8058 посетителей онлайн
4 168 69

Мы готовы производить больше боеприпасов для Украины, но Польша не может нести основное бремя войны, нужна справедливость, - Сикорский

сікорський

Как сообщает Цензор.НЕТ, со ссылкой на Европейскую правду такое заявление сделал министр иностранных дел Польши Радослав Сикорский в Давосе.

Сикорский отметил: "Мы смотрим на все вопросы, связанные с Украиной, свежим взглядом. Мы изучаем, какие у нас есть возможности производить больше боеприпасов и снаряжения, а также то, что у нас есть еще на складах".

Глава польского МИД заявил, что Польша говорит союзникам, что стоимость сдерживания России в случае, если она завоюет Украину, будет гораздо больше, чем стоимость поставок Киеву оружия для эффективной защиты от ее акта агрессии.

Сикорский признал, что Киев и Варшава должны продолжать работу над решением проблем. Он приветствовал соглашение между его правительством и польскими перевозчиками о приостановлении блокады границы с Украиной.

"Польша не должна быть страной, которая несет основное бремя расходов на солидарность с Украиной от имени всего Евросоюза... Эти расходы неизбежны, мы принимаем их, но они должны быть более справедливыми", - подчеркнул министр.

Глава МИД также поддержал план США конфисковать до 300 миллиардов долларов замороженных российских активов, чтобы помочь восстановить Украину, отметив, что агрессор должен заплатить за причиненный ущерб.

