10582 посетителя онлайн
8 516 72

Армия Великобритании не будет воевать за Украину после подписания соглашения о сотрудничестве по безопасности, - ОП

ігор,жовква

После подписания соглашения о безопасности с Великобританией войска Королевства не будут воевать вместе с Украиной. Однако в рамках соглашения Украине будут предоставляться военная техника.

Об этом в эфире телемарафона заявил заместитель председателя ОП Игорь Жовква, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Зеркало недели".

По словам Игоря Жовквы, договор между Британией и Украиной был заключен на десятилетие. Им предусмотрено, что в течение этого периода государство будет получать военную помощь от Британии.

"О солдатах речь не идет, но мы не просто можем пригласить количество техники, а мы уверены, что мы ее получим", – сказал он.

Настоящий договор будет действовать не менее 10 лет. В случае, если Украина вступит в НАТО раньше, механизмы безопасности, заложенные соглашением с Лондоном, будут встроены в механизм безопасности, существующий в Альянсе для стран-членов.

Топ комментарии
+25
Слово "гарантії" стало настільки дешевим, як і "потужний" та "незламний"
показать весь комментарий
13.01.2024 22:10 Ответить
+12
шо? Які ліберали? Яке "предательство"? Ви здається тут з РФ чи шо
показать весь комментарий
13.01.2024 22:15 Ответить
+10
А чому Велика Британія має воювати за Україну, ми що, члени NATO? Дивні якісь коменти, сказали б дякую всім хто в більшій мірі, хто в меншій, але допомагає зброєю, фінансами.
показать весь комментарий
13.01.2024 22:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дякую КЕП!
показать весь комментарий
13.01.2024 21:57 Ответить
Та все понятно - іде планомірне знищення українців як етносу.

Кілька питаннячок

- чому контрнаступ не почали в Білорусь - там повністю все голе і могли б убезпечити нашу північ і знищити центри підготовки?

- чому контрнаступ не почали на Вороніж, Білгород і тд?, як потім показав Пригожив - там аж до москви за 2 дні спокійно по трасі можна їхати - нікого.

- чому контрнаступ був на тій ділянці яка укріплена 3 лініями і де по 20 мін на 1 квадратний метр?
показать весь комментарий
13.01.2024 22:00 Ответить
бо українці тупі, уви...
показать весь комментарий
13.01.2024 22:01 Ответить
Чому дурні? Бо бідні!.. А чому бідні? Бо дурні!
показать весь комментарий
13.01.2024 22:05 Ответить
"Уви…»-ПШНХЙ, дурний кацап.
показать весь комментарий
13.01.2024 22:16 Ответить
московити - азіати, а азіати, апріорі, розумніше європейців... так що українці тупіші за кацапів... а "уви", то що? русифікація пройшла не безслідно...
показать весь комментарий
13.01.2024 22:26 Ответить
Азіати розумніші 🤣🤣🤣 а чого ж більшість країн живе у дупі а люди мріють потрапити у Європейську країну?
Щось ти кацапчик бояри перепив.
показать весь комментарий
14.01.2024 02:54 Ответить
Тому що в Європі азиатів вже більше ніж білих.
показать весь комментарий
14.01.2024 05:20 Ответить
показать весь комментарий
14.01.2024 13:08 Ответить
Так так знищення , але почалося воно з помилки 2019

Планово , поступово , стабільно

А те , що ви привели то ,як лайно БезУмної - мимо каси.
показать весь комментарий
13.01.2024 22:19 Ответить
не зовсім. точніше з помилки 2010-го. а ще точніше - це з помилки того бидла, яке весною 2014-го розмахувало аквафрешами і волало "путєн ввєді".. якби цього не було, то і Крим був би і далі під контролем України, і Донбас і не було би війни. а ту понаїхавшу шайку моторил гнали би назад в Ростов чи в Бєлгород звідки вони понаїхали..
показать весь комментарий
14.01.2024 02:36 Ответить
Але після того був період коли Україна почала зміцнюватись 2015-2019

Був найнижчий відсоток тіньової економіки

ЗСУ і ВПК розвивалося

Україна отримала ТОМОС і Безвіз (а не безвиїзд ,як зараз)

Але потім мудрий нарід повірив , що просто треба перестати стреляти і зробив помилку 2019 , що призвела до катастрофи 2022
показать весь комментарий
14.01.2024 12:19 Ответить
ніяких але... то все вже похідне. головне - це події весни 2014-го. і розмахування бидлом аквафрешами з криками "путєн ввєді"... та будь ти хоть сто разів опозицією до сил Майдану, ти не маєш ніякого морального і законного права махати прапором чужої країни і призивати цю чужу країну ввести війська в свою країну... в 2010-му проєвропейські прихильник не волали "НАТО, введи війська в Україну".
показать весь комментарий
14.01.2024 12:28 Ответить
Я не ставлю це під сумнів.

