11 347 27

Общие боевые потери РФ с начала войны – около 241 330 человек (+640 за сутки), 4140 танков, 4629 артсистем, 8096 бронированных машин. ИНФОГРАФИКА

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Генштаба.

Как отмечается, общие боевые потери противника с 24.02.22 по 22.07.23 ориентировочно составляют:

личного состава - около 241 330 (+640) человек ликвидировано,

танков - 4 140 (+7) ед,

боевых бронированных машин - 8 096 (+16) ед,

артиллерийских систем - 4 629 (+19) ед,

РСЗО - 693 (+1) ед,

средства ПВО - 448 (+8) ед,

самолетов - 315 (+0) ед,

вертолетов - 310 (+0) ед,

БПЛА оперативно-тактического уровня – 3 944 (+11),

крылатые ракеты – 1 298 (+0),

корабли /катера - 18 (+0) ед,

автомобильной техники и автоцистерн - 7 159 (+14) ед,

специальная техника – 691 (+5).

Общие боевые потери РФ с начала войны – около 241 330 человек (+640 за сутки), 4140 танков, 4629 артсистем, 8096 бронированных машин 01

"Данные уточняются", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+16
показать весь комментарий
22.07.2023 08:14 Ответить
+14
Єнотик вже балуваний - менш ніж за 500 трупокацапів не затанцює
показать весь комментарий
22.07.2023 08:35 Ответить
+12
До кобзона,підари,до кобзона....по батальйоно,разом з залізяччям..
показать весь комментарий
22.07.2023 08:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
22.07.2023 08:14 Ответить
Єнотик вже балуваний - менш ніж за 500 трупокацапів не затанцює
показать весь комментарий
22.07.2023 08:35 Ответить
Єнотик хоче більше ворожої крові-це помста за херсонського братика,якого полонили свинособаки..
показать весь комментарий
22.07.2023 09:22 Ответить
Гарними темпами вороже ППО вибирається!
Цікаво, їхні заводи продовжують виготовляти Панцирі, С300/350/400 чи вже збанкрутували і використовуються лише старі запаси?
показать весь комментарий
22.07.2023 08:20 Ответить
Про старі запаси ми вже чули від арестовічив...
показать весь комментарий
22.07.2023 08:23 Ответить
"ППО вибираЄться"
вибирайся і ти звідси, москалю - і своїх москаликів позви назад вибиратися ближче до кремля
"бунт справєдлівості" вам приказав пірожин дєлать
показать весь комментарий
22.07.2023 11:29 Ответить
Ясна річ "вибиВається", автозаміна на телефоні спрацьовує
показать весь комментарий
22.07.2023 12:44 Ответить
До кобзона,підари,до кобзона....по батальйоно,разом з залізяччям..
показать весь комментарий
22.07.2023 08:20 Ответить
Щось кацапи язика проковтнули. Сподобалася їм наша касетна зброя чи ні? Чи кабзон любить всіх?
показать весь комментарий
22.07.2023 09:04 Ответить
Кацапи "зависли". Нових методичок ще нема, старі - неактуальні, а тут до всього гірькіна пов'язали. Хій знає, що писюкати.
показать весь комментарий
22.07.2023 12:17 Ответить
А доречі, на щоденних звітах касетні якось позначилися? Там кацапські втрати повинні збільшитися в декілька разів.
показать весь комментарий
22.07.2023 13:03 Ответить
Експерти кажуть, що касетні б/п збільшують ураження на 30%.
показать весь комментарий
22.07.2023 23:50 Ответить
Ты так говоришь, будто бы по всему фронту, всей арте мгновенно предоставили кассетные боеприпасы вместо обычных. На деле дали пару сотню снарядов на батарею, в ключевых местах в лучшем случае.
показать весь комментарий
23.07.2023 06:23 Ответить
8 ПВО.....вот это моща!
показать весь комментарий
22.07.2023 09:26 Ответить
1. Реальні втрати совка в афгані - в рази більші офіційної статистики.
2. За яким дебілом ви повторюєте дурню щодо "кацапам плювати на будь-які людські втрати"?!? Якби так було - вони б гнали своє м'ясо не взводними штурмовими загонами "Шторм", а одразу батальйонами, в повний зріст, як м'ясник-жюков.

Насправді, для кацапів поточний рівень втрат - вкрай болючий. Вони ДУЖЕ чутливі до цього, саме тому контрнаступ ЗСУ - успішно розвивається та триває, а кацапи втрачають боєздатність підрозділів і задкують, маючи перевагу в кількості особового складу та озброєнні на відповідних дільницях нашого наступу
показать весь комментарий
22.07.2023 19:10 Ответить
Я ознайомлений з офіційною статистикою загиблих в Афганістані. І вважаю її просто брехнею. Чим і було і є 99% цифр, які "офіційно" публікував совок.

Також, особисто я вважаю втратами совка в афгані кожного, хто привіз звідти звичку до наркоти. А таких було більше, ніж просто вбитих. Також я вважаю втратами України КОЖНОГО хто там був не під прямим примусом. "Інтернаціональний обов'язок" виконувати, да? Загарбинками там всі були. І більшість знали про це. А офіцери - точно знали.

