9186 посетителей онлайн
2 771 7

Россия массированно атакует Украину ракетами, чтобы нанести больший ущерб, это не связано с передачей Украине F-16, - Воздушные силы

ракети

Об этом в эфире телемарафона заявил спикер Воздушных сил ВСУ Юрий Игнат, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

"Понятно, что Россия хочет нанести как можно больше нам вреда. Связано ли это с F-16? Не знаю. Пожалуй, не в том дело. Каждая ракета нацелена на цель, которую ей задали на старте, или каждый дрон", – сказал он.

Напомним, глава разведцентра Сил обороны Эстонии Антс Кивисельг заявил, что удары российских войск по военным объектам свидетельствуют о том, что Россия считает опасным поступление истребителей F-16 на вооружение Украины.

Комментировать
Сортировать:
Знаю-незнаю,АНАЛитик..
показать весь комментарий
14.01.2024 10:37 Ответить
Без ударів по території ********** звільнення окупованих територій неможливе в принципі. На Заході це чудово розуміють. Їх концепція полягає в затягуванні війни на довгі роки в результаті чого величезні території будуть звільнені від людей і стануть "сірою зоною". Тобто "бампером" між *********** і "цивілізацією жирних бюргерів". Західна цивілізація втратила власні принципи на яких була заснована та збудована - народовладдя, свобода та рівність перед законом. Сьогодні, як бачимо, це "споживачі" і "власники латексних матраців". Такі собі "неоколоніалісти" і ******* "латифундисти". А що далі? "Так це ж вже було" - в 3 столітті в Римі були комфортні і вишукано оздоблені семиповерхові будинки з ліфтами, каналізацією і лазнями як обслуговували раби (а-ля ******* китайці, східноєвропейці, сирійці-мігранти і т.п. маргінали). Прийшли варвари і в 4 століття на їх місці паслись кози... Таке враження що навіть найближчі сусіди поляки до війни в Україні ставляться як до розважальних програм по телевізору...
показать весь комментарий
14.01.2024 10:41 Ответить
Взагалі-то, кацапня не шкоди нам завдає, а поступово знищує наші міста та села.
показать весь комментарий
14.01.2024 10:47 Ответить
А що тоді "завдати шкоди"?
показать весь комментарий
14.01.2024 15:47 Ответить
И по этому почти каждый день шахеды, а теперь и ракеты периодически летят по известным аэродромам... Наверное просто совпадение.
показать весь комментарий
14.01.2024 11:11 Ответить
Варіанти "подобається", чи "не подобається" завжди сприйнятні? Може, "так", чи "ні" більше відповідає поглядам читачів? Або "згідний" - "не згідний", чи ще якось?
показать весь комментарий
14.01.2024 12:16 Ответить
Росія масовано атакує Україну ракетами, щоб завдати більшої шкоди, це не пов'язано з передачею Україні F-16

Аж від серця відлягло після такого суттєвого уточнення!
показать весь комментарий
14.01.2024 14:02 Ответить