13361 посетитель онлайн
26 600 251

В "Слуге народа" предложили повысить налоги на iPhone и на тех, кто зарабатывает более 20 тыс. грн

підласа

Председатель Комитета Совета по бюджету Роксолана Пидласа ("Слуга народа") предлагает ввести налог на роскошь, в том числе на новые iPhone.

Глава парламентского комитета по бюджету Роксолана Пидласа из "Слуги народа" предложила повысить военный сбор с 1,5% до 3% для "богатых" украинцев, которые зарабатывают более 20 тыс. грн (средняя зарплата в Украине - 17,9 тыс. грн ). Кроме того, нардеп высказалась за введение налога на роскошь, под которую, по ее мнению, могут подпадать новые iPhone. Об этом Пидласа рассказала в эфире телемарафона, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Обозреватель.

Речь шла о том, где Украине брать деньги на мобилизацию, и депутат рассказала об идеях, которые сейчас рассматриваются. Среди прочего, она предложила ввести прогрессивную налоговую шкалу для военного сбора.

"Если вы зарабатываете мало, вы не должны платить большой налог даже сейчас. А если вы зарабатываете более 20 тысяч гривен, то вы могли бы платить военный сбор не 1,5%, а 3%. У народных депутатов зарплата еще выше, мы можем платить 5%. Это было бы справедливо", – сказала Пидласа.

Также она выразила мнение, что новый смартфон от Apple является предметом роскоши, поэтому тоже будет облагаться дополнительными пошлинами прямо при ввозе в Украину. То же правило Пидласа хотела бы ввести для автомобилей.

"Можно еще подумать о налоге на роскошь. Несмотря на войну, у нас огромное количество автомобилей и дорогостоящей техники въезжает в страну. Мы видим по таможенной статистике, сколько ноутбуков, телефонов ежемесячно мы импортируем. Если это новый iPhone за 60-70 тыс. грн., то он может облагаться дополнительными пошлинами", – заявила глава бюджетного комитета.

Она также уточнила, что ни в коем случае речь не идет о том, "чтобы облагать налогом телефоны за 5 тыс. грн".

Топ комментарии
+71
пропоную із депутатів ВР кожен місяць перераховувати на дрони 50 відсотків зарплатні..... хто ЗА?
показать весь комментарий
18.01.2024 18:32
+40
Ширше треба дивитись та глибше!
Податок на розкіш тра ввести для наріду, який харчується частіше, ніж тричі: у понеділок, середу та п'ятницю!
показать весь комментарий
18.01.2024 18:37
+39
Людина яка заробляє біля 500 доларів багата ? В європі та Сша - це нижче межі бідності ..

А покупці айфонів і так платять податі - 20 відсотків пдв +митний збір .

