13316 посетителей онлайн

Трюдо призвал канадцев узнать больше о Голодоморе и почтить миллионы погубленных невинных жизней

трюдо

Трюдо призвал канадцев узнать больше о Голодоморе и "почтить миллионы погубленных невинных жизней".

Об этом в своем обращении по случаю 90-й годовщины Голодомора заявил премьер-министр Канады Джастин Трюдо, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укрінформ.

"Сегодня Украина продолжает защищать себя от российской жестокой захватнической войны, и украинцы снова демонстрируют свой несгибаемый дух. Украина останется свободной. Украина останется независимой. И Канада продолжит поддерживать Украину столько, сколько будет необходимо", - сказал Трюдо.

Он подчеркнул, что советский диктатор Сталин организовал Голодомор "пытаясь подавить волю украинского народа, стереть его идентичность и уничтожить стремление к свободной и независимой Украине". "На фоне насилия и систематических репрессий украинцы выстояли, и спустя почти шесть десятилетий, в 1991-м, Украина провозгласила свою независимость как свободное и суверенное государство. Канада стала первым Западным государством, признавшим Украину, и мы до сих пор остаемся надежными партнерами и друзьями" , – заметил глава канадского правительства.

Трюдо призвал всех канадцев узнать больше о Голодоморе и "почтить миллионы погубленных невинных жизней". "Канада и дальше будет поддерживать украинцев в их защите своего государства и наших общих ценностей. Мы продолжим развивать лучший мир для всех нас", - подытожил премьер-министр.

Как известно, в 2008 году Канада стала первой страной, официально признавшей Голодомор актом геноцида украинского народа. Кроме того, именно в канадском Эдмонтоне еще в 1983 году был построен первый в мире памятник жертвам Голодомора.

Топ комментарии
+6
Щоб більше дізналось треба фільми фінансувати, як євреї.
Але наші мільярдери на таке не здатні - лише чахнуть над золотішком, думають з собою його на той світ забрати.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:02
+5
А вся проблема в тому що наші мільярдери в бішості нащадки організаторів голодомору!
показать весь комментарий
25.11.2023 20:13
+4
Але все одно про Голодомор і сьогоднішню війну як продовження тодішньої ворожої політики росіян щодо українців потрібно говорити у світі. Хоча б заради своєї безпеки. Щоб знали всі люди підлість росіян.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:27
Комментировать
Сортировать:
Щоб більше дізналось треба фільми фінансувати, як євреї.
Але наші мільярдери на таке не здатні - лише чахнуть над золотішком, думають з собою його на той світ забрати.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:02 Ответить
А вся проблема в тому що наші мільярдери в бішості нащадки організаторів голодомору!
показать весь комментарий
25.11.2023 20:13 Ответить
до чого тут польські пани ??? на території ЗУНР яка тоді входила у Польщу Голодомору в 1932/33 роуці не було !!! Голодомор був на території окупованій червоноими комуно-нацистами ч_леніна-сталіна !!! ці ж червоні комуно-нацисти привели до влади в німетчині коричневих нацистів та Гітлера, допомогли йому побудувати його Вермазхт, Люфтвафе, гестапоСС !!! червоні та коричневі нацисти разом ділили Європу в серпні 1939 року та розвʼязали 2Світову !!! Голодомор на території Галичини червоні нацисти оргнізували вже в 1946-47 рр. бо іншим чином не могли справитися з ОУН УПА !!!

показать весь комментарий
26.11.2023 02:44 Ответить
"Гоша" який толк з тебе якщо ти дебіл.
показать весь комментарий
26.11.2023 10:53 Ответить
Євреї це робили з перших днів війни і всі роки після неї користуючись величезними медійними та фінансовими можливостями своєї діаспори у всьому цивілізованому світі і тому домоглися вагомого результату. У нас цього немає і не буде.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:20 Ответить
Хто має гроші, той має можливості.
Якби Гереги не були такі скупі і тупі, могли б профінансувати будь-який голівудський фільм. І ще й відбили б вкладене.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:40 Ответить
Не один фільм історичний знятий.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:30 Ответить
Я про фільми рівня
Список Шиндлера,
Хлопчик в сиугастій піжамі,
Життя прекрасне і т.д.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:35 Ответить
То і я про це.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:37 Ответить
Якщо обійтися без гучних слів - то крім української діаспори та істориків, простим канадцям абсолютно не до того, аби витрачати час на те, аби дізнатися, що відбувалося дев'яносто років тому у далекій заокеанській країні. Так само, як, наприклад нам було начхати на різанину та голод в африканських країнах. Середньостатистична людина - це егоїстична та ненаситна істота, яку насамперед цікавить виключно власні добробут, здоров'я та безпека, а все інше всього лише стрічка з новин - почув та забув.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:14 Ответить
Але все одно про Голодомор і сьогоднішню війну як продовження тодішньої ворожої політики росіян щодо українців потрібно говорити у світі. Хоча б заради своєї безпеки. Щоб знали всі люди підлість росіян.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:27 Ответить
Звісно зручно все валити на Сталіна, але ж він діяв не один