Топ комментарии
+22
Я думав що то Україна несе тягар вiйни...
показать весь комментарий
17.01.2024 19:07 Ответить
+12
основний тягар війни несуть українці, так що підключайтеся, якщо ставите питання про справедливість, бо скоро пуйло через свого покемона діЧмона проголосить Польщу штучним утворенням, якого не повинно існувати на історично хрюцких землях
показать весь комментарий
17.01.2024 19:11 Ответить
+12
А хыба Польща несе основний тягар?? Я от регулярно читаю, чим Німеччина допомогає, США до грудня 2023 дуж сильно допомогали, а Польща - ?
Ті Краби, які воють на фронті і дуже нам допомогають- хіба вони їх бескоштовно передали без компенсації?
показать весь комментарий
17.01.2024 19:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Почали стрілки переводити. Певно начились у одного Нелоха.
показать весь комментарий
17.01.2024 19:03 Ответить
Ще одні собі ціни не складуть.🤦
показать весь комментарий
17.01.2024 19:03 Ответить
Справедливість повинна мати міцні кулаки, тому варто почати зі снарядів!
показать весь комментарий
17.01.2024 19:07 Ответить
Я думав що то Україна несе тягар вiйни...
показать весь комментарий
17.01.2024 19:07 Ответить
Нажаль, вы не президент....
Он так не думает
Боюсь,он вообще не думает
Моя мама в свое время лечила наркоманов
И говорила ,что долгое употребление наркотиков
Приводит к необратимым изменениям в мозге
Вы это наблюдаете с 2019 года
Не смешно,правда?
показать весь комментарий
17.01.2024 19:11 Ответить
Орбан і фіцо можуть допомогти.
показать весь комментарий
17.01.2024 19:10 Ответить
основний тягар війни несуть українці, так що підключайтеся, якщо ставите питання про справедливість, бо скоро пуйло через свого покемона діЧмона проголосить Польщу штучним утворенням, якого не повинно існувати на історично хрюцких землях
показать весь комментарий
17.01.2024 19:11 Ответить
А хыба Польща несе основний тягар?? Я от регулярно читаю, чим Німеччина допомогає, США до грудня 2023 дуж сильно допомогали, а Польща - ?
Ті Краби, які воють на фронті і дуже нам допомогають- хіба вони їх бескоштовно передали без компенсації?
показать весь комментарий
17.01.2024 19:11 Ответить
а крім крабів, поляки нам більше ніякого озброєння не передали? тож не варто так.. бо з такою риторикою можна всіх союзників втратити..
показать весь комментарий
17.01.2024 23:55 Ответить
Передали: Т-72, в тому числі модивікацію Твардий, ПЗРК, МІГ-29.
У 2022 році допомога від Польші була дуже значна, правда, значну її частину полякам компенсували американці: Абрамси за Т-72, літаки і тд.
У 2023 році допомога від Польші була дуже не значна. Там більше шкоди було з блокуванням українських кордонів, ніж допомоги.
показать весь комментарий
18.01.2024 01:06 Ответить
та й за ту, що передали за весь цей час, варто дякувати і не випоминати їм, що типу вони нам щось винні. чи тішити себе тим, що вони взамін тих совіцьких танків отримали американські абрамси і корейські К-2..
показать весь комментарий
18.01.2024 01:32 Ответить
Ми вдячні. Я про те, що Польща не несе на собі ОСНОВНИЙ тягар, тим більше у 2023 році, коли допомоги з Польщі фактично не було. А от шкоди було дуже багато.
показать весь комментарий
18.01.2024 11:15 Ответить
поляки мали на увазі основний тягар в порівнянні з європейськими країнами. а ви що, невже подумали, що поляки говорили про основний тягар взагалі? тож не варто перекручувати. і якщо поляки нам поставили спочатку 200 танків, а пізніше ще 300 чи скільки там разом з тими твардими, то звісно, вони мають право таке казати. хто нам ще поставив 500 танків з європейських країн чи навіть США? тож не варто на поляків гнати.. за це тільки дякувати треба. от якби вони поступили так, як інші наші сусіди - угорці, а зараз і словаки, то тоді так - така критика була би доречною. і головне - нас взагалі не стосуються взаємини поляків з американцями і корейцями. до того ж вони за гроші купують абрамси і корейські К-2. а нам віддали ці совіцькі танки безкоштовно, ми за них не платили.
показать весь комментарий
18.01.2024 11:29 Ответить
Словаки нам теж віддали всі свої Т-72 і МіГи і так саме поставляли свої Сюзанни, як поляки поставляли Краби. І так само як і поляки, словаки свою допомогу припинили. І так само як і поляки, словаки почали блокувати кордони.
Єдині хто зберіг об'єми допомоги у 2023 з ЄС - це німці.
показать весь комментарий
18.01.2024 11:44 Ответить
це не аргумент. від слова взагалі... порівняйте всі танки від словаків і всі танки від поляків. порівняли? то хто більше їх передав? словаки? і не варто рахувати надану допомогу по місяцях, роках.. бо з таким підходом це виглядає, що про минулу допомогу ми забули, а зараз якщо її вже нема, то ми можемо обсирати поляків, що мало дають... їбанута якась логіка... з такою їбанутою логікою у нас так і взагалі союзників не залишиться.. Сікорський зробив цю заяву в наших інтересах. зміст її зводиться до того, щоб європейські країни брали з Польщі приклад і збільшували свої поставки зброї в Україну. і там не по місяцях рахують, а рахують взагалі, тобто від початку повномасштабного вторгнення. замість того, щоб подякувати полякам зараз за цю заяву, то ми тут їх обсираємо і ще щось випоминаємо. невдячний підхід і нерозумний.
показать весь комментарий
18.01.2024 11:58 Ответить
Словаччина менша за Польщю і віддала нам всі свої танки взагалі. Поляки віддали всі свої застарілі танки.
І у 2023 поляки нам не допомогали. Тому для чого казати, що вони ніби несуть основний тягар, якщо вони рік ніякого тягаря взагалі не несли, зате блокували нам кордони, наносячи величезну шкоду?
показать весь комментарий
18.01.2024 13:15 Ответить
яка нам нах різниця, менша Словаччина за Польщу чи більша. для нас важлива кількість переданих танків. поляки передали більше за словаків? більше? крапка. і не треба тут вишукувати якісь бичі відмазки, розрахунки, порівняння... це імбецильна логіка. а якщо вишукувати, то... німці скільки танків передали в 2022-му році? а поляки скільки? скільки німці передали нам танків у 2023-му році? а поляки скільки? скільки французи передали танків? а скільки британці передали? і я тут нікого не шпиняю, шо хтось менше передав Україні. Ми маємо бути вдячні за усю передану нам зброю. і не ******* - он поляки в 23-му нам не передали нічого, значить вони гамнюки... це невдячно і по дебільному виглядає.
показать весь комментарий
18.01.2024 13:59 Ответить
Ми вдячні за всю передану нам зброю.
Я лише нагадую, що поляки у 2023 перестали нам допомогати фактично. Замість того - почали шкодити, завдаючи мільярдних збитків нашій економіці і блокуючи поставки комплектуючих для тих же дронів.
показать весь комментарий
18.01.2024 14:06 Ответить
я теж нагадаю. у 23-му році в лютому, коли сформували танкову коаліцію, то поляки за 23-й рік передали нам близько 300 своїх танків, в тому числі разом з тими модернізованими твардими. а в 2022-му, коли поляки нам самі перші передали 200 танків Т-72. ці блокування не взялися самі по собі. і взялися вони в першу чергу не з вини поляків. бо в 2022-му році взагалі не було блокувань... і не потрібно звинувачувати поляків у блокуваннях. зараз вже словаки блокують. румуни блокують. що, тут теж винні поляки? тож не варто нести ахінею..
показать весь комментарий
18.01.2024 14:16 Ответить
"і взялися вони в першу чергу не з вини поляків"

