10824 посетителя онлайн
13 877 25

В результате российских обстрелов в Харькове уничтожено 70% коммунальных автобусов, 50% трамваев и более 25% троллейбусов

транспорт,пожар

Россияне существенно повредили транспортную инфраструктуру Харькова.

Об этом в фейсбуке сообщил городской голова Харькова Игорь Терехов, передает Цензор.НЕТ.

"Обстрелами уничтожено 70% коммунальных автобусов, 50% трамваев и более 25% троллейбусов, повреждено 35 км контактной сети и почти половина всех дорог Харькова.

Но, несмотря на огромные потери и убытки, даже в худшие времена в течение последних полутора лет движение в городе не останавливалось ни на миг — общественный транспорт курсировал, а разбитые дороги ремонтировались", - написал Терехов.

Топ комментарии
+10
Недарма 5 колона з ОП призначає на керівні посади в поліцію гидоту, яка мешкає в будинку кримінального авторитета та має жінку та мамку в яких кацапські паспорти ... Поки народ воює на фронті з рашкою та її орками, за їх спинами гнусавий слуга кремля з його смотрящім від кацапів - секретарем ОПи, вибудовують всередині України "рашку 2.0"
показать весь комментарий
29.10.2023 15:55
+6
Сіндзе,або Або
@oUqXP4RXQRmPtlw
·
3 год
В Дніпрі поліцейські затримали військового через втомлений зовнішній вигляд
Так добровольця Безсмертного «привітали» після повернення з важкого бойового завдання на сході. Після драгера та розбірок у відділку, його відмовилися доставити на місце затримання.
https://twitter.com/i/status/1718575865758453869
показать весь комментарий
29.10.2023 15:43
+4
Неможливо перемогти , коли ворог в центрі Киева , відробляє договорняк в Омані ! І це ФАКТ ! Невже не бачите МАРОДЕРСТВА, САБОТАЖ І ЗНУЩАННЯ НАД ЗДОРОВИМ ГЛУЗДОМ , коли режим гнид перешкоджає навіть виготовленню ЗБРОЇ ! Заграбастали 30 тисяч у військових , 40 мільярдів вкрали в МО … Призначає ЗЕЕРМАК виключно КОЛАБОРАНТІВ , Гнид і бандитів в погонах
показать весь комментарий
29.10.2023 17:09
Комментировать
Сортировать:
КацСаби підараси!
показать весь комментарий
29.10.2023 15:42 Ответить
Сіндзе,або Або
@oUqXP4RXQRmPtlw
·
3 год
В Дніпрі поліцейські затримали військового через втомлений зовнішній вигляд
Так добровольця Безсмертного «привітали» після повернення з важкого бойового завдання на сході. Після драгера та розбірок у відділку, його відмовилися доставити на місце затримання.
https://twitter.com/i/status/1718575865758453869
показать весь комментарий
29.10.2023 15:43 Ответить
Недарма 5 колона з ОП призначає на керівні посади в поліцію гидоту, яка мешкає в будинку кримінального авторитета та має жінку та мамку в яких кацапські паспорти ... Поки народ воює на фронті з рашкою та її орками, за їх спинами гнусавий слуга кремля з його смотрящім від кацапів - секретарем ОПи, вибудовують всередині України "рашку 2.0"
показать весь комментарий
29.10.2023 15:55 Ответить
Вони за все після війни заплатять
показать весь комментарий
29.10.2023 15:45 Ответить
З ймовірністю 90% ні. Друга світова вам у приклад
показать весь комментарий
29.10.2023 16:26 Ответить
німці платили репарації до початку 2000-х.
показать весь комментарий
29.10.2023 17:05 Ответить
Я про українських паталогічно брехливих крадіїв-псевдопатріотів у владі. А москалі репарацій не платитимуть, бо ядерну державу ще ніхто не знищував. Перемогти можна у цій війні гіпотетично, вийшовши на якісь кордони, але окупувати рашкорейх нереально. Тому репарацій не бачити.
показать весь комментарий
29.10.2023 19:39 Ответить
Неможливо перемогти , коли ворог в центрі Киева , відробляє договорняк в Омані ! І це ФАКТ ! Невже не бачите МАРОДЕРСТВА, САБОТАЖ І ЗНУЩАННЯ НАД ЗДОРОВИМ ГЛУЗДОМ , коли режим гнид перешкоджає навіть виготовленню ЗБРОЇ ! Заграбастали 30 тисяч у військових , 40 мільярдів вкрали в МО … Призначає ЗЕЕРМАК виключно КОЛАБОРАНТІВ , Гнид і бандитів в погонах
показать весь комментарий
29.10.2023 17:09 Ответить
Ток треба квіточки закупити , ну і транспорт теж ! Бо що ж параша бомбитеме , якщо все розбомбить!!!
показать весь комментарий
29.10.2023 15:51 Ответить
Вже над цим думають.
показать весь комментарий
29.10.2023 16:27 Ответить
Мабудь жалкуе,що не вдалося сдати ХаркIв кацапам,так би транспорт залишився цIлим I не зруйнованим ………
показать весь комментарий
29.10.2023 15:59 Ответить
Ти теж жалкуєш, що Україну все ще не здали кацапам і тому тобі доводиться ховатися від мобілізації
показать весь комментарий
29.10.2023 16:17 Ответить
Як щоб здали Харків, то з ним би було як з Донецьком.

