10 749 гражданских погибли в Украине с начала полномасштабного вторжения РФ, - Офис Генпрокурора

маріуполь,кладовище,цвинтар

Об этом в интервью Интерфакс-Украина рассказал руководитель Департамента противодействия преступлениям, совершенным во время вооруженного конфликта, Офиса Генпрокурора Украины, Юрий Белоусов, информирует Цензор.НЕТ.

"Понимаем, что эти цифры являются просто вершиной айсберга. Когда деоккупируем наши территории, цифры вырастут в разы, а возможно, в десятки раз. Думаю, в одном Мариуполе будут десятки тысяч погибших", - отметил чиновник.

Белоусов добавил, что всегда есть риск без вести пропавших, поскольку оккупанты могли специально скрывать тела.

"Но благодаря нашим партнерам, система идентификации улучшилась в разы. Количество лабораторий, возможность анализа ДНК - это сейчас несравнимо с тем, что у нас было раньше. Поэтому надеюсь, что по крайней мере относительно тех тел, которые мы найдем, сможем идентифицировать", - рассказал представитель Офиса Генпрокурора.

Топ комментарии
+20
Цифры с потолка,там один Мариуполь все перекроет,пока не освободим все области полной картины по потерям не будет.
показать весь комментарий
03.08.2023 08:32 Ответить
+19
ну так нажаль !!! дякучи зе "янелоху", "герої броневтіку" та його зе-банді колоборантів-запроданців, злодіїв та агентів фсб !! усе згідно "оманських договорняків" !!!






показать весь комментарий
03.08.2023 08:37 Ответить
+12
Насмішив. Кацапи вже були в Криму в лютому 2014. Поки янік у Києві сидів.
показать весь комментарий
03.08.2023 09:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Брехня....
показать весь комментарий
03.08.2023 08:28 Ответить
Не брехня, а официально подтвержденные факты. Смерти многих людей к сожалению подтвердить уже будет не возможно... Они так и будут считаться пропавшими без вести.
показать весь комментарий
03.08.2023 08:45 Ответить
Ти що, машиною часу з 19 ст. прибув? Чи по VPN з Кацапстану? Про генетичну експертизу не чув? Чи просто не дочитав?
показать весь комментарий
03.08.2023 08:56 Ответить
От многих людей ничего не оставалось. Не с чего экспертизу делать. Так же трупы погибших, в оккупированных городах, россияне сжигали.
показать весь комментарий
03.08.2023 09:02 Ответить
- а чого не планували і не проводили евакуацію?
- остерігались, щоб не було паніки - відповів президент...
- ???
----------
Втікай, бо скоро буде війна
Шукай собі місце де вар'ятів нема
Втікай, бо скоро буде війна
На-на-на-на
Втікай, бо скоро буде війна
Холодна і мокра, довга і зла
Втікай, бо скоро буде війна
Буде війна
------------
як співав скрябін...а це не *95 квартал
показать весь комментарий
03.08.2023 11:31 Ответить
ну так специально чтобы мужики не побежали
показать весь комментарий
03.08.2023 12:26 Ответить
Цифры с потолка,там один Мариуполь все перекроет,пока не освободим все области полной картины по потерям не будет.
показать весь комментарий
03.08.2023 08:32 Ответить
ну так нажаль !!! дякучи зе "янелоху", "герої броневтіку" та його зе-банді колоборантів-запроданців, злодіїв та агентів фсб !! усе згідно "оманських договорняків" !!!






