11335 посетителей онлайн

Ежедневно 170-200 человек переходят из России в Украину через гуманитарный коридор в Сумской области, - Верещук

верещук

Ежедневно 170-200 человек переходят из РФ в Украину через гуманитарный коридор Колотиловка – Покровка на границе Белгородской и Сумской областей.

Об этом в эфире телемарафона "Єдині новини" сообщила вице-премьер - министр по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий Ирина Верещук, передає Цензор.НЕТ, со ссылкой на Укринформ.

"Ежедневно почти 170-200 человек переходят из РФ в Украину через гуманитарный коридор Колотиловка - Покровка на границе Белгородской и Сумской областей", - сказала Верещук.

Также она отметила, что на территории Сумской области организован хаб, есть медицинская, психологическая, гуманитарная помощь.

Кроме того, есть транспортные средства, которые везут людей бесплатно в Сумы, есть хаб, где они могут переночевать, а утром поехать в Киев. По ее словам, в 06:47 каждый день отправляются бесплатные эваковагоны в Киев. Также люди могут выехать на маршрутных автобусах на Харьков.

Верещук подчеркнула, что такой пункт пропуска с РФ работает в одностороннем порядке, в Россию уехать через этот пункт не получится.

"У нас вообще закрыты границы с государством-агрессором, и на сегодняшний день это лишь один гуманитарный коридор, который так обустроен. Есть еще через Беларусь. Но с Россией это единственный", - добавила вице-премьер.

Топ комментарии
+48
СБУ перевірая хто там йде по коридорам верещучки ?
показать весь комментарий
10.08.2023 01:08
+46
Тільки впускають…а кого? Скільки з укр. паспортами діверсантів? Верещук вже розмінувала південь, тепер взялася за північ? З чого б це?
показать весь комментарий
10.08.2023 01:16
+44
А зачем надо из России запускать 170-200 человек ,кто эти люди ?Где вероятность того,что они ни корректировщики огня и ни не диверсанты.Сердобольная наша,которая так пеклась о том,чтобы разминировать крымский перешеек и родственники могли ездить друг к другу.А теперь наши солдаты там покрываются,пока эта тварь рассказывает как из России переходят нашу границу
показать весь комментарий
10.08.2023 01:18
Комментировать
Сортировать:
СБУ перевірая хто там йде по коридорам верещучки ?
показать весь комментарий
10.08.2023 01:08 Ответить
Ага... перевіряє.... Баканова признаценці "перевірять" ......схоже знайти зрадники як диверсантів запускати "без паліва" в Україну.
показать весь комментарий
10.08.2023 01:09 Ответить
Предлагаю, по этим коридорам верещучки, обратно отправлять москалей при помощи катапульты
показать весь комментарий
10.08.2023 02:32 Ответить
А потом мы удивляемся, сколько наводчиков ракет по нашей инфраструктуре вылавливает контрозведеа и СБУ.
показать весь комментарий
10.08.2023 06:09 Ответить
Лучший вариант для Украины - отправить по этому коридору Верещук в Парашу к её подружке - пропагондонше Ахмедовой.
показать весь комментарий
10.08.2023 07:25 Ответить
вагнер потроху може просочіться.
показать весь комментарий
10.08.2023 09:02 Ответить
***, 1,5року війни, цих коридорів в різних місцях уже було стільки, що ваша необізнаність, скажімо, дивує.
Не бійтеся, не скривдять вас «малороси».
показать весь комментарий
10.08.2023 09:16 Ответить
Питання наші медіа коли не будь думають?Ну навіщо давати таку інфу?Чим більше тиражирують якусь новину, або подію тим більше русня робить ubljne по цьому.Ви хочете щоб його закрили, або туди прилитіло?
показать весь комментарий
10.08.2023 01:10 Ответить
його треба давно закрити разом зі зе зрадниками на кшталт верещук !!!





