10853 посетителя онлайн
5 585 66

Предоставив самолеты Gripen, Швеция может проявить лидерство в вопросе поставки авиации Украине, - Порошенко

порошенко

Петр Порошенко во время выступления на конференции в шведском Висбе в очередной раз призвал союзников поддерживать Украину до победы над агрессором.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает пресс-служба "ЕС".

"Потому что если не уничтожить Путина – это будет означать бесконечную историю войны. Но если у нас есть оружие, мы можем одержать победу. В Украине никто не сомневается, что победа будет за нами. А для этого нужно несколько предпосылок", – считает Порошенко.

"Пункт номер один – оружие. Оружие вовремя. Потому что россияне тоже учатся воевать. Российская армия 18 месяцев назад и российская армия сейчас – это совсем другая армия. А 18 месяцев назад танки и БТР могли изменить ситуацию", – констатирует пятый президент.

"Потому что сейчас это война средств радиоэлектронной борьбы, война беспилотников, война БПЛА, которые бьют и по танкам. Итак, сейчас подходящее время для поставок беспилотников, самолетов, реактивных истребителей и систем радиоэлектронной борьбы", - подчеркнул Порошенко.

Он призвал партнеров как можно скорее предоставить Украине истребители и отметил, что Швеция с ее мощными самолетами Gripen может в очередной раз проявить лидерство в этом вопросе.

"А когда мы говорим об усталости… Усталость, во-первых, это российский нарратив. И мы должны воспринимать это только так. Почему? Потому что Путин хотел сделать оружием все процессы. Он хотел сделать оружием энергетику, газ, нефть, оставить без тепла на зиму Европу и весь мир, заставить его замерзнуть. Мы разрушили эти ожидания Путина", – констатирует Петр Порошенко.

"Мир меняется. И если вы спрашиваете меня, есть ли у нас усталость, я отвечу – да. Но это усталость всего мира, всего свободного демократического мира от Путина. В этой ситуации я прошу вас: давайте вместе приведем Украину в ЕС. Давайте объединимся, чтобы привести Украину в НАТО. И давайте вместе принесем Украине победу. Я обещаю: мы, украинцы, однозначно добьемся в этом максимальных результатов", – подчеркнул Петр Порошенко.

Топ комментарии
+24
Задуматься о помощи призвал. А паровоз это на рабссее. Они на нем и летят, до там где в коммунне остановка.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:59
+17
Порох не мєльтешит, він знає що треба Україні -
шведський ВПК із Гріпенами, Арчерами, CV-90, Карл Густав....

- простим та надійним оззброєнням !
показать весь комментарий
01.10.2023 22:08
+16
так на практиці встановилось правило: хтось повинен почати перший надавати нам той чи інший вид зброї; потім підтягуються інші союзники. Так було з танками, з ППО, з гарматами... чому би шведам не почати з літаками?
показать весь комментарий
01.10.2023 22:02
Комментировать
Сортировать:
Порошенко призвав Швецію побігти поперед паровозу?
показать весь комментарий
01.10.2023 21:54 Ответить
Задуматься о помощи призвал. А паровоз это на рабссее. Они на нем и летят, до там где в коммунне остановка.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:59 Ответить
у нас вон целый альянс задумчивый, а Швеции как не члену так вообще еще больше думать приходится.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:22 Ответить
так на практиці встановилось правило: хтось повинен почати перший надавати нам той чи інший вид зброї; потім підтягуються інші союзники. Так було з танками, з ППО, з гарматами... чому би шведам не почати з літаками?
показать весь комментарий
01.10.2023 22:02 Ответить
Порошенко днями провів зі шведами перемовини. Обговорювали і літаки. Схоже, що або виносить на загал результати, або пробує трохи прискорити публічну заяву Королівства.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:26 Ответить
Порох не мєльтешит, він знає що треба Україні -
шведський ВПК із Гріпенами, Арчерами, CV-90, Карл Густав....

- простим та надійним оззброєнням !
показать весь комментарий
01.10.2023 22:08 Ответить
я не казав що він мєльтєшит, я натякав що Швеція як ще не член НАТО, не побіжить попереду американського паровозу.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:17 Ответить
+ 100 !

