Общие боевые потери РФ с начала войны – около 235530 человек (+510 за сутки), 4090 танков, 4402 артсистемы, 7990 бронированных машин. ИНФОГРАФИКА
Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Генштаба.
Как отмечается, общие боевые потери противника с 24.02.22 по 12.06.23 ориентировочно составляют:
личного состава - около 235 530 (+510) человек ликвидировано,
танков - 4090 (+1) ед,
боевых бронированных машин - 7990 (+7) ед,
артиллерийских систем - 4402 (+17) ед,
РСЗО - 674 (+2) ед,
средств ПВО - 415 (+1) ед,
самолетов - 315 (+0) ед,
вертолетов - 310 (+0) ед,
БПЛА оперативно-тактического уровня – 3726 (+33),
крылатых ракет – 1271 (+0),
кораблей /катеров - 18 (+0) ед,
автомобильной техники и автоцистерн - 6978 (+12) ед,
специальной техники – 647 (+7).
Данные уточняются.
Топ комментарии

Викочували вони вже Д1 минулого року. Напарили це лайно абдрачєнцам бімбаса. Через тиждень дивізіону не стало, його отаманшу зарили святково.
Рахував-рахував, прокинувся 24.06, а "музиканти" москву захопили
І шо?
Як виміряти фактичну потужність впк?
Чи доцільно продукувати танк Т90 за 7÷8 млн $, коли комплектуючі, отримані сірим імпортом, коштували 18÷20 млн?
Було б ще краще, аби оркам ще у військоматі 1 кг тротилу видавали.
І кількість "хероїв парашистану" би зросла, і держпрограму по зносу бараків виконали
Тейсінтай - піхотинці-смертники З зарядом вибухівки кидалися під танки противника Найбільшої біди натворили не американцям а нашим танкам - у Китаї (бо американці у супроводження танків кидали як безпосередньо вогнеметні танки так і піхоту озброєну ранцевими вогнеметами І ті спалювали смертників не підпускаючи до бронетехніки
Але ж: дЄдитралівалі.
То: чого б і нЄпАвтАрІть
47 одиниць техніки та 510 чумардосів. По всіх основних позиціях гуд. ППО:спецтехніка - 1:7. Логістика майже 7 000, ББМ майже 8 000! Відбиті чергові повітряні хвилі. Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть. Переможемо.
P.s. 235 500!!! більше, ніж таке місто, як Петрозаводськ ...
Рік тому дімаська обіцяв 1000 Т90. Відзвітував про 200, з яких нові 29, інші відновлений мотлох 50х÷60х з вкрапленням Т80.
По відео, у Бахмуті наші нищать БМП3 та Т80/Т90. Це останній резерв. Далі тільки парадний Т34.
КаZZапстан готувався до цієї війни 30 років, рашисти використовують совкові ресурси 70річної давнини.
Швидко зламати такий опір можуть тільки подоляк/абдристович да ти на пару.
Рашисти готувалися до цієї війни 30 років, залучили 70річні резерви.
Швидко зламати їх опір можуть тільки абдрестович/жданов та ти до пари.
Однією з причин ленінградської справи були приписки. Член тодішнього пітерського кооперативу Зальцман, нарком танкопрому, з подачі свого друга Вознесенського, рапортував про виготовлення більше 120000 танків. Ввійшло в анали. А вже в 1947 підрахували, що дута цифірь. Не було стільки броні, навіть з штатівською. Пітерці сказали устами дімасіка - могьом павтаріть.