11187 посетителей онлайн
12 117 32

Общие боевые потери РФ с начала войны - около 239 010 человек (+710 за сутки), 4119 танков, 4542 артсистемы, 8051 бронированная машина. ИНФОГРАФИКА

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Генштаба.

Как отмечается, общие боевые потери противника с 24.02.22 по 18.07.23 ориентировочно составляют:

личного состава - около 239 010 (+710) человек ликвидировано,

танков - 4119 (+4) ед,

боевых бронированных машин - 8051 (+17) ед,

артиллерийских систем - 4542 (+38) ед,

РСЗО - 689 (+4) ед,

средства ПВО - 428 (+0) ед,

самолетов - 315 (+0) ед,

вертолетов - 310 (+0) ед,

БПЛА оперативно-тактического уровня – 3839 (+11),

крылатые ракеты – 1273 (+0),

корабли/катера - 18 (+0) ед,

автомобильной техники и автоцистерн - 7086 (+27) ед,

специальная техника – 677 (+0).

Общие боевые потери РФ с начала войны - около 239 010 человек (+710 за сутки), 4119 танков, 4542 артсистемы, 8051 бронированная машина 01

"Данные уточняются", - добавляют в Генштабе.

Топ комментарии
+23
О! Передай нашим, що ми їбашим!
Арта, техніка, м'ясо. Все як ми любимо .
показать весь комментарий
18.07.2023 08:13 Ответить
+15
У зв'язку з підривом мосту треба ввести ще графу розірваних пердаків.

Там рахунок на мільйони!
показать весь комментарий
18.07.2023 08:16 Ответить
+14
показать весь комментарий
18.07.2023 08:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
О! Передай нашим, що ми їбашим!
Арта, техніка, м'ясо. Все як ми любимо .
показать весь комментарий
18.07.2023 08:13 Ответить
У зв'язку з підривом мосту треба ввести ще графу розірваних пердаків.

Там рахунок на мільйони!
показать весь комментарий
18.07.2023 08:16 Ответить
Пєрдаки у них рвуться постійно, але їх кількість буде тільки зменшуватись, приблизна на від 500 в день, ЗСУ гарантує ))
показать весь комментарий
18.07.2023 09:13 Ответить
Я так розумію - збільшення втрат другої армії в світі в Україні на росії - це Куп'янск і Лиман?

Завтра чекаємо на збільшення втрат БПЛА, в тому числі і завдяки ППО в Одесі. Та й взагалі - втрати по БПЛА наближаються до міні-ювілею.
показать весь комментарий
18.07.2023 08:16 Ответить
показать весь комментарий
18.07.2023 08:18 Ответить
...артилерійських систем +38 ...
я сподіваюся, розірвані на шматки кацапські пердаки (пiсля ******* моста) не увійшли в цю статистику
показать весь комментарий
18.07.2023 08:21 Ответить
Там, до речі, Боброєдка радувалась потужному обстрілу Одеси?

То не кажіть їй, що вся "Ответочка" полетіла коту під хвіст, бо її ж кондрашка хватить!

показать весь комментарий
18.07.2023 08:22 Ответить
мост поховали аж два симонян порвали
показать весь комментарий
18.07.2023 10:04 Ответить
Ответ очка
показать весь комментарий
18.07.2023 12:55 Ответить
Нажаль дуже часто дані генштабу включають не знищену, а вражену техніку орків, яка після ремонту знову працює по ЗСУ.
показать весь комментарий
18.07.2023 08:28 Ответить
Або по орках )) , цієї статистики тут теж нема, тому рахуємо як взаємокомпенсацію в статистиці ))
показать весь комментарий
18.07.2023 09:15 Ответить
Півсклянки води в одних "наполовину пуста склянка", а в інших "наполовину повна". Оце і є різниця між зрадойобами та всіма іншими...
показать весь комментарий
18.07.2023 22:46 Ответить
Надіюсь, артсистеми не ремонтуються.
показать весь комментарий
18.07.2023 09:21 Ответить
Ремонтуються, завжди з 2х - 3х одну зібрати можна. Але це час ...
показать весь комментарий
18.07.2023 09:38 Ответить
зібрати можно только шассі без колес
показать весь комментарий
18.07.2023 10:06 Ответить
юбилей по мясу скоро: 250к... Свято наближається
показать весь комментарий
18.07.2023 08:44 Ответить
Чверть мільйона-краще заходить...
показать весь комментарий
18.07.2023 11:33 Ответить
А где рубрика мосты ?
показать весь комментарий
18.07.2023 08:49 Ответить
Краще лупити по частинам мосту,свинособаках дорожче стане..
показать весь комментарий
18.07.2023 11:36 Ответить
Продовжується москальсько-українська війна, минув 3433 день.
90!!! одиниць техніки та 710 чумардосів. Арта 42!!! здається це рекорд, броня і логістика теж супер. ППО:спецтехніка по нулях, сподіваємось закінчується, або натиск зробили на арту - 0:0. Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть. Переможемо.

P.s. 239 000!!! більше, ніж таке місто, як Комсомольськ-на-Амурі ...
показать весь комментарий
18.07.2023 09:11 Ответить
Солнцепьок до якої категорії входить?
показать весь комментарий
18.07.2023 09:15 Ответить
РСЗВ
показать весь комментарий
18.07.2023 09:20 Ответить
Мене теж зацікавило це питання, інтуїція підказує що РСЗВ. Але якщо розібратись, то це по перше вогнемет, по друге мала максимальна та ефективна дальність співрозмірна з дальністю роботи мінометів. Система потужна, але не далекобійна.
показать весь комментарий
18.07.2023 09:48 Ответить
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%9F%D0%A3-14 - ну то як це також не РСЗВ?
показать весь комментарий
18.07.2023 11:54 Ответить
А БМ-13 Катюша? Як би РСЗВ, але в той час називався реактивний гвардійський міномет )) Але так, узагальнена назва - РСЗВ.
показать весь комментарий
18.07.2023 12:58 Ответить
Продовжуємо - три сокири не гармата а пускова ракет, і не сперечайтеся - вона стріляє активно - реактивними снарядами які є ракетами значить це не гармата а пускова ракет .
показать весь комментарий
18.07.2023 13:21 Ответить
Продовжуємо 2 - лінкор по англійськи battleship тобто "боєвий корабель" а хіба якийсь фрегат не є боєвим кораблем?
показать весь комментарий
18.07.2023 13:30 Ответить
90 набитої техніки.
показать весь комментарий
18.07.2023 09:19 Ответить
Жирненький день
показать весь комментарий
18.07.2023 09:20 Ответить
показать весь комментарий
18.07.2023 09:29 Ответить
Недобачаю, а хто там на плакаті! Кобзон чи Жирік? Чи гібрид з обох?
показать весь комментарий
18.07.2023 09:46 Ответить
Кобзон. Перука не сивіє.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:42 Ответить