять вільні площі, та шляхом шантажу та залякувань втрати покупцями квартир, 6 років збирають кошти подругому колу, але не завершили будівництво ні одного ЖК та непередали квартири людям. Більш того, покупцям, які вирішили хоч якось закріпити за собою сплачені квартирита визнати права у судовому порядку, чинять перешкоди у т.ч. кМДА яка ходить третьою стороною ( яка згідно закону, повинна була організувати добудову покинутих ЖК) та шукають зачіпки щоб люди не змогли отримати сплачені квартири.

https://www.facebook.com/elena.chvir/posts/pfbid02zjmh7oAL7SWThCbQhCv7qJot9GTz82pim9WwhjoNSDcrH584Vog4z29apNrzf9w7l?__cft__%5B0%5D=AZW6vtGV1uZvd8dYbdSZs6D73N2lDkyHiocW7ZDECi3RP3_nDJuLBZwJLttTAGMNylFiYjxW10OXU0ZCSZtE5ktzVnST1ndolpJl9YAyNNdaH7tCqlsoOph9eySihyfTrFaQwHsUHM1YdkfQ5CPhdjSfj3sb6eySpURB9mRBbaRCI0ILiSKvqBXkkzoRnPmOIFAhyE_Ve4VBFudhznah_7CNvbQE0yycIzorJGRrt7dS9Vbx9JZfIttGqiKp8XLfz3Q&__tn__=%2CO%2CP-y-R https://www.facebook.com/elena.chvir/posts/pfbid02zjmh7oAL7SWThCbQhCv7qJot9GTz82pim9WwhjoNSDcrH584Vog4z29apNrzf9w7l?__cft__[0]=AZW6vtGV1uZvd8dYbdSZs6D73N2lDkyHiocW7ZDECi3RP3_nDJuLBZwJLttTAGMNylFiYjxW10OXU0ZCSZtE5ktzVnST1ndolpJl9YAyNNdaH7tCqlsoOph9eySihyfTrFaQwHsUHM1YdkfQ5CPhdjSfj3sb6eySpURB9mRBbaRCI0ILiSKvqBXkkzoRnPmOIFAhyE_Ve4VBFudhznah_7CNvbQE0yycIzorJGRrt7dS9Vbx9JZfIttGqiKp8XLfz3Q&__tn__=%2CO%2CP-y-R

https://www.facebook.com/groups/561517177370557
показать весь комментарий
20.06.2023 22:31 Ответить
У тих недобудов є власники - дрібні інвестори, які хотіли зекономити і вкладали гроші у "котлован". А ще ті недобудови могли будуватися незаконнно - без дозвільних документів. Так часто буває. Подібний будинок вандали збудували на Подолі і згідно рішення суду, це лайно має бути знесено. Тобто люмпен пропонує забрати у когось чиюсь власність або узаконити будівельне свавілля за гроші киян. І замість ремонту київських дитсадків чи шкіл, кияни мають із власних кишень будувати житло для ВПО. А нє ****** ви, шановні? Нахєра кабмін і держбюджет? Нахєра гроші на відбудову?!
показать весь комментарий
21.06.2023 06:39 Ответить
Нy зрозуміло, чому ви вину державі у віжсутності контролю над забудовою хоче перекласти на пересічних громадян? Покупцям-інвесторам якраз і не дають стати власниками! Я кажу за Київ, але проблема масштабна, така сама історія по вій Україні! Що взагалі означає будувались не законно?? Де тоді покарані злочинці, ті самі які займались незаконним? Чому кілька років відповідальні органи, поліція, спокійно дивились, доречі, дивляться і сьогодні та дозволяють з людей збирати гроші якщо воно не законе??? Все будувалось, а ось коли з людей вже зібрали гроші, тоді можна вже й зупиняти, визнати незаконним та не виконувати зобовязання перед інвесторами. Недобудови - вина держави, а не громадян! Хочете ви чи ні, в країні завжди виділяються кошти на придбання квартир пільговим категоріям, але напрравляються лише
Відносно "лайна на Подолі", думаю якби ви вклали свої кошти то відносно знесення були б іншої думки, тим більше, що недоліки можна просто усунути, а не зносити готові будинки! зноситии нові будинки, це взагалі маразм! Але хто каже, що це незаконно, просто має свій план, кажу про Київ, КМДА на так би мовити незаконних будівництвах ініціює створення кооперативів, які дерибанять вільні площі за які можна булоб завершии будівництво, а з людей під залякування знесення, по другому колу збирають кошти на добудову, і ніхто вже не каже, що вже не законно!
показать весь комментарий
21.06.2023 10:09 Ответить
для ссучєного ахмєтовського пдораса війна вже закінчилась.
показать весь комментарий
20.06.2023 22:34 Ответить
Головне питання у партнерів одне. В Україні потрібно провести реформи. Щоб допомога, яка надається і буде надаватись, йшла на відбудову.
показать весь комментарий
20.06.2023 22:38 Ответить
ТАМ ПИТАННЯ ГОЛОВНЕ - НАФІГА ДАВАТИ ГРОЩІ НА ВІДБУДОВУ УКРАЇНИ ЯК ЩО ЇХ ОДРАЗУ ВКРАДУТЬЧЕРЕЗ СХЕМИ І ЗЕЛЕНІ ПРАЙСИ Зе ВЛАДА І ІЇ КОМПАНЬЙОНИ.
показать весь комментарий
20.06.2023 22:44 Ответить
Хорошая работка выпала кое кому. В Англии причём. Командировочные можно заценить? Почём стоит что? И сколько там быть предполагают? Плохая примета это---не дождавшись конца, начинать сначала.
показать весь комментарий
20.06.2023 22:56 Ответить
Як вже осточортіла ця шобла пройдисвітів і неуків.
показать весь комментарий
20.06.2023 23:06 Ответить
кирпичи по 100 грн будут?
показать весь комментарий
20.06.2023 23:18 Ответить
За кілограм
показать весь комментарий
21.06.2023 00:02 Ответить
Короче жена пришила тебе карман до трусов, куда бабки ховать?
показать весь комментарий
20.06.2023 23:51 Ответить
Може я чогось не розумію, у нас війна закінчилась чи що? Це мені щось нагадує!((
показать весь комментарий
21.06.2023 05:15 Ответить