11416 посетителей онлайн
3 225 21

Решения не приемлемы. Министр энергетики проведет дополнительные консультации, - Шмыгаль о решении НКРЭКУ относительно повышения тарифов на водоснабжение

вода,водопостачання

Премьер-министр Украины Денис Шмыгаль дал поручение министру энергетики Герману Галущенко провести дополнительные консультации с Нацкомиссией, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг (НКРЭК) о возможности пересмотра решений по повышению тарифов на централизованное водоснабжение и водоотвод.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом он написал в телеграм-канале.

Шмыгаль отметил: "Нацкомиссия, осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ), приняла решение повысить тарифы на централизованное водоснабжение и водоотвод.

Решения не приемлемы. Решения не согласованы с правительством. Во время войны мы должны действовать единой командой, особенно в таких чувствительных областях, как энергетика и тарифообразование.

Мы делаем все возможное, чтобы обеспечить социальную справедливость. Увеличиваем пенсии. Выплачиваем субсидии всем нуждающимся. Помогаем регионам для постоянства тарифов на тепло и горячую воду. В то время как несогласованные решения комиссии идут в разрез с политикой правительства.

Сегодня дал поручение министру энергетики и Министерству инфраструктуры провести дополнительные консультации с НКРЭКУ о возможности пересмотра таких решений".

Топ комментарии
+19
******** зелене шапіто...
показать весь комментарий
01.07.2023 18:38
+18
це, як хороший і поганий поліцейський, щоб показати, ми за народ, але нам заважають
показать весь комментарий
01.07.2023 18:36
+10
Що ж ти, фраєр, здав назад? (с)

У травні я використав 130кВт і заплатив трохи більше 180грн
У червні - 126кВт, але вже більш ніж за 330грн.

Далі вода і водовідведення, потім опалення... І взимку рівень неплатежів за "комуналку" зробить в бюджеті значну дірку.

Підвищення податків та акцизів збільшить тіньову частину бізнесу, що не платить податків.
Нє, ну якщо стоїть завдання знищення країни та її економіки, то Гетьманцев, дєрьмак та решта "професіоналів" з цієї шобли - на своїх місцях!
показать весь комментарий
01.07.2023 18:49
Комментировать
Сортировать:
Ого. А чого тягнете, бізнес ще відкати не приніс???
показать весь комментарий
01.07.2023 18:32 Ответить
А тариф на електрику?
показать весь комментарий
01.07.2023 18:34 Ответить
Єта другоє..там занесли
показать весь комментарий
01.07.2023 18:39 Ответить
це, як хороший і поганий поліцейський, щоб показати, ми за народ, але нам заважають
показать весь комментарий
01.07.2023 18:36 Ответить
******** зелене шапіто...
показать весь комментарий
01.07.2023 18:38 Ответить
Ви, пане, не праві. Їхнє "СВО" йде за оманським (чи Бєніним, а мо ще яким, але тільки не українським) планом.

Зверніть увагу: що зараз саме обговорюване? Підвищення тарифів? Черговий зашкавр в МО? Повернення "мирного" опадаткування? Призначення в АРМА відвертої українофобки? Призначення "маладова ліца" на керування "оборонкою"? Чи може істеріку найвеличнішого з небажанням їхати на самміт НАТО?
Ні!
Зараз обговорюють "вояж Пригожина", обшук у депутата від "ЄС", перейменування Запоріжжя та Броварів, можливий підрив ЗАЕС, чергові "вангування" Буданова і т.п.

Це просто чергова серія голобородьковського серіалу, яка направлена на відволікання уваги від дій дєрьмаківської шобли.
показать весь комментарий
01.07.2023 19:10 Ответить
Не дуже зрозумів, в чому, власне, я не правий, але в решті з вами цілком згоден. І ще, В АРМА навіть не українофобка, то авантюристка, на якій нема де проби ставити.
До речі, на рахунок їхніх призначень. Декілька днів тому чеська амбасада в Софії влаштувала вуличну виставку української художниці, присвячену трагедії Каховської ГЕС. Прізвище художниці вибачте, не пригадую. Так от, чехи запросили на відкриття тої виставки нашу послицю-мінетчицю так вона навіть туди не приїхала. Ніби погодилась, а потім без попередження взяла і проігнорувала. Вона ж в іншому амплуа працює, що їй до якоїсь виставки, художниці, трагедії... Чехи, звичайно були шоковані.
О така ось, херня, малята вийшла.
показать весь комментарий
01.07.2023 19:21 Ответить
показать весь комментарий
01.07.2023 19:36 Ответить
У першому реченні була відверта іронія про вашу неправоту
Пробачте, якщо це якось Вас засмутило...
показать весь комментарий
01.07.2023 20:05 Ответить
Та зовсім ні, просто мови про СВО не було, а тут раптом... Хоча, ще раз, цілком згоден.
показать весь комментарий
01.07.2023 20:10 Ответить
Ну а якщо "СВО" розшифрувати, як "С"воїм "В"се "О"бов'язково?
показать весь комментарий
01.07.2023 20:42 Ответить
Що ж ти, фраєр, здав назад? (с)

У травні я використав 130кВт і заплатив трохи більше 180грн
У червні - 126кВт, але вже більш ніж за 330грн.

показать весь комментарий
01.07.2023 18:49 Ответить
А ті гниди видумали засіб боротьби з неплатежами - блокування платіжної карти. Тобто, хоч з голоду здихай, хоч без ліків вмирай, хоч голий ходи, а комуналку за їхніми платіжками заплати. Так що... Ой і тяжкі часи нас чекають...
показать весь комментарий
01.07.2023 19:38 Ответить
Перед Хмельниччиной так было - подушне, налог за окно, налог за дымарь и все в долгах у корсчаря с лихварем.
показать весь комментарий
01.07.2023 20:59 Ответить
Це воеи показують, що ліва рука не знає, що робить права? 🤔Так обидві руки керуються однією ОПою. 🙂 Зоча тут дехто вже передвиборчу програму начитував, але оце здорожання дуже вже по рейтингу б'є. Тому зелена камарилья знову вдарилась в улюблені танці - крок вперед - два назад- відскок вліво-відскок вправо.
показать весь комментарий
01.07.2023 19:09 Ответить
Квартал 95---в дії.
показать весь комментарий
01.07.2023 19:15 Ответить
А чому тільки мінімалки підвищуються? Чому тим, хто чесно платив податки, а не на єдиному сидів - то другоє?
показать весь комментарий
01.07.2023 19:17 Ответить
хавайте Дебилы!
показать весь комментарий
01.07.2023 19:48 Ответить
Бояри погані, а царі гарні.
Сильна рука.
Показуха.
Все, під копірку з мордора.
показать весь комментарий
01.07.2023 19:58 Ответить
ахметівське очкасте чмо решило включити режим доброго дядечки!??******** вже все порішали і компасують людям мозги