Швеція теж не мєльтєшит, але як щось зробить, так зробить!!!!
таке, що воно буде десятиліттями найкраще, як CV-90
Нам потрібно всерьоз та надовго працювати саме із шведами !!!!!

показать весь комментарий
01.10.2023 22:24 Ответить
ну, до цього ще років із два в кращому випадку.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:27 Ответить
але ж погодьтесь, CV-90 - красуля !
показать весь комментарий
01.10.2023 22:32 Ответить
так, особливо враховуючи гармату L70B і СУО "Бофорс Аэро-троникс У-Тайп".
показать весь комментарий
01.10.2023 22:39 Ответить
якій вже 72 !!!!!!!!!!! роки, а вона как дєвочка !!!
ця гармата - класика автоматичного жанру !!!
показать весь комментарий
01.10.2023 22:46 Ответить
ну тоді ще електроприводів не було, а так все залишилось як тоді. Хіба що в CV-90 її прийшлось перевернути донизу магазином.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:51 Ответить
цей швед із 40мм гарматою може і з Т-72 потягатись
показать весь комментарий
01.10.2023 22:30 Ответить
Иван Степанович понял это еще в начале 18 века. Но тогда народ не поддержал.
показать весь комментарий
01.10.2023 23:34 Ответить
мда, прощьолкалі фантастичну можливість мати Державу та союз із Швецією !
показать весь комментарий
01.10.2023 23:53 Ответить
Лівобережна його і зараз ненавидить. Було опитування.
показать весь комментарий
02.10.2023 04:48 Ответить
Це як легкий танк а не бмп.
показать весь комментарий
02.10.2023 01:20 Ответить
Дякуємо.Гетьман!
показать весь комментарий
01.10.2023 22:25 Ответить
Про, так звану втому, « ат файни і дамбілі бамбас», гундосять московські агенти в Україні, за гроші газпрьома!!
Вони вдень коригують обстріли, орками України, а в ночі в МЕРЕЖАХ та ЧАТАХ, лайно заливають!!
показать весь комментарий
01.10.2023 21:56 Ответить
Дякую що ти не втомився, мій Герою! Тримайся там!
показать весь комментарий
01.10.2023 22:01 Ответить
Хоч "Гріфон" і менш вибагливий до злітки та в обслуговуванні, але технічний персонал потрібно навчити - це ж не МіГ-29 чи "сушка". А це час. І, якщо яйцесяйний Рєзніков не не домовлявся і не робив цього, то передача цих літаків нічого не змінить - ні пілотів, ні техніків.

Попередня робота провалена і зараз буде не "гра на випередження", а "гра в доганялки", на жаль
показать весь комментарий
01.10.2023 22:04 Ответить
Ознайомча підготовка завершена, і згідно з доповіддю, яку я отримав від Збройних Сил, підготовка пройшла добре", - сказав глава шведського уряду.

Ознайомчі навчання включають випробувальні польоти на літаках і тренажерах, а також брифінги для наземного персоналу.

За словами Йонсона, досвід, отриманий під час такої підготовки, стане основою для визначення того, чи є умови для відправки літаків Gripen в Україну. Джерело:
показать весь комментарий
01.10.2023 22:08 Ответить
Ем, це як в салоні дали посидіти в авто, і влаштували маленький тестдрайв з менеджером поряд. А капот взагалі не відкривали, навіть лючок бензобака. Це не навчання, це лише ознайомлення
показать весь комментарий
01.10.2023 22:33 Ответить
шведський ВПК виробляє практично все, що треба для армії, від стрілкової зброї до літаків та фрегатів !!!!

населення Швеції лише 10,457 млн осіб

ду-май-тє !
показать весь комментарий
01.10.2023 22:13 Ответить
Швеция не принимала участия в двух Мировых Войнах. Это и есть "секрет" шведского процветания.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:25 Ответить
Тільки торгувала на всі сторони.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:27 Ответить
оцініть :
"Electrolux - сделано с умом"
це про всю шведську техніку, від Гріпена до автівки Вольво та стіралки.