Місто у занепаді.

Бо руський мір не буде будувати тут ( Харків) як в МацКве, а буде як у Лугондоні. Північна Корея…
показать весь комментарий
29.10.2023 16:32 Ответить
Якщо будуть всі ховатися від мобілізації, то здадуть і Харків і Київ і навіть Львів. Це лише питання часу.
показать весь комментарий
29.10.2023 16:47 Ответить
https://youtu.be/BB590lPz0ZI?si=wuor4D0xbB4h5Szd ЛУГАНСК - ЗОНА ОТЧУЖДЕНИЯ? МАРИУПОЛЬЦЫ ПОЕХАЛИ В ЛНР ПОСМОТРЕТЬ КАК ТАМ ЖИВУТ ЛЮДИ…

поглядите, не пожалеете
показать весь комментарий
29.10.2023 18:40 Ответить
Могли спасти більшу частину локомотивів,та автобусів.Але надіялися на авось... А може хотіли обновку рухомого...А іще хтось напевно добре заробив,а може заробить.Це вже до правоохоронців.Тьху! Їм ніколи,вони на посиленні.У них робота по "кришиванні наркоти,наливаек,заправок,медікал,валютчики,авто.. ітп.
показать весь комментарий
29.10.2023 16:11 Ответить
Ось так варварська орда нищить місто яке нормально жило і розвивалось, допоки рашиські чорти не розпочали цю війну.
показать весь комментарий
29.10.2023 16:33 Ответить
руський мир..що ж Ви хочете..самі животіють у країні-помийці, тому й інші хочуть на таке перетворити..замість того, щоб в себе прибратись.
показать весь комментарий
29.10.2023 16:39 Ответить
Тири магнитафона, курточки импортные тоже три!
показать весь комментарий
29.10.2023 16:40 Ответить
Смешно. До усеру.
показать весь комментарий
29.10.2023 17:37 Ответить
Терехов может обратиться к преЗеденту с предложением ударить по общественному транспорту Белгорода!
Асфальтом.....
показать весь комментарий
29.10.2023 17:51 Ответить
Це вже було рік тому.
Схоже виправдовується за будівництво нових доріг, автобуси у Харкові презентовані ЄС наскільки знаю безкоштовно. А от трамваїв таки перемололи багато бокацапи трамвайний маршрут на Салтівку бомбили більше всього плюс на Салтівці ще трамвайне депо.
показать весь комментарий
29.10.2023 19:14 Ответить
Нам весь світ допомагає, а зЕбілориги крадуть і крадуть...