Работаем над масштабированием работы системы SAP в армии и автоматизацией логистических процессов, - Умеров

міноборони

Об этом сообщил в фейсбуке министр обороны Украины Рустем Умеров, информирует Цензор.НЕТ.

"Мы сделали важный шаг. Презентовали первый этап внедрения автоматизированной системы управления оборонными ресурсами на базе System Analysis Program Development (SAP) в армии.

Эффективность материально-технического обеспечения, продуманность логических действий имеет решающее значение в противоборстве русской злости. Новая система также помогает нам видеть конкретные потребности подразделений и быстро их обеспечивать", - отмечает он.

По словам Умерова, сейчас система полностью работает в одном из наших центров обеспечения оперативного уровня, охватывающего многие воинские части.

Умеров также поблагодарил наших партнеров за поддержку внедрения системы – в частности Соединенных Штатов Америки, которые когда-то дали старт этому процессу, и Германию, которая предоставляет нам больше лицензий для программного обеспечения SAP.

"Ожидаем дальнейшую поддержку по обеспечению инфраструктуры и масштабированию работы системы. Параллельно вместе с Генеральным штабом ВСУ работаем над дальнейшей автоматизацией логистических процессов. Благодарен за эффективное сотрудничество Генеральному штабу, Министерству цифровой трансформации и Командованию сил логистики", - резюмирует Умеров.

Топ комментарии
+6
SAP - сама крута система логістики та бухгалтерії.
півсвіту на ній працює, від Майкрософта !!!!, Люфтганзи, нашого Нацбанку, великих підприємств і т.д.

Пишу, бо знаю, колись підпрацьовував в українській фірмі-партнері SAP
показать весь комментарий
13.01.2024 10:28 Ответить
+5
Це вже Пріська про3,14здону дає?
показать весь комментарий
13.01.2024 10:27 Ответить
+4
Коли ці полупокерси кінчені стулять свою брехливу пельку?....
показать весь комментарий
13.01.2024 10:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Коли ці полупокерси кінчені стулять свою брехливу пельку?....
показать весь комментарий
13.01.2024 10:27 Ответить
по системі SAP немає чого сказати?

то стули пельку, кацапе.
поки Умеров мало косячить
показать весь комментарий
13.01.2024 10:32 Ответить
тебе довбню ще не посилали сьогодні....так йди......сам знаєш куди...
показать весь комментарий
13.01.2024 11:44 Ответить
...захльобиваясь утрєннєй чашкой горячєй злоби 😂

не поперхнись! 😂👍
показать весь комментарий
13.01.2024 11:54 Ответить
Чого кличка як у собаки герою? які ж ви смішні і ущербні полупокерси...
показать весь комментарий
13.01.2024 15:19 Ответить
Це вже Пріська про3,14здону дає?
показать весь комментарий
13.01.2024 10:27 Ответить
ні, це ініціатива Умерова
SAP не Вінда, її за півгодини не встановиш, потрібна програмна адаптація до особливостей конкретної корпорації, такої як ЗСУ.
пам'ятаю наша фірма впровадили SAP в Нацбанк та якийсь картонний комбінат, а потім постійно її підлаштовувала.

але ця система реально "бачить" в логістиці ВСЕ !
показать весь комментарий
13.01.2024 10:43 Ответить
Так SAP це система чи програмне забезпечення?
показать весь комментарий
13.01.2024 10:55 Ответить
і те, і інше - логічна система логістики (вибачайте за каламбур), яка має своє власне потужне і розгалужене програмне забезпечення для маси певних задач - від фінансів до обліку і руху товарів по складах і т.д.
показать весь комментарий
13.01.2024 11:04 Ответить
1С Предприятие
показать весь комментарий
13.01.2024 11:42 Ответить
да, да, конечно !

напиши Білу Гейтсу і Люфтганзі щоб знесли свій SAP та хакнули 1С Предприятие
показать весь комментарий
13.01.2024 13:53 Ответить
SAP - сама крута система логістики та бухгалтерії.
півсвіту на ній працює, від Майкрософта !!!!, Люфтганзи, нашого Нацбанку, великих підприємств і т.д.

Пишу, бо знаю, колись підпрацьовував в українській фірмі-партнері SAP
показать весь комментарий
13.01.2024 10:28 Ответить
+нафтогаз
показать весь комментарий
13.01.2024 10:35 Ответить
+ 💯!