І, звісно, дуже дивною виглядає ваша довіра до джерел інформації, які повністю, від 1 до останньої цифри написані КДБ. Та чого дивно - ви просто ідіот, якщо їх транслюєте. Може ви мені почнете і цифри померлих від Голодомору від НКВС наводити? І цифри загиблих під час другої світової війни з книжок м'ясника-жюкова? Може ще й цифри "загиблих мирних жителів від дій націоналістів УПА" наведете, які КДБ повністю вигадало під процеси щодо уряду Аденауера в кінці 50х?!?
показать весь комментарий
22.07.2023 20:54 Ответить
Скільки ж тої артилерії у касапів на озброєнні? Невже так як і 1000 Himars, тисячі Леопардів у ЗСУ?
показать весь комментарий
22.07.2023 11:00 Ответить
Якщо вірити нашому Генштабу, та The military balance, що веде підрахунки військового потенціалу армій світу, то на початок 2022 року у кацапів було на озброєнні 5 690 артилерійських систем, сюди входять як САУ так і причіпні гармати.
Ось на https://www.minusrus.com/ цьому сайті можна побачити співвідношення знищеної техніки до наявної. Розрахунок ведеться кожного дня. Зараз в середньому(знову ж таки, за даними Генштабу), ЗСУ знищують близько 13 одиниць на добу(середній розрахунок за останні 3 місяці). Війна - це не прогноз погоди, але якщо взяти за основу середній показник по знищеним гарматам на добу (13 одиниць), та спрогнозувати, що так буде і далі, то артилерія у ворога має повністю скінчитись приблизно за 80 днів.
Але є і інші дані. Наприклад, порталу, Oryx, що введе підрахунки знищеної техніки як зі сторони ворога, так і з нашої, на основі фото та відео фіксації. І там цифри, м'яко кажучи дещо інші. І навіть, якщо припустити що в такій війні як наша, просто фізично не можливо врахувати всі втрати за допомогою відео/фото фіксації і навіть сам oryx, пише, що вони фіксують лише 60-65% втрат, а до 40% врахувати не можливо, то в такому випадку артилерії у ворога ще на роки.
показать весь комментарий
22.07.2023 11:55 Ответить
Війна - це зазвичай боротьба логістики та ресурсів. Так, може бути "героїчний прорив" і "одним махом сімох побивахом", але в 99% випадків той прорив підготований логістикою шляхом концентрації ресурсів (снарядів, гармат, танків, солдат). Виключення - якісна перевага зброї чи тактики/стратегії.

Ресурсно - засрашку продавити дуже важко - на зберіганні ще десятки тисяч артсистем. А ось якісно - ЗСУ і продавлює. На випущені кацапамит"в білий світ" 200 снарядів (які переважно за рахунок статистики - в щось таки влучають), ЗСУ випускає десятки значно точніших снарядів та ракет. Результат - Т-55 та монструозні машини, зварені з різних частин, на полі бою в кацапів.

Це не означає, що "скінчаться" гармати і танки з ббм прям через 80 днів. Це означає, що ЗСУ підтримує темп знищення техніки кацапів настільки високий, що вони не встигають відновлювати "*******" зразки техніки і вимушені "тимчасово" (як їм здається) закривати потреби військ гімном та дрючками. З артою там приблизно те ж саме. Якісне вибирається, досвідчені розрахунки знищуються, на заміну постачається гімно, а знищення вантажівок і складів - дуже змінює можливості кацапів з протидії будь-яким діям ЗСУ!
показать весь комментарий
22.07.2023 19:24 Ответить
https://www.facebook.com/AlexanderKovalenkoUkraine?__cft__[0]=AZUDfUtrkuck4CbPQ2uLtBh2cdpvIJEvSswF7BsYZRd9GNZ4Gf-rB9Hb1ZdnZxtkM3VJqnfdrN6DTud7GQhBTFkGjoa6SLhw4PmnqzjObvGXTfDP5DXhjKfZYP7vCjwXiGAaQHicx04wgRGr3aze_AcTvGOseW5DA8_O5tWvbGHbjg&__tn__=-UC%2CP-R Alexander Kovalenko

https://www.facebook.com/AlexanderKovalenkoUkraine/posts/pfbid02T29N3jWxzEHiQnijSAmBxe9PzNptoJctJAPKNSqv6k8H9juV8YDYf9VjZMouKrPRl?__cft__[0]=AZUDfUtrkuck4CbPQ2uLtBh2cdpvIJEvSswF7BsYZRd9GNZ4Gf-rB9Hb1ZdnZxtkM3VJqnfdrN6DTud7GQhBTFkGjoa6SLhw4PmnqzjObvGXTfDP5DXhjKfZYP7vCjwXiGAaQHicx04wgRGr3aze_AcTvGOseW5DA8_O5tWvbGHbjg&__tn__=%2CO%2CP-R 15 ч. · (станом на 21.07)

Если кто-то, что-то пропустил, то у нас, по состоянию на 21 июля, уже имеется очередной рекорд по уничижённой российской технике.

На сей раз рекорд установили РСЗО.

И в этом нет ничего удивительного, с учётом общей тенденции выноса артиллерии РОВ, как ствольной так и реактивной.

показать весь комментарий
22.07.2023 12:40 Ответить
ой-вей! це що ж таке робиться? не встигли відсвяткувати 200-тисячного 200-го, а тут через 9 днів новий ювілей?

такими темпами шойга не встигне пакувати нових чмобіків
показать весь комментарий
22.07.2023 13:38 Ответить