А з ЧИЄЇ??? Те, що москвіти купили якихось поляків і організували блокування України - не вина поляків??? Ти взагалі неадекватне?

"зараз вже словаки блокують. румуни блокують. що, тут теж винні поляки?"

Так, тут теж винні поляки, які показали приклад того, як вигідно продаватися за московські гроші і шантажувати блокування України, вибиваючи плюшки, які часто вщагалі ніяк не пво'язані з Україною - як оті фермери, які блокуючи кордони України вимагають....не підвищувати ціні на дизель і дотації їм збільшити!
показать весь комментарий
18.01.2024 15:08 Ответить
на відміну від тебе, я цілком адекватний. хочеш так показати гонор, то писдуй на польський кордон і не пропускай жодної фури з Польщі в Україну.. і поверни полякам 500 танків і іншу зброю, яку вони нам надали. інформація про те, що за блокуванням кордону перевізників появилась десь восени 2023 року. і дуже повно було інформації в мережі, коли українське зерно почало неконтрольовано появлятися на польському ринку ще у 2022-му році восени. потім такої інформації ставало все більше. потім пішли страйки польсбьких фермерів і тільки вже у 2023-му поляки перекрили кордон для нашого зерна... це ж є все в мережі. можна знайти. а хто постійно моніторив усі новини, то може навіть і не шукати, бо все пам'ятає....

і так, в тому, що поляки купували наше зерно винні ми теж. не менше за поляків, а навіть більше. бо. на двосторонньому міжурядовому рівні нами і поляками було погоджено тільки транзит зерна до польських портів, щоб вивозити його далі за кордон до наших покупців в Африці, Азії, інших країнах світу. домовленість була тільки про транзит, а наші бариги порушили цю домовленість і паралельно з транзитом почали завалювати ринок Польщі дешевим зерном... і ми тут не винні - це ж поляки купували його в нас. ми тут ні до чого - тупі бичі відмазки. які потім і привели до блокування.
показать весь комментарий
18.01.2024 15:36 Ответить
Та ні, ти геть неадекватний.
Бо транзит зерна жодним чином ніяк не пов'язаний з блокуванням.
У блокувальників не було у вимогах нічого, пов'язанного з українським зерном - навіть натяку!
У блокувальників в вимогах було обмежити допуск українським перевізникам в ЄС, щоб ринок перевозок був за поляками.
А у інших блокувальників - фермерів - заборонити ще якийсь українській товар до ввозу у Польщу (що є прямім порушенням правил СОТ і ЄС і взагалі недружнім актом, бо ми їм нічого не забороняємо), а інші вимоги з Україною взагалі не було пов'язані - субсидії фермерам і комперсанція дизпалива - Україна тут взагалі ні до чого була і ніяк взагалі не винна - всі 100% вини там були на поляках, які просто взяли Україну у заручники за московські гроші.
показать весь комментарий
18.01.2024 16:08 Ответить
блокування перевізників - це вже похідне. воно почалося десь в кінці літа 23-го. а зерно заблокували нам ще навесні 23-го. тож якщо ти не слідкуєш за хронологією подій в новинах, то краще не займайся тут маніпуляціями. в 22-му році в мережі було повно новин про те, що українське зерно заливає ринок Польщі. хоча згідно транзитної угоди не мало так бути.
показать весь комментарий
18.01.2024 16:19 Ответить
Ще раз - Україна не має ніяких важелів для того, щоб контролювати продаж зерна ділками на території ПОЛЬЩІ. Зерно йшло транзитом і те, якісь ушлі польські ділки його перекупали у портах у якихось ушлих українськіх ділкив - не є виною України!

