6296 посетителей онлайн

"Венгрия не будет поддерживать какое-либо финансирование внутри ЕС для поставок вооружений Украине", - Сийярто

угорщина,сійярто

Об этом заявил министр иностранных дел Венгрии Петер Сийярто, сообщает Цензор.НЕТ.

"Наша позиция ясна: до тех пор, пока OTP не будет исключено из этого списка, Венгрия не будет поддерживать какое-либо финансирование внутри ЕС для поставок вооружений Украине", - сказал Сийярто.

Он отметил, что речь идет не только об уже заблокированных 500 млн евро, но и о дальнейших предложениях по помощи Украине.

Сийярто подчеркнул, что доводы Киева в пользу того, чтобы банк был в этом списке, "уморительны", и что сама финансовая организация следит за тем, чтобы ее участие в банковском секторе РФ не превышало 0,1%.

Напомним, премьер-министр Венгрии Виктор Орбан считает, что поддержка Украины безрезультатна.

Топ комментарии
+55
Угорці підтримували нацистів у 2-у світову-тепер підтримують рашистів-нічого не змінилось...
показать весь комментарий
04.07.2023 21:11 Ответить
+38
Значить і ЄС не підтримуватиме фінансування Угорщини *******
показать весь комментарий
04.07.2023 21:10 Ответить
+36
Потворні ******.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Потворні ******.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:10 Ответить
Сисярта идёт на х.й ! 😁 💛💙
показать весь комментарий
04.07.2023 22:06 Ответить
показать весь комментарий
04.07.2023 23:17 Ответить
Значить і ЄС не підтримуватиме фінансування Угорщини *******
показать весь комментарий
04.07.2023 21:10 Ответить
Угорці підтримували нацистів у 2-у світову-тепер підтримують рашистів-нічого не змінилось...
показать весь комментарий
04.07.2023 21:11 Ответить
добре що "дехто" підтримував сталіністів.
разом з московітами весело воював за звільнення Фінляндії, ой, за демілітаризацію її.
хто ж це такий, цікаво!
а, ну і в 56-му "дехто" весело в ту ж Угорщину вторгався разом з тими, проти кого зараз весело воює. хто ж це, цікаво?

ти ше би як Буткевич - обісрав ще й німців, бо не ро*лять то шо тобі з дивану хочеться.

