11415 посетителей онлайн
26 881 141

В российском Пскове в районе военного аэродрома раздаются взрывы. ВИДЕО+ФОТОрепортаж

Ночью 30 августа в российском Пскове в районе военного аэродрома раздавались взрывы.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщают соцсети.

Есть вероятность, что взрывы раздаются в районе аэродрома, где дислоцируется 334-й военно-транспортный полк.

В российском Пскове в районе военного аэродрома раздаются взрывы 01
В российском Пскове в районе военного аэродрома раздаются взрывы 02

Топ комментарии
+34
Сначала полицейский быка пристрелил, теперь у кацапов хлопок на аэродроме...красота!
показать весь комментарий
30.08.2023 00:25
+30
Як гарно все це виглядає. Шкода, що мало
показать весь комментарий
30.08.2023 00:24
+29
показать весь комментарий
30.08.2023 00:31
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Ляпота !
показать весь комментарий
30.08.2023 00:42 Ответить
Доречі, кацап на останньому відео щось таки почав підзрювати по поводу "СВО ідьот по плану"

Сказав, "це пи...здець - добро пожаловать в 24е февраля".

Це прогрес
показать весь комментарий
30.08.2023 00:44 Ответить
Якщо атака зроблена з території РФ, то честь і слава ССО ЗСУ чи хто там таким займається. Але можливо це і їхтамнєти, але з так сказати іншої сторони.
показать весь комментарий
30.08.2023 00:44 Ответить
А х%йло десь в бункері "ножкамі во снє дригаєт" - ***** цієї молі на всю його "************" - головне, що підара-прігожіна, "дружбана євойнага", від якого він усцявся, закатали вже в "бітон", як "бєшеного псяру".
показать весь комментарий
30.08.2023 00:45 Ответить
Не факт , сьогодні написали що могли двійника завалити , не у одного ***** виходить були ((
показать весь комментарий
30.08.2023 00:51 Ответить
Симпатичненько !

Щоб у вас, москальня проклята, все вигоріло.
показать весь комментарий
30.08.2023 00:48 Ответить
Оху..ный план у *****. Забористый )
показать весь комментарий
30.08.2023 00:49 Ответить
Підйом, кацапня! Пора приймати снодійне!
показать весь комментарий
30.08.2023 00:51 Ответить
показать весь комментарий
30.08.2023 04:24 Ответить
показать весь комментарий
30.08.2023 00:52 Ответить
эта тема лучше енота))
показать весь комментарий
30.08.2023 05:38 Ответить
Дякую - я сам це зробив.

Копіюйте адресу, і вставляйте де схочете.
показать весь комментарий
30.08.2023 06:34 Ответить
ТАСС визнає 4 пошкодженних Іл-76

Скіко там мали покоцати, якщо вони навіть не граються в "патєрьнєт"?
показать весь комментарий
30.08.2023 00:53 Ответить
Вже нібито про 5 писали...

Але дочекаємось офіційної інформації!
показать весь комментарий
30.08.2023 04:25 Ответить
тревожно
показать весь комментарий
30.08.2023 00:53 Ответить
Но КАК? Это же далеко пипец!
показать весь комментарий
30.08.2023 00:54 Ответить
У Шахедів дальність 2000 км. Якщо б нам такі, то можна було б і Урал бомбити
показать весь комментарий
30.08.2023 01:03 Ответить
Не повірите - наші хлопці надули баки, так що в них тепер в три рази більше бензина входить!
показать весь комментарий
30.08.2023 04:26 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=Y4lOd3L-Uks
показать весь комментарий
30.08.2023 04:51 Ответить
добрые саморитяне с територии рашки запускают "картонные змеи"
показать весь комментарий
30.08.2023 05:40 Ответить
Мабуть НАТО в їх там нєт зіграло. ЗСУ і військові спецслужби в Україні звичайно можуть багато чого, але не настільки.
показать весь комментарий
30.08.2023 00:56 Ответить
Хватит повторять кацапскую пропаганду про НАТО.
показать весь комментарий
30.08.2023 01:07 Ответить
Чому ви принижуєте українців ?
показать весь комментарий
30.08.2023 01:59 Ответить
потому что она кацапская ботоферма..
показать весь комментарий
30.08.2023 05:41 Ответить
Читаю кацапську ленту новин:

"По предварительным данным, 2 самолета получили повреждения во время атаки на аэродром в Пскове. Однако официальных подтверждений данной информации нет.
Характер повреждений также уточняется. При этом налет беспилотников продолжается, отмечает Baza. Работает ПВО. Также БПЛА пытаются сбить из стрелкового оружия.