Може краще ввести відстріл корупціонерів?
показать весь комментарий
18.01.2024 19:02
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
А я пропоную створити батальйон "Верховна Рада" із депутатів. Якщо застарий - відправляєш свого сина. Я впевнений, це буде самий екіпірований і боєздатний батальйон
показать весь комментарий
18.01.2024 21:45 Ответить
згадати ще усіх ********* депутатиків та паркетних генералів, різних порадників та "ПОРАДНИЦЬ" , ПОМІЧНИКІВ різної величини різних депутатиків, голів ОВА і.т.д. та взагалі ту всю шоблу, що як пиявка сидить на тілі народу.
показать весь комментарий
18.01.2024 22:06 Ответить
Цей батальйон буде обороняти позицію Монако. А якщо серйозно - то батальйон - це в кращому випадку 5 км фронту. А активний фронт у нас більше 800 км - треба ДВІСТІ батальйонів - і при чому УПАКОВАНИХ а не ТРО
показать весь комментарий
18.01.2024 23:00 Ответить
показать весь комментарий
18.01.2024 21:46 Ответить
Тупий, іще тупіший! Це про слуг і служанок народу...
показать весь комментарий
18.01.2024 21:51 Ответить
Підвищення мит на предмети розкоші в нашій країні не приведе до збільшення надходження податків а приведе до збільшення об'ємів контрабанди .
Це Варто знати всім випускникам криворізько-трускавецької економічної школи
показать весь комментарий
18.01.2024 21:57 Ответить
просто ПІДЛА тварюка, почни з себе, заплати податок за свої шмотки і окуляри.! Та не забуть про вами, "слугами" награбоване майно! Пора прикрашати вами ліхтарі!
показать весь комментарий
18.01.2024 22:02 Ответить
Телефон як розкіш ? Тобто виробника айфонів дискримінують, щоб тільки китаєм користувалися. А чому самсунг не розкіш?
Це дебільна зе-логіка типу як розрахунок за комуналку собаками.
показать весь комментарий
18.01.2024 22:05 Ответить
Ух, грабельки зеленські загребущі і глазеньки заздріснющі ...шоб вам🤡 повилазило ...
показать весь комментарий
18.01.2024 22:12 Ответить
оскільки ДНОпартія Козломойських слуг не має з чого красти - вона пропонує військовим ( а вони сьогодні реально мають 20к+) скинутись їх на козлогнидофон і решта 95-тих заробітчан, вони мабуть НЕ знають скільки з ОТИХ 100к з нуля (де дуже піксельно тоненько і недовго) і з решти 20к де теж тоненько АЛЕ ЦЕ ВСЕ В ОКОПАХ або "на природі" ( може не так часто стріляють) І ВСЕ ЦЕ тратиться на ЕЛЕМЕНТАРНИЙ побут, пальне, коптери, нічники, АЛЕ НІЯК НЕ ЙДЕ в сім'ї військовослужбовців Сил оборони. Мораль цієї гнидосучки така - ми зараз тобі НЕДОПЛАЧУЄМ то ми ще тебе й податками обкладем.
показать весь комментарий
18.01.2024 22:18 Ответить
Я за налог на роскошь. В Дании если человек покупает новый автомобиль-он платит 100% налог. Тоесть автомобиль стоит 20 тыс,значит налог тоже 20тыс. В Украине кто покупает новый автомобиль или автомобиль БУ но дороже 20 тыс долларов-это неголодные люди и могут заплатить 50% налога с этих 20 тыс. Тоесть 10 тыс долларов. С Айфонами,французским шампанским ,черной икрой и тд- аналогично
показать весь комментарий
18.01.2024 22:31 Ответить
Афтомобіль - нє роскошь, чурка ти кацапська
показать весь комментарий
18.01.2024 22:33 Ответить
дебільне, це ти само придумало, чи тобі підарласа сказала напейсати?
показать весь комментарий
18.01.2024 22:35 Ответить
без угла 2.0, курва
показать весь комментарий
18.01.2024 22:31 Ответить
Ця істота лазила по ефірах і агітувала за олігархічний закон о земле де в одні руки предлагала продавати 200 000 га. Це такий абсурд і несенитниця що навіть обговорювати нема що. Але ця тупа вівця це робила. В слугах там більшість таких
показать весь комментарий
19.01.2024 09:41 Ответить
вони там що всі кончені?
показать весь комментарий
18.01.2024 22:33 Ответить
А як без Айфонів народжуваність підвищувати???
показать весь комментарий
18.01.2024 23:04 Ответить
Скоротити купу дармоїдів ні??? Купа чиновників - дармоїдів. Купа безглузди зарплат і премій. Державна система в край нефективна, тільки народ доїти і можуть...