І блокування транзиту зерна - це одне, а перекриття кордонів, про яке я й писав - це геть інше - і у тому перекритті кордонів не українська провина, а майже виключно польска! І саме це перекриття кордонів, яне нанесло Україні багатомільярдні збитки і перекрило ввіз комплектуючих до дронів - я й писав!
показать весь комментарий
18.01.2024 16:30 Ответить
має. товар, тобто зерно - це власність українських зернобариг. і ті бариги мають працювати виключно в рамках транзитної угоди. порушують? тоді нах з ринку. накласти штраф. все вирішується на рівні урядових делегацій. є прописана угода - її потрібно виконувати. ділок - не ділок. пох. виконуй. не виконав - санкції.. все просто. а дальші перекриття кордонів - то вже все похідне після тих срачів наших чиновгиків із польськими чиновниками... ситуація вже накалилась, а потім вже і кацапи підключились і ще більше то все розігнали.. а кацапи вміють і ******* підлити масла в вогонь, щоб ще більше нас пересрати з поляками... добре, що нас зараз з поляками об'єднує спільна ненависть до кацапів. навіть ті срачі між нами і полякамитухнуть на тлі нашої спільної ненависті до кацапні.
показать весь комментарий
18.01.2024 16:50 Ответить
І так, держава Україна ніяк жодним чином не може контролювати те, що на території Польші хтось продавав українське зерно, а не відправлял його все в Африку. Тому ставили те у провину Україні - повна маячня.
показать весь комментарий
18.01.2024 16:09 Ответить
може. і повинна. якщо зерно їде з України в порт, то воно там має розвантажуватись в порту і вантажитись на корабель. всі ці речі мають бути прописані в транзитній угоді. покупець зерна є, наприклад, Єгипет, власник зерна - Україна, тобто зернойтрейдер (український чи офшорний від якогось олігарха і т.д.), а транзитер - це компанія, яка перевозить це зерно по територї Польщі до портів. вона тільки перевізник (перевізник не має права скидати зерно направо чи наліво. це тільки може зробити вантажовласник, перевізник виконує лише функцію перевезення) всі ці речі були прописані в цих угодах так, щоб українське зерно не потрапляло на внутрішній ринок Польщі, а йшло туди, звідки його замовили, наприклад, з Єгипту. і те, що те зерно не все потрапляло в порти, а осідало десь в Польщі по дорозі до портів і викликало збурення, спочатку у польських фермері, а потім пішло-поїхало.. наші урядовці навіть могли і не знати цього всього і це по факту їх підставили ці зернові бариги. ну з іншого боку - це і є функція влади, щоб приструнити тих бариг працювати в рамках тої угоди....