Прізвища тих, хто організував Голодомор в Україні'
https://bastion.tv/izrayil-ne-viznaye-golodomor-genocidom-**********-cherez-prichetnist-yevreyiv_n54281#:~:text=%D0%86%D0%B7%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BB%D1%8C%20%D0%BD%D0%B5%20%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%94%CC%81%20%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80%20%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B4%D0%BE%D0%BC%20%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%86%D1%96%D0%B2%20%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C%20%D1%94%D0%B2%D1%80%D0%B5%D1%97%D0%B2,-%D0%9F%D0%9E%D0%9B%D0%86%D0%A2%D0%98%D0%9A%D0%90
показать весь комментарий
25.11.2023 20:33 Ответить
Стаття провокативна при всьому її нібито патріотизмі.

Голодомор це геноцид українського народу. Голокост геноцид єврейського народу.

Порівнювати їх не потрібно спільного в них тільки те, що вбивали за національною ознакою. І то при Голокості нацисти офіційно заявляли про свої наміри розправитися з євреями, а також звозили їх у табори смерті де знищували, або просто вбивали.
При СРСР такого я не пам'ятаю щоб тодішня влада таке заявляла. Тому Голокост простіше було довести.

Серед більшовиків були євреї, але були і росіяни і українці, інші нації.

До того ж антисемітизм був і при СРСР і досить сильно розвинений. І не оминув він перших більшовиків євреїв, яких потім репресували і усунули від влади всіх.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:42 Ответить
та не було в срср жодного антисимітизму - на 75-80% верхушка червоних комуно-нацистів періоду 1917-53 рр. складалася з осіб єгврейської національності !!! комунізм суто єгврейська ідеологія, така собі версія їудаїзму 3.0 !!!



https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B2_%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80%D1%83
показать весь комментарий
26.11.2023 02:54 Ответить
Так, абсолютно погоджуюсь, говорити та підіймати це питання в будь-якому випадку необхідно.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:41 Ответить
И значит про этот геноцид не надо напоминать? Чтобы почему?
показать весь комментарий
25.11.2023 20:28 Ответить
Ні, нагадувати та говорити необхідно заради, насамперед, політичних рішень та визнання факту на офіційному світовому рівні. Але, як я й написав вище - сподіватися, що ця трагедія буде цікава середньостатистичним громадянам це самообман.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:39 Ответить
Наверное, кому-то будет невдобно
Мабуть ті, хто все повивозили з України на цьому дуже збагатилися, онукам вистачило....
Цікаво хто ці нащадки
показать весь комментарий
25.11.2023 20:44 Ответить
не все ми зробили ой не все, дітей підставили - імья нам падли....
показать весь комментарий
25.11.2023 20:19 Ответить
І проклясти касапів..і анфемою по голові настукати..
показать весь комментарий
25.11.2023 20:24 Ответить
канадцям би спокути борги перед чінгачгукам
показать весь комментарий
25.11.2023 20:30 Ответить
вони їм нічого не повинні...
показать весь комментарий
25.11.2023 20:33 Ответить
*це я про індейців
показать весь комментарий
25.11.2023 22:07 Ответить
Трюдо пообіцяв ЗСУ 11 тисяч автоматів і 9 мільйонів патронів
показать весь комментарий
25.11.2023 20:36 Ответить
Канада зобов'язалася витрачати 2% ВВП на свою армію.

Трюдо готовий говорити на любу тему, аби його не питали про гроші і військовий бюджет.
Канада 1.3%
США 3.6%

Тим часом у додаткових кошторисах бюджету зафіксовано загальне асигнування на оборону в розмірі 28,9 мільярда доларів у поточному фінансовому році, з яких 500 мільйонів призначено не для Збройних сил Канади, а для українських військових.

Якщо скласти різницю, то вийде скорочення «майже на 1 мільярд доларів», про яке попереджав вищий військовий командувач країни. Департамент зіткнувся зі скороченням витрат у період зростаючої глобальної волатильності.
показать весь комментарий
25.11.2023 20:43 Ответить