показать весь комментарий
18.01.2024 23:39 Ответить
Де вони їх бо беруть
То Бєзмозгла
То пдаРяса
Інкубатор. ****
показать весь комментарий
18.01.2024 23:59 Ответить
Когда мы ввели налог на воздух, вы стали меньше ДЫШАТЬ!!! (с)
показать весь комментарий
19.01.2024 00:39 Ответить
...шось у переліку "новацій" від депутани не помітно пунктів (ну хоча б):
- мафії Зєлєнського - повернути усе, що вже вкрадене і більше не красти, бо одразу - конфіскація усього наколядованого піде напряму на ЗСУ,
- віддати Бєню-дермака-татарова-шурму справжньому правосуддю, американському
показать весь комментарий
19.01.2024 00:41 Ответить
А може, зеленим треба трохи менше красти...?
показать весь комментарий
19.01.2024 01:31 Ответить
Як Вам таке в голову прийшло?
показать весь комментарий
19.01.2024 09:44 Ответить
Очередная тупая п*зда которая получила свою должность благодаря оральным талантам, предлагает херню просто для того чтобы предложить херню. Прям ничего нового. А у этой "простите утки"не возникло желание обложить дополнительным налогом тех, кто обладает зароботком свыше 200к? Кстати, а тут все в курсе что военные со своей ЗП платят военный сбор?
показать весь комментарий
19.01.2024 02:14 Ответить
Треба ж показати свою тупість і так привселюдно? Для цього потрібен талант випускників трускавецької семінарії...
показать весь комментарий
19.01.2024 03:46 Ответить
То саме легше взяти і пообкладати податками!Ви уроди навпаки не думали зробити,чи у вас мозг працює тільки на закручування гайок?Давай податки на кожен метр, який пройдеш,а чо нє, зробив крок гривня!!Дибі..и!!!!!
показать весь комментарий
19.01.2024 08:32 Ответить
Де вони беруться ? Безмозглі і Ко.
показать весь комментарий
19.01.2024 08:35 Ответить
У кого питаєте? У *******?
показать весь комментарий
19.01.2024 09:45 Ответить
А вдруг *****, в своих больных фантазиях, реально хотело освободить нас от зеленой шоблы? Увидело как страдают украинцы при зеленском. Ну войной пошел, бо земрази власть бы так просто бы не отдали, они и сейчас ее не отдадут никому. Для этого ведь даже с чулана Яныка достали и тягали его как обписанную торбу туда сюда. Просто что-то пошло не так))) А вернее ЗСУ дало кацапам ******
показать весь комментарий
19.01.2024 08:54 Ответить
"А ми нашу славну Україну
Гей, гей, РОЗВЕСЕЛИМО".
Як кажуть психологи- думки мають здатність матеріалізуватися. Не можна таке посилати у Всесвіт.
От і розаеселили кровью....
показать весь комментарий
19.01.2024 09:11 Ответить
Та краще б камери поставили хоча б на регульованих переходах. На штрафах мільярди можна заробити. У Львові на дорогах повний безлвд
показать весь комментарий
19.01.2024 09:12 Ответить
У нее шея длинная. Хорошо наверное глубокий горловой минет делает
показать весь комментарий
19.01.2024 09:13 Ответить
Ви збоченець
показать весь комментарий
19.01.2024 09:48 Ответить
Тобто війсковий який на передовій уже шикує? І з нього потрібно стягувати податок, що би через місяць знову йому заплатити? Трускавецький інститут зелених дебілів в дії . Тупий наший народе, кого ви вибрали своїм мудрим мозгом? Хоча все справедливо, по приколу, значить і закони по приколу...
показать весь комментарий
19.01.2024 09:13 Ответить
43% захотіли слуг.
показать весь комментарий
19.01.2024 09:49 Ответить
Чому ніхто з дописувачів не згадує про відсутність в Україні елементарного
Державного обовязкового медичного страхування ?
В усих європейських країнах воно є у кожного, за винятком нелегалів.
Покриває усі види медичних послуг (за винятком протезування зубів і
пластичних операцій). Навіть харчування у стаціонарі.
У нас же без пачки асигнацій (великого номіналу) до лічнички потикатись
ні до чого.
показать весь комментарий
19.01.2024 09:19 Ответить
РУКИ ГЕТЬ ВІД НАШИХ ГРОШЕЙ, паршиві слуги урода