ладно, то все виходить за рамки цієї новини і ці срачі можна проводити до безкінечності...
а головна суть в цій новині - це заява польського міністра Сікорського на сніданку у Давосі про те, щоб спонукати інші країни збільшити допомогу Україні, бо полякам здається, що вони надали допомоги Україні більше, ніж французи, італійці, чехи, словаки (про Німеччину тут взагалі некоректно згадувати, бо німці зараз вупше красавчики - від шоломів і амуніції у 2022-му зараз тягнуть весь цей локомотив, майже не відстаючи віл США і вже набагато випереджаючи Британію, Францію, інші країни). і за цю заяву, яку він зробив в інтересах України, деякі обмежені наші дописувачі тут на форумі, в тому числі і ви, почали срати на поляків, бо подумали, що як так - весь тягар війни несе Україна, а тут якийсь "пшек" довзволяє собі робити подібні заяви... то прочитати спочатку потрібно уважно всю новину, перш ніж щось коментувати (в даному випадку просто обісрати поляка, який за нас топив у цій своїй заяві).
показать весь комментарий
18.01.2024 16:39 Ответить
Боже, яке кончене...Не може Україна контролювати розвантаження в ПОЛЬСКИХ портах! Бо це ПОЛЬСКІ порти!
показать весь комментарий
18.01.2024 18:21 Ответить
ти якесь недалеке реально. якщо твоє зерно ******** в порту і воно не попало до покупця, який тобі за нього заплатив, то ти шо робити будеш? напевно будеш шукати своє зерно і тих, хто його вкрав.. чи плюнеш і повезеш нове зерно в порт для цього єгипетського покупця? я думаю, шо будь-який бізнесмен звернеться із заявою в правоохоронні органи, шо його зерно ********. це ж не голка в копиці сіна. все знайдеться. якщо звернутись із заявою. а якщо такої заяви нема, то тоді той власник в курсі де його зерно ділось, а значить його не вкрали, а купили в того зернотрейдера. відповідно в рамках угоди про транзит, ти не маєш права продавати його в Польщі, а лише транзитувати до Єгипту через польський порт. чи до тебе таке не доходить. ****, як тобі ще пояснити, хер тебе знає. невже ти справді таке тупе?
показать весь комментарий
18.01.2024 18:56 Ответить
Недалеке тут тільки ти. Бо ти звинувачуєш Україну у тому, що зробили пара польских і пара українських бариг. Хоча це все було на території Польщі і польскі бариги там так само брали участь.

Причому ти одне прив'язуєш до іншого, хоча жодного зв'язку між транспортуванням зерна, всі пітання з яким були вирішені ще влітку і блокування кордону польскими перевізниками з ророссійских партій - геть не пов'язане з зерном!
Тобі просто немає як перевести провину у цьому на Україну, тому ти намагаєшся виправдати одну подію - іншою.
показать весь комментарий
19.01.2024 01:14 Ответить
ні, недалеке тут саме ти. якби не було тої ***** з зерном, то 100% і не було би блокування перевізників. звісно, що та ***** з зерном була на території Польщі, бо і транзит зерна здійнювався через територію Польщі. які би там не були польські бариги - то не наші взагалі справи і проблеми. нам потрібно слідкувати за своїми баригами, в першу чергу на території Польщі в рамках транзитної угоди. бо транзитну угоду підписували не бариги, а урядові делегації, і, відповідно, спрос за порушення тразитної угоди тільки з урядових делегацій. є угода. в ній прописані умови. прописаний транзит. значить тільки транзит. значить не продавати зерно польським баригам і не порушувати умови угоди. польський барига не купить зерна, якщо наш барига йому його не продасть. а в рамках транзитної угоди наш барига не мав повноважень продавати своє зерно полякам. тільки транзит.. ти прийшов до сусіда в гості, то і ведеш себе в домі сусіда як гість, а не як господар. так і тут. поляки дозволили нам транзитувати зерно через свою територію на певних умовах. тож не варто було ці умови порушувати. і замість того, щоб розібратись в цій ситуації і штрафанути тих бариг, які порушили рамки урядової угоди, наші чиновники почали гнути пальці і бикувати, кивати на польських бариг... точно так само, як ти тут розпинаєшся типу наші - святоши, а поляки - гамно..
показать весь комментарий
19.01.2024 02:03 Ответить
" то 100% і не було би"

