Ночью рашисты ударили по центру Николаева, есть раненые, из-под завалов спасли два человека (обновлено). ФОТОрепортаж

миколаїв

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на главу Николаевской ОВА Виталия Кима.

"Россияне ударили по центру города. Горит гараж и 3-этажный жилой дом. Пожарные уехали", - написал он.

По информации главы ОВА, ранения получили девять человек, пятеро из которых дети. Через некоторое время Ким написал, что "есть погибшие".

Мэр Николаева Александр Сенкевич сообщил подробности российской атаки.

 "По меньшей мере 5 жилых многоэтажных домов получили повреждения (окна, двери, балконы, потолок). В настоящее время их отключили от электроснабжения. Продолжается спасательно-поисковая операция. На месте работают представители городского совета, предлагаем людям отселение. По второму адресу повреждено около 15 гаражей... Здесь также выбиты окна в нескольких многоэтажках", - добавил Сенкевич.

В 6:14 Ким сообщил, что количество пострадавших составляет 18 человек, 9 из них госпитализированы, в т.ч. 5 детей.

"2 человека спасены из-под завалов. Это чудо, что удалось спасти", - добавил Ким.

Топ комментарии
+30
гроші на серіали є а на ПВО нема зелена сволота
показать весь комментарий
20.07.2023 06:16 Ответить
+24
все ставленники зе- припиженой власти ни чего кроме констатации фактов не умеют , самые первые печатают о результатах парАШНЫХ ОБСТРЕЛОВ , сколько людей погибло , сколько и чего разрушено , ................ни разу за время войны не слышал о том , что бы эти зе - полудурки что то сделали для обороны государства , города , села , ............зато они уже к новому году готовятся , ******.
показать весь комментарий
20.07.2023 06:21 Ответить
+16
"Русский мир" прийшов у "русский горад" Даю гарантію - "ждуни" зараз ходять і триндять тихцем: "Вот если-б не сапративлялись и сразу сдались - то был-бы мир и не бамбили!" В Чернігові у березні минулого року (під час блокади) точно так дехто "гундів" А тепер ходять та ображаються, що їх в лице "сепаратистами" називають! Що-що - а використовувать брехню в своїх цілях кацапи навчилися на "відмінно"
показать весь комментарий
20.07.2023 06:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
гроші на серіали є а на ПВО нема зелена сволота
показать весь комментарий
20.07.2023 06:16 Ответить
Спочатку воно знищило всі ракетні програми, і будувало дороги під аплодисменти наріду 73%. Вони затикали рот кожному, жили в своє задоволення в Буковелях, Трускавцях, бикували на міжнародній арені, обзиваючи керівництво США, Європи, монтували плівки на лідера опозиції, посадили всіх генералів, які спасали Україну з 2014 року, закрили провкраїнські телеканали і зробили єдиний марафон, дали Бені можливість знову обкрадати Україну і на повну відновити торгівлю з росією вугіллям,електроенергію, зняли в СБУ Барановського, а призначили наумова,баканова, кулініча, зняли в розвідці Бурбу, а призначили медійний персонаж, який обіцяє що ми вже рік назад мали бути в Криму, розбалансували владу на півдні, поставивши туди російських агентів, своїм партнерам США передавали брехливу інформацію, яку готували для них їх друзяки на московіії..., а сьогодні замість ракет, безпілотників їм потрібно кіно. Були б свої ракети, то два залпа і немає тих кацапських кораблів, які нас обстрілюють. Були б свої ракети - пару вистрілів по аеродромах вопрога і немає тих літаків, що несуть смертельні бомби і ракети а так знову буде втирати по відосу, що винні США та ЄС, НАТО, бо не дають ракети дальньої дії, а тролі будуть це розкручувати в інтернеті, а вдячний нарід вишивати бісером його і абдристовича портрети. По правді - сьогодні в Миколаєві було гучно, з 3-х годин і до ранку простояв в коридорі, але якщо прилетить ракета, то і він не спасе.
показать весь комментарий
20.07.2023 08:03 Ответить
Так і повітрянної тривоги не чув. В'їбало, аж дом підпригнув.
показать весь комментарий
20.07.2023 08:50 Ответить
До "модернізації" системи оповіщення, сирени вили так, що важко було не почути. Зараз, щоб почути, треба дуже прислуховуватись, та й то не почуєш.
показать весь комментарий
20.07.2023 10:14 Ответить
Та вчора у ночі вила добряче. Шо трапилось сьогодні з попередженням не знаю.
показать весь комментарий
20.07.2023 10:17 Ответить
Эту ...йню можно прекратить лишь одним способом( войну тоже).Нужно лишь в...бать по городам *********.И тогда кацапня сами побегут искать путьку, с требованиями прекратить " сво".А при таких раскладах,их все устраивает,они радуются смертям наших людей,разрушениям наших городов
показать весь комментарий
20.07.2023 08:54 Ответить
в... бать можна тільки шматком асфальту..
показать весь комментарий
20.07.2023 10:16 Ответить
все ставленники зе- припиженой власти ни чего кроме констатации фактов не умеют , самые первые печатают о результатах парАШНЫХ ОБСТРЕЛОВ , сколько людей погибло , сколько и чего разрушено , ................ни разу за время войны не слышал о том , что бы эти зе - полудурки что то сделали для обороны государства , города , села , ............зато они уже к новому году готовятся , ******.
показать весь комментарий
20.07.2023 06:21 Ответить
"Русский мир" прийшов у "русский горад" Даю гарантію - "ждуни" зараз ходять і триндять тихцем: "Вот если-б не сапративлялись и сразу сдались - то был-бы мир и не бамбили!" В Чернігові у березні минулого року (під час блокади) точно так дехто "гундів" А тепер ходять та ображаються, що їх в лице "сепаратистами" називають! Що-що - а використовувать брехню в своїх цілях кацапи навчилися на "відмінно"
показать весь комментарий
20.07.2023 06:25 Ответить
В Миколаєві 75% чекають *****. Хоч і падає на голову, знаходять сотні причин щоб у обстрілах звинуватити Україну...
показать весь комментарий
20.07.2023 10:20 Ответить
що ти несеш *****??? ми тут всі в ***** сидимо з початку війни, загиблих сотні, поранених тисячі за весь час. Купа добровольців, військових по місту їздять, народ згуртований з 24.02.22. Ви там зовсім офонаріли??? Приїхав би на літо 2022, я б на тебе подивився як ти щоденно страждаючому населенюю втирав би ахінею
показать весь комментарий
20.07.2023 11:07 Ответить
Те, про що ти говориш, і є 25% . А куди віднести 30 тис підписників тільки в одного! руськомірца, які почали працювати на кацапську розвідку ще до вторгнення ?? Дякуючи СБУ , розкрили гадючник.
Так! Населення страждає, та звинувачує у всьому Україну!! Ну, як "8 лет дамбили бамбас"!
показать весь комментарий
20.07.2023 12:52 Ответить
Після "Великого сидения в тайге " ***** з шойгу, останный вискочив, як Пилип з конопель: Неплохо было бы построить в Сибири несколько городов-миллионников. Ось куди вони планували переселяти Україну! А ждуни думають, що їх не погрузять в товарняки?? Ще й як погрузять!

