4443 посетителя онлайн
15 212 63

Зеленский о планах РФ: Они будут наступать, готовятся к чему-то глобальному после выборов

зеленський

Об этом он сказал в ходе общения с представителями балтийских СМИ, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.

"Они будут наступать. Приблизительно понятно, чего они хотят - тактических побед перед выборами и готовиться для чего-то глобального и массового после них", - сказал президент.

Зеленский отметил, что в России могут быть призваны в войска "еще 300 тысяч зэков". "И это много. И второе – они давят на молодых мужчин на временно оккупированных территориях и их мобилизуют. Этих людей никто считать не будет. Для них важно, чтобы меньше трупов возвращалось на территорию России", – пояснил он.

Топ комментарии
+25
як цей придурок дістав, йому це все, в деталях, розказував керівник ЦРУ, особисто, два роки тому, а воно виконував омнські договорняки по здачі України. А ще гниді розказали хто в нього ФСБЕШНИКИ зеленського треба судити за держ зраду, а не слухати його дику маячню, нормальній людині і без нього ці всі речі зрозумілі.
показать весь комментарий
12.01.2024 01:06 Ответить
+21
а чим відповідає зє-влада? своїм недолугим і тупим законом про мобілізацію дискредитує військових, підриває дух і мотивацію, ну і звичайно прагне заробити на багатих узаконивши відкуп.

найгірша влада у найскладніші роки незалежності.
показать весь комментарий
12.01.2024 00:21 Ответить
+18
Ейнштейн, йомайо. Та і так зрозуміло - чергові вибори Путлєра, потім масова мобілізація, потім масштабний наступ десь влітку, потім, якщо втримаємось на цих позиціях - очікування ним виборів в США, в надії на Трампа і договорняки з ним, якщо десь продавлять оборону - спроба максимально розширити прорив, без урахування власних втрат.
Але схоже, замість тисяч касетних снарядів на голови рашистським мобікам, влада обирає ідею створити власний натовп народу, може навіть без зброї. В результаті все зведеться до рубилова пари-трійки сотень тисяч народу, як в Першу Світову. Може навіть в рукопашну.
показать весь комментарий
11.01.2024 23:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Понесло!!!
показать весь комментарий
11.01.2024 23:48 Ответить
https://t.me/RostyslavS/3430 Ви лише погляньте на те обдовбане непорозуміння.. чим воно може керувати окрім свого носа
показать весь комментарий
12.01.2024 10:12 Ответить
Ейнштейн, йомайо. Та і так зрозуміло - чергові вибори Путлєра, потім масова мобілізація, потім масштабний наступ десь влітку, потім, якщо втримаємось на цих позиціях - очікування ним виборів в США, в надії на Трампа і договорняки з ним, якщо десь продавлять оборону - спроба максимально розширити прорив, без урахування власних втрат.
Але схоже, замість тисяч касетних снарядів на голови рашистським мобікам, влада обирає ідею створити власний натовп народу, може навіть без зброї. В результаті все зведеться до рубилова пари-трійки сотень тисяч народу, як в Першу Світову. Може навіть в рукопашну.
показать весь комментарий
11.01.2024 23:55 Ответить
Кожен тепер повинен собі додумати, до чого саме готуються
показать весь комментарий
12.01.2024 00:06 Ответить
Невже досі не зрозуміло? Така риторика суто для західних країн. Щоб більше зброї давали)) Бо коли дійсно щось готується,то мовчать до останнього.
показать весь комментарий
12.01.2024 00:25 Ответить
То есть , тупо западные страны найобует ? Ну как обычно в принципе.
показать весь комментарий
12.01.2024 06:31 Ответить
Ні,підігріває. А наші перекладають і публікують в назим ЗМІ. Все правильно.
показать весь комментарий
13.01.2024 12:01 Ответить
Ага, ага... "Западниє с(т)рани" такі тупі, що не мають своїх розвідок і не знають, до чого готовиться росія. І миттю розкошеляться на бабло і зброю, вислухавши тупі пропиз.они обдолбаного клоуна з Банкової.
показать весь комментарий
12.01.2024 09:09 Ответить
а чим відповідає зє-влада? своїм недолугим і тупим законом про мобілізацію дискредитує військових, підриває дух і мотивацію, ну і звичайно прагне заробити на багатих узаконивши відкуп.