показать весь комментарий
19.01.2024 09:26 Ответить
В 2014 році стажувалась в https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%A1%D0%BE%D1%8E%D0%B7%D1%83_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96 Представництві Європейського Союзу в Україні . В 2014-2015 роках працювала в https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96 Американській торговельній палаті в Україні . В 2015-2016 роках - проектна менеджерка https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%B0-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80 Українського кризового медіа-центру , де спеціалізувалась на комунікації реформ в сфері енергетикиhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%96%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B0_%D0%A0%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-5 [5] .

В 2015 році була учасницею програми https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82_%D0%A1%D0%A8%D0%90 Державного департаменту США https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=International_Visitor_Leadership_Program&action=edit&redlink=1 «International Visitor Leadership Program» за напрямом «стратегічні комунікації».

З березня 2016 року працювала в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі як незалежна консультантка та керівниця команди комунікацій (з квітня 2016 року)https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%96%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B0_%D0%A0%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-:1-6 [6] . В грудні 2017 року була призначена на посаду радника Міністра на громадських засадахhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%96%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B0_%D0%A0%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-7 [7] .

В період з 2016 по 2018 рік Роксолана Підласа відповідала за координацію публічної діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, взаємодію з засобами масової інформації. Керувала командою комунікацій Міністерстваhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%96%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B0_%D0%A0%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-8 [8] .

З грудня 2018 виконувала функції речника Міністерства економічного розвитку і торгівлі Україниhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%96%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B0_%D0%A0%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-:1-6 [6] https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%96%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B0_%D0%A0%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-9 [9] .

В 2018 році Роксолана Підласа ініціювала запуск Національної програми стажувань в центральних органах виконавчої владиhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%96%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B0_%D0%A0%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-10 [10] . Роксолана Підласа обіймала посаду секретаря Координаційного комітету Національної програми стажувань в центральних органах виконавчої владиhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%96%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B0_%D0%A0%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-11 [11] та здійснювала загальне керівництво Програмоюhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%96%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B0_%D0%A0%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-:0-2 [2] .

І де тут хоч одна посада, яка надає досвід і розуміння керування державними фінансами. Всі посади - посади "балабола" - комунікатора з громадськістю.
показать весь комментарий
19.01.2024 09:29 Ответить
а чого на айфони, а не на авітвки
показать весь комментарий
19.01.2024 09:33 Ответить
Бо на автівки вже є податки
показать весь комментарий
19.01.2024 12:29 Ответить
в жопу їм треба засунути цей військовий збір......яценюк клявся коли вводив цей збір .що він буде до кінця року тільки ....а вже пройшло 9 років і ці підараси ще хочуть його збільшити.....мразь смерпдюча
показать весь комментарий
19.01.2024 09:41 Ответить
Не підараси, а підласи. Читайте уважно прізвище.
показать весь комментарий
19.01.2024 09:54 Ответить
ні.....підласами і тд це вони себе називають так .а справжнє їхнє собаче призьвище -підараси
показать весь комментарий
19.01.2024 14:08 Ответить
Браво! Давайте ще!!
От хто за цих мразей і дебілів голосував, мусять на своєму хребті відчути всю "велич" свого вибору.
показать весь комментарий
19.01.2024 09:58 Ответить
давно пора
показать весь комментарий
19.01.2024 10:01 Ответить
гарна ідея. погано лише те що ЗП всяким підласам платимо ми з вами
показать весь комментарий
19.01.2024 10:50 Ответить
"для "багатих" українців, які заробляють понад 20 тис" --- я і не знав, що той хто заробляє 500$ в місяць вважається багатою людиною Інтересно,такій ось "багатій" людині десь наприклад в Німеччині можна дуже сильно пошикувати, чи тільки на пів шишечки?
показать весь комментарий
19.01.2024 11:59 Ответить
Привіт! якщо ви шукаєте чудовий лазер для маркування Рекомендую звернути увагу на асортимент настільних лазерів FidLaser F01 на https://cemark.com.ua/ru/hazoviy-lazer-co2/ Тут ти знайдеш верстати з різною потужністю і функціональністю, що дасть змогу підібрати оптимальний варіант під свої потреби. Відмінні риси - висока точність і надійність. Досліджуй пропозиції та обирай верстат, який повністю задовольнить твої вимоги.
показать весь комментарий
07.03.2024 13:13 Ответить
Страница 3 из 3