Залужный обсудил возможности объединения технологических усилий Украины и НАТО с председателем Военного комитета Альянса

Об этом Залужный написал в своем телеграм-канале, передает Цензор.НЕТ.
Главнокомандующий проинформировал адмирала Бауэра о ситуации на фронте.
Собеседники обменялись мнениями относительно тактики и стратегии Украины и Альянса в условиях широкомасштабного российского вторжения.
Также Залужный подчеркнул, что в войне такой интенсивности и масштаба именно технологии играют важную роль. В этом контексте обсудили перспективу и возможности объединения технологических усилий Украины и НАТО для достижения победы.
"Договорились подробно обратить внимание на ряд важных вопросов завтра во время заседания, к которому присоединюсь в формате видеоконференции", - написал он.
в нього одне велике зaвдання - зберегти Україну!
верховногого вечірньо-відоса *******? - тут без обмежень...
Таки дєрьмаківсько-узеленські потвори не випустили Генерала!
Де там Данілов з промовою про "туристів"? Що там про дєрьмака? "Турист" чи ні?
При владі зборисько колаборантів, саботажників та відвертих зрадників: вони роблять все можливе для занепаду оборони України, руйнування економіки, міжнародної підтримки, намагаються знищити опозицію і будь що, що не відповідає "лінії ОПи" і вихвалянню найвеличнішого пабєдуна Янетряпки Янелоховича Херпіду.
Мізерне, закомплексоване, нарцисичне, злопам'ятне, брехливе ніщо під керівництвом дєрьмака намагається додати собі ваги в стилі "заслуженого вахтьора" - "я маю владу - тому забороню"! А те, що це негативно вплине на Україну - "какая разніца"!
Перекладання відповідальності з себе на будь-кого, присвоєння собі чужих досягнень, звинувачення в "прое@алі" всіх інших (від опозиції до західних партнерів), хоча особисто в усіх медіа сприяв цьому самому "*****@лі" по повній програмі...
І ще, падло, дивується: а чому нам зменшують підтримку і його виступи не збирають "бурю овацій", як раніше!
Сподіваюсь, що його виборці насолоджуються "піввареником" і вартість "борщового набору" їх не шокує, бо вони вже навіть цибулю собі можуть дозволити за графіком - епоха бідності скінчилась! (хто не вірить - дивіться на розміри рях лисого і пікалова з кварталу)...