Общие боевые потери РФ с начала войны – около 241 330 человек (+640 за сутки), 4140 танков, 4629 артсистем, 8096 бронированных машин. ИНФОГРАФИКА
Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Генштаба.
Как отмечается, общие боевые потери противника с 24.02.22 по 22.07.23 ориентировочно составляют:
личного состава - около 241 330 (+640) человек ликвидировано,
танков - 4 140 (+7) ед,
боевых бронированных машин - 8 096 (+16) ед,
артиллерийских систем - 4 629 (+19) ед,
РСЗО - 693 (+1) ед,
средства ПВО - 448 (+8) ед,
самолетов - 315 (+0) ед,
вертолетов - 310 (+0) ед,
БПЛА оперативно-тактического уровня – 3 944 (+11),
крылатые ракеты – 1 298 (+0),
корабли /катера - 18 (+0) ед,
автомобильной техники и автоцистерн - 7 159 (+14) ед,
специальная техника – 691 (+5).
"Данные уточняются", - говорится в сообщении.
Топ комментарии

Цікаво, їхні заводи продовжують виготовляти Панцирі, С300/350/400 чи вже збанкрутували і використовуються лише старі запаси?
вибирайся і ти звідси, москалю - і своїх москаликів позви назад вибиратися ближче до кремля
"бунт справєдлівості" вам приказав пірожин дєлать
2. За яким дебілом ви повторюєте дурню щодо "кацапам плювати на будь-які людські втрати"?!? Якби так було - вони б гнали своє м'ясо не взводними штурмовими загонами "Шторм", а одразу батальйонами, в повний зріст, як м'ясник-жюков.
Насправді, для кацапів поточний рівень втрат - вкрай болючий. Вони ДУЖЕ чутливі до цього, саме тому контрнаступ ЗСУ - успішно розвивається та триває, а кацапи втрачають боєздатність підрозділів і задкують, маючи перевагу в кількості особового складу та озброєнні на відповідних дільницях нашого наступу
Також, особисто я вважаю втратами совка в афгані кожного, хто привіз звідти звичку до наркоти. А таких було більше, ніж просто вбитих. Також я вважаю втратами України КОЖНОГО хто там був не під прямим примусом. "Інтернаціональний обов'язок" виконувати, да? Загарбинками там всі були. І більшість знали про це. А офіцери - точно знали.
І, звісно, дуже дивною виглядає ваша довіра до джерел інформації, які повністю, від 1 до останньої цифри написані КДБ. Та чого дивно - ви просто ідіот, якщо їх транслюєте. Може ви мені почнете і цифри померлих від Голодомору від НКВС наводити? І цифри загиблих під час другої світової війни з книжок м'ясника-жюкова? Може ще й цифри "загиблих мирних жителів від дій націоналістів УПА" наведете, які КДБ повністю вигадало під процеси щодо уряду Аденауера в кінці 50х?!?
Ось на https://www.minusrus.com/ цьому сайті можна побачити співвідношення знищеної техніки до наявної. Розрахунок ведеться кожного дня. Зараз в середньому(знову ж таки, за даними Генштабу), ЗСУ знищують близько 13 одиниць на добу(середній розрахунок за останні 3 місяці). Війна - це не прогноз погоди, але якщо взяти за основу середній показник по знищеним гарматам на добу (13 одиниць), та спрогнозувати, що так буде і далі, то артилерія у ворога має повністю скінчитись приблизно за 80 днів.
Але є і інші дані. Наприклад, порталу, Oryx, що введе підрахунки знищеної техніки як зі сторони ворога, так і з нашої, на основі фото та відео фіксації. І там цифри, м'яко кажучи дещо інші. І навіть, якщо припустити що в такій війні як наша, просто фізично не можливо врахувати всі втрати за допомогою відео/фото фіксації і навіть сам oryx, пише, що вони фіксують лише 60-65% втрат, а до 40% врахувати не можливо, то в такому випадку артилерії у ворога ще на роки.
Ресурсно - засрашку продавити дуже важко - на зберіганні ще десятки тисяч артсистем. А ось якісно - ЗСУ і продавлює. На випущені кацапамит"в білий світ" 200 снарядів (які переважно за рахунок статистики - в щось таки влучають), ЗСУ випускає десятки значно точніших снарядів та ракет. Результат - Т-55 та монструозні машини, зварені з різних частин, на полі бою в кацапів.
Це не означає, що "скінчаться" гармати і танки з ббм прям через 80 днів. Це означає, що ЗСУ підтримує темп знищення техніки кацапів настільки високий, що вони не встигають відновлювати "*******" зразки техніки і вимушені "тимчасово" (як їм здається) закривати потреби військ гімном та дрючками. З артою там приблизно те ж саме. Якісне вибирається, досвідчені розрахунки знищуються, на заміну постачається гімно, а знищення вантажівок і складів - дуже змінює можливості кацапів з протидії будь-яким діям ЗСУ!
https://www.facebook.com/AlexanderKovalenkoUkraine/posts/pfbid02T29N3jWxzEHiQnijSAmBxe9PzNptoJctJAPKNSqv6k8H9juV8YDYf9VjZMouKrPRl?__cft__[0]=AZUDfUtrkuck4CbPQ2uLtBh2cdpvIJEvSswF7BsYZRd9GNZ4Gf-rB9Hb1ZdnZxtkM3VJqnfdrN6DTud7GQhBTFkGjoa6SLhw4PmnqzjObvGXTfDP5DXhjKfZYP7vCjwXiGAaQHicx04wgRGr3aze_AcTvGOseW5DA8_O5tWvbGHbjg&__tn__=%2CO%2CP-R 15 ч. · (станом на 21.07)
Если кто-то, что-то пропустил, то у нас, по состоянию на 21 июля, уже имеется очередной рекорд по уничижённой российской технике.
На сей раз рекорд установили РСЗО.
И в этом нет ничего удивительного, с учётом общей тенденции выноса артиллерии РОВ, как ствольной так и реактивной.
такими темпами шойга не встигне пакувати нових чмобіків