После недолгой паузы стрельба в Пскове возобновилась. (цікаво - по кому вони там стріляют? )

Один из БПЛА попал в топливозаправочный комплекс на территории псковского аэропорта, сообщает Mash. В этом месте сейчас крупный пожар - над городом поднимается густой чёрный дым.

Четыре самолета Ил-76 повреждены в Пскове после атаки беспилотников на военном аэродроме, сообщили в экстренных службах.

Очевидцы сообщают, в атаке на Псков было задействовано не менее 20 дронов.

Подтверждается информация о воспламенении топливозаправочного комплекса на территории псковского аэропорта в результате масштабной атаки беспилотников.

Опять начали стрелять в Пскове. Скоро полтора часа от первого взрыва..."
показать весь комментарий
30.08.2023 01:01 Ответить
Меня радует расстояние и результат
показать весь комментарий
30.08.2023 01:33 Ответить
а если добрые люди из ССО запускали из псковской области?
показать весь комментарий
30.08.2023 05:42 Ответить
Пусть кацапня голову ломает))
показать весь комментарий
30.08.2023 10:12 Ответить
Навіть мінус чотири ІЛ-76 - це дуже потужно і катастрофа для кацапів. Але по факту думаю пошкоджено під десяток.
показать весь комментарий
30.08.2023 01:47 Ответить
Головне - вони вже нездатні випускати ці літаки!

І навіть відремонтувати навряд чи зможуть!
показать весь комментарий
30.08.2023 04:28 Ответить
У рашки принаймні 130 таких літаків, і вони принаймні до війни продовжували їх виробляти по 4 на рік. Навіть якщо ці 4 сьогодні пошкоджені безповоротньо, та навіть якщо і "під десяток", то це ніяка не "катастрофа" і на війну приблизно ніяк не вплине.

Тим не менш, атака вдала і це показує прогрес нашого виробництва та застосування дронів. Подивимось чи будуть аналогічні історії далі і у якому масштабі.
показать весь комментарий
30.08.2023 04:59 Ответить
Питання не лише у 6 бортах. Цей аеродром надовго недієздатний, а він ключовий у всій системі вдв. І це саме катастрофа для кацапської військової авіалогістики.
показать весь комментарий
30.08.2023 09:50 Ответить
Ибо *****...
показать весь комментарий
30.08.2023 04:05 Ответить
Та все логічно... якщо кацапського десанту вже немає, чого літакам іржавіти.
Демілітаризація, однако...
показать весь комментарий
30.08.2023 04:26 Ответить
Читаємо 4 пошкоджені і розуміємо, що вони уже не підлягають ремонту 😁
показать весь комментарий
30.08.2023 05:52 Ответить
Ого, 700 км від кордону з Україною. По факту, безпілотник пролетів сильно більше ніж ця відстань, бо запускали його точно не у прикордонній смузі. А це значить, що радіус польоту пташки під 1000 км. І це дуже добра новина. Жителям пітєрбурга приготуватися до бавовни.
показать весь комментарий
30.08.2023 06:05 Ответить
В лєвашово ( зараз ніби це вже в межах піттарі) був військовий аеродром. При совку туди ніби посадили пасажирський літак з терористами і ліквідували їх. Здається ту сім"ю Овечкіних. Хай хлопці за нього не забувають.
показать весь комментарий
30.08.2023 09:06 Ответить
Сотни видосиков. Там такой кипишь по телеграм-каналам.)
показать весь комментарий
30.08.2023 07:47 Ответить
какая замечательная колыбельная !
показать весь комментарий
30.08.2023 07:53 Ответить
це все не ми