"Венгрия не будет поддерживать какое-либо финансирование внутри ЕС для поставок вооружений Украине", - Сийярто

Об этом заявил министр иностранных дел Венгрии Петер Сийярто, сообщает Цензор.НЕТ.
"Наша позиция ясна: до тех пор, пока OTP не будет исключено из этого списка, Венгрия не будет поддерживать какое-либо финансирование внутри ЕС для поставок вооружений Украине", - сказал Сийярто.
Он отметил, что речь идет не только об уже заблокированных 500 млн евро, но и о дальнейших предложениях по помощи Украине.
Сийярто подчеркнул, что доводы Киева в пользу того, чтобы банк был в этом списке, "уморительны", и что сама финансовая организация следит за тем, чтобы ее участие в банковском секторе РФ не превышало 0,1%.
Напомним, премьер-министр Венгрии Виктор Орбан считает, что поддержка Украины безрезультатна.
Топ комментарии
Угорщини*******разом з московітами весело воював за звільнення Фінляндії, ой, за демілітаризацію її.
хто ж це такий, цікаво!
а, ну і в 56-му "дехто" весело в ту ж Угорщину вторгався разом з тими, проти кого зараз весело воює. хто ж це, цікаво?
ти ше би як Буткевич - обісрав ще й німців, бо не ро*лять то шо тобі з дивану хочеться.
Весело гигикати шо "ми породили мордор" і панічно верещати - Бідон, чо ми не в НАТО, давай літаки, Б-52 і "Вірджинію", ТРИ!!! і мільярдів 50 євро, на дороги і мости, для початку.
Угорські племена напівкочових скотарів, батьківщиною яких ******* дослідники вважають райони на захід від Уралу, в першому тисячолітті нашої ери переселилися імовірно в басейн Ками, потім в причорноморські і приазовські степи і довгий час перебували під владою хазар. У 895-896 роках угорці переправилися через Карпати і зайняли землі Паннонської рівнини. Відбувся перехід до осілого способу життя, землеробства.
А далі вже подивимось "хто кому Рабінович"
В Молдові - пріднястровьє.
В Європі на сході - мудяри.
Всі лекають рашці.
Де рашка дзьоб усуне - там чиряк і геморой..
1 - Гибридная агрессия против Украины. Упрощенная выдача гражданства жителям Закарпатья.
2 - Финансирование агрессивных действий рашки и игнорирование санкционной политики ЕС
Тільки чесно. так отож.
воно то класно обзиватись, але почачивши купу бабла, кожен стане як той Петер і Віктор. Навіть не лякаючись гніву Аллаха!
Впхнули їх тули щоб з ВенгроТабору не було циганської воні на півдні Європи.
Як тільки в ЄС скажуть нооо € ВенгроЦигані відразу засихають...
Я там був-бачив-знаю.✌
А головне: чому вона і досі там???
Щоб не було смирдоти на півдні Європи накшталт сербів" на тобі еврика тільки не псуй повітря... "
Цигани одним словом.
Якось так
Колись архіви російських ФСБ / ГРУ / СВР будуть відкриті . . . Шкода, що це буде тоді, коли всі дійові особи вже будуть на пенсії або на тому світі
Навіть між країнами у стані війни іноді ведуться секретні переговори. Згадайте, як у 1941 Сталін намагався говорити з Гітлером і обіцяв йому віддати Україну і Білоруссію в обмін на припинення війни. Або як у 1945 з німцями вели сепаратні переговори американці . . .
Ми ж не знаємо, що там були за розмови, кого з ким, до чого домовилися чи не домовилися. Для чого обговорювати те, по чому немає достовірної інформації . . .
Може там була "зрада", а може Зеля зробив наївну спробу поговорити, в ході якої зрозумів, що не домовиться. Колись і про це архіви і мемуари будемо читати. І хтозна, в якому хто там світлі буде виглядати. Так що я б завчасно не навішував ярлики. Але з чим згоден, з тим, що розібратися після війни потрібно буде детально у всіх подіях, що їй передували. Хто зрадив, хто просто тупив, хто бездіяв через переляк . . . Побачимо.
Тільки для рівноцінного обміну, поки мадяри ще вдома, треба щоб "братья" їх спочатку "асвабаділі" ракетами.
Було б непогано...
И пошли на х@й
И не надо втирать, что венгерский народ тут ни при (все дело в кремлевских цикадах), нужно исключить, пусть выбирают другое руководство, а там уже (не скоро через года) решат будут ли они достойны снова быть членами ЕС и НАТО!