показать весь комментарий
03.08.2023 08:37 Ответить
Да только ради справедливости надо начинать с самого начала с не перекрытой в 2014-ом Керченской переправы и "геройского" адмирала Тенюха.Отвечать должны все.
показать весь комментарий
03.08.2023 08:53 Ответить
Насмішив. Кацапи вже були в Криму в лютому 2014. Поки янік у Києві сидів.
показать весь комментарий
03.08.2023 09:01 Ответить
І 90% силових структур радісно перейшло на бік ворога, на російську зарплату...
показать весь комментарий
03.08.2023 09:34 Ответить
Не 90, а 75%, хоч і це дійсно занадто багато, АЛЕ треба згадати про те, що весь час перебування "регіоналів" при владі, ба навіть ДО ТОГО хоч і менше, але все ж, рашисти вільно вели свою пропаганду особливо у Криму, було багато роССійських прапорів під котрими проводили свою пропаганду комуністи, вітренковці, часто і соціалісти, вільно їздили та збирали мітинги роССійські політики та посадовці такі як мер Москви Лужков, Жиріновський, не кажучи вже про величезну кількість рашистських ТБ каналів котрі нав'язували українцям власну думку! Ну і те що саме керівництво України особливо з 2010 по 2014 рік відкрито проводили пророССійську політику та радо підспівувало московським пропагандонам! Тому те що "роССійську весну" багато громадян України, особливо на сході та півдні, підтримало зовсім не дивно!!!
показать весь комментарий
03.08.2023 11:57 Ответить
так звана "сн" це по факту мородіжка регіаналів та актив антимайдану !!! у 2019 на Г+Г, інтерах цвинтарах, інших олігархічний помайках також непогано промили мізки піплу так що піпл проголосував за це зелене чмо та його прокацапську зе-банду ...





показать весь комментарий
03.08.2023 12:18 Ответить
Да смеемся уже десятый год,а надо было только перекрыть переправу и заблокировать дороги.Уже все кто были в теме знают что это была абсолютно с фонаря проведенная операция с желанием взять на слабо,а если нет то сразу прекратить анексию.
показать весь комментарий
03.08.2023 10:13 Ответить
Вертайте до реальності. Переправу контролювали срасіяни.
Зрозуміло так , чи вам якось треба іншими словами описати ситуацію ?
показать весь комментарий
03.08.2023 10:17 Ответить
Ага и оружие у солдат тоже россияне отобрали,все понятно с вами.
показать весь комментарий
03.08.2023 10:22 Ответить
Судячи з усього "Паша" хоче довести що онук погано навчався бо його дід "не ту" бабушку покохав! ТО може виправдаємо порушника ПДД через те що КОЛИСЬ він посварився з якимось родичем?! А може як рашисти казати та на усі звинувачення у злочинах відповідати у стилі - "а от американці, а от американці"?!
показать весь комментарий
03.08.2023 11:35 Ответить
В этом наша беда что все страдают массовым политическим склерозом.Здесь надо начинать с посадки и лишение политических прав тех кто голосовал за Харьковские угоды. А так опять появятся политтехнологи засрут мозг населению выставят очередного козла отпущения и все забудут.
показать весь комментарий
03.08.2023 12:54 Ответить
Оружие солдаты сами отдали. Вернее не солдаты, а их командиры.
Вопрос - КТО должен был защищать Украину в Крыму, если все командование и большинство состава ( 90%) перешло на сторону окупанта ???
Милиция, СБУ, кто там еще - ВСЕ нас предали.
показать весь комментарий
03.08.2023 13:04 Ответить
Это официальная версия,все знакомые чьи родственники там служили и сейчас они все на фронте утверждают что разоружили по приказу сверху.Так что тут надо выслушать не медиа сказочников а реальных участников событий.
показать весь комментарий
03.08.2023 13:29 Ответить
тоді вже з грудня 1991 року, зі здачі України під окупацію кацапам кравчуком, кучмою, вітєю ялинковчем - здача української ядерної зброї за пустопорожні обіцянки, харківські договорняки, постійний типу "нейтралітет", "двовекторність", а по факт у дрейф в сторону паРаші, зі здачею національних інтересів України !!!
але найбільша зрада була все ж таки за зепленого янелоха керованого бенею к. та агентом фсб єр маком - були готові продати Україну )(уйлу за 100 мільярдів баксів + дешшева кацапська електрика для беніних феросплавних заводів !!! а шо "какая ж разніца..." ...

вофка зе, керований бенею к., єрмаками, татаровими, стефанчуками, арахамією готовий був здати під окупопацію )(уйло 60-70% території Україн !!! https://youtu.be/8N8O37lgv3M робив це з самого початку приходу до влади: здавати, продавати Україну )(уйлу за дешевий бітум для "великого крадівництва", дешеве кацапське дизпаливо, дешеву електрику для феросплавних заводів олігарха бені к., і тд.тп. !!! саме тому беня к., медведчук та інші прокаацпські олігархи привели зе до влади !!!

