11167 посетителей онлайн
1 321 15

Россияне используют детей на оккупированных территориях как "живой щит", - Центр нацсопротивления

рф

На временно оккупированных территориях российские оккупанты используют гражданские здания для размещения своих военных.

Об этом сообщает Центр национального сопротивления, передает Цензор.НЕТ.

"В частности, в гостиницах на ВОТ (временно оккупированных территориях, - Ред) Запорожье на верхних этажах зданий расселяют гражданские семьи с детьми. В то же время на низших этажах расселяют военнослужащих ВС РФ.

Прикрываться гражданскими уже привычная практика для российских войск. Они системно размещают военную технику и личный состав в спальных районах и рядом с частными домами гражданского населения. Там, где они размещают гражданским запрещено отселяться", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+2
З 2014 року ***** сказало шо вперед вони поставлять жінок і дітей. Українці сильні, вольові, без страшні, але пам'ять коротка. Уроки історії вчити потрібно
показать весь комментарий
27.07.2023 12:25 Ответить
+2
какой сюрприз... никогда же такого не было и вот опять!
показать весь комментарий
27.07.2023 12:31 Ответить
+1
Нічого не змінилося на болотах!
показать весь комментарий
27.07.2023 12:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Нічого не змінилося на болотах!
показать весь комментарий
27.07.2023 12:21 Ответить
кацапи-терористи
показать весь комментарий
27.07.2023 12:21 Ответить
Це в них така ''скрєпа''. Про це даже *уйло говорило.
показать весь комментарий
27.07.2023 12:23 Ответить
на що розраховують цивільні? і звідкіля ці цивільні
показать весь комментарий
27.07.2023 12:23 Ответить
З 2014 року ***** сказало шо вперед вони поставлять жінок і дітей. Українці сильні, вольові, без страшні, але пам'ять коротка. Уроки історії вчити потрібно
показать весь комментарий
27.07.2023 12:25 Ответить
какой сюрприз... никогда же такого не было и вот опять!
показать весь комментарий
27.07.2023 12:31 Ответить
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/07/27/7413071/ В России разбился вертолет с туристами: 6 погибших Фото Видео
показать весь комментарий
27.07.2023 12:38 Ответить
Ми-8 перевозил группу туристов. Зацепившись за провода во время посадки, он потерпел крушение в районе села Тюнгур.
показать весь комментарий
27.07.2023 12:40 Ответить
Маю власне запитання до диванних експердів та усіх бажаючих.
А де українські легіони найманців?
Котрий рік війни, вже очевидно що не останній навіть у найліпшому випадку...
Так, ніхто не буде воювати за нас самих. Але, як казав Ейнштейн, усе відносно. І... такі люди є. Просто треба їм заплатити. Називаються найманці. Про них чудово знають фанати стратегій - серій Total War, Crusader Kings, etc.
Якщо послухати ворога, за якого б'ється 20+ ПВК, то тут уже другий рік воюють з нашого боку не українці, а прокляті наймити НАТО, якісь поляки та чорношкірі афроамериканці.
Що ж, то може варто зробити кошмари рашистів суровою реальністю?
Що заважає нам за прикладом Франції сформувати Український Іноземний Легіон?
Найняти вже існуюючі підрозділи у дружніх країнах?

Навіть найм найдорожчих профі економічно виправданий. Це швидко та ефективно, разовий контракт на кілька місяців - та фронт прорвано, генеральна битва виграна, елітні бійці з власною екіпіровкою створили вирішальну перевагу.
Найм бійців середнього гатунку з дружніх країн дозволить сформувати потужні українські іноземні легіони для довгострокових операцій, вони обійдуться не дорожче за вітчизняних контрактників. Українське громадянство після війни та земля на звільненому Донбасі стануть вагомим аргументом для багатьох азіатів чи африканців тощо.
Найдешевший варіант - приватна домовленість з дикою африканською країною, де заробіток у долар на день - верх мрій. Орда із 30 000 чорношкірих людожерів з іржавими калашами для прориву лінії фронту обійдеться аж у один не знятий серіал "ПГТ Інгулець".
По долару на кожного на місяць найму з втратами 1000 на день - та ще й на переліт вистачить. Калаш у них свій є, видати жменьку патронів, а далі закон некросів у дії - "що вбив, те твоє"
Заодно вирішується проблема утилізації кацапських трупів...
То що ж заважає вчинити якось так, вельмишановні експерди?
Невже лише жадібність та відсутність здорового глузду? Невже мобікі-українці дешевше?
показать весь комментарий
27.07.2023 12:42 Ответить
Краткость - сестра таланта
показать весь комментарий
27.07.2023 12:48 Ответить
Для ведення війни всі способи хороші.
Чи ви хотіли воювати ,як з цивілізованими країнами? Ні ,це орда з середньовіччя,вона така і буде в майбутньому.
Щоб проложити шлях, через яр ,закидають і живими і трупами.для прокладання дороги для війська.
показать весь комментарий
27.07.2023 12:43 Ответить
Жители Якутска массово отравились едой от службы доставки