Мы готовы производить больше боеприпасов для Украины, но Польша не может нести основное бремя войны, нужна справедливость, - Сикорский

Как сообщает Цензор.НЕТ, со ссылкой на Европейскую правду такое заявление сделал министр иностранных дел Польши Радослав Сикорский в Давосе.
Сикорский отметил: "Мы смотрим на все вопросы, связанные с Украиной, свежим взглядом. Мы изучаем, какие у нас есть возможности производить больше боеприпасов и снаряжения, а также то, что у нас есть еще на складах".
Глава польского МИД заявил, что Польша говорит союзникам, что стоимость сдерживания России в случае, если она завоюет Украину, будет гораздо больше, чем стоимость поставок Киеву оружия для эффективной защиты от ее акта агрессии.
Сикорский признал, что Киев и Варшава должны продолжать работу над решением проблем. Он приветствовал соглашение между его правительством и польскими перевозчиками о приостановлении блокады границы с Украиной.
"Польша не должна быть страной, которая несет основное бремя расходов на солидарность с Украиной от имени всего Евросоюза... Эти расходы неизбежны, мы принимаем их, но они должны быть более справедливыми", - подчеркнул министр.
Глава МИД также поддержал план США конфисковать до 300 миллиардов долларов замороженных российских активов, чтобы помочь восстановить Украину, отметив, что агрессор должен заплатить за причиненный ущерб.
Он так не думает
Боюсь,он вообще не думает
Моя мама в свое время лечила наркоманов
И говорила ,что долгое употребление наркотиков
Приводит к необратимым изменениям в мозге
Вы это наблюдаете с 2019 года
Не смешно,правда?
Ті Краби, які воють на фронті і дуже нам допомогають- хіба вони їх бескоштовно передали без компенсації?
У 2022 році допомога від Польші була дуже значна, правда, значну її частину полякам компенсували американці: Абрамси за Т-72, літаки і тд.
У 2023 році допомога від Польші була дуже не значна. Там більше шкоди було з блокуванням українських кордонів, ніж допомоги.
Єдині хто зберіг об'єми допомоги у 2023 з ЄС - це німці.
І у 2023 поляки нам не допомогали. Тому для чого казати, що вони ніби несуть основний тягар, якщо вони рік ніякого тягаря взагалі не несли, зате блокували нам кордони, наносячи величезну шкоду?
Я лише нагадую, що поляки у 2023 перестали нам допомогати фактично. Замість того - почали шкодити, завдаючи мільярдних збитків нашій економіці і блокуючи поставки комплектуючих для тих же дронів.
А з ЧИЄЇ??? Те, що москвіти купили якихось поляків і організували блокування України - не вина поляків??? Ти взагалі неадекватне?
"зараз вже словаки блокують. румуни блокують. що, тут теж винні поляки?"
Так, тут теж винні поляки, які показали приклад того, як вигідно продаватися за московські гроші і шантажувати блокування України, вибиваючи плюшки, які часто вщагалі ніяк не пво'язані з Україною - як оті фермери, які блокуючи кордони України вимагають....не підвищувати ціні на дизель і дотації їм збільшити!
і так, в тому, що поляки купували наше зерно винні ми теж. не менше за поляків, а навіть більше. бо. на двосторонньому міжурядовому рівні нами і поляками було погоджено тільки транзит зерна до польських портів, щоб вивозити його далі за кордон до наших покупців в Африці, Азії, інших країнах світу. домовленість була тільки про транзит, а наші бариги порушили цю домовленість і паралельно з транзитом почали завалювати ринок Польщі дешевим зерном... і ми тут не винні - це ж поляки купували його в нас. ми тут ні до чого - тупі бичі відмазки. які потім і привели до блокування.
Бо транзит зерна жодним чином ніяк не пов'язаний з блокуванням.
У блокувальників не було у вимогах нічого, пов'язанного з українським зерном - навіть натяку!
У блокувальників в вимогах було обмежити допуск українським перевізникам в ЄС, щоб ринок перевозок був за поляками.
А у інших блокувальників - фермерів - заборонити ще якийсь українській товар до ввозу у Польщу (що є прямім порушенням правил СОТ і ЄС і взагалі недружнім актом, бо ми їм нічого не забороняємо), а інші вимоги з Україною взагалі не було пов'язані - субсидії фермерам і комперсанція дизпалива - Україна тут взагалі ні до чого була і ніяк взагалі не винна - всі 100% вини там були на поляках, які просто взяли Україну у заручники за московські гроші.
