7814 посетителей онлайн
17 654 57

Готовил удары РФ, которые должны были обесточить Киев: СБУ задержала "вагнеровца" на Ривненщине. ВИДЕО+ФОТО

Служба безопасности во время многоэтапной спецоперации задержала боевика из группировки ЧВК "Вагнер", которого российская военная разведка (известная как ГРУ) "забросила" в Украину для проведения диверсий. Он пытался закрепить несколько GPS-трекеров на опоры линий электропередач, питающих Киевскую агломерацию в Ривненской области.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу СБУ.

Как отмечается, злоумышленник получил задачу прибыть из Беларуси в Ривненскую область для корректировки воздушных атак РФ по энергетической инфраструктуре нашего государства.

О таких планах агрессора СБУ узнала еще во время пребывания вражеского диверсанта на территории Беларуси. С тех пор украинская спецслужба поэтапно задокументировала его преступные действия от пересечения госграницы до прибытия на место диверсии в Украине.

В результате злоумышленник был задержан "на горячем": он пытался закрепить несколько GPS-трекеров на опоры линий электропередач, питающих Киевскую агломерацию.

По сигналам "маячков" оккупанты хотели скорректировать прицельный удар по энергообъектам, в том числе - с применением дронов-камикадзе типа Shahed.

Как установило расследование, задержан гражданин Беларуси, который входит в агентурный аппарат российского ГРУ.

"С 2014 по 2017 год иностранец находился в составе террористических группировок "Л/ДНР" и участвовал в боевых действиях против сил АТО на востоке Украины.

В начале полномасштабного вторжения РФ боевик вступил в российскую частную военную компанию "Вагнер", в рядах которой штурмовал Бахмут и близлежащие поселки", - говорится в сообщении.

Впоследствии он вернулся в Беларусь, где получил задание от своего куратора по военной разведке РФ по подготовке диверсий на приграничной территории Украины.

На основании собранных улик следователи Службы безопасности планируют сообщить задержанному о подозрении по двум статьям Уголовного кодекса Украины: ст. 113 (диверсия) и ч. 1 ст. 258-3 (участие в террористической группе или террористической организации).

Готовил удары РФ, которые должны были обесточить Киев: СБУ задержала вагнеровца на Ривненщине 01
Готовил удары РФ, которые должны были обесточить Киев: СБУ задержала вагнеровца на Ривненщине 02
Готовил удары РФ, которые должны были обесточить Киев: СБУ задержала вагнеровца на Ривненщине 03

Топ комментарии
+38
прохідний двір
мабуть хтось з місцевих помітив
бо на СБУ надій в таких випадках мало
показать весь комментарий
15.01.2024 10:18
+21
в ж ОПІ "найвеличнішого зе-нелоха, **************" ...