"секрет" шведів дуже простий: виготовлення якісних виробів і ніяк інкше
показать весь комментарий
01.10.2023 22:40 Ответить
"Не та вже фірма Volvo,
Polestar машина не та."

Хоча, хто зна. Китайці, схоже, дають раду.
показать весь комментарий
01.10.2023 23:14 Ответить
Китайці....
зіпсують все !
показать весь комментарий
01.10.2023 23:55 Ответить
Ну так то да. только с последней войны уже 80 лет прошло. Пора бы найти другую причину. А то вы мне сейчас моего армейского замполита напомнили. Я его спросил, почему на гражданке мяса нет, а он ответил, - потому, что в годы коллективизации крестьяне массово резали скот, вот поголовье и не восстановилось еще. Это в 83м году то.
показать весь комментарий
01.10.2023 23:39 Ответить
Не схаває "мудрій наріТ"....потрібно про мільярди дерев, про першу в світі флотилію морських дронів, про космічні війська, про две-три неделі....отаке бидло любить.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:06 Ответить
Он, як рясно понабігали заробітчани, оті акакаяразніца та патіхамувлєс.. …
показать весь комментарий
01.10.2023 22:10 Ответить
Порошенко став членом Почесної консультативної ради Міжнародного демократичного союзу, а Зеленський, за бюджетні кошти, поставив собі в літак нову розважальну систему.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:11 Ответить
ніяка консультативна рада не може зрівнятись з нінтендо свіч.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:32 Ответить
мабуть ,в даному випадку старий лемко би сказав-"Щось ми сі здає, жи той Петро знає, жи тих гамериканських вороплянів, які сі називают вроді би на букву "Ф" і мают нумер чи то 14,чи то 17, а мо бути і 16 , старий гамериканський Байда ,через того українського "зеленого злодійкуватого вар'ята"наразі не буде давов,аби тих москалів трохи потовкти.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:17 Ответить
мда, в пості викладені всі проблеми та потреби ЗСУ для Перемоги.

державного розуму людина Порох, Гетьман !!!
показать весь комментарий
01.10.2023 22:19 Ответить
У нас Аленеводов немає, дорогой ! 😂
показать весь комментарий
02.10.2023 07:26 Ответить
Порох - сила! зеля - поц!
показать весь комментарий
01.10.2023 22:31 Ответить
Так! Сивочолий навіть звучить краже ніж зелезадий!
показать весь комментарий
02.10.2023 00:21 Ответить
Кличуть "Вікінгів" знову в Київ. Їм ця дорога добре відома.

"Готи - це назва союзу германських племен, що кочyвали під час Великої міграції народів в III столітті в регіони Північного Причорномор'я. Готи опинилися в Криму під час міграцій пізньої античності, в III столітті нашої ери. У Криму готи швидко захопили і асимілювали решту аланів і окупували весь півострів, крім Херсонеса. В кінці III століття готи взяли під свій контроль Боспорське царство. До середини четвертого століття, після занепаду Боспорського царства, готи стали головною політичною силою півострова". Вікіпедія

Тож Україні потрiбнo взяти «готів» як союзників і відігнати мухосранських загарбників.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:50 Ответить
Го́ти - у II-XV століттях група https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0 європейських https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%96 східногерманських народів . Походили зі https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%96%D1%8F Скандинавії .
показать весь комментарий
01.10.2023 23:15 Ответить
де ти такий розумний був у 2014-2019 ???
показать весь комментарий
01.10.2023 23:04 Ответить
Якби ж Петро з самого початку був таким патріотом, то не було б і "голобородька".
показать весь комментарий
01.10.2023 23:12 Ответить
бла-бла-***....
Порох багатий, розумний та красивий...
як можна НЕ нанавидити такого ?
показать весь комментарий
01.10.2023 23:58 Ответить
Петро багатий і розумний, купить ескадрилью Gripen, намалює рекламу "ROSHEN" і свій портрет, буде гарна рeклама.
показать весь комментарий
02.10.2023 00:47 Ответить
Порох вже чимало купив для ЗСУ!
Одних автівок біля півтисячі - як автозавод.
А Гріпени - то ЗЄліна морока, а як не тягне, хай іде геть !
показать весь комментарий
02.10.2023 00:59 Ответить
До Порошенка жодних слів претензій, але потрібно на якомусь одному літаку зупинятися. І нехай це буде F-16. Наші техніки просто **нуться всі різні літаки обслуговувати. Тут і з танками повний вінегрет виходить, а ще й літаки
показать весь комментарий
01.10.2023 23:18 Ответить
ми в такому підвішеному стані із друзями-товаріщами, що яйці треба розкладати по різних корзинах.
от завтра трампуля дорветься до влади ... і фсьо, Ф-16 тю-тю.
показать весь комментарий
02.10.2023 01:02 Ответить
Я вас "умоляю" Наталія Михайлівна, ви реально в це вірите? ))
показать весь комментарий
02.10.2023 01:07 Ответить
Огляніться навколо!
Йде війна, а "мудрий нарід" топить за рєшалу Оманського.
Та й американці трампа вибирали та Капітолій штурмували...