показать весь комментарий
10.08.2023 06:22 Ответить
Серьйозно ?А скільки в рашку було депортовано наших людей примусово і дітей який ніяк виїхати ?Ти наших людей будеш повертати ?Вакі як ти без мізків які не розуміють що там багато людей не посвой волі там
показать весь комментарий
11.08.2023 16:11 Ответить
Грьобана ти шапокляк, шарили приготувала
показать весь комментарий
10.08.2023 01:11 Ответить
Мразота.
показать весь комментарий
10.08.2023 01:15 Ответить
Тільки впускають…а кого? Скільки з укр. паспортами діверсантів? Верещук вже розмінувала південь, тепер взялася за північ? З чого б це?
показать весь комментарий
10.08.2023 01:16 Ответить
Сподіваюсь ви заявили у відповідні органи про факт розмінування півдня Верещучкою? І як довго правоохоронці реготали з вашої заяви?
показать весь комментарий
10.08.2023 08:17 Ответить
А зачем надо из России запускать 170-200 человек ,кто эти люди ?Где вероятность того,что они ни корректировщики огня и ни не диверсанты.Сердобольная наша,которая так пеклась о том,чтобы разминировать крымский перешеек и родственники могли ездить друг к другу.А теперь наши солдаты там покрываются,пока эта тварь рассказывает как из России переходят нашу границу
показать весь комментарий
10.08.2023 01:18 Ответить
Это люди, которые например бежали из Мариуполя, которых угнали в РФ, но которые сохранили свой паспорт и т.д.
показать весь комментарий
10.08.2023 01:39 Ответить
Який їхній % серед щоденних 170-200 осіб?
показать весь комментарий
10.08.2023 04:57 Ответить
гугл в помощь
показать весь комментарий
10.08.2023 08:06 Ответить
так, для вас це лише реаліті-шоу....
показать весь комментарий
10.08.2023 08:31 Ответить
Ні, це саме для вас шоу, яке ви спостерігаєте виключно в медіа , а розібратися не хочете.
показать весь комментарий
10.08.2023 09:20 Ответить
капец ти тупе! я ж пропонує не дивитись тік-ток, а читати джерела. а у кого в голові нормально логіка працює, то і з форума місцевого інфу висосе. але це не твій варіант. ти ще дурне явно.
показать весь комментарий
10.08.2023 10:06 Ответить
який сенс у цьому питанні? Треба закрити цей коридор для біженців з окупованих територій? Це залежить від %%? СБУ нездатна працювати і фільтрувати?
показать весь комментарий
10.08.2023 15:38 Ответить
Верещучка агент кремля 😠
показать весь комментарий
10.08.2023 01:23 Ответить
Тобто, офіційно до 200 агентів Москви заходе щодня до України?
І що це за "хаб", це від хабад??
показать весь комментарий
10.08.2023 01:24 Ответить
Накуя козе баян?
показать весь комментарий
10.08.2023 01:32 Ответить
Отличная идея, но будет еще лучше если запустить там шатлы.
показать весь комментарий
10.08.2023 01:33 Ответить
Во заліваєт! Чого ж я вас так ненавиджу зелених підарів і підаріц.
показать весь комментарий
10.08.2023 01:34 Ответить
Слуги ФСБшників запускають, бо через Чонгар вже не можуть заходити? Яка мразота...
показать весь комментарий
10.08.2023 01:35 Ответить
В украинском плену есть куча мусора который не нужен ни нам, ни рашистам и обменивать этот мусор на наших пленных не хотят из за бесполезности этого мусора.

Суть вот в чем - на рашке есть люди которые попали под репрессии за антивоенные действия - поджоги воинкоматов, антивоенные лозунги и.т.д и.т.п.

Так вот - почему бы не вытягивать более-менее адекватных личностей из тюрем и не обменивать на этот туберкулезный и сифилисный мусор который нам приходится лечить, кормить одевать и.т.п?