Я кажу про інше , що не дивлячись на це - ситуація була зрештою стабілізована

Але потім охлос повірив у те , що "просто треба перестати стреляти"
показать весь комментарий
14.01.2024 12:39 Ответить
питання не в охлосі, а в ху йлі. ще в 2018-му ху йло планувало і хотіло піти на повномасштабне вторгнення. це було лише питанням часу. і зовсім нема гарантій, що якби був Порох в 2019-му, то ху йло не напало би. можливо, напало би навіть ще раніше, під час ковіду, який саме ху йло і влаштувало і підкинуло китайцям.
показать весь комментарий
14.01.2024 12:51 Ответить
***** був , ще з 2014 року.

Але саме охлос винен у помилці 2019 , що призвела до кататсрофи 2022

Що там ***** хотів у 2018- невідомо , а от те , що у 2015-2019 над головами українців літали міжнародні літаки , а після 2022 лише шахеди і ракети - то факт.
показать весь комментарий
14.01.2024 12:59 Ответить
я говорю лише про корінь помилки. він не в 2019-му. а в 2014-му з моменту розмахування аквафрешами спочатку з Криму і далі потім на півдні і на Донбасі. тобто можна говорити про помилку 2010-го, коли зека обрали, про помилку 91-го чи 94-го коли обрали не Чорновола. так само як і про помилку 2019-го, коли обрали не Пороха... проте глибинний корінь, найбільша помилка - це коли охлос навесні 2014-го закликав путєна ввести війська в Україну, ********** аквафрешами. і я рахую, шо те все бидло, яке голосувало за яника і розмахувало аквафрешами зараз має бути в першу чергу на передовій, щось на зразок кацапських "шторм зет"..
показать весь комментарий
14.01.2024 13:11 Ответить
В мене ***** 3 питання:
1. Чого особисто ти не почав контрнаступ на білорусь?
2. Чого ти особисто не почав контрнаступ на воронєж?
3. Чого ти особисто не почав наступ на будь-якому напрямку, окрім цензора?
показать весь комментарий
13.01.2024 23:05 Ответить
нарешті найшли причину всього шо робиться в країні) - громадяни які не мовчать. Чудово до ми дійшли до рашизму за якісь 4 роки. Монополія влади, ЗМІ і вороги це громадяни які кажуть "якого дідька"
показать весь комментарий
13.01.2024 23:07 Ответить
Твій набір слів мені незрозумілий.
показать весь комментарий
13.01.2024 23:15 Ответить
бо він просто недотроль з лаптєстану. тут і питань не потрібно задавати, так видно. )
показать весь комментарий
14.01.2024 02:38 Ответить
На Білорусь нам б був кінець, воювати на таку довгу ділянку, і там не голе там добре озброєне 45 тис... угрупування... з авіацією та тактичними ракетами
а у нас там голе угрупування судячи із заяв генщтабу що частини з під білоруського кордону не ротують з тими що на передовій тому що в них немє техніки та нехватає БП

А чому пішли наступом на мінні поля... тому що ті що малювали стрілочки на карті, вважали що легко їх пройдуть,

причому що у орків була перевага в повітрі, в беспілотниках а у нас нехватало засобів щоб подавати орківську артилерію....

в результаті техніка опинялась в пастці в вузькому коридорі без можливості маневрування через мінне поле під вогнем арти ворога та беспілотників
показать весь комментарий
13.01.2024 23:20 Ответить
Подивись на дату реєстрації цього бота. Він навіть говорити українською не вміє. В нього речення банально чужорідно побудовані.
показать весь комментарий
13.01.2024 23:25 Ответить
Просто у них вже є достойні противники, з котрими вони воюють - oslojoby хусити в Ємені. Зайняті чуваки...
показать весь комментарий
13.01.2024 22:00 Ответить
Так, там можна спокійно показувати всю свою військову міць спалюючи верблюдів у пустелі і нічого при цьому не боячись
показать весь комментарий
13.01.2024 22:11 Ответить
Американці подивилися на свіжі знімки з супутника (як вони поракетили з британцями по хуситах) і вирішили добавити. Але ж нічого не зміниться поки не завдадуть удару по головному гадюшнику і підбурювачу - Ірану.

