11053 посетителя онлайн

Мы ценим признание, что Украине не нужен ПДЧ на пути к членству в НАТО, - Зеленский

зеленський

Как пишет Цензор.НЕТ, об этом он сказал во время совместной с генеральным секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом пресс-конференции в Вильнюсе.

"Мы действительно ценим такое признание, что ПДЧ не требуется", - заверил Зеленский.

Президент поблагодарил за такое признание.

Перед саммитом Зеленский заявил, что Украина должна получить приглашение в НАТО, когда разрешат условия безопасности.

Топ комментарии
+5
Как я устала от фарисейства власти
показать весь комментарий
12.07.2023 13:58 Ответить
+2
Пять стадій горя за Кюблер-Росс:
Заперечення
Злість
Торг
Депресія
Прийняття
Гундосік, ти де?
показать весь комментарий
12.07.2023 14:02 Ответить
+2
показать весь комментарий
12.07.2023 14:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Как я устала от фарисейства власти
показать весь комментарий
12.07.2023 13:58 Ответить
нарешті я спокійно засну після новини що нам непотрібне ПДЧ. Слава Богу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
12.07.2023 13:59 Ответить
показать весь комментарий
12.07.2023 14:00 Ответить
Пять стадій горя за Кюблер-Росс:
Заперечення
Злість
Торг
Депресія
Прийняття
Гундосік, ти де?
показать весь комментарий
12.07.2023 14:02 Ответить
На полшестой стадии. Вернется из Вильнюса и его пару дней не будет видно и слышно.
показать весь комментарий
12.07.2023 14:35 Ответить
Буде горе занюхувати.
показать весь комментарий
12.07.2023 14:36 Ответить
это мы его должны занюхувати
показать весь комментарий
12.07.2023 15:38 Ответить
Цар - це не Україна.

Ризикую припустити, що Західні Партнери потихенько починають розуміти ці трюки... Захід чітко розщеплює керманича і країну, чию звитягу нібито лише символізує президент, і не більше. Президент-автократ - це проблема. Одноосібна влада - це анти-Європа! У нас колосальні проблеми з цим..
показать весь комментарий
12.07.2023 14:03 Ответить
Захід не просто розуміє, а й знає де, коли, скільки, куди і у якій валюті.
показать весь комментарий
12.07.2023 14:07 Ответить
Ти диви! Вчора таке рішення було у Зєлєнского зрадою і боягузтвом, а нині це - перемога! Флюгер.
показать весь комментарий
12.07.2023 14:05 Ответить
показать весь комментарий
12.07.2023 14:06 Ответить
А якже ''без запрошення в НАТО на саміт не поїду''?
показать весь комментарий
12.07.2023 14:15 Ответить
Сьогодні він ляпає вже щось інше. Пам"ять як у равлика.
показать весь комментарий
12.07.2023 14:19 Ответить
Тобі за паребрік звідки тебе і призначили.
показать весь комментарий
12.07.2023 14:17 Ответить
Скумбрієвича ще не поголили і перевдягали , але вже причесали.
показать весь комментарий
12.07.2023 14:19 Ответить
Він знає, що то за букви пдч?
показать весь комментарий
12.07.2023 14:20 Ответить
Народ, з приводу ПДЧ прочитайте тут в блогах есе Юрія Луканова ""!
показать весь комментарий
12.07.2023 14:46 Ответить
https://youtu.be/uYjnc8HitWo ...

Чому Захід не крутий партнер для Зе чуваків...
показать весь комментарий
12.07.2023 14:53 Ответить
дЕрмак їде до Швеції 🇸🇪та Фінляндії🇫🇮 вчитися як та що треба робити,щоби було в Україні НАТО ..😝😷
показать весь комментарий
12.07.2023 14:56 Ответить
бред. Россия не претендовала на эти страны. Потому их и взяли
показать весь комментарий
12.07.2023 15:40 Ответить