9025 посетителей онлайн
5 579 67

Есть пять проблемных вопросов, которые необходимо решить для проведения выборов, - Стефанчук

стефанчук

Украина может принять решение о проведении выборов во время военного положения, если урегулирует ряд проблемных вопросов.

Об этом заявил Председатель Верховной Рады Руслан Стефанчук, как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Во время международных визитов мне очень часто задают вопрос о проведении выборов. Украина была, есть и остается демократической страной. В демократических странах очень важно проводить выборы, чтобы не было "застоя" во власти. В то же время в украинском законодательстве есть определенные неувязки относительно возможности или невозможности проведения выборов во время войны - как на парламентском, так и на президентском уровнях. Мы сейчас обсуждаем эти вопросы", - сказал Стефанчук.

В этом контексте Председатель ВР отметил, что у Украины есть как минимум пять проблемных вопросов, которые необходимо решить для проведения выборов.

Он уточнил, что речь идет об обеспечении прав голосовать и быть избранными в органы власти для военнослужащих, об организации выборов на временно оккупированных территориях, обеспечении участия в голосовании украинских беженцев, которых сейчас за границей около 7 миллионов, финансировании выборов, обеспечении возможности свободного доступа к медиа.

"Есть еще ряд других, более мелких, вопросов, касающихся организации выборов, но я думаю, когда мы вместе найдем ответы на эти пять, Украина примет решение о проведении выборов", - подчеркнул спикер украинского парламента.

Стефанчук также проинформировал, что обратился к коллегам из многих парламентов мира с просьбой поделиться опытом проведения или непроведения выборов во время войны. "Сейчас мы обмениваемся опытом. Думаю, что в ближайшее время будет какое-то решение", - подытожил он.

Напомним, согласно Конституции Украины следующие очередные парламентские выборы должны были состояться в октябре 2023-го, а президентские – весной 2024 года.

Топ комментарии
+16
Самое главное - в каких камерах вас, барыг и предателей, потом размещать? С видом на север или с видом на юг.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:17
+14
У демократичних країнах дуже важливо проводити вибори, щоб не було "застою" у владі

Ге ж.
Має бути ротація свиней біля корита.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:16
+12
Почніть з головного. Вимкніть пропагандон ТВ, як того вимагає Захід.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:46
Комментировать
Сортировать:
У Стефані загострення з простатой !
показать весь комментарий
24.10.2023 17:16 Ответить
нема у цого хряка простати
є мета провести президенські і зовсім нема і навіть страх проводити парламенські
бо у цього борова заберуть корито а зе буде в меншості а то й за бортом ВР
показать весь комментарий
24.10.2023 18:00 Ответить
Стефанчук, чому не дотримуєшся Констітуціі?!

У Констітуціі написано - ні яких виборів під час війни.

Що тобі ще потрібно?!
показать весь комментарий
24.10.2023 19:05 Ответить
Цей номер не пройде.
Публіка закидае помідорами!

для « влади моно більшості» це буде кінець.

Надаль, це ослабить державу Україна, та може привести до поразки у війні.
показать весь комментарий
24.10.2023 19:20 Ответить
У демократичних країнах дуже важливо проводити вибори, щоб не було "застою" у владі