найгірша влада у найскладніші роки незалежності.
показать весь комментарий
12.01.2024 00:21 Ответить
Знов виття 'війна для бідних'? Чим ти особисто допоміг армії і державі за 2 роки? А за 10 років? Чому хтось платить купу податків, волонтерить, витрачає велику кількість грошей і не має можливості бронь отримати? А дармоїди сидять на тих податках зарплати мають по держ установах і бронь отримують? Чому купа народу слюнявить готівку в тіні, нікому нічого не допомагає і виє про 'війну для бідних'? То як виходить, ви абсолютно ні при чому, а війна для всих інших? І в тилу і на передку? Пристосуванці довбані.
показать весь комментарий
12.01.2024 08:02 Ответить
ти полуумок - це тактика банкової всі пройоби влади і слуг народу перекладати на простих людей ? люди і так 30 років виживали в цій державі мать її....іди питай в шмигалів,подавай на суд,виходь з плакатом.а людей не займай.навіть зебарани ясно чмо,але вони теж хотіли мир.і їм обіцяли.влада за 2 роки війни навіть закон про мобілізацію не прийняли,який сенс в донатах ? він то є але не міняє обстановку по суті.
показать весь комментарий
12.01.2024 08:35 Ответить
Ну совкодрочер типовий. Все тобі держава винна а ти не винен нікому нічого. Якщо 100% будуть такі як ти, держави не буде. Воювати будеш всеодно тільки як макака в африці, зі списом і в солом'яних трусах. Бо ти державі не винен, а вона тобі.
показать весь комментарий
12.01.2024 08:57 Ответить
іди лижи клоуну сраку вседержитєлю.
показать весь комментарий
12.01.2024 12:41 Ответить
Безкорисна пітушня. Сидите на шиях у платників податків. Сподіваюсь зелене шобло таки одуплиться і почне вас ловити першими. Бо я вас утримувати не збираюсь.
показать весь комментарий
12.01.2024 13:39 Ответить
Нашо тоді така держава здалася, то податками обкладала, а тепер ще й здихати за неї.
показать весь комментарий
12.01.2024 13:01 Ответить
громадянин, це невідʼємна частина держави. без громадян держав не існує.
показать весь комментарий
12.01.2024 13:14 Ответить
Тобто сенсу в донатах немає? Зараз фронт тримається на волонтерських дронах в основному. Які купляють за донати. Якщо немає сенсу, всі перестаємо донатити і хай фронт сипеться. Кацапи прийдуть роздеруть тебе і твою сім'ю. Зато ти залишишся при своїй думці. Таких як ти перших треба гнати в ТЦК. Щоб хочь якийсь вклад робили, дармоїди.
показать весь комментарий
12.01.2024 09:14 Ответить
Все шо ти надонатіл ******** Притула і Чмут під кришуванням ОПи!
Кого ти називаєш дармоїдами, чмо зєльоноє? Якшо ти всі ці роки ****** з бюджету - то біжи свою годівницю заxищати! І так - "державі" ніxто не винен! Вона роками грабувала населення, нічого не роблячи для свого заxисту. Тільки не намагайся підміняти поняття: "держава" - це збіговисько паразитів і отиx самиx дармоїдів всіx рівнів, які першими з'їбалися 24.02.22
показать весь комментарий
12.01.2024 11:27 Ответить
тіко не треба мені тут порівнювати зелене з довгим.такі примітивні бидлани як ти - що беруть на тупориле совкове слабо,якраз і вибраи всєх разом - ******,сосен,і никому ничєго нє должен.держава від слова держати в покорі рабло ти тупе.тебе притула на спутнику покатав ?
показать весь комментарий
12.01.2024 12:40 Ответить
Я вже зрозумів що ти "хата з краю". Ото в твою крайню хату кацапи перші і прийдуть. Якраз такі ідіоти найгірше що може бути для будь якої нації. На вибори не ходимо, нікому нічого не винні. Але при цьому соціальними пільгами, субсидіями користуємось. І біжемо стаємо на біржу щоб відслинювали з податків інших людей поки зарплата у конвертах. Ви як глисти в "організмі" держави.
показать весь комментарий
12.01.2024 13:41 Ответить
ніколи не брав в держави й копійки,навіть на народження дітей.пішли ви нагуй з своїми податками,лахмандєї.і хата моя не скраю,але з такою державою яка запустила ворога з усіх доріг то нема різниці де ти - прилетить куди хоч.а як в тебе ума нема,то врят чи ти організм навіть для глистів - ти сам глист.бо трудова людина яка своїми руками себе годує ніколи не бде мислити як равлик.