Весело гигикати шо "ми породили мордор" і панічно верещати - Бідон, чо ми не в НАТО, давай літаки, Б-52 і "Вірджинію", ТРИ!!! і мільярдів 50 євро, на дороги і мости, для початку.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:30 Ответить
гітлер зі сраліним взагалі були союзниками та розпочали 2-у світову війну,а савок опинився у антигітлірівській коаліції лише тому що гітлер випередив сраліна та напав першим...
показать весь комментарий
04.07.2023 21:42 Ответить
У Вас просто до біса тупі аналогії і паралелі. Яке там "нічого незмінилось" ? Та в мадярів все невпізнанно змінилось. Якісь нераціональні суїцидники.
показать весь комментарий
04.07.2023 23:12 Ответить
підар **********
показать весь комментарий
04.07.2023 21:11 Ответить
Угорщина - це ж росіяни.
Угорські племена напівкочових скотарів, батьківщиною яких ******* дослідники вважають райони на захід від Уралу, в першому тисячолітті нашої ери переселилися імовірно в басейн Ками, потім в причорноморські і приазовські степи і довгий час перебували під владою хазар. У 895-896 роках угорці переправилися через Карпати і зайняли землі Паннонської рівнини. Відбувся перехід до осілого способу життя, землеробства.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:12 Ответить
історично мадяри - це ханте-мансі, ти щось забагато усілякого розписав...)))
показать весь комментарий
04.07.2023 21:18 Ответить
Доречі вони б не відмовились осісти і біля Дніпра чи Бугу але місце уже було заняте.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:28 Ответить
hungary от слова хунну...После поражения Атиллы гунны осели на Дунае. ближайшие их родственники финны, чуваши, ханты-манси . не надо извращать историю
показать весь комментарий
05.07.2023 03:42 Ответить
ностальгія старого комуняки на підсосі пендосів за австро-угорською імперією виглядає кумедно мадьяри-нація сцикунів та жебраків всередині Європи.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:14 Ответить
Задрипані мадяри!
показать весь комментарий
04.07.2023 21:16 Ответить
Це придурок не знає українську приказку: Кожна палиця має два кінці. Всьому свій час. Нехай потім пікнуть про Закарпаття!
показать весь комментарий
04.07.2023 21:16 Ответить
То нічого страшного. Просто країни ЄС не будуть фінансувати потреби Угорщини, оскільки з боку Будапешту "доводи сміховинні"
А далі вже подивимось "хто кому Рабінович"
показать весь комментарий
04.07.2023 21:18 Ответить
Я оце думаю, що отой "меморандум" не треба було підписувати в Будапешті. Там явно пороблено.
показать весь комментарий
04.07.2023 22:31 Ответить
Як то кажуть, в європейській сім'ї не без урода.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:18 Ответить
Сійярто шматок смердючого лайна.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:19 Ответить
Якщо від закону, за яким одна країна блокує рішення більшості у ЄС та НАТО не відмовляться - ці структури будуть такими ж самими "ефективними", як ООН.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:20 Ответить
В цьому немає необхідності. Якщо Угорщина хоче залишатися в ЄС і НАТО, їй доведеться голосувати одностайно разом з усіма. Так вона і робить.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:50 Ответить
Чи в них там нема опозиціі -- якшо є то чого мовчать -- як риба об лід .
показать весь комментарий
04.07.2023 21:21 Ответить
А примітьте - у нас на сході України геморой данбас.
В Молдові - пріднястровьє.
В Європі на сході - мудяри.
Всі лекають рашці.
Де рашка дзьоб усуне - там чиряк і геморой..
показать весь комментарий
04.07.2023 21:22 Ответить
Угорщина - іди *****.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:23 Ответить
Всі давно поклали куй на те що вякае угорщина ..пішли на куй уйобіки !
показать весь комментарий
04.07.2023 21:26 Ответить
Нічого нового. Підар в черговий раз довів що він підар.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:28 Ответить
Пора созывать ООН и предъявить Венгрии претензии на
1 - Гибридная агрессия против Украины. Упрощенная выдача гражданства жителям Закарпатья.
2 - Финансирование агрессивных действий рашки и игнорирование санкционной политики ЕС
показать весь комментарий
04.07.2023 21:29 Ответить
ЕС мав би перевірити всі рахунки ******. І підпільні також. Щось сильно за парашу топить, в ЕС постійно проблеми створює.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:29 Ответить
оно им не надо. У них есть роль хорошего и плохого полицейского
показать весь комментарий
04.07.2023 23:12 Ответить
Це вже не вперше мадярські байстрюки такі колінця танцю чардаш викидають, але й не перший раз ЄС якось ігнорувала цих неосалашистів.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:32 Ответить
Та ігнорує ЄС мадяр-ігнорує Евриком€ Венгри сидять на ланьцьжку і тявкають.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:45 Ответить
а коментатори на місці Сіярто, допустимо, за 5млн. євро від Бразилії що напала на Еквадор - підтримали б Бразилію, чи послали її і не взявши грошей - підтримали б Еквадор, бо типу - треба бути дуже добрим і ненавидіти всіх дуже злих блаблабла.
Тільки чесно. так отож.
воно то класно обзиватись, але почачивши купу бабла, кожен стане як той Петер і Віктор. Навіть не лякаючись гніву Аллаха!
показать весь комментарий
04.07.2023 21:33 Ответить
ау ЄС та НАТО, невже неможливо щось зробити з хробаками
показать весь комментарий
04.07.2023 21:38 Ответить
Идиоты придумали право вето в EC и НАТО, а теперь разгребают как с этим бороться.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:38 Ответить
ВенгроУгри в понятях європейців це такий собі Великий Циганський Табор-обсервація і в ЄС їх просто ігнорують, але тримають на паводкє...
Впхнули їх тули щоб з ВенгроТабору не було циганської воні на півдні Європи.
Як тільки в ЄС скажуть нооо € ВенгроЦигані відразу засихають...
Я там був-бачив-знаю.✌
показать весь комментарий
04.07.2023 21:42 Ответить
Іменно!!!! Як " заправили " в ЄС наказують,так цей пес і гавкає,ми все даємо ,ми хороші- он погані мадяри...
показать весь комментарий
04.07.2023 22:11 Ответить
У мене запитання таке, як "урр" (угорська радянська республика) потрапила у ЄС та НАТО?
А головне: чому вона і досі там???
показать весь комментарий
04.07.2023 21:43 Ответить
Відповім.
Щоб не було смирдоти на півдні Європи накшталт сербів" на тобі еврика тільки не псуй повітря... "
Цигани одним словом.
Якось так
показать весь комментарий
04.07.2023 21:51 Ответить
А що, свинопесестан краще?
показать весь комментарий
04.07.2023 22:00 Ответить
*******, вони і в Африці, *******.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:44 Ответить
Ну і пішли ви , кляті йовбаки всдід за кацапським кораблем 😡
показать весь комментарий
04.07.2023 21:45 Ответить
Не буде цього приводу - буде наступний. Питання не в ОТП, а в мотивах угорського уряду . . .
Колись архіви російських ФСБ / ГРУ / СВР будуть відкриті . . . Шкода, що це буде тоді, коли всі дійові особи вже будуть на пенсії або на тому світі
показать весь комментарий
04.07.2023 21:54 Ответить
Помалу! так , можуть і "оманські кейси" випливти
показать весь комментарий
04.07.2023 21:59 Ответить
Та замахали Ви вже всі з тим Оманом . . .

