Работаем над масштабированием работы системы SAP в армии и автоматизацией логистических процессов, - Умеров

Об этом сообщил в фейсбуке министр обороны Украины Рустем Умеров, информирует Цензор.НЕТ.
"Мы сделали важный шаг. Презентовали первый этап внедрения автоматизированной системы управления оборонными ресурсами на базе System Analysis Program Development (SAP) в армии.
Эффективность материально-технического обеспечения, продуманность логических действий имеет решающее значение в противоборстве русской злости. Новая система также помогает нам видеть конкретные потребности подразделений и быстро их обеспечивать", - отмечает он.
По словам Умерова, сейчас система полностью работает в одном из наших центров обеспечения оперативного уровня, охватывающего многие воинские части.
Умеров также поблагодарил наших партнеров за поддержку внедрения системы – в частности Соединенных Штатов Америки, которые когда-то дали старт этому процессу, и Германию, которая предоставляет нам больше лицензий для программного обеспечения SAP.
"Ожидаем дальнейшую поддержку по обеспечению инфраструктуры и масштабированию работы системы. Параллельно вместе с Генеральным штабом ВСУ работаем над дальнейшей автоматизацией логистических процессов. Благодарен за эффективное сотрудничество Генеральному штабу, Министерству цифровой трансформации и Командованию сил логистики", - резюмирует Умеров.
то стули пельку, кацапе.
поки Умеров мало косячить
не поперхнись! 😂👍
SAP не Вінда, її за півгодини не встановиш, потрібна програмна адаптація до особливостей конкретної корпорації, такої як ЗСУ.
пам'ятаю наша фірма впровадили SAP в Нацбанк та якийсь картонний комбінат, а потім постійно її підлаштовувала.
але ця система реально "бачить" в логістиці ВСЕ !
напиши Білу Гейтсу і Люфтганзі щоб знесли свій SAP та хакнули 1С Предприятие
півсвіту на ній працює, від Майкрософта !!!!, Люфтганзи, нашого Нацбанку, великих підприємств і т.д.
Пишу, бо знаю, колись підпрацьовував в українській фірмі-партнері SAP
я думаю і в Україні половина корпорацій вже працює на SAP
цей SAP одна із провідних корпорацій у світі - цікавий приклад як з повітря можна заробити сотні міліардів
але, зрештою, крадуть не комп'ютери, а люди за допомогою комп'ютерів.
так що і в ЗСУ може знайтись "кулібін"-кулинич
по друге таки прикладів тисячи
як на мене найкращі то оракл майкрософт та еппл
ваш сап то вже надбудова над СКБД
Я мав на увазі що з тієї жижи що в голові, а не з чорної із землі, як кацапи заробляють😂
Русня може отримати доступ, злити всі дані, а потім знищити всі дані.
Не повториться історія з кацапською податковою службою?
ми ж живемо у епоху пара та електрики, а не волів та фортепьяно
захист треба робити, статистичну веріфікацію і тп а не ховати голову у пісок
Протести в Казахстані взимку 2022 придушили не тільки російськими "міротворцамі", але і вимиканням банківських послуг в регіонах, де відбулись заколоти. Готівка у Казахстані майже відсутня, всі розрахунки через картки. Вимкнули картки - і вже хліба немає можливості купити. Давай, протестуй. Без їжі залишишся. А спробуєш вкрасти - сядеш за законом.
але я зрозумів ваш сарказм
Інтерфейс для інопланетян)
Чому ми не в НАТО?! Так ось, через це! Данилов, як завжди, розвалившись у шкіряному кріслі, проглаголить, про «космічні кораблі які бороздять простори» ….а далі, як завжди, планів громадйо…
Совдепія та самопихатість! Яка там ситуація з мобілізацією в Україні….
Не на часі…
у цій системі накладними мізки не запудриш.
впровадження цієї системи дуже позитивний крок
"комп'ютер ошибся"
я лише відповідав: "да, да конечно..." 😂
до речі я сам оракліст з 97 року
скажу вам, льогко!
залізо не зрозуміє ніколи "всю глибину глибин" людської душі і шкідливих звичок
то баловство а не тести
повірте якщо вам реально буде загрожувати довічне ви будете потіти як свиня з пульсом під 120
при Івані Степановичі Полтораку система обліку трималась принаймі на порядку, моралі і Prozzoro.
а з 24.02.22 Яйценосний навіть Прозоро відключив....