5561 посетитель онлайн

Великобритания изучает захваченную в Украине военную технику РФ, - начальник штаба обороны Радакин

техніка

Великобритания разбирает и изучает захваченную в Украине российскую бронетехнику, чтобы узнать больше о том, как ей противостоять.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЕП, об этом сообщил начальник Штаба обороны Великобритании Энтони Радакин.

"Это действительно важно, потому что мы в клубе государств, и когда мы получаем российское вооружение или вооружение других стран, которое может представлять опасность для нас в будущем, мы делимся этими знаниями", - сказал Радакин.

По его словам, в Великобритании есть специалисты, которые разбирают детали техники на уровне криминалистов.

"Это помогает нам понять: как работает их оборудование? Как мы можем его победить? Как мы можем иметь еще лучшую броню? Как мы можем нарушить их коммуникации? Как мы можем обеспечить проникновение через их оборону? И это то, что мы делаем", – добавил Радакин.

Топ комментарии
+10
"Поржати" хочуть..
показать весь комментарий
18.07.2023 10:38 Ответить
+7
Аналоговнєт.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:50 Ответить
+5
Британців цікавлять французські приціли та німецькі стволи...
Ну, так... рашистів озброювали країни НАТО...
Карл Маркс був правий - про вірьовку...
показать весь комментарий
18.07.2023 10:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Поржати" хочуть..
показать весь комментарий
18.07.2023 10:38 Ответить
Аналоговнєт.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:50 Ответить
Британців цікавлять французські приціли та німецькі стволи...
Ну, так... рашистів озброювали країни НАТО...
Карл Маркс був правий - про вірьовку...
показать весь комментарий
18.07.2023 10:46 Ответить
Сорі, це Ленін...
"Капиталисты сами продадут нам веревку, на которой мы их повесим."
показать весь комментарий
18.07.2023 10:50 Ответить
Карлі Марлі про 300%
показать весь комментарий
18.07.2023 12:09 Ответить
Томасу Джозефу Даннингу принадлежит широко известное высказывание о сути https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%BC капитализма, процитированное https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%81,_%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%BB Карлом Марксом в https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB_(%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%81) «Капитале» и потому часто ошибочно ему приписываемое
показать весь комментарий
18.07.2023 12:49 Ответить
Мабуть Ви праві,але всі студенти в совку мусили конспектувати К.Маркса,а не Вами згаданого автора,тому і помиляємось,зрештою мабуть теперішнім студентам це не потрібно і їм пофіг і на одного і на другого.
показать весь комментарий
18.07.2023 14:36 Ответить
Я теж свого часу був студентом у совку і дуже багато довелось конспектувати і леніна і маркса. Просто мало хто звертає увагу на маленькі цифри в тексті, які вказують на першоджерело і тому весь текст сприймають як пряму мову автора. А стосовно теперішніх студентів, то я вважаю, що їм обовʼязково потрібно знати праці і одного і другого, щоб не вірити на слово всяким путлерам, що начебто ленін створив Україну і всяку іншу маячн. Щоб з марксистською гидотою боротись її потрібно досконало знати.
показать весь комментарий
18.07.2023 17:31 Ответить
Закажите Зеленского на шашлыки. Он заодно и про секретное средство защиты - мангал расскажет.
показать весь комментарий
18.07.2023 10:49 Ответить
"Велика Британія вивчає захоплену в Україні військову техніку РФ"...
Я вам більше скажу!
Ходять чутки, що цій темі виділять цілий симестр на факультеті ***************!!!
показать весь комментарий
18.07.2023 10:57 Ответить
Так, в рашистів здебільшого стара радянська техніка. Але не будемо недооцінювати небезпечного ворога. Є в рашистів і відносно нова, просунута техніка, якої небагато, але яка, на жаль, завдає нам втрат на фронті. Приклади - Міг-35, К-52,озброєння до них, Ланцети/Іздєлия, засоби РЕБ. Щодо бронетехніки, то вивчається не морально застарілий виріб в цілому, а окремі вдалі технічні рішення по його модернізації.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:09 Ответить
І взагалі як показує ця війна *вивчати і протистояти*потрібно не скільки броні,як різним літаючим штукам (дрон ітд)
показать весь комментарий
18.07.2023 12:17 Ответить
zahoteli mangal u doma sebe
показать весь комментарий
18.07.2023 10:59 Ответить
показать весь комментарий
18.07.2023 11:01 Ответить
Що там вивчати? Лайно і мотлох. Думали, що Т-90, то щось достойне, а виявилось що фігня. А так що там ще вчити?
показать весь комментарий
18.07.2023 11:03 Ответить
В цілому може й так. Але окремі технічні рішення можуть бути цікавими фахівцям. Know your enemy!
показать весь комментарий
18.07.2023 11:16 Ответить
Будь-яка кислобздійна зброя, якщо геть її розібрати, складається з двох основних складових - лайна і дрючечків.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:12 Ответить
Мені було б цікавіше дізнатися реакцію тих спеціалістів, які вивчають рос.трофеї