Війна навчила:
готуйся до гіршого
показать весь комментарий
02.10.2023 07:31 Ответить
Гріпен і є європейським F-16. Повна сумісність по двигунам і озброєнню. Тільки трішки новіший (випереджує ЛМ на 3-5-7 років, якщо порівнювати конфігурації по рокам), та трішки дешевший. Але Локхид Мартін то найвища в світі корпорація озброєння і у них є багато важливих доводів щоб виграти контракти у різних країнах.
показать весь комментарий
02.10.2023 06:48 Ответить
Нам потрібно брати усе що дають. І потроху нарощувати власне виробництво. Наприклад купити ліцензію на Northrop F-20 Tigershark, поставити туди свій двигун і ******* авіоніку, сумісну зі всіма ************ НАТО і уперед. Лідери СРСР були не тупі, а хитровиебані тварюки. Які розмістили вироблення озброєння по всій території. Електрика у Прибалтиці і Україні. Двигуни в Україні. Але остаточне складання літаків і гвинтокрилів тільки в РРФСР. Україні дозволили тільки транспортну авіацію. Треба це виправляти. Вже 30 років як треба. Таке саме і про флот. Найкращі турбіни виробляємо ми, Ролс Ройс и Дженерал Єлектрік. А кораблі на наших турбінах 30 років клєпають москалі.
показать весь комментарий
02.10.2023 07:24 Ответить
Завдяки цим покращеним можливостям F-20 став конкурентоспроможним у порівнянні з ********* винищувачами, такими як General Dynamics F-16 Fighting Falcon, але був набагато дешевшим у купівлі та експлуатації. Вікіпедія.
показать весь комментарий
02.10.2023 07:31 Ответить
Они об этом просто мечтают,стать лидерами и медальку получить.
показать весь комментарий
01.10.2023 23:41 Ответить
Ось такі зустрічі дають Україні більше,ніж всі завчені левітанівськи промови пісюніста.
показать весь комментарий
02.10.2023 00:24 Ответить
не знущайтесь над Лєвітаном!
показать весь комментарий
02.10.2023 01:04 Ответить
Схожість є! Обоє тексти читають,не завжди розуміючи зміст.
показать весь комментарий
02.10.2023 07:58 Ответить
Повідомляється, що уряд Швеції розглядає можливість передачі Україні ряду винищувачів JAS 39 Gripen. Це сталося після новин на початку літа про те, що шведська влада погодилася забезпечити українських пілотів винищувачів та наземний персонал навчанням цього типу, що відображає зацікавленість Швеції у продажу чи іншому наданні винищувачів, а також можливу зацікавленість Києва в їх придбанні.
показать весь комментарий
02.10.2023 01:14 Ответить
Боже, подивишся на події, які проходять сьогодні і вже бачиш(часу пройшло багато, щоб осмислити), скільки ж ми втратилили у 2019 році, коли замість ракет вибрали дороги, коли замість руху в ЕС, НАТО, вибрали "какую разницу" і "хуже не будет".
показать весь комментарий
02.10.2023 05:24 Ответить
Такий коротесенький виступ однієї людини, і така безмежна прірва між двома людьми... Я проста людина, в масштабах держави непублічна, тому маю право на подібні вислови: я ненавиджу 73%