я думаю і в Україні половина корпорацій вже працює на SAP


цей SAP одна із провідних корпорацій у світі - цікавий приклад як з повітря можна заробити сотні міліардів
показать весь комментарий
13.01.2024 10:47 Ответить
якщо будете дивитись не мудафон, а пристойні закордонні новини, то в "бєгущєй строкє" внизу серед котировок світових корпорацій буде SAP


але, зрештою, крадуть не комп'ютери, а люди за допомогою комп'ютерів.
так що і в ЗСУ може знайтись "кулібін"-кулинич
показать весь комментарий
13.01.2024 11:10 Ответить
по перше не з повітря а з свого розуму
по друге таки прикладів тисячи
як на мене найкращі то оракл майкрософт та еппл
ваш сап то вже надбудова над СКБД
показать весь комментарий
13.01.2024 11:24 Ответить
самые так!
Я мав на увазі що з тієї жижи що в голові, а не з чорної із землі, як кацапи заробляють😂
показать весь комментарий
13.01.2024 11:30 Ответить
А як у неї з кіберзахистом, головним чином від соціальної інженерії?
Русня може отримати доступ, злити всі дані, а потім знищити всі дані.
Не повториться історія з кацапською податковою службою?
показать весь комментарий
13.01.2024 10:50 Ответить
відверто - не знаю, бо кіберзахистом займаються свої профі
показать весь комментарий
13.01.2024 10:52 Ответить
але поскільки SAP світова корпорація, то думаю що й кіберзахист у неї не касперський 😁
показать весь комментарий
13.01.2024 10:55 Ответить
В усіх цих цифрових системах є основні проблеми: втручання ззовні важко відслідкувати; інформацію легко вкрасти, отримавши до неї доступ (це вам не сфоткати особисто тисячі документів); наслідки важко подолати. Особливо якщо ви не просто все понищили одним махом, а впродовж деякого часу вносили абсолютно хибні дані.
показать весь комментарий
13.01.2024 10:55 Ответить
що зробиш?
ми ж живемо у епоху пара та електрики, а не волів та фортепьяно
показать весь комментарий
13.01.2024 11:13 Ответить
Якась європейська країна, не пам'ятаю вже яка, відмовилась від електронного голосування на виборах через можливе втручання росії. Повернулись до паперових бюлетенів. Так що жіжіталізація - палиця о двох кінцях. Надмірна створює великий ризик, що одного ранку ви прокинетесь у цифровому концтаборі.
показать весь комментарий
13.01.2024 11:15 Ответить
то якись дурні-луддити
захист треба робити, статистичну веріфікацію і тп а не ховати голову у пісок
показать весь комментарий
13.01.2024 11:26 Ответить
Хтось писав, правда чи ні, не знаю, але цілком можливо.
Протести в Казахстані взимку 2022 придушили не тільки російськими "міротворцамі", але і вимиканням банківських послуг в регіонах, де відбулись заколоти. Готівка у Казахстані майже відсутня, всі розрахунки через картки. Вимкнули картки - і вже хліба немає можливості купити. Давай, протестуй. Без їжі залишишся. А спробуєш вкрасти - сядеш за законом.
показать весь комментарий
13.01.2024 11:30 Ответить
для цьго бекапи роблять з складним алгорітмом
показать весь комментарий
13.01.2024 11:22 Ответить
але все ж таки краще мати не електричні гроші, а настоящі, паперові, хрумкі, закатані у банках, які стоять рядочком під ліжком 😂
показать весь комментарий
13.01.2024 11:34 Ответить
під час постійних обстрілів ракетами? це ризик бо бумага горить а цифрові гроші лежать у бекапах