Ге ж.
Має бути ротація свиней біля корита.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:16 Ответить
Яка демократична країна як що стадо обирало царя.Хоч позапитуйте у пересічних шо повинен робити презідент.Відповідь_все даже шо жопу підтер.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:36 Ответить
Матрас просякається сечею хазяїна Єрмака - вийшов провітритись
показать весь комментарий
24.10.2023 19:33 Ответить
Самое главное - в каких камерах вас, барыг и предателей, потом размещать? С видом на север или с видом на юг.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:17 Ответить
головне - ногами на схід! )
показать весь комментарий
24.10.2023 17:29 Ответить
Знайомтесь паравозен хфюрер Хряк
показать весь комментарий
24.10.2023 17:42 Ответить
- Herr ****! ))
показать весь комментарий
24.10.2023 17:44 Ответить
показать весь комментарий
24.10.2023 17:45 Ответить
показать весь комментарий
24.10.2023 19:11 Ответить
Оптимальний варіант, "чтоби і другім неповадно било".
показать весь комментарий
24.10.2023 18:25 Ответить
Які вибори під час війни Довбням не йметься.Так і хочете діктатуру отримати чи повне знищення країни.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:33 Ответить
Оце дійсно проблеми...
показать весь комментарий
24.10.2023 17:22 Ответить
Вірішіть і проведіть вибори, інакше вас проведуть!
показать весь комментарий
24.10.2023 17:25 Ответить
А ху- ху, не хо- хо, подоляцький? Як твої зелені хапуги збираються провести "демркратичні" вибори із тим, що половина краї5и або переміщені, або біженці, або окуповані? Чи може в кабінеті Єрмака будете їх проводитм?
показать весь комментарий
24.10.2023 17:33 Ответить
"єрмачки" саме на це й розраховують.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:40 Ответить
ми маемо стасовно виборів едине питаня - це війна. і не варто перебудовати констітуцію для задоволеня зеленоі влади.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:25 Ответить
і всі п'ять в ОП
показать весь комментарий
24.10.2023 17:26 Ответить
Херня, винесли зека єнакієвьского, виженем копняками і криворагульського хрипотуна обкуреного, - усьому свій час Один вже по пеньках добігався, другий ще відосіки дознімається та дохрипиться
показать весь комментарий
24.10.2023 17:26 Ответить
Дідька зо два ви цю ******** зелену від корита віддерете. Вони засвоїли уроки Майдану і долю бандюковича не повторять.
показать весь комментарий
24.10.2023 18:28 Ответить
Пошло ето уродіще на... со своїми виборами.Тіки по закінченні війни.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:31 Ответить
Шмаркля може встигнути злити країну до віборів.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:31 Ответить
...зебіли, елітні кріпаки дермака-татарова, а спробуйте, для початку, продемонструйте волю свою до змін, поверніть Українцям Прямий 5-й Еспресо, звільніть Червінського... - це просто, безкоштовно і не треба ні 350 ні навіть 226 голосів вас - депутан Зєлі... чи нада посовєтоваться с шефом?
показать весь комментарий
24.10.2023 17:33 Ответить
Шоста проблема - перемогти всупереч потугам "слуг". Інше вирішиться приррднім шляхом.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:35 Ответить
какая разніца
показать весь комментарий
24.10.2023 17:36 Ответить
у ЄС таких довбойобів не чекають.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:37 Ответить
Жодної.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:38 Ответить
у цій футболці йому так і проситься історичне паганяло "м'ясник із Ла-Кабаньї ",
показать весь комментарий
24.10.2023 17:49 Ответить
The REMBA !
показать весь комментарий
24.10.2023 17:49 Ответить
Та дуже дебела.
показать весь комментарий
24.10.2023 18:27 Ответить
Мені одному здається, що пикою Стефанчук страшенно скидається на московського попа?
показать весь комментарий
24.10.2023 17:41 Ответить
Ще не займоного ,,попіка " !
показать весь комментарий
24.10.2023 17:51 Ответить
показать весь комментарий
24.10.2023 17:53 Ответить
викапаний Коливан
показать весь комментарий
24.10.2023 20:29 Ответить
А зелень скаже -давайте проводити вибори через "говноДію" (драндулєт же проводив" перепис " населення за кількістю мобілок ) , І дарма що тієї говнодії не має у більшості українців ,так як немає смартфонів у більшості пенсіонерів,а потім швиденько "підрахуємо " Зелі 99,9 % за ,Такого ніколи не буде _ вибори тільки після війни ,тільки протоколи з "мокрими " печатками і пішли ви на@уй зі своєю діджиталізацією.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:45 Ответить
Почніть з головного. Вимкніть пропагандон ТВ, як того вимагає Захід.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:46 Ответить
якщо в державі є проблемні питання.то тільки тому.що їх створила.або не ліквідувала влада цієї держави .Вчасі війни.влада.котра не вирішує проблеми держави, має іти за рашистським коритом.оскільки невирішені проблеми в дкржаві в часі війни є посібництво ворогові (рашисту)
показать весь комментарий
24.10.2023 17:48 Ответить
Яка ж це даунська істота.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:50 Ответить
Які вибори, по перше - йде війна ніякого скупчення людей! Мало жахливих прикладів? По друге пів країни виїхало за кордон, частина окупована, частина воює як вони голосуватимуть?! Зелені🐷 -за корито б'ються!
показать весь комментарий
24.10.2023 17:55 Ответить
вибори на тимчасово окупованих територіях..., мені це подобається найбільше..., по-перше, нехай ті, які наголошують на виборах під час війни, підкинуть якусь ідею..., впевнена, це буде цікаво...
показать весь комментарий
24.10.2023 17:55 Ответить
Вони все в "Дію" хочуть засунути.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:59 Ответить
"організацію виборів на тимчасово окупованих територіях " - ЩО ????
показать весь комментарий
24.10.2023 17:57 Ответить
для Зе і Ко ці 5 проблемних питань легко перетворюються на нове вікно можливостей щоб кишені стали товстіші від купюр і розмір штанів перейшов з L на 4XL.
показать весь комментарий
24.10.2023 17:57 Ответить
на Заході чудово усвідомлюють, що головою парламенту України є кавеенівський неосвічений гевал.
показать весь комментарий
24.10.2023 18:01 Ответить
А ми ще ржали з ***** з його шаманами!
показать весь комментарий
24.10.2023 18:29 Ответить
Стефанчук також поінформував, що звернувся до колег з багатьох парламентів світу із прохання поділитися досвідом проведення або непроведення виборів під час війни. "Зараз ми обмінюємося досвідом. Думаю, що ближчим часом матимемо якесь рішення", - підсумував він.