показать весь комментарий
12.01.2024 17:53 Ответить
І в лікарні ти з сім'єю не ходиш, і дітей в школу і садочки не водиш, і не ходиш по тротуарах і не їздиш дорогами. Не користуєшся держ послугами... чмо ти гниле, ось і вся сутність.
показать весь комментарий
12.01.2024 18:19 Ответить
Народившись в країні ти автоматично стаєш її частиною що б ти собі не придумував. Хочеш жити на "своїх хлібах", ****** у ліс, став там халабуду і сади картоплю. Дітей в школу не води і якщо захворієш - лягай і вмирай. Але ж ні, хочеться цивілізації, а давати у відповідь не хочеться нічого. Гнилий гівнюк.
показать весь комментарий
12.01.2024 18:23 Ответить
ти дебіляра - я хоч і працюю сам на себе,але плачу податків більше чим ти - бо чим більше в цій державі ти витрачаєш коштів,тим ти більше платиш податків.і я не купив чуже і продаю,а заробляю гроші вирощуючи товар який користується попитом в людей,і приносить користь народу.мої гроші - альфа і омега економіки держави,а ти просто тріпло.
показать весь комментарий
12.01.2024 18:38 Ответить
До ПДВ себе притулив?) Ну хочь якось викрутився, дармоїд. І це тільки тому, що на відміну від тебе інший бізнес офіційно працює і тобе бідненького хочь якось "обдирають". Я на відміну від тебе працюю офіційно і на експорт і сплачую податки з заробітку. І так само їх витрачаю як і ти. Але ще і армії доплмагаю постійно. Тому не треба видумовувати ***** і тулити себе до альфи і омеги. Ти просто тіньове гівно і все, щоб ти про себе не придумував.
показать весь комментарий
12.01.2024 19:01 Ответить
гівно це ти,тим більше дармоїд і чмо.нормальна самодостатня людина не буде кидати гамно на вентилятор в інтернеті обсираючи людей яких не знаєш.бізнесмєн ***.
показать весь комментарий
12.01.2024 19:21 Ответить
Нормальна самодостатня людина не порушує закони, сплачує податки і помагає армії, яка захищає твою жопу. Нормальна самодостатня людина цікавиться політикою і голосує за нормальну владу. А якщо щось не подобається, виходить на мітинги і міняє владу або примушує її працювати по закону. Нормальна самодостатня людина якщо не може чимось допомагати а інколи і маючи бізнес, сім'ю, кидає все і йде захищати землю на якій живе. А ви просто ****** паразити і більше нічого. Всі вам все винні а в остальному ви не при ділах. Ти просто гнилий тіпок і тобі з цим жити. Хоча я думаю совість тебе не мучає. Просто смердючий сморчок і все.
показать весь комментарий
12.01.2024 19:42 Ответить
ТЦК ж перебіжить до путіна у повному складі , їх там ще й нагородять.
показать весь комментарий
12.01.2024 13:02 Ответить
як цей придурок дістав, йому це все, в деталях, розказував керівник ЦРУ, особисто, два роки тому, а воно виконував омнські договорняки по здачі України. А ще гниді розказали хто в нього ФСБЕШНИКИ зеленського треба судити за держ зраду, а не слухати його дику маячню, нормальній людині і без нього ці всі речі зрозумілі.
показать весь комментарий
12.01.2024 01:06 Ответить
А наши молоды чоловики пакують чемоданы до Польши? Генофонд польской нации пополнять.
Два года войны, а молодежь от 18 до 27 автомат видела только в компьютерных играх. Могли бы уже 200 тысяч резерва подготовить на случай долгой войны.
показать весь комментарий
12.01.2024 01:15 Ответить
Зате дороги збудували. Красівиє.
показать весь комментарий
12.01.2024 05:19 Ответить
Це щось нове, зелені зрадники та їх тролі уже плани агресору на весну-літо малюють. Мабуть уже узгодили нові території, які здадуть, скільки ос, техніки покладуть щоб накінець схилити західних партнерів припинити марну трату озброєння та не заперечувати проти капітулянтських переговорів.
показать весь комментарий
12.01.2024 02:26 Ответить
Іншими словами, верховний нарком Ze заявив, що планує відступати після перевиборів сцаря масковскаго в знак покори його владі й привітання з перемогою.
показать весь комментарий
12.01.2024 02:42 Ответить
та най хоч зараз відступає, він нікуди і не наступав
показать весь комментарий