Может на Рашке посмелее станут и будут больше проводить антивоенных действий зная что их Украина крышанет?
показать весь комментарий
10.08.2023 01:46 Ответить
В Нігері теж зараз тяжко, може ще й їхній у себе прийматемемо?
показать весь комментарий
10.08.2023 02:03 Ответить
Як там шатли на Крим запустили???
🤬🤬🤬🤦
показать весь комментарий
10.08.2023 02:09 Ответить
Такий же хаб був біля Василівкі, нє? Просто був закритий через початок активних бойових дій
показать весь комментарий
10.08.2023 02:16 Ответить
****** мерзота,знову шатли бл влаштувала гнида?
показать весь комментарий
10.08.2023 02:30 Ответить
Тетяна Чорновол: "...Кілька слів стосовно Верещук. Її чоловік, Міхаіл Кухарєнка, був серед альфачів, які 18 лютого 2014 року спалили будинок Профспілок. Я особисто її питала на одному ефірі, де був її чоловік 18 лютого 2014. Питання я задала разів сім, вона навідріз відмовилася відповідати і почала мене залякувати судами і переслідуванням... А ще цікавіше, що її чоловік є засновником організації ветеранів антитерору "Альфа". Це не ветерани нинішньої війни. Ця ветеранська організація альфачів, ще з часів Кучми, була в тісному контакті з ФСБ та російськими альфачами..."
показать весь комментарий
10.08.2023 06:23 Ответить
Взагалі верещучка мае у в'язниці сидіти за 100 тис вбитих маріупольців замість перед ЗМІ фейсом світити
показать весь комментарий
10.08.2023 02:51 Ответить
А як працює "транспортний хаб" на Півдні, через Чонгар?
показать весь комментарий
10.08.2023 04:15 Ответить
майбутні корегувальники.
показать весь комментарий
10.08.2023 04:24 Ответить
понятно, что эти группы людей кишат шпионами и корректировщиками.
Примечателен еще другой факт: у нас везде кричат что "нам не о чем с россией разговаривать, никаких переговоров", в то время как по поводу пленных - с русскими контачим, по поводу зерна - с русскими контачим, теперь вот уже даже КПП на границе договорились открыть. То есть, получается, Кремль и Банковая постоянно на связи?
показать весь комментарий
10.08.2023 04:40 Ответить
і не дивно, що цей так званий "гуманітарний коридор" не обстрілюють щодня, як деякі громади Чернігівщини
показать весь комментарий
10.08.2023 05:35 Ответить
І що це за ******** , заморозки
показать весь комментарий
10.08.2023 05:23 Ответить
Вона вже один коридор до Криму відкрила так, що в окупації весь південь україни . Зараз ще зробить яккусь погань . Вжеб сиділо тихенько не вилазило так ні вже очухалось .
показать весь комментарий
10.08.2023 06:33 Ответить
То є терористи, диверсанти, провокатори, агенти ФСБ. Такий собі Троянський кінь від татаро-монголів.
показать весь комментарий
10.08.2023 07:02 Ответить
так смішно читати коменти ) декілька днів назад дпсу писали що русня сама пустила через це місце людей, без жодних домовленостей. так що верещучка навряд чи причетна до створення коридору
показать весь комментарий
10.08.2023 07:56 Ответить
Це коридор працює вже, скажімо, не один місяць.
показать весь комментарий
10.08.2023 09:22 Ответить
хай собі і далі працює, але в маршрутки і поїзди мають сідати тільки після фільтраційного табору
показать весь комментарий
10.08.2023 09:49 Ответить
Який ще «табір»? Фільтрація тамз обох боків - якщо що.
показать весь комментарий
10.08.2023 10:13 Ответить
Працював, потім кацапня посилила обстріли регіону і прикрили. І через деякий час кацапи почали пускати людей
показать весь комментарий
10.08.2023 11:12 Ответить
Звичайний «події» для таких коридорів. На інших неодноразово обстрілювали і колони з людьми..
показать весь комментарий
10.08.2023 12:11 Ответить
хабалка вєрєщучка дрг с півночі затягує з півдня ж получилось
показать весь комментарий
10.08.2023 08:08 Ответить
Питання до коментаторів: куди подітися людям з прифронтових міст на окупованій території -- повзти через передову чи все таки в об'їзд через московію?
показать весь комментарий
10.08.2023 08:28 Ответить
Коментаторам *****, у них все гуд, і як у там у кого - їм однаково
показать весь комментарий
10.08.2023 09:25 Ответить
Логіка то не для всіх, аби зрадоньку розвести.
показать весь комментарий
10.08.2023 10:07 Ответить
Коментатори то тупорилі завжди незадоволені усім вонючі пенси здебільшого.
показать весь комментарий
10.08.2023 11:51 Ответить
Зі слов Кучми "цеж вже було" тільки з Кримом на початку війни,там теж працював хаб. Ви що там ох....ли? Вас що не чому не навчило?.
показать весь комментарий
10.08.2023 08:39 Ответить
Відправте цю меріпопінс в раїсю, будь-ласка. Вона більше шкоди наносить будь-якій справі за яку береться!
показать весь комментарий
10.08.2023 08:41 Ответить
От молодєц верещучка! Треба ще розмінувати все на кордоні, відвести війська і шатли запустити!
показать весь комментарий
10.08.2023 09:16 Ответить
Сподіваюсь тепер всім зрозуміло чийого народу ці слуги обрані 73% дебілів.
показать весь комментарий
10.08.2023 09:55 Ответить
Та доречі , війни не має , є тільки спец операция. Та запам'ятайте це ******** ні як не на користь України, а навпаки.
показать весь комментарий
10.08.2023 12:25 Ответить
Емпаааать....та ну на....
показать весь комментарий
10.08.2023 12:31 Ответить
При ********* розвитку друкарської справи підробити український паспорт раз плюнути. Де гарантія, що ці особи не потенційні шпигуни і коригувальники? Трагедія з кримськими переходами в лютому 22 р. так Верещук нічому не навчила...
показать весь комментарий
10.08.2023 12:46 Ответить
Який гуманітарний переход
Йде війна,ці орки катують наших полонених,вбивають їх...
Якщо там і є українці - хай допомогають нашій Перемозі.
За півтора року - прості україці вже повернулись давно,а заращ йдуть завербовані люди,які навчені ,завербовані ...
Не пускати нікого ,крім старих,інвалідів і то з українськими паспортами.
КОЛИ ЦЯ ........ВЛАДА НАВЧИТЬСЯ?????????
ВИ ТАМ ЩО ЗОВСІМ КОНЧЕНІ??‽
показать весь комментарий
29.08.2023 23:56 Ответить