8776 посетителей онлайн
19 196 30

Возле Клещиевки ВСУ накрыли россиян плотным огнем артиллерии. ВИДЕО

Украинские воины накрыли артиллерией российских оккупантов. Защитники показали видео боевой работы на Бахмутском направлении. По врагу отработали бойцы 93-й отдельной механизированной бригады "Холодный Яр".

Как сообщает Цензор.НЕТ, воины показали, как накрыли плотным огнем артиллерии российских пехотинцев в районе Клещиевки на Бахмутском направлении. Защитники не раскрыли точные потери врага.

Топ комментарии
+14
Красиво працюють гармаші!

Слава ЗСУ !
показать весь комментарий
10.12.2023 12:41 Ответить
+12
Косіть їх хлопці ,скоро вони закінчаться. А для тих хто падає в обморок що їх аж 140млн повідомляю: Після перепису 2010 р .відповідальний чиновник Рос ЗАГС Екатєріна Улітіна повідомила ,що в мордорі проживає аж .... увага 89.5 млн. жителів. За що була звільнена та попереджена фсб -тримати язик за зубами. Незалежні експерти взагалі оцінюють нинішню кількість в 59 млн. плюс 20 млн. напівлегальних іммігрантів -мусульман.
показать весь комментарий
10.12.2023 13:16 Ответить
+4
єх.. .був би такий тепловізор, в різних діапазонах бачення...як в фільмі "Хижак"
показать весь комментарий
10.12.2023 12:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
єх.. .був би такий тепловізор, в різних діапазонах бачення...як в фільмі "Хижак"
показать весь комментарий
10.12.2023 12:06 Ответить
Десь так і треба, оркам це необхідно! А далі На Берлін, за немкамі до меркельші…
показать весь комментарий
10.12.2023 12:19 Ответить
Тема дохлих орків не розкрита.
показать весь комментарий
10.12.2023 12:36 Ответить
буде, через пару днів в відосиках кацапів
показать весь комментарий
10.12.2023 12:42 Ответить
сходи розкрий
показать весь комментарий
10.12.2023 16:44 Ответить
Красиво працюють гармаші!

Слава ЗСУ !
показать весь комментарий
10.12.2023 12:41 Ответить
щільно та доволі прицільно
але це там де є снаряди
хлопці жаліються що наразі роблять в 5 разів меньше пострілів ніж треба
що приводить до неточності та не знищення орків та техніки
показать весь комментарий
10.12.2023 12:45 Ответить
Свинособачий апокаліпсис.
показать весь комментарий
10.12.2023 13:12 Ответить
Косіть їх хлопці ,скоро вони закінчаться. А для тих хто падає в обморок що їх аж 140млн повідомляю: Після перепису 2010 р .відповідальний чиновник Рос ЗАГС Екатєріна Улітіна повідомила ,що в мордорі проживає аж .... увага 89.5 млн. жителів. За що була звільнена та попереджена фсб -тримати язик за зубами. Незалежні експерти взагалі оцінюють нинішню кількість в 59 млн. плюс 20 млн. напівлегальних іммігрантів -мусульман.
показать весь комментарий
10.12.2023 13:16 Ответить
Індуси кажуть, що й Китай так само прибільшує власне населення.
показать весь комментарий
10.12.2023 13:21 Ответить
На мертвих душах дуже легко красти з бюджету. В них така традиція. І в нас не краще. Максимум в Україні зараз 30 млн.
показать весь комментарий
10.12.2023 14:58 Ответить
але всеодно ресур декілька мільйонів
показать весь комментарий
10.12.2023 16:45 Ответить
Генерал із Хорватії сказав ,що проти Сербії його чотирьохміліонна країна виставила 500тисячну армію. Якщо так то Україна мала б виставити проти рашки 3,5 міліонну армію.
показать весь комментарий
10.12.2023 17:11 Ответить
може виставити, але як їх всіх забезпечити?
показать весь комментарий
10.12.2023 17:25 Ответить
Були б бажаючі. Щоб самим не воювати ,Європа разом з Америкою, забезпечила б.Але звісно що така кількість армії у цій війні навряд чи потрібна.
показать весь комментарий
10.12.2023 17:40 Ответить
бажаючі були і загалом є, але не з таким підходом і відношенням, організацією, коли одні воюють за країну, а інші крадуть і за кордон втікають. ну а щодо Європа і Америка, допоможуть, ну так, але глянь як зараз допомагають, навіть того не вистачає що дають, а ти кажеш були б бажаючі.
показать весь комментарий
10.12.2023 17:49 Ответить
Google: "Країни Євросоюзу поставили Україні менше половини з обіцяного мільйону снарядів."
А була би достатня кількість снарядів - і ті дві ординські клешні, які все тугіше змикаються навколо Авдіївки, були би "богами війни" стерті вщент до дідькової матері.
показать весь комментарий
10.12.2023 21:46 Ответить
Щоб було достатньо снарядів ,як і набоїв також ,то мабуть не на ЄС потрібно було дивитись та гигикати в 95 кварталі ,а будувати заводи та випускати **********. Між іншим один снаряд натівського калібру 155мм. коштує 3,5 тис. євро.
показать весь комментарий
10.12.2023 22:26 Ответить
Десь в той час з мережі пропала щонайменша інформація на тему демографії в Кацапії. Я в 20011 році після того знаменитого виступу Андрона Кончаловського про звіздєц в Кацапії хотів дізнатись, яка там розкладка по мусульманах у них. НІ ФІГА! НЕМА НІЧОГО. Вичистили аж до часів сересеру.
показать весь комментарий
10.12.2023 17:44 Ответить
Звісно 2011 році.
показать весь комментарий
10.12.2023 17:46 Ответить
Розкладка така що ,принаймі в москві, більше 50% мусульман. В інших великих містах наближається до половини.Ще до всіх лугандонівських війн читав, що в амії рф 30% офіцерів мусульмани.
показать весь комментарий
10.12.2023 17:51 Ответить
Точно пам*ятаю, як вже давно окочурений Лужков казав при його мерстві, що в Москві проживає тільки одних азербайджанців більше мільйона.
Десь на початку ще 90-х читав якусь фантастику, в якій Расєя була султанатом.
показать весь комментарий
10.12.2023 17:59 Ответить
Хтось розумієця, лазерне цілевказання координат для арти буває, чи тільки для пристроїв з лацерним ціленаведенням ??
показать весь комментарий
10.12.2023 17:00 Ответить
Так лазерний дальномір в танку ,або лазерний луч в ПКР"стугна" в арти лазера не буває ,вона стріляє за межі прямої видимості
показать весь комментарий
10.12.2023 17:31 Ответить
а з дрона можна ж ??
показать весь комментарий
11.12.2023 12:19 Ответить
M712 Copperhead, M982 Excalibur S. У орков "Краснополь".
показать весь комментарий
10.12.2023 19:28 Ответить
Гарна робота.