показать весь комментарий
15.01.2024 10:45
+19
Там еще под куполом сидит установшик GPS треккеров,когда его арестуете?
показать весь комментарий
15.01.2024 10:32
Комментировать
Сортировать:
прохідний двір
мабуть хтось з місцевих помітив
бо на СБУ надій в таких випадках мало
показать весь комментарий
15.01.2024 10:18 Ответить
Про такі плани агресора СБУ дізналася ще під час перебування ворожого диверсанта на території Білорусі. Джерело:
показать весь комментарий
15.01.2024 10:25 Ответить
ну да, тому і впустили
цирк на дроті
показать весь комментарий
15.01.2024 10:38 Ответить
Він кацапський солдат. Його не треба карати чи на обмін?
показать весь комментарий
15.01.2024 10:56 Ответить
думаю його треба було ліквідувати і не гратись в кошкі мишки
це ж стільки людиночасів витрачено на цю клоунаду
показать весь комментарий
15.01.2024 10:57 Ответить
людиногодин... Але лейтенант Бакланов відірвав дупу від адвокатської діяльності і почав слідкувати... а ВавіБубі, передзвонив пюрер, оскільки винен за те, що "наш" препізедент врятував "вагнеровців" від невдалого перельоту...
показать весь комментарий
15.01.2024 11:20 Ответить
Інформація яку з нього можна "витягнути" набагато цінніша за його нікчемне життя.
показать весь комментарий
15.01.2024 13:43 Ответить
яку інформацію ?
якщо сбу знало про цю операцію до його появи в Україні, то що можна ще дізнатись з цього пішака
не смішіть
показать весь комментарий
15.01.2024 14:30 Ответить
Навіть не представляєте скільки багато чого можна дізнатися...
показать весь комментарий
15.01.2024 19:08 Ответить
а чого ж чекали, коли він шкоду наробить ?
одразу схопити при перетині кордону не спромоглись
показать весь комментарий
15.01.2024 19:25 Ответить
Що таке оперативна робота контррозвідки нам з вами навряд чи зрозуміти. Але ж він не просто перейшов кордон і побіг до електричних опор. Мабуть ще до когось мав заїхати, поспілкуватись... "...українська спецслужба поетапно задокументувала його злочинні дії від перетину держкордону до прибуття на місце вчинення диверсії в Україні..." Ну цікаво ж дізнатися до кого він прибув, хто йому надав притулок, з ким спілкувався.
показать весь комментарий
15.01.2024 19:56 Ответить
Знову ж таки смішно.
Хочуть наловити кацапів- на фронті їх повно.
показать весь комментарий
15.01.2024 20:02 Ответить
ну да ))))))))))))))))))))клоунада. зрюкзаком з другої світової війни ).....ну хто може ще ходити з такими рюкзаками?
показать весь комментарий
15.01.2024 10:56 Ответить
Штірліц йшоов по Берліну і не розумів, що його видає: чи то будьоновка, чи то парашут, що волочиться ззаду..
показать весь комментарий
15.01.2024 15:30 Ответить
Ксенія, ви трохи погано знаєте що таке трекер. Воно випрмінює РВ.
РКР (радіоконтррозвідка) це фіксує. Я знаходив навіть під"їзд. Далі триангуляця по поверху.
показать весь комментарий
15.01.2024 10:44 Ответить
на першому фото-цей "шпійон" сидить з солдатьським мішком,в якому "маячки"--це ЦИРК-він ЩО -шов по місту з "вещьмешком" зразка 37 року ? ? може його ще на парашуті збросили ?
показать весь комментарий
15.01.2024 14:05 Ответить
тим рюкзачком і зараз багато хто користується. У мене теж такий є. їх певно прапорщики продавали тисячами.
показать весь комментарий
16.01.2024 08:44 Ответить
Контрикам респект!...
показать весь комментарий
15.01.2024 10:21 Ответить
Отак би в кайданки гетьманцева, басалаєву, дєрмака... Мріяти не перемріяти...
показать весь комментарий
15.01.2024 11:10 Ответить
Дякувати тодi б - не передякувати.
показать весь комментарий
15.01.2024 14:24 Ответить
Такого чорта зловили - на Киів замахнувся .
показать весь комментарий
15.01.2024 10:24 Ответить
Яйця між двері, випитати все, і в расход!
показать весь комментарий
15.01.2024 10:29 Ответить
Там еще под куполом сидит установшик GPS треккеров,когда его арестуете?
показать весь комментарий
15.01.2024 10:32 Ответить
в ж ОПІ "найвеличнішого зе-нелоха, **************" ...

показать весь комментарий
15.01.2024 10:45 Ответить
Закріпити його з тими трекерами до якогось сарая в полі!
показать весь комментарий
15.01.2024 10:38 Ответить
сарай шкода, ноги в бетон і поставити серед поля з трекерами
показать весь комментарий
15.01.2024 10:49 Ответить
Краще трекер в дупу.
показать весь комментарий
15.01.2024 12:16 Ответить
най буде, але ноги в бетон, щоб не втік.
показать весь комментарий
15.01.2024 14:15 Ответить
Як на мене, то таких ублюдків треба кончати на місці, оформивши як збройний спротив. Тепер його треба за наш рахунок годувати, охороняти. Відволікати слідчих, прокурорів, суддів. Витрачати кошти на його доставку в суд і т.д. А так би грохнули і диким звірям був би перекус.
показать весь комментарий
15.01.2024 10:41 Ответить
Ніколи не розумів навіщо якимось чином приховувати обличчя затриманих у випадках коли факт їх злочину повністю доведено. Якісь посилання на те що суд ще не прийняв рішення не є чимось обгрунтованим, бо тим же політикам, депутатам, журналістам котрих ОПа і особисто Зеленський бажали засудити і вони виявились невинними чомусь обличчя не приховували коли їх затримували або вручали повістки до слідчого, а тут невідомо звідки "секретність" з'явилась. Навпаки, побачивши їх обличчя можуть з'явитись додаткові докази через свідків котрі їх впізнають по фото!!! Тож все це якось дивно по усіх цих шпигунах та агентах!!!
показать весь комментарий
15.01.2024 10:43 Ответить
вина особи у вчиненні злочину доводиться тільки вироком суду
показать весь комментарий
15.01.2024 10:51 Ответить
Нужно было его шлепнуть при попытке к бегству а лучше в тюрьме запытать до смери и потом сказать что повесился
показать весь комментарий
15.01.2024 10:56 Ответить
А чого не імен не фоток обличчя?
Найманці не підлягають під конвенції,
Це найманець на війні чі нема війни?
Схоже на постанову. Чі то секрет? Якщо секрет навіщо в змі писати? Якщо від москалів приховують дані, так вони з 101% вже знають "козирь" доложив.
показать весь комментарий
15.01.2024 10:45 Ответить
У нас секретна війна зечмонь з Українцями. Тому не все так однозначно...
показать весь комментарий
15.01.2024 11:14 Ответить
Цікаво як ці ушльопки потрапляють майже у логово бандерівців?
показать весь комментарий
15.01.2024 10:46 Ответить
завдяки колоборантам, запроданцям що чекають на сруцькій мір, совок і тд.тп. ... дуже багато таких серед прихильників зе-влади та кацапського окупаційного паханату (упц мп-рпц) ...
показать весь комментарий
15.01.2024 10:55 Ответить
Так і хочеться копнути попід сраку!