Та невже? Звідки тобі, йолопу, відомо, що було б і чого б не було? Як водії з пророссійської партії взагалі дотичні до того, що кілька польских бариг скупили українське зерно?
показать весь комментарий
19.01.2024 02:06 Ответить
вже. не потрібно бути великим інтелектуалом, щоб зрозуміти - не вирішення попередніх косяків завжди приведе до появи нових... не поляки перші почали ту всю *****. а наші. тому і вина на наших. хто перший почав, той і винен. підписали угоду про транзит. то транзитуйте. і не лізьте далі за рамки угоди... вилізли. ще й на польських бариг стрілки перевели... і поляків це заїло. були б на місці поляків інші, точно так само поступили би, бо національні інтереси - це пріоритет.... а кацапи вже набагато пізніше підключилися і почали підливати масла в вогонь. при зернових махінаціях не було ніяких кацапів, там ми самі обісралися..
показать весь комментарий
19.01.2024 02:32 Ответить
і не треба в цій ситуації геть усе на кацапів валити. зараз урядові делегації розберуться і приберуть ці блокування. разом з тими кацапськими водіями.. тут уряди рішають, а не кацапи. коли на урядовому рівні все врегулюється, то кацапи йдуть нах уй.
показать весь комментарий
19.01.2024 02:36 Ответить
І так, шкода у 2023 була на всіх рівнях - у тому числі і саботаж ремонтування української бронетехніки від поляків - коли вони викатити такі розцінки, що ремонт танка виходив в них в 5 раз вище, ніж у Німеччині. Пів-мільона доларів лише за попередній огляд - тобто - до ремонту!
показать весь комментарий
18.01.2024 14:11 Ответить
це була відповідь на нашу невдячність і бикування з зерном. нагадаю. в 2022-му поляки взагалі нічого не блокували.. до тих пір, поки ми не обісралися з зерном. проте замість того, щоб все вирішити, ми почали гнути пальці і скаржитись в Єврокомісію чи в СОТ. яка мала бути на то реакція поляків? підкреслюю, в 2022-му році не було ніяких блокувань. і тут ще питання на кого срати за ці блокування. на поляків? чи на себе в першу чергу?
показать весь комментарий
18.01.2024 14:21 Ответить
"до тих пір, поки ми не обісралися з зерном"
А в чому саме ми обісралися? Те, що хтось з поляків купував українське зерно - це значить, що ми обісралися??? В чому це виражалось?