але я зрозумів ваш сарказм
показать весь комментарий
13.01.2024 11:58 Ответить
дякую 😂👍
показать весь комментарий
13.01.2024 12:40 Ответить
Поки не буде адекватного механізму списання, неможливо побачити реальної потреби у військових, тобто на папері все є 100% а в реальності все інакше...
показать весь комментарий
13.01.2024 12:58 Ответить
1 великий мінус:
Інтерфейс для інопланетян)
показать весь комментарий
13.01.2024 13:00 Ответить
Плюс пару обленерго
показать весь комментарий
13.01.2024 14:03 Ответить
Вони працюють....
показать весь комментарий
13.01.2024 10:37 Ответить
колись же треба і працювати, не весь час яйцями крутити ...
показать весь комментарий
13.01.2024 10:50 Ответить
Не "колись", а "свого часу". Редактору "двiйка"))))
показать весь комментарий
13.01.2024 10:43 Ответить
А чому отой, яйценосний в очочках, якого призначив його преЗЕдент, гальмував цей процес у ЗСУ та ГШ ЗСУ ??? Хто йому забороняв? Де була, ота убога структура для заробляння грошей, РНБОУ з купою на посадах «нужних людєй» від дивних осіб!!
Чому ми не в НАТО?! Так ось, через це! Данилов, як завжди, розвалившись у шкіряному кріслі, проглаголить, про «космічні кораблі які бороздять простори» ….а далі, як завжди, планів громадйо…
Совдепія та самопихатість! Яка там ситуація з мобілізацією в Україні….
Не на часі…
показать весь комментарий
13.01.2024 11:08 Ответить
бо SAP це величезна Prozoro -
у цій системі накладними мізки не запудриш.

впровадження цієї системи дуже позитивний крок
показать весь комментарий
13.01.2024 11:17 Ответить
із мобілізацією як в Мальчіше-Кіьальчише: "нам би день простоять, да ночь продержаться, а там дезертиры с Тисы на помощь придут" 🤕
показать весь комментарий
13.01.2024 11:24 Ответить
В будь якої технології є слабка ланка - мавпа яка тисне на кнопки
показать весь комментарий
13.01.2024 11:13 Ответить
ну да, колись, у КИЇВЕНЕРГО тітки казали:
"комп'ютер ошибся"

я лише відповідав: "да, да конечно..." 😂
показать весь комментарий
13.01.2024 11:21 Ответить
вангую далі буде київстар-2.0 тільки у МО
показать весь комментарий
13.01.2024 11:27 Ответить
ну тоді треба переходити на глиняні таблички - цей документообіг а ля хамураппі навіть не горить, як паперовий, а навпаки, лише випалюєтьця і перетворюється на вічні керамічні накладні
показать весь комментарий
13.01.2024 11:44 Ответить
ні, треба адмінів на поліграфі перевіряти кожного тижня
до речі я сам оракліст з 97 року
показать весь комментарий
13.01.2024 11:56 Ответить
колись, ще студентом, бавились на лекціях по психології отим поліграфом - як його обдурити.
скажу вам, льогко!
залізо не зрозуміє ніколи "всю глибину глибин" людської душі і шкідливих звичок
показать весь комментарий
13.01.2024 12:45 Ответить
бо вам тоді не загрожували довічним за держзраду
то баловство а не тести

повірте якщо вам реально буде загрожувати довічне ви будете потіти як свиня з пульсом під 120
показать весь комментарий
13.01.2024 12:52 Ответить
пітніти... нелегко мова дається хай йому грєць!
показать весь комментарий
13.01.2024 12:53 Ответить
Борітеся - поборите!
показать весь комментарий
13.01.2024 13:00 Ответить
у цьому і прикол, що на поліграфі треба весь думати про щось паскудне, потіти і гіпертонити, тоді стрілка у них буде постіно зашкалювати
показать весь комментарий
13.01.2024 13:59 Ответить
ну тоді вас звільнять бо ви постійно нервуєте, це підозріло
показать весь комментарий
13.01.2024 14:42 Ответить
людей із потнимі ладошкамі завжди дискрімінують
показать весь комментарий
13.01.2024 15:13 Ответить
Майже два роки війни, а Зельониє цим тільки тепер надумали зайнятись? Чи це звичний черговий піар з пустими балачками, а робити ніхто нічого не буде?
показать весь комментарий
13.01.2024 11:39 Ответить
гарне питання.
при Івані Степановичі Полтораку система обліку трималась принаймі на порядку, моралі і Prozzoro.

а з 24.02.22 Яйценосний навіть Прозоро відключив....
показать весь комментарий
13.01.2024 11:49 Ответить
бо.... вірно ! "НЕ НА ЧАСІ" 👿
показать весь комментарий
13.01.2024 11:50 Ответить
Найперше, щоб кожну одиницю цього всього... не ******** зелені підари.
показать весь комментарий
13.01.2024 14:17 Ответить