показать весь комментарий
03.08.2023 09:06 Ответить
Та нема питань, давайте взагалі печерну людину в усьому винною призначимо, бо він "не ту" печеру обрав чи з'їв "не того" мамонта!
показать весь комментарий
03.08.2023 11:38 Ответить
Ну что Вы такое пишете! Это здесь писать нельзя. Как ребята сидели в окопах 8 лет под командой "не срелять" и просто ждали прилетит сегодня что-то на голову или нет. Как сейчас с разрисованный под индейца мородой луцик "отчаенно воюет" рядом с сараем под Конча-Заспой, а перед этим во всю торговал "белыми билетами" для рыгалов и бухал.
Вы не понимаете, это другое! Не мейшайте ребятам фоточки смешные постить и проклинать асфльт. По сути, что им еще в этой жизни осталось?
показать весь комментарий
03.08.2023 09:53 Ответить
"Саша", а чого це ти кажучи про команду "не стріляти" вказав 8 років якщо ЦЕ ПОЧАЛОСЬ ЛИШЕ З 2019-го, як і відійти подалі від лінії фронту в односторонньому порядку???!!! ЩО, мізки влітку припекло та пам'ять зникла???!!!
показать весь комментарий
03.08.2023 11:41 Ответить
"Витя", та ты шо! Т.е. с 2014-го года наши добробаты и ВСУ распивали махито и иногда обнимались с кацапами для селфи. Окопы капать было не нужно и никаких перестрелок не происходило. Да и вообще, "их там нет" там реально небыло.
Я то под кондером сижу. А вот вам кепочку стоит одеть. АТО проходило по принципу "сидим ждем, прилетит сегодня или нет". В это время в Киеве во всю пилились потоки. Если я не прав, можете мне назвать парочку фамилий севших на нары рыгалов, за преступления на Майдане и до него, а потом продолжим разговор.
показать весь комментарий
03.08.2023 12:34 Ответить
Попередникhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D1%94%D0%B2_%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE_%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Павло Лебедєв міністр оборони України;
=======Ігор Танюх======В.о. міністра оборони Україниhttps://uk.wikipedia.org/wiki/27_%D0%BB%D1%8E%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%BE 27 лютого https://uk.wikipedia.org/wiki/2014 2014 - https://uk.wikipedia.org/wiki/25_%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F 25 березня https://uk.wikipedia.org/wiki/2014 2014------------------------Інтервенція розпочата 20 лютого 2014 року, на завершальному етапі революції Гідності в Україні, із вторгненням збройних сил Російської Федерації на територію Автономної Республіки Крим.=============так хто мав перекривати Керченську переправу? Чи не Павло Лебедев---член партії регіонів? ------------------а чи найбільше винні ці?========================Думали: ми вкладали кошти у комфорт для людей, як тепер руйнувати все це? Ми ж думали, що з того боку теж люди, що вони дбайливо ставитимуться до будинків, мостів та іншої інфраструктури», - так пояснили у Зеленського чому не підривали мости.========тобто вони думали, що русня не буде руйнувати будинки, мости та іншу інфраструктуру.====Тоді для чого вони впустили їх в Україну?---Вбивати українців?---------Подоляк пояснив, що влада припустилася стратегічних, інформаційних та кадрових помилок-------ну помилилися. З усіма буває. Я днями також помилилася------------полила город, а через годину дощ пішов------------але ніхто від цього не загинув.
показать весь комментарий
03.08.2023 10:04 Ответить
Додам те, що Лебедєв, котрого Янукович призначив міністром оборони був ГРОМАДЯНИНОВ РФії!!!
показать весь комментарий
03.08.2023 11:43 Ответить
Хм, ''гарно'' вони рахують, аби применшити втрати.
показать весь комментарий
03.08.2023 09:11 Ответить
Взагалі то чітко сказано про те, що ця цифра є ВЕРШИНОЮ АЙСБЕРГА, лише недолугі можуть її сприймати як "остаточну"!!!
показать весь комментарий
03.08.2023 11:44 Ответить
"Розуміємо, що ці цифри є просто вершиною айсберга. Коли деокупуємо наші території, цифри зростуть у рази, а можливо, в десятки разів. Думаю, в одному Маріуполі будуть десятки тисяч загиблих", Джерело:
показать весь комментарий
03.08.2023 11:50 Ответить
ну он же явно сказал, что эти цифры - верхушка айсберга и жертв в разы, а то и на порядок больше. Это только официальные данные.
показать весь комментарий
03.08.2023 09:17 Ответить
Брехня! Набагато більше, нажаль...
показать весь комментарий
03.08.2023 09:30 Ответить
В Маріуполі близько 80000 загиблих і 27 000 пропавших без вісті.