Можливість подальшої ескалації залежить від того, чи втрутиться в ситуацію Іран, який стоїть за хуситами. Однак поки що іранці обережні.

Саудівській Аравії знадобилося понад вісім років, щоб вийти з конфлікту після того, як вона втрутилася в громадянську війну в Ємені, а підтримувані Іраном хусити, яких підтримує Іран, лише ще більше зміцнили свої позиції там.
показать весь комментарий
13.01.2024 22:24 Ответить
Це все зрозуміло, тільки по Ірану ніхто ніколи не вдарить бо звідти може бути серйозна відповідь. А ось різні Ємени, Сирії, Гази - бий скільки завгодно. Там боятися нічого
показать весь комментарий
13.01.2024 22:31 Ответить
Суботня атака крилатими ракетами "Томагавк", запущеними з борту есмінця USS Carney, за повідомленням американського командування, мала на меті вразити радіолокаційну базу повстанців у столиці Ємену Сані.
показать весь комментарий
13.01.2024 22:45 Ответить
хусити на британські судна напали, якщо що

але ж дайте вгадаю - на глобусі Землі існує тільки Україна
показать весь комментарий
14.01.2024 01:38 Ответить
Такие себе "гарантии".
показать весь комментарий
13.01.2024 22:01 Ответить
Слово "гарантії" стало настільки дешевим, як і "потужний" та "незламний"
показать весь комментарий
13.01.2024 22:10 Ответить
хто заважав з 1991 року в НАТО вступить і отримать кращі?
показать весь комментарий
14.01.2024 01:35 Ответить
А як він здогадався?
показать весь комментарий
13.01.2024 22:04 Ответить
Петров! Вам Томос муляє? Аж помилок наробили.
показать весь комментарий
13.01.2024 22:25 Ответить
БОРИСЕ! Повернися!
показать весь комментарий
13.01.2024 22:08 Ответить
За словами Ігоря Жовкви, договір між Британією та Україною уклали на десятиліття. Ним передбачено, що протягом цього періоду наша держава буде отримувати військову допомогу від Британії. Питання, чи буде держава Україна із такими гарантіями???
показать весь комментарий
13.01.2024 22:10 Ответить
Господи, та це ще один сраний Будапешт, дірка від бублика. Гарантії - це коли країна-союзник стає пліч опліч захищати територіальну цілістність, а не "виказує стурбованість" та дає зброю по чайній ложці, цього ми вже наїлися досхочуза роки війни.
показать весь комментарий
14.01.2024 01:37 Ответить
Спасибо за предательство. Либералы...
показать весь комментарий
13.01.2024 22:10 Ответить
шо? Які ліберали? Яке "предательство"? Ви здається тут з РФ чи шо
показать весь комментарий
13.01.2024 22:15 Ответить
Так британці і зараз не воюють, але надають військову техніку. Що змінилось?
показать весь комментарий
13.01.2024 22:14 Ответить
Нічого. Але є привід попи₴діти черговій нікчемі з жОПи.
показать весь комментарий
13.01.2024 22:21 Ответить
Було з доброї волі Британії, а тепер буде згідно договору. Це більше політична гра для України і рф - типу ми завжди будемо підтримувати і не збираємося відмовлятися від підтримки
показать весь комментарий
13.01.2024 22:45 Ответить
Спасибо за предательство. Либералы...
показать весь комментарий
13.01.2024 22:16 Ответить
Хто така жовква? Черговий клерк корчить з себе "рєшалу".
показать весь комментарий
13.01.2024 22:20 Ответить
Якщо цей договір підписав Жовква, то це піздець , Мудапештській меморандум 2. !!!
показать весь комментарий
13.01.2024 22:21 Ответить
Навіть гірше.
показать весь комментарий
13.01.2024 22:29 Ответить
А чому Велика Британія має воювати за Україну, ми що, члени NATO? Дивні якісь коменти, сказали б дякую всім хто в більшій мірі, хто в меншій, але допомагає зброєю, фінансами.
показать весь комментарий
13.01.2024 22:27 Ответить
Нажаль українці такі..... "Давайте сюди все, ви нам должні, ми вас захищаємо, чого так мало і так пізно"