"замість того, щоб все вирішити, ми почали гнути пальці і скаржитись в Єврокомісію чи в СОТ"
То поляки порушили правила ЄС і СОТ. Не ми порушили, а поляки! І ми намагалися спочатку домовитись без СОТ і ЄС - але поляки бикують.
Так само як і на кордоні - з Польші до України можна вести що завгодно - ми не обмежуємо поляків, а от поляки забороняють українцям бутерброд провести до Польщі! Заборонено перевозити будь-що, що виробляється у Польщі - будь-що молоковмісне, горіхи, зернові і тд! При тому ми дозволяємо полякам ВСЕ, а польські покидьки - у дітей відбирають снеки на кордоні, кажуть - їдьте зараз у ПОЛЬСКИЙ магазин і там купуйте все. А така як ти шльондро все на Україну гонить, перед панами прогинається.
показать весь комментарий
18.01.2024 15:03 Ответить
ми порушили спочатку угоду про тразит зерна. далі вже пішло поїхало і потягнуло за собою усі інші проблеми... які потрібно було вирішити ще в самому зародку - розібратись з тим зерном, не нагнітаючи ситуації... бо на фоні передачі великої маси зброї Україні, поляки замість вдячності з боку України отримали від України порушення угоди про транзит зерна, а потім і бикування наших зернотрейдерів, а потім вже наших чиновників і аж до виступу Вови на Генасамблеї ООН, де він по суті вилив купу лайна на Дуду. так не робиться. я не на Україну гоню, імбециле, а на наших чиновників, які довели до цього..... і тут не про прогинання мова, а про виконання домовленостей (угода про транзит зерна) без порушень.
показать весь комментарий
18.01.2024 15:46 Ответить
Як блокування кордону польскими ПЕРЕВІЗНИКАМИ пов'язано з тим, що польскі бариги домовились з українськими і продавали українське зерно у Польші??
Ти взагалі неадекватне там, у тебе в усьому винна Україна - навіть у тому, у чому провини України взагалі не було!
Хотіли наказати когось - потрібно було наказувати своїх ПОЛЬСКИХ бариг, які домовлялися і скуповували це зерно, а не державу Україна, яка цього на території Польщі ніяк не могла контролювати!
показать весь комментарий
18.01.2024 18:24 Ответить
як ти там казав вище - да, румуни, словаки взяли приклад з поляків і тоже почали блокувати кордон, а тому поляки винні у тому, що вже румуни із словаками блокують свої кордони... ти ж писав таке.. це ж не я придумав. ну так само і тут - не вирішення проблеми із транзитом зерна і подальше розпалювання тих скандалів з часом і призвело до того, що вже і польські перевізники почали блокувати кордони. ось тобі і зв'язок.... не задавався питанням чого в 2022-му не було ніяких блокувань і зерно до пори до часу нормально возили до польських портів.... поки не обісралися... а коли обісралися, то винні поляки... якби поляки були такі ******, то взагалі хер відкривали би нам кордон для перевалки зерна... наприклад, як мадяри. сказали, що ***** зброї Україні не дадуть і не дають.... а тут дали 500 танків, купу іншої зброї, відкрили кордон для біженців, для товарів, для зерна... і опа *****, винні поляки потім... бо блокують. бо не дають більше. то вже треба їх з гамном мішати, а наші бариги свтяті, не можуть в Польщі вконтролювати своє зерно.. маячня якась. і не пиши мені більше ту тупу свою дичину, бо ти вже реально заїбав..
показать весь комментарий
18.01.2024 19:08 Ответить
ось воно що? тобто весь цей час, поки Україна стікає кров'ю, ви могли виробляти ***********, але вам западло це робити самотужки?? ******* в нас партнери й сусіди (((
показать весь комментарий
17.01.2024 19:16 Ответить
Ти диви. Не може він виносити важкість. Ну добре. Вимруть українці. Ти **** будеш лоб у лоб воювати з росіянами.
показать весь комментарий
17.01.2024 19:16 Ответить
не росіяни , а рашисти . Рашисти !!!. Навчіться нарешті писати , що вони ті звіронелюди заслуговують
показать весь комментарий
17.01.2024 22:01 Ответить
«Основний тягар війни» ….
вони там дійсно берега поплутали
показать весь комментарий
17.01.2024 19:19 Ответить
Це натяк на те що Польща допомагає найбільше з усіх країн ЄС , чи що ? Так тут , згідно статистики - лідер Німеччина .
показать весь комментарий
17.01.2024 19:20 Ответить
Поляки відправляли нам свої PT-91 Twardy ще коли Бундесвер нам каски відправляв.
показать весь комментарий
17.01.2024 20:11 Ответить
Піди у ***** справедливості попроси. Він її тобі достобіса за комірець насипле. Ідіот сраний.
показать весь комментарий
17.01.2024 19:22 Ответить
Міністр закордонних справ Польщі заявив,що Польща і надалі буде допомагати Україні, але також в достатній мірі цю допомогу мають здійснювати і інші країни Європи. Але прибігає пацієнт палати №6 Зелений Змій якому щось не сподобалося і називає міністра "Ідіотом сраним"
показать весь комментарий
17.01.2024 19:40 Ответить
Троль ти що перекинувся на прапорець Нідерландів вже ?
показать весь комментарий
17.01.2024 22:07 Ответить
показать весь комментарий
18.01.2024 10:15 Ответить
Судячи по заблокованих кордонах з Україною і НЕ заблокованих кордонах з росією, ще невідомо на чиїй стороні та Польща воює...
показать весь комментарий
17.01.2024 19:23 Ответить
а на чиїй стороні воює PT-91 Twardy?!! З твого боку чи з боку України?!
показать весь комментарий
17.01.2024 20:09 Ответить
Для початку розберіться з ініціаторами блокад.
А тоді поговоримо про основний тягар.
показать весь комментарий
17.01.2024 19:25 Ответить
Хто б що не казав,а )(уйло напав на Україну,а не на Польщу!
показать весь комментарий
17.01.2024 19:33 Ответить
ВВП а тим більше ******* технологічні можливості / а особливо в военних сферах, та технологіях/ ЕС та країн НАТО та США в 100 разів більші та технолгічнішші самої кацапіїї..- чого так бздите..., чи вся ця "компанія" тільки в угоду того щоб " тормознути та відкинути " кацапію на десятиліття назад... ??? - а "ціну" -знищення України , та всього іншого когось цікавить....
показать весь комментарий
17.01.2024 19:46 Ответить
СПРАВЕДЛИВІСТЬ-Поляки не хочуть випускати стільки для України стільки ,скільки можуть,і оправдують це небажання лицемірною брехнею...
показать весь комментарий
17.01.2024 19:51 Ответить
Той "тягар" гарно оплачується. Ще ні один виробник зброї за ці два роки не збанкрутів. Про яку справедливість говорить пан? Радій що монополіст і розширюй виробництво.