І блокування транзиту зерна - це одне, а перекриття кордонів, про яке я й писав - це геть інше - і у тому перекритті кордонів не українська провина, а майже виключно польска! І саме це перекриття кордонів, яне нанесло Україні багатомільярдні збитки і перекрило ввіз комплектуючих до дронів - я й писав!
ладно, то все виходить за рамки цієї новини і ці срачі можна проводити до безкінечності...
а головна суть в цій новині - це заява польського міністра Сікорського на сніданку у Давосі про те, щоб спонукати інші країни збільшити допомогу Україні, бо полякам здається, що вони надали допомоги Україні більше, ніж французи, італійці, чехи, словаки (про Німеччину тут взагалі некоректно згадувати, бо німці зараз вупше красавчики - від шоломів і амуніції у 2022-му зараз тягнуть весь цей локомотив, майже не відстаючи віл США і вже набагато випереджаючи Британію, Францію, інші країни). і за цю заяву, яку він зробив в інтересах України, деякі обмежені наші дописувачі тут на форумі, в тому числі і ви, почали срати на поляків, бо подумали, що як так - весь тягар війни несе Україна, а тут якийсь "пшек" довзволяє собі робити подібні заяви... то прочитати спочатку потрібно уважно всю новину, перш ніж щось коментувати (в даному випадку просто обісрати поляка, який за нас топив у цій своїй заяві).
Причому ти одне прив'язуєш до іншого, хоча жодного зв'язку між транспортуванням зерна, всі пітання з яким були вирішені ще влітку і блокування кордону польскими перевізниками з ророссійских партій - геть не пов'язане з зерном!
Тобі просто немає як перевести провину у цьому на Україну, тому ти намагаєшся виправдати одну подію - іншою.
Та невже? Звідки тобі, йолопу, відомо, що було б і чого б не було? Як водії з пророссійської партії взагалі дотичні до того, що кілька польских бариг скупили українське зерно?
А в чому саме ми обісралися? Те, що хтось з поляків купував українське зерно - це значить, що ми обісралися??? В чому це виражалось?
"замість того, щоб все вирішити, ми почали гнути пальці і скаржитись в Єврокомісію чи в СОТ"
То поляки порушили правила ЄС і СОТ. Не ми порушили, а поляки! І ми намагалися спочатку домовитись без СОТ і ЄС - але поляки бикують.
Так само як і на кордоні - з Польші до України можна вести що завгодно - ми не обмежуємо поляків, а от поляки забороняють українцям бутерброд провести до Польщі! Заборонено перевозити будь-що, що виробляється у Польщі - будь-що молоковмісне, горіхи, зернові і тд! При тому ми дозволяємо полякам ВСЕ, а польські покидьки - у дітей відбирають снеки на кордоні, кажуть - їдьте зараз у ПОЛЬСКИЙ магазин і там купуйте все. А така як ти шльондро все на Україну гонить, перед панами прогинається.
Ти взагалі неадекватне там, у тебе в усьому винна Україна - навіть у тому, у чому провини України взагалі не було!
Хотіли наказати когось - потрібно було наказувати своїх ПОЛЬСКИХ бариг, які домовлялися і скуповували це зерно, а не державу Україна, яка цього на території Польщі ніяк не могла контролювати!
вони там дійсно берега поплутали
А тоді поговоримо про основний тягар.
Чи це на випадок, якщо партнери Україну сдадуть і до Вісли прийде гнила, викохана Меркельшей, мутація ботокса і можна буде відмазатись - " - а що - ми не одні!! інші теж озброювали Україну!". ??
Бо вже трохи дивно, як вони кивають один на одного - "нехай США спочатку дасть Абрамси тоді ми Леопарди!" і таке інше. Скоро почнеться цирк з Ф-16. Дадуть як Хаймарсів - 4 штуки. Колись. Невідомо якої модифікації. Невідомо з яким обвісом.
https://foreignaffairs.house.gov/wp-content/uploads/2023/11/Proposed-Plan-for-Victory-in-Ukraine.pdf
то польша дійсно по відношенню до ВВП, не на останьому місці
Lithuania - 1.82% of GDP
Estonia - 1.78% of GDP
Norway - 1.71% of GDP
Denmark - 1.66% of GDP
Latvia - 1.6% of GDP
Slovakia - 1.37% of GDP
Poland - 1.27% of GDP
........
United Kingdom - 0.49% of GDP
Malta - 0.46% of GDP
Ireland - 0.39% of GDP
United States - 0.33% of GDP
Які б поляки не були, але проти Росіі вони наш союзник, але в рамках вступу в ЄС - ми іх великий конкурент, це факт. І в єкономіці ми будемо бодадись, в справі війни проти Росіі будемо одним фронтом.