показать весь комментарий
13.01.2024 22:47 Ответить
А може то кацапи пишуть коментарі, чи колобранти. Звідки тут взнаєш хто є хто. Не живіть штампами - "усі погані" чи "усі такі".
показать весь комментарий
14.01.2024 03:01 Ответить
ну тут мислення яке ... ми Британії нічо окрім як побикувать, а вони мають прислать сюди своїх людей гинуть. Чим не класний обмін
показать весь комментарий
14.01.2024 01:36 Ответить
Треба дякувати за те що надаватимуть військову допомогу і вона гарантовано буде
показать весь комментарий
13.01.2024 22:31 Ответить
Взагалі то це своєрідний ленд-ліз про те,що британці будуть поставляти нам зброю в випадку конфлікту. А ідіоти уже тут почали скиглити і британців гівном поливати бо їх таке не влаштовує Вони хочуть,щоб ті йшли в Україну вмирати. Для цього потрібний військовий союз,а про нього взагалі жодного слова немає
показать весь комментарий
13.01.2024 22:36 Ответить
Тому що презедент уже другий рік маніпулює терміном "гарантії безпеки" замість терміну "безпекова угода" чи будь-якого іншого
показать весь комментарий
13.01.2024 22:42 Ответить
Трохи ідіотів,основна частина-боти.
показать весь комментарий
13.01.2024 22:43 Ответить
" За що не візьметься,
кругом обісреться.
показать весь комментарий
13.01.2024 22:41 Ответить
Шось підписали…..
а що підіписали…?
та щось підписали…
а ну то добре шо щось підписали….
показать весь комментарий
13.01.2024 22:51 Ответить
Тобто звичайний піар.
показать весь комментарий
13.01.2024 22:52 Ответить
Ну не перегинайте вже. Премєр-міністр Британії сам приїхав підписати десятирічну угоду, щоб попіарити Зеленського?
показать весь комментарий
13.01.2024 23:00 Ответить
Дипломатичний крок на фоні того, що США згорнули допомогу.
Нічого нового ця угода не дає.
показать весь комментарий
13.01.2024 23:07 Ответить
Ну ось , зелений має свій ''будапешт''. Наступнику буде чим дорікати зеленому. Як кажуть ''закон карми'' спрацював.
показать весь комментарий
13.01.2024 22:54 Ответить
Вся величезна "потужна" перемога Зельоних, це підписати договір про те, що Великобританія буде робити те саме, що вона робила і робить без підписання. Як і все в Зельоних - великий пшик.
показать весь комментарий
13.01.2024 22:59 Ответить
А що це за юридична особа, їз заявами, чиї повноваження вона виконую, в правовому полі України по Законодавству у воєнний період??
- заступник голови ОП Ігор Жовква???
показать весь комментарий
13.01.2024 23:07 Ответить
ТаТиШо?
Невже в Україні є ті, хто сподівався, що їх про@балі має розгрібати хтось інший?
Мій життєвий досвід засвідчує, що не буває нічого не шару. За все доводиться платити. І за 2019 також.
Думайте, ідіоти!!! Ради виживання ваших дітей і власного виживання.
показать весь комментарий
13.01.2024 23:10 Ответить
Як цікаво ви друкуєте - ми розплачуємося а країни Заходу до того шо зараз відбувається ніяк не причетні? А ж забувся ( склероз склероз) - Україна єдина справжня наддержава яка своєю економікою технологіями бабосами і так далі , ну ми самі відгодували кацапів .
показать весь комментарий
14.01.2024 02:15 Ответить
Та українці вже самі не хочуть захищати свою країну - тікають до куди хто може, та як може. Всі хто хотів - вже давно на фронті. Це незначний відсоток від громадян призовного віку. ВІн, відсоток, скорочується. В країні хаос. А кацапи-рашисти йдуть воювати та вмирати, і вмирають, в Україні. Шо їх заставляє це робити - невідомо. Але йдуть, суки.
показать весь комментарий
14.01.2024 02:04 Ответить
Просто треба ще більше нищити рашистів.
показать весь комментарий
14.01.2024 08:05 Ответить
А хтось на це сподівався?
показать весь комментарий
14.01.2024 10:01 Ответить