Потрібно звільняти "життєвий простір" для покидьків людства!
показать весь комментарий
20.07.2023 10:45 Ответить
Смерть кацапам.
показать весь комментарий
20.07.2023 06:40 Ответить
Треба купити ще більше барабанів та зняти ще більше комедійних серіалів за бюджетні гроші.
показать весь комментарий
20.07.2023 07:25 Ответить
Зелені підари знімають серіали під час війни. Їм ***** на людей, на долю України. У них ще є дуже важлива справа у майбутньому, то вибори.
показать весь комментарий
20.07.2023 07:45 Ответить
Знов якась сволота дала наводку
показать весь комментарий
20.07.2023 08:35 Ответить
Яка наводка?? Гатили куди попало. Для того, щоб попасти, крім житлових будинків в іржаві гаражі, потрібна ціла резидентура?
показать весь комментарий
20.07.2023 10:31 Ответить
показать весь комментарий
20.07.2023 08:54 Ответить
Ни ПВО ни дронов ни ракет что бы нормально ответить параше.
показать весь комментарий
20.07.2023 09:14 Ответить
На жаль....

Суки!!
показать весь комментарий
20.07.2023 10:32 Ответить
А Ленд Лиз (принятый Конгресом США) и сейчас не нужен ?
показать весь комментарий
20.07.2023 11:42 Ответить