Навіть між країнами у стані війни іноді ведуться секретні переговори. Згадайте, як у 1941 Сталін намагався говорити з Гітлером і обіцяв йому віддати Україну і Білоруссію в обмін на припинення війни. Або як у 1945 з німцями вели сепаратні переговори американці . . .

Ми ж не знаємо, що там були за розмови, кого з ким, до чого домовилися чи не домовилися. Для чого обговорювати те, по чому немає достовірної інформації . . .
Може там була "зрада", а може Зеля зробив наївну спробу поговорити, в ході якої зрозумів, що не домовиться. Колись і про це архіви і мемуари будемо читати. І хтозна, в якому хто там світлі буде виглядати. Так що я б завчасно не навішував ярлики. Але з чим згоден, з тим, що розібратися після війни потрібно буде детально у всіх подіях, що їй передували. Хто зрадив, хто просто тупив, хто бездіяв через переляк . . . Побачимо.
показать весь комментарий
05.07.2023 00:24 Ответить
Ну а Зеля вчора скасував для угорської меншини перехід на державну мову навчаня ,ось як угорщина віддячила , цей горе президент все робить за рахунок українських інтересів.
показать весь комментарий
04.07.2023 21:55 Ответить
Малорос ...був і залишиться...
показать весь комментарий
04.07.2023 23:03 Ответить
В Україні зарараз грошей дофігіща, так що це не проблема
показать весь комментарий
04.07.2023 21:55 Ответить
Якщо ці мразі, так ******* вшивий рашкостан, доцільно було б їм переміститись ближче до дупи, яку вони так старанно вицюловують... Поміняти Донбас на Угорщину...
Тільки для рівноцінного обміну, поки мадяри ще вдома, треба щоб "братья" їх спочатку "асвабаділі" ракетами.
Було б непогано...
показать весь комментарий
04.07.2023 21:58 Ответить
Да как бы уже по@ер, весь Мир поддерживает. От этих понтов венгры потеряют больше. всратый и орбан конечно только заработает, но не более.
показать весь комментарий
04.07.2023 22:02 Ответить
Заработает на близкой дистанции, но на дальней проиграет в 100 раз больше. Да и потомство свое опозорит на поколения
показать весь комментарий
05.07.2023 09:16 Ответить
та це та сволота, яка заветує не тільки фінансову допомогу Україні, а й вступ України в НАТО та в ЄС, навіть якщо цей вступ в далекій перспективі...
показать весь комментарий
04.07.2023 22:11 Ответить
Такое впечатление что в Еврокомиссии сидят беспомощные дауны.
показать весь комментарий
04.07.2023 22:17 Ответить
Ну тоді Україна не підтримaє роботу нафтопроводу,,Дружба"..
показать весь комментарий
04.07.2023 22:34 Ответить
Влада не наважиться...не стратеги вони...не стратеги...
показать весь комментарий
04.07.2023 23:01 Ответить
Ну воно і зрозуміло.
показать весь комментарий
04.07.2023 22:42 Ответить
Зраз та в майбутньому для цих мадярських гнид має бути заборонено в'їзд в Україну...і дарма Зеленський пішов їм на поступки...
показать весь комментарий
04.07.2023 23:00 Ответить
Сиярто и Орбан вы ******!
И пошли на х@й
показать весь комментарий
04.07.2023 23:59 Ответить
Just kick them out of EU as well as Nato. They don't deserve to sit in the same table with us, people who love independence, freedom
показать весь комментарий
05.07.2023 04:31 Ответить
Совсем не расстроюсь, если эти Орбан и Сийарто дождутся своей пули в лоб…
показать весь комментарий
05.07.2023 09:14 Ответить
Мадьяров давно пора исключить не только из ЕС, но прежде всего из НАТО!
И не надо втирать, что венгерский народ тут ни при (все дело в кремлевских цикадах), нужно исключить, пусть выбирают другое руководство, а там уже (не скоро через года) решат будут ли они достойны снова быть членами ЕС и НАТО!
показать весь комментарий
05.07.2023 11:43 Ответить