8905 посетителей онлайн
11 226 27

Общие боевые потери РФ с начала войны – около 235530 человек (+510 за сутки), 4090 танков, 4402 артсистемы, 7990 бронированных машин. ИНФОГРАФИКА

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Генштаба.

Как отмечается, общие боевые потери противника с 24.02.22 по 12.06.23 ориентировочно составляют:

личного состава - около 235 530 (+510) человек ликвидировано,

танков - 4090 (+1) ед,

боевых бронированных машин - 7990 (+7) ед,

артиллерийских систем - 4402 (+17) ед,

РСЗО - 674 (+2) ед,

средств ПВО - 415 (+1) ед,

самолетов - 315 (+0) ед,

вертолетов - 310 (+0) ед,

БПЛА оперативно-тактического уровня – 3726 (+33),

крылатых ракет – 1271 (+0),

кораблей /катеров - 18 (+0) ед,

автомобильной техники и автоцистерн - 6978 (+12) ед,

специальной техники – 647 (+7).

Данные уточняются.

Общие боевые потери РФ с начала войны – около 235530 человек (+510 за сутки), 4090 танков, 4402 артсистемы, 7990 бронированных машин 01

Топ комментарии
+16
Танки 1953 року вже закінчуються)А ось артилерійських систем 17!Подивимось що москалі без богів війни робитимуть,думаю їм видадуть штики)
показать весь комментарий
12.07.2023 08:18 Ответить
+15
Продовжується москальсько-українська війна, минув 3428 день.
47 одиниць техніки та 510 чумардосів. По всіх основних позиціях гуд. ППО:спецтехніка - 1:7. Логістика майже 7 000, ББМ майже 8 000! Відбиті чергові повітряні хвилі. Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть. Переможемо.

P.s. 235 500!!! більше, ніж таке місто, як Петрозаводськ ...
показать весь комментарий
12.07.2023 09:05 Ответить
+9
Вони і штиками воюватимуть. Ви бачили, як їм мізки вимили пропагандою, що вони самі себе підривають гранатами, аби не потрапити у полон? Це вже не люди, а зомбі якісь, зі штиками.
показать весь комментарий
12.07.2023 08:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Танки 1953 року вже закінчуються)А ось артилерійських систем 17!Подивимось що москалі без богів війни робитимуть,думаю їм видадуть штики)
показать весь комментарий
12.07.2023 08:18 Ответить
Чого-чого - але при Сталіні артстволів навипускали - "як грязі" І снарядів до них Дарма що старі! Дарма що іржаві! Вони поки що "давлять кількістю"!
показать весь комментарий
12.07.2023 08:24 Ответить
І пороха у зарядах як новенькі, так?
Викочували вони вже Д1 минулого року. Напарили це лайно абдрачєнцам бімбаса. Через тиждень дивізіону не стало, його отаманшу зарили святково.
показать весь комментарий
12.07.2023 09:12 Ответить
Кажуть, кілька Д-1 стоять у військовому музеї на Сарун-горі в Севастополь. Цікаво, кацапи їх вже вже звідти "розконсервували" на фронт?
показать весь комментарий
12.07.2023 09:19 Ответить
Але ж ми на це лайно теж свої снаряди витрачаємо! Та й хоч стріляють вони "через раз" - але все одно стріляють! Та ще й засмічують землю нерозірваними ************ А це - лишня робота саперам!
показать весь комментарий
12.07.2023 09:20 Ответить
навіть "посторонній глядач" Рустам заде і той "звернув увагу" на потужні удари по арті. За 60 днів бабуїни недорахувались 40 відсотків арти. А ще плюс склади.....
показать весь комментарий
12.07.2023 09:53 Ответить
Треба дивиться, в першу чергу, не на те "скільки знищено", а на "скільки залишилося"? Бо знищені "асвабадитєли" не встануть до знищених гармат і не вкладуть до них підірвані снаряди
показать весь комментарий
12.07.2023 09:58 Ответить
А "скільки залишилося" вимірюванню не підлягає взагалі.
Рахував-рахував, прокинувся 24.06, а "музиканти" москву захопили
І шо?
Як виміряти фактичну потужність впк?
Чи доцільно продукувати танк Т90 за 7÷8 млн $, коли комплектуючі, отримані сірим імпортом, коштували 18÷20 млн?
показать весь комментарий
12.07.2023 10:15 Ответить
"Скільки залишилося" - побачимо, коли зменшиться інтенсивність обстілу наших військ Поки що стріляють
показать весь комментарий
12.07.2023 10:21 Ответить
Вони і штиками воюватимуть. Ви бачили, як їм мізки вимили пропагандою, що вони самі себе підривають гранатами, аби не потрапити у полон? Це вже не люди, а зомбі якісь, зі штиками.
показать весь комментарий
12.07.2023 08:25 Ответить
Що самі себе підривають то дуже добре. Гірше коли цю мразоту потрібно лікувати, годувати, охороняти українським коштом.
Було б ще краще, аби оркам ще у військоматі 1 кг тротилу видавали.
І кількість "хероїв парашистану" би зросла, і держпрограму по зносу бараків виконали
показать весь комментарий
12.07.2023 09:08 Ответить
Може дійде і до "камікадзе" Адже були не тільки льотчики - але й торпедисти та піхотинці Кайтен (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 яп. 回天, «Воля небес») - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%96%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%96%D1%8F японська жива https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BE%D1%80%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B0 торпеда , що призначалась для https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D1%83%D0%B1%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE самогубчих атак на ворожі кораблі. У торпеді знаходився відсік стернового-https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%96%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B9 тейсінтай з необхідними органами управління, значний заряд вибухівки. Стерновий по https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF перископу наводив торпеду на ціль і не мав можливості її покинути.
Тейсінтай - піхотинці-смертники З зарядом вибухівки кидалися під танки противника Найбільшої біди натворили не американцям а нашим танкам - у Китаї (бо американці у супроводження танків кидали як безпосередньо вогнеметні танки так і піхоту озброєну ранцевими вогнеметами І ті спалювали смертників не підпускаючи до бронетехніки
показать весь комментарий
12.07.2023 09:30 Ответить
А ще японські підводні живі міни (підводні дракони «Фукурю»)
показать весь комментарий
12.07.2023 10:56 Ответить
Ну - це ж той самий "тейсінтай" - тільки з аквалангом
показать весь комментарий
12.07.2023 11:27 Ответить
Я вже це бачу,як у документалках Першої світової :шеренгами шурують,а мій сусід -кулеметник Володя їх косить не з "максіма"))
показать весь комментарий
12.07.2023 09:15 Ответить
Німецькі кулеметники у 1941÷1943 дійсно божеволілі на східному фронті, коли їх "циркулярка фюрера" за 2÷3 місяці викошувала кілька тисяч. Зручну позицію були змушені залишати через сморід падла.
Але ж: дЄдитралівалі.
То: чого б і нЄпАвтАрІть
показать весь комментарий
12.07.2023 10:20 Ответить
То падлт, гнида, було половина українців яких гнали загороджувальні загони.
показать весь комментарий
12.07.2023 11:22 Ответить
Продовжується москальсько-українська війна, минув 3428 день.
47 одиниць техніки та 510 чумардосів. По всіх основних позиціях гуд. ППО:спецтехніка - 1:7. Логістика майже 7 000, ББМ майже 8 000! Відбиті чергові повітряні хвилі. Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть. Переможемо.