показать весь комментарий
15.01.2024 10:59 Ответить
Граніца на замкє!
показать весь комментарий
15.01.2024 11:00 Ответить
українців на кордонах кошмарять, а білоруси туди-сюди вільно шастають

як йому повістку не врачили за весь час перебування в Україні і не перекинули під Авдііївку проти своїх воювати?
показать весь комментарий
15.01.2024 11:01 Ответить
Ох і попав дану-бєдниє яго яйца😆😆😆😆😆
показать весь комментарий
15.01.2024 11:01 Ответить
Хлопці з СБУ - молодці. Але треба і місцевим віддати належне. Якби ТРО патрулювало, та допомагало виявляти цю мерзоту, яку у перші тижні агресії, було б супер! Диверсанти сиділи б і хвости побіджимали. А згодом і попалились би на чоиусь.
показать весь комментарий
15.01.2024 11:03 Ответить
Ничто не выдавало вагнеровца, кроме парашюта.
СБУ, браво!!!
показать весь комментарий
15.01.2024 11:09 Ответить
Випадково, цей "оркестрант" не з тієї шобли, про яку безумна казала, що операції не було, а найвеличніше зізналось, що саме подзвонило бульбофюреру і злило операцію?
🤔
показать весь комментарий
15.01.2024 11:16 Ответить
Не було бажання у "вагнерівця" -"півня" втікати? Валіть їх хлопці, буде більше користі, ато татарови і єлдаки їх обміняють на таксистів, які також допомагали ворогу, але їх використовують кацапи для обмінного фонду.
показать весь комментарий
15.01.2024 11:46 Ответить
Так надо на нём закрепить эти несколько GPS-трекеров и выгнать в чистое поле, пускай побегает от своих ракет..
показать весь комментарий
15.01.2024 12:05 Ответить
Теж думаю,що трекери мож було використати не тільки для фотосесії.
показать весь комментарий
15.01.2024 12:12 Ответить
Навіть не відстрілювався? Істинно вагнер, однозначно...
Кому медальку?
показать весь комментарий
15.01.2024 12:36 Ответить
Оманський Янелох, Дерьмакъ и подляк звільнять в рамках чергового обміну на луГандонського бомжа, "затриманого як укропського диверсанта". Через місяць "диверсант" повернеться в даунбас для чергового обміну....ПС. Як там почуває себе директор києвського коледжу, яка ставила маяки на стратегічні обьекти і яку за командою жОПи суд випустив під доманій арешт???
показать весь комментарий
15.01.2024 13:05 Ответить
Зажди хочу подивитися обличчя цих шпигунів, диверсантів, калоборантів,ждунів або іншого роду зрадників та негідників-гітлеровців (а ви його не демонструєте чомусь). А може раптово побачу знайому пику з ВРУ або з уряду?
показать весь комментарий
15.01.2024 13:50 Ответить
И шо это обнуленные ухылянты так распоясались...
показать весь комментарий
15.01.2024 14:15 Ответить
У судді львова за рік не змогли громадчнство знайти. А тут останню хвилину диверсантів знешкодили. Ну кіно і німці
показать весь комментарий
15.01.2024 19:53 Ответить
Закрити кордон з Бл"дорусью
показать весь комментарий
15.01.2024 20:25 Ответить
Так інколи буває коли зливаєш "вагнергейт" та коли західний кордон тримаєш міцніше, щоб тримати своїх громадян під замком, аніж північний
показать весь комментарий
15.01.2024 20:32 Ответить
Краще б поклали його на сніг, облили томатним соком, оголосили, що під час затримання диверсанта ліквідовано. Толку було б набагато більше. Наступний такий добре б подумав.
показать весь комментарий
15.01.2024 23:26 Ответить
самопроголошений секссимвол, тьху
показать весь комментарий
15.01.2024 23:28 Ответить
Цього п... мають судити за законом війни.
показать весь комментарий
16.01.2024 07:59 Ответить