Є ще один факт , 26 000 робітників Азовсталі не вийшли на зв'язок до цього часу.
Помножне на кількість членів сім'ї.

Тому біля 100 000 думаю.

І про ці цифри треба кричать, а не про 10 000 !!!

показать весь комментарий
03.08.2023 09:31 Ответить
не треба тупо нолики домальовувати
показать весь комментарий
03.08.2023 11:54 Ответить
26 тис працівників Метінвесту в Маріуполі «не вийшли на зв'язок»: Мироненко

https://thepage.ua/ua/news/z-26-tis-pracivnikiv-metinvestu-v-mariupoli-prizupineni-trudovi-vidnosini#:~:text=26%20%D1%82%D0%B8%D1%81%20%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2%20%D0%9C%D0%B5%D1%82%D1%96%D0%BD%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%83%20%D0%B2%20%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%83%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%20%C2%AB%D0%BD%D0%B5,%D0%BD%D0%B0%20%D0%B7%D0%B2 https://thepage.ua/ua/news/z-26-tis-pracivnikiv-metinvestu-v-mariupoli-prizupineni-trudovi-vidnosini#:~:text=26%20%D1%82%D0%B8%D1%81%20%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2%20%D0%9C%D0%B5%D1%82%D1%96%D0%BD%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%83%20%D0%B2%20%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%83%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%20%C2%AB%D0%BD%D0%B5,%D0%BD%D0%B0%20%D0%B7%D0%B2'%D1%8F%D0%B7%D0%BE%D0%BA%C2%BB%3A%20%D0%9C%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE&text=%D0%91%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D1%8C%D0%BA%D0%BE%20%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%20%D0%B7%2060%20%D1%82%D0%B8%D1%81,%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%96%20%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B8%20%D0%B7%20%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D1%83%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BB%D0%B8 .
показать весь комментарий
03.08.2023 12:12 Ответить
нехай ахметка трохи погудить в гудок, може почують ??? га ???
показать весь комментарий
03.08.2023 12:19 Ответить
«Ми працевлаштували на інші активи близько 7 тис. співробітників, зокрема https://thepage.ua/ua/news/braslet-azovstal-ostannya-partiya-vzhe-v-prodazhu з Маріуполя та Авдіївки. Решта або виїхали з країни, або залишилися на тій території. Навіть є випадки, коли люди повернулися до Маріуполя. З тими, хто там перебуває, ми зв'язку не підтримуємо»,

читати вміємо тексти, чи тільки заголовки ?!
показать весь комментарий
03.08.2023 12:38 Ответить
Слухайте телемарафон! Там досі розказують про одношення 1:7
показать весь комментарий
03.08.2023 09:36 Ответить
Ще раз пересвідчуюсь, що абсолютна більшість тут читає тільки заголовки...
показать весь комментарий
03.08.2023 10:30 Ответить
Важко не погодитись з постом дописувача "Сергей Сергей" бо надто багато постов залишають люди котрі не спромоглись навіть статтю прочитати та зрозуміти її сенс!!!
показать весь комментарий
03.08.2023 11:47 Ответить
рефлексують
показать весь комментарий
03.08.2023 11:51 Ответить
Вокруг моего дома в Мариуполе было 70 могил, а сколько таких домов?
показать весь комментарий
03.08.2023 12:09 Ответить
Какие 10к, в одном только Марике 20к
показать весь комментарий
03.08.2023 12:29 Ответить
Реальна кількість близько 100 000, от що приніс російський ***** і какаяразніца🤬
показать весь комментарий
03.08.2023 14:38 Ответить