P.s. 235 500!!! більше, ніж таке місто, як Петрозаводськ ...
показать весь комментарий
12.07.2023 09:05 Ответить
Тішить статистика нищення танків.
Рік тому дімаська обіцяв 1000 Т90. Відзвітував про 200, з яких нові 29, інші відновлений мотлох 50х÷60х з вкрапленням Т80.
По відео, у Бахмуті наші нищать БМП3 та Т80/Т90. Це останній резерв. Далі тільки парадний Т34.
показать весь комментарий
12.07.2023 09:18 Ответить
у тебя есть возможность привести здесь вірні цифри...
показать весь комментарий
12.07.2023 10:20 Ответить
Так, з неба. І снаряди з неба прилітають, і дрони там ширяють. Навіть кулі повітря потрібне, бо у воді вона тільки на метр і попливе
КаZZапстан готувався до цієї війни 30 років, рашисти використовують совкові ресурси 70річної давнини.
Швидко зламати такий опір можуть тільки подоляк/абдристович да ти на пару.
показать весь комментарий
12.07.2023 10:27 Ответить
З неба і снаряди прилітають, і дрони там ширяють. Навіть кулі повітря потрібне, у воді вона тільки метр і пропливе
Рашисти готувалися до цієї війни 30 років, залучили 70річні резерви.
Швидко зламати їх опір можуть тільки абдрестович/жданов та ти до пари.
показать весь комментарий
12.07.2023 10:32 Ответить
Треба поставити крапку в кількості ліквідованих орків. Сюди входять вбиті та поранені, переважно важкі.
показать весь комментарий
12.07.2023 10:29 Ответить
Вбиті та тяжкопоранені, як правило каліки, ті, що вже не станут до строю, тобто безповоротні. Це західна методика підрахунку, полягаючи на яку заточені всі інші розрахунки. В радянській армії було більше складових (100, 200, 300 ....) і формули були інші.
показать весь комментарий
12.07.2023 11:00 Ответить
У поточну статистику входять лише вбиті.
показать весь комментарий
12.07.2023 17:11 Ответить
Армія срср підрахувала, що за 44-45 роки повернення танків доходило до 70 відсотків. Після кожної операції РККА 20-25 відсотків "безвозврата" інші з техпричин.. Наплив нових танків був при завершенні війни. Німці з 1943 року старались знищити танк взагалі, навіть підбиті спалювали артоюі саперами, свої також.
Однією з причин ленінградської справи були приписки. Член тодішнього пітерського кооперативу Зальцман, нарком танкопрому, з подачі свого друга Вознесенського, рапортував про виготовлення більше 120000 танків. Ввійшло в анали. А вже в 1947 підрахували, що дута цифірь. Не було стільки броні, навіть з штатівською. Пітерці сказали устами дімасіка - могьом павтаріть.
показать весь комментарий
12.07.2023 10:32 Ответить