10 749 гражданских погибли в Украине с начала полномасштабного вторжения РФ, - Офис Генпрокурора

Об этом в интервью Интерфакс-Украина рассказал руководитель Департамента противодействия преступлениям, совершенным во время вооруженного конфликта, Офиса Генпрокурора Украины, Юрий Белоусов, информирует Цензор.НЕТ.
"Понимаем, что эти цифры являются просто вершиной айсберга. Когда деоккупируем наши территории, цифры вырастут в разы, а возможно, в десятки раз. Думаю, в одном Мариуполе будут десятки тысяч погибших", - отметил чиновник.
Белоусов добавил, что всегда есть риск без вести пропавших, поскольку оккупанты могли специально скрывать тела.
"Но благодаря нашим партнерам, система идентификации улучшилась в разы. Количество лабораторий, возможность анализа ДНК - это сейчас несравнимо с тем, что у нас было раньше. Поэтому надеюсь, что по крайней мере относительно тех тел, которые мы найдем, сможем идентифицировать", - рассказал представитель Офиса Генпрокурора.
- остерігались, щоб не було паніки - відповів президент...
- ???
----------
Втікай, бо скоро буде війна
Шукай собі місце де вар'ятів нема
Втікай, бо скоро буде війна
На-на-на-на
Втікай, бо скоро буде війна
Холодна і мокра, довга і зла
Втікай, бо скоро буде війна
Буде війна
------------
як співав скрябін...а це не *95 квартал
Зрозуміло так , чи вам якось треба іншими словами описати ситуацію ?
Вопрос - КТО должен был защищать Украину в Крыму, если все командование и большинство состава ( 90%) перешло на сторону окупанта ???
Милиция, СБУ, кто там еще - ВСЕ нас предали.
але найбільша зрада була все ж таки за зепленого янелоха керованого бенею к. та агентом фсб єр маком - були готові продати Україну )(уйлу за 100 мільярдів баксів + дешшева кацапська електрика для беніних феросплавних заводів !!! а шо "какая ж разніца..." ...
вофка зе, керований бенею к., єрмаками, татаровими, стефанчуками, арахамією готовий був здати під окупопацію )(уйло 60-70% території Україн !!! https://youtu.be/8N8O37lgv3M робив це з самого початку приходу до влади: здавати, продавати Україну )(уйлу за дешевий бітум для "великого крадівництва", дешеве кацапське дизпаливо, дешеву електрику для феросплавних заводів олігарха бені к., і тд.тп. !!! саме тому беня к., медведчук та інші прокаацпські олігархи привели зе до влади !!!
Вы не понимаете, это другое! Не мейшайте ребятам фоточки смешные постить и проклинать асфльт. По сути, что им еще в этой жизни осталось?
Я то под кондером сижу. А вот вам кепочку стоит одеть. АТО проходило по принципу "сидим ждем, прилетит сегодня или нет". В это время в Киеве во всю пилились потоки. Если я не прав, можете мне назвать парочку фамилий севших на нары рыгалов, за преступления на Майдане и до него, а потом продолжим разговор.
=======Ігор Танюх======В.о. міністра оборони Україниhttps://uk.wikipedia.org/wiki/27_%D0%BB%D1%8E%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%BE 27 лютого https://uk.wikipedia.org/wiki/2014 2014 - https://uk.wikipedia.org/wiki/25_%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F 25 березня https://uk.wikipedia.org/wiki/2014 2014------------------------Інтервенція розпочата 20 лютого 2014 року, на завершальному етапі революції Гідності в Україні, із вторгненням збройних сил Російської Федерації на територію Автономної Республіки Крим.=============так хто мав перекривати Керченську переправу? Чи не Павло Лебедев---член партії регіонів? ------------------а чи найбільше винні ці?========================Думали: ми вкладали кошти у комфорт для людей, як тепер руйнувати все це? Ми ж думали, що з того боку теж люди, що вони дбайливо ставитимуться до будинків, мостів та іншої інфраструктури», - так пояснили у Зеленського чому не підривали мости.========тобто вони думали, що русня не буде руйнувати будинки, мости та іншу інфраструктуру.====Тоді для чого вони впустили їх в Україну?---Вбивати українців?---------Подоляк пояснив, що влада припустилася стратегічних, інформаційних та кадрових помилок-------ну помилилися. З усіма буває. Я днями також помилилася------------полила город, а через годину дощ пішов------------але ніхто від цього не загинув.
Є ще один факт , 26 000 робітників Азовсталі не вийшли на зв'язок до цього часу.
Помножне на кількість членів сім'ї.
Тому біля 100 000 думаю.
І про ці цифри треба кричать, а не про 10 000 !!!
https://thepage.ua/ua/news/z-26-tis-pracivnikiv-metinvestu-v-mariupoli-prizupineni-trudovi-vidnosini#:~:text=26%20%D1%82%D0%B8%D1%81%20%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2%20%D0%9C%D0%B5%D1%82%D1%96%D0%BD%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%83%20%D0%B2%20%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%83%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%20%C2%AB%D0%BD%D0%B5,%D0%BD%D0%B0%20%D0%B7%D0%B2 https://thepage.ua/ua/news/z-26-tis-pracivnikiv-metinvestu-v-mariupoli-prizupineni-trudovi-vidnosini#:~:text=26%20%D1%82%D0%B8%D1%81%20%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2%20%D0%9C%D0%B5%D1%82%D1%96%D0%BD%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%83%20%D0%B2%20%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%83%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%20%C2%AB%D0%BD%D0%B5,%D0%BD%D0%B0%20%D0%B7%D0%B2'%D1%8F%D0%B7%D0%BE%D0%BA%C2%BB%3A%20%D0%9C%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE&text=%D0%91%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D1%8C%D0%BA%D0%BE%20%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%20%D0%B7%2060%20%D1%82%D0%B8%D1%81,%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%96%20%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B8%20%D0%B7%20%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D1%83%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BB%D0%B8 .
читати вміємо тексти, чи тільки заголовки ?!