Чи це на випадок, якщо партнери Україну сдадуть і до Вісли прийде гнила, викохана Меркельшей, мутація ботокса і можна буде відмазатись - " - а що - ми не одні!! інші теж озброювали Україну!". ??

Бо вже трохи дивно, як вони кивають один на одного - "нехай США спочатку дасть Абрамси тоді ми Леопарди!" і таке інше. Скоро почнеться цирк з Ф-16. Дадуть як Хаймарсів - 4 штуки. Колись. Невідомо якої модифікації. Невідомо з яким обвісом.
показать весь комментарий
17.01.2024 20:06 Ответить
Основний тягар несе наступний, ближній до раzzii. Польща, Германія..............Португалія........ США
показать весь комментарий
17.01.2024 20:18 Ответить
Якщо взяти за основу документ республіканців
https://foreignaffairs.house.gov/wp-content/uploads/2023/11/Proposed-Plan-for-Victory-in-Ukraine.pdf

то польша дійсно по відношенню до ВВП, не на останьому місці
Lithuania - 1.82% of GDP
Estonia - 1.78% of GDP
Norway - 1.71% of GDP
Denmark - 1.66% of GDP
Latvia - 1.6% of GDP
Slovakia - 1.37% of GDP
Poland - 1.27% of GDP
........
United Kingdom - 0.49% of GDP
Malta - 0.46% of GDP
Ireland - 0.39% of GDP
United States - 0.33% of GDP
показать весь комментарий
17.01.2024 20:20 Ответить
Да какое "бремя войны", за всё заплатит расея, триста тыщ миллиардов расейских активов заморожены в европейских банках, что, поляки не хотят заработать, что-ли? Кинуть им полмиллиарда, этого вполне хватит им на изготовление боеприпасов..
показать весь комментарий
17.01.2024 20:20 Ответить
Re: триста миллиардов.. )
показать весь комментарий
17.01.2024 20:22 Ответить
Це жесть. З шольцами все давно зрозуміло, чому вони допомагають нехотя - поламали українці плани Меркель засунути Європу під каблук з допомогю *****, заплативши Україною, але поляки?, хоча це мабуть вроджене. Можуть, але западло стало, якби не продешевити бояться, хочеться виторгувати якоїсь більшої вигоди. Казала, балакала, потім сіла і заплакала. З усіх сторін сусіди змагагаться між собою, хто з них більший покидьок чи зрадник, але хочуть щоб українці вважали їх браттями.
показать весь комментарий
17.01.2024 20:36 Ответить
Ну дай хоч один снаряд уже
показать весь комментарий
17.01.2024 20:36 Ответить
Не треба було казати - бо тут сидять підгнидки гниди - їм, по вказівки дерьмака, потрібно кричати - всі хрінові - один зеленский - патріот - бо всіх кликав на травневі свята та шашлики - для українців то святе - тому і обрали свого лідера.
показать весь комментарий
17.01.2024 22:14 Ответить
Всі повелись на тупий заголовок статті, я в шоці
показать весь комментарий
18.01.2024 01:25 Ответить
Украіна несе найбільший тягар війни, але інші все ж таки теж допомагають і теж по своєму несуть тягар війни. Хоча інколи і шкодять Украіні також. Але все ж таки з Польшою, Німеччиною, Францією та США краще ніж без них.

Які б поляки не були, але проти Росіі вони наш союзник, але в рамках вступу в ЄС - ми іх великий конкурент, це факт. І в єкономіці ми будемо бодадись, в справі війни проти Росіі будемо одним фронтом.
показать весь комментарий
18.01.2024 13:34 Ответить