Интересно, у каких стран этот Колыван пытается перенять опыт? Перенимай опыт у Пороха. Отмени военное положение на время выборов. По нашим городам и так прилетает регулярно несмотря на военное положение.
показать весь комментарий
24.10.2023 18:28 Ответить
На наступниі вибори, на всі рівні, повинні бути допущені лише патріоти, ті, хто захищав Україну на фронті!
Таким чином, є можливість повністю оновити склад керівництва країною та зламати багаторічні корупційні схеми І ці вимоги потрібно вже починати просувати
показать весь комментарий
24.10.2023 18:50 Ответить
Для того, щоб оновити керівництво країни, патріоти, які захищають Батьківщину на фронті, мають бути ще й найкращими фахівцями в усіх галузях: економіка, енергетика, міжнародні відносини і т.д., щоб витягнути Україну з прірви, а не зламати, щоб "навчатися".

Стадіон.

"Я вірю, що ми зможемо прийти і зламати цю систему. З нормальними людьми, з іншою ментальністю. З ментальністю ХХІ сторіччя", - зазначив Зеленський.

Вдалося. Зламав.
показать весь комментарий
24.10.2023 21:24 Ответить
Як зелених підарів свербить з виборами. Так розумію, що війну вони "у своїх головах" вже виграли, тепер важливо виграти вибори, щоб ніхто ніколи не розкрив їхніх злочинів проти народу і ЗСУ.
показать весь комментарий
24.10.2023 20:26 Ответить
Йм не треба вибори-Їм треба повод для разгону ради.
показать весь комментарий
25.10.2023 18:15 Ответить
Ось ці сволочі!
1.зеля
2.дєрьмак
3.татаров
4.депутати ВР
5.73 %
показать весь комментарий
24.10.2023 20:49 Ответить
Виконати умови для продовження фінансування України? Змінити закони, щоб відповідати критеріям для членства в НАТО? Повернути згорнуті реформи, та продовжити, щоб вступити в ЄС? Та кому це потрібно! У нас головне завдання як провести вибори, щоб не втратити владу!
показать весь комментарий
24.10.2023 21:28 Ответить
Відкрийте кордони. Тут вам не кріпаки.
показать весь комментарий
24.10.2023 22:45 Ответить
В Україні існує єдине проблемне питання: яким чином позбутися партії "слуг не українського народу".
показать весь комментарий
24.10.2023 23:57 Ответить
Воно недарма знову вискочіло з своїми виборами(перевірка реакціі)І відповіть коментарів їх вполне задовільняє(усі депутати сволота,геть слуг народу і т д.)Учора безугла з своім опросом про депутатів(посадитти,На фронт)І тоже куча ддовбнів проголосували.Йм не треба вибори під час війни.Треба повод для разгона ради.І керувати залишиться Єрмак і офіс президента.А потім скажуть що констітуція не дозволяє провести вибори в раду.А це діктатура непрекрита-ніхто після цього допомогати не буде і здравствуй повна окупація.ДУМАЙТЕ.НІ ЯКИХВИБОРІВ ДО ЗАКІНЧЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ.НІ ЯКИХ ГОЛОСУВАЛОК ПО ДЕПУТАТАМ РАДИ(як би ви їх неповажали)Не давайте повода вас знову обдурити.І це не шутка.
показать весь комментарий
25.10.2023 18:12 Ответить