6654 посетителя онлайн
1 636 9

Залужный обсудил возможности объединения технологических усилий Украины и НАТО с председателем Военного комитета Альянса

залужний

Об этом Залужный написал в своем телеграм-канале, передает Цензор.НЕТ.

Главнокомандующий проинформировал адмирала Бауэра о ситуации на фронте.

Собеседники обменялись мнениями относительно тактики и стратегии Украины и Альянса в условиях широкомасштабного российского вторжения.

Также Залужный подчеркнул, что в войне такой интенсивности и масштаба именно технологии играют важную роль. В этом контексте обсудили перспективу и возможности объединения технологических усилий Украины и НАТО для достижения победы.

"Договорились подробно обратить внимание на ряд важных вопросов завтра во время заседания, к которому присоединюсь в формате видеоконференции", - написал он.

Комментировать
Сортировать:
Попри те, що Зермак підісрав з поїздкою Залужного на засідання Ради Україна-НАТО, відеоконференція все одно відбудеться, якщо тільки бубина жаба дроти не перегризе.
показать весь комментарий
16.01.2024 21:54 Ответить
не чіпайте Головнокомандуючого, майбутньго Гетьмана України!
в нього одне велике зaвдання - зберегти Україну!
верховногого вечірньо-відоса *******? - тут без обмежень...
показать весь комментарий
16.01.2024 21:56 Ответить
Есть чисто профессиональный вопрос. Если не секрет, где вас таких тупых Подоляк разводит? Фермы какие есть или конкурсы специальные на самый низкий IQ? Ну не может обычный человек быть настолько тупым де@илом.
показать весь комментарий
16.01.2024 23:23 Ответить
"...до якого приєднаюся у форматі відеоконференції" Джерело:

Таки дєрьмаківсько-узеленські потвори не випустили Генерала!
Де там Данілов з промовою про "туристів"? Що там про дєрьмака? "Турист" чи ні?

При владі зборисько колаборантів, саботажників та відвертих зрадників: вони роблять все можливе для занепаду оборони України, руйнування економіки, міжнародної підтримки, намагаються знищити опозицію і будь що, що не відповідає "лінії ОПи" і вихвалянню найвеличнішого пабєдуна Янетряпки Янелоховича Херпіду.

Мізерне, закомплексоване, нарцисичне, злопам'ятне, брехливе ніщо під керівництвом дєрьмака намагається додати собі ваги в стилі "заслуженого вахтьора" - "я маю владу - тому забороню"! А те, що це негативно вплине на Україну - "какая разніца"!

Перекладання відповідальності з себе на будь-кого, присвоєння собі чужих досягнень, звинувачення в "прое@алі" всіх інших (від опозиції до західних партнерів), хоча особисто в усіх медіа сприяв цьому самому "*****@лі" по повній програмі...

І ще, падло, дивується: а чому нам зменшують підтримку і його виступи не збирають "бурю овацій", як раніше!

Сподіваюсь, що його виборці насолоджуються "піввареником" і вартість "борщового набору" їх не шокує, бо вони вже навіть цибулю собі можуть дозволити за графіком - епоха бідності скінчилась! (хто не вірить - дивіться на розміри рях лисого і пікалова з кварталу)...
показать весь комментарий
16.01.2024 22:26 Ответить
показать весь комментарий
16.01.2024 23:07 Ответить