12.01.2024 13:15 Ответить
Украина готовится подписать мир с Россией посмотрите это видео :https://youtu.be/oaUtb6_GEug
показать весь комментарий
12.01.2024 02:50 Ответить
https://youtu.be/oaUtb6_GEug
показать весь комментарий
12.01.2024 02:52 Ответить
Вони готуються, а ти до чого всі ці роки готувався, до "шаличков на майскіє"?
показать весь комментарий
12.01.2024 03:38 Ответить
А тобі яке діло з кафе Німеччини?
показать весь комментарий
12.01.2024 07:09 Ответить
В тебе забув спитати
показать весь комментарий
14.01.2024 21:50 Ответить
але ж пригожина немає це його тема
показать весь комментарий
12.01.2024 06:22 Ответить
здається цим займається чи росгвардія чи мо рф зараз
показать весь комментарий
12.01.2024 13:16 Ответить
Навiть вiдома мiнiмальна кiлькiсть (а насправдi буде набагато бiльше) скiльки рашка мобiлiзує в цьому роцi - 500000. Бо вiн якогось бicа п..нув cкiльки потрiбно Українi.
показать весь комментарий
12.01.2024 06:42 Ответить
ну так зато идем в нато
показать весь комментарий
12.01.2024 06:52 Ответить
Мене недавно запитали чому президент України має нездоровий вигляд і ходить в такому одягу,досить несвіжому. Діагноз прийшлося назвати. Зе сидить, хизується, думає,що круто говорить, потужно віщає,а в реалі пустота,нуль, зеро
показать весь комментарий
12.01.2024 07:11 Ответить
Найвеличніший пробудився. Після 2х років війни і бомбардувань. Круто!
показать весь комментарий
12.01.2024 07:25 Ответить
а в тебе який план курва одна
показать весь комментарий
12.01.2024 08:14 Ответить
Які ще "можуть бути призвані 300 тис. зеків"? Їх всього у рашки 430 тис. Тих, кого могли забрати і хто сам пішов вже давно воюють або відвоювались. Таких було більше 30 тисяч. Якщо і зможуть призвати, то максимум кілька тисяч.
показать весь комментарий
12.01.2024 08:35 Ответить
І до виборів, путлеру нужна хоч якась перемога.
показать весь комментарий
12.01.2024 09:31 Ответить
"...готуються до чогось глобального після виборів..." Це слова не президента і не політика. Це слова базарної баби Параски. Накшталт - "Ой, бабоньки, - ЩОСЬ буде!" Не просто нікчема, а злочинна продажна нікчема.
показать весь комментарий
12.01.2024 10:08 Ответить
А ти шашлики маринуєш!
показать весь комментарий
12.01.2024 11:14 Ответить
А ти закривай наші оборонні підприємства, а ті що ще не закрив - здавай координати кацапам.
показать весь комментарий
12.01.2024 12:04 Ответить
Зедрила, а що ти робиш, щоб ми зірвали ці плани рашки?
Плакати та нити вміють всі.
показать весь комментарий
12.01.2024 12:18 Ответить
Никак этот ЗЕ-Нострадамус не уймется ... все предсказывает и предсказывает будущее. Я помню твое предсказание 19 января 2022 года о майских шашлыках ... наелись досыта , особенно в Буче, Мариуполе , Харькове ... Когда же ты уже сгинешь из нашей жизни , предсказатель хренов?!
показать весь комментарий
12.01.2024 12:23 Ответить
Бачу тут збираються ті хто любить плюватися отрутою
показать весь комментарий
12.01.2024 13:06 Ответить
Это не отрута , а инсектицид против паразитов - ЗЕленых мух, проникших в 2019 году в украинский улей и гадящих с тех пор на соты и мед , изгоняющих украинских пчел из улья и ждущих нашествия соплеменников с соседней помойки.
показать весь комментарий
12.01.2024 13:59 Ответить
В серпні 2023 року мав бесіду з особою, безпосередньо причетною до юридичних документів МО. Запам'яталося два моменти: 1. Крадуть так, як ніколи до цього. 2. Майже всі документи з датами на середину весни 2024 року. Далі - провал. Нічого. (ИМХО до чогось готуються?)
показать весь комментарий
12.01.2024 13:36 Ответить
Хитрі росіяни-нацисти завжди готуються. І до, і пі.сля 2019-го. І нападають у слушний для себе час 24.02.2022-го! От же підлість московська і промосковська!
показать весь комментарий
12.01.2024 13:55 Ответить
Готувались би і ще, та болить одне місце.
показать весь комментарий
12.01.2024 14:20 Ответить
та шо ти панікуєш ? який там наступ? гайда на шашлики!
показать весь комментарий
13.01.2024 00:38 Ответить