11295 посетителей онлайн
14 282 41

В Харькове переименовали Пушкинскую и еще 64 топонима: Новые названия улиц. СПИСОК

пушкінська

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу горсовета.

В городе переименовали 65 улиц, переулков, въездов и проездов. Улицу Пушкинскую переименовали в улицу Григория Сковороды.

Со списком переименованных топонимов можно ознакомиться ниже.

У Харкові перейменували вулиці

У Харкові перейменували вулиці
У Харкові перейменували вулиці
У Харкові перейменували вулиці
У Харкові перейменували вулиці
У Харкові перейменували вулиці
У Харкові перейменували вулиці

Ранее сообщалось, что мэр Харькова Игорь Терехов предлагает переименовать улицу Пушкинскую в Сковороды.

Топ комментарии
+11
Це ж треба було дочекатись руйнування рашистами міста, щоб настало якесь прозріння!
показать весь комментарий
26.01.2024 15:36 Ответить
+8
Після того в що рашисти перетворили Харків ,таких руйнувань місто не мало навіть після другої світової війни ,тому все що повязане з імперією зла має зникнути.
показать весь комментарий
26.01.2024 16:28 Ответить
+4
Ромена Ролна стала Леся Курбаса.

показать весь комментарий
26.01.2024 16:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Десь сьогодні трошки спалахне.
показать весь комментарий
26.01.2024 15:32 Ответить
Французи не переживуть перейменування провулку Робесп'єра!
показать весь комментарий
26.01.2024 17:08 Ответить
Вони про це не дізнаються.
показать весь комментарий
26.01.2024 17:11 Ответить
Я вже дізнався.
показать весь комментарий
26.01.2024 20:08 Ответить
Сподіваюсь, ви збережете у собі цю страшну таємницю. Абсолютна більшість французів не знає української і де знаходиться місто Харків.
показать весь комментарий
27.01.2024 09:45 Ответить
Скажу більше, до 24 лютого 2022 року фрнцузи навіть не знали що існує Україна, а зараз на карті місто Харків находять швидше за москву.
Вчора я був в місті Блюа в замку французських королів і охоронець мене привітав словами: Слава Україні!
Я був дуже здивований.
Ви знаєте де знаходиться місто Блюа і можете знайти на мапі?
показать весь комментарий
28.01.2024 12:33 Ответить
Але ж ви їм не розкажете про цю прикру помилку харківської адміністрації, правда?
показать весь комментарий
29.01.2024 08:25 Ответить
Це ж треба було дочекатись руйнування рашистами міста, щоб настало якесь прозріння!
показать весь комментарий
26.01.2024 15:36 Ответить
Щось в лісі здохло...
показать весь комментарий
26.01.2024 15:38 Ответить
Нарешті !!!
показать весь комментарий
26.01.2024 15:39 Ответить
Почему акцент на Пушкинской везде?
Там интеснее что переименовали штук 50 улиц названых в честь расейских городов
показать весь комментарий
26.01.2024 15:46 Ответить
А мою не перейменували
показать весь комментарий
26.01.2024 15:50 Ответить
Цікаво, чим не догодив перейменувачам наш великий Лесь Курбас, до того ж постраждалий від сталінського терору?
Чи вони не знають, хто це?

показать весь комментарий
26.01.2024 15:55 Ответить
Ромена Ролна стала Леся Курбаса.

показать весь комментарий
26.01.2024 16:09 Ответить
Була вулиця Курбаса, а тепер є Леся Курбаса. Що не так?
показать весь комментарий
26.01.2024 20:11 Ответить
Если переименовали, значит придётся таблички на домах менять, новые карты города печатать и т.д, что денег дох*я и больше заняться нечем?!
показать весь комментарий
26.01.2024 16:13 Ответить
так это бизнес
показать весь комментарий
26.01.2024 16:26 Ответить
Будеш у себе на кацапщині впитання ставити, і рахувати бюджет русні, а разом з ним і чорні мішки. Чого під німецьким прапором ?
показать весь комментарий
26.01.2024 16:44 Ответить
Так они не понимают, что кацапы потом переименуют назад бесплатно. Музей голодомора 2.0.

сейчас еще и чуваки которые прячутся от мобилизации и не стали на учет обвинят тебя, что ты шпион.
показать весь комментарий
26.01.2024 17:14 Ответить
А ти русні яйця лижеш?
показать весь комментарий
26.01.2024 20:12 Ответить
А хто ненормально воює?
Весь світ в шоці від того, що ще не вмерла Україна.
До речі, в першому варіанті гімну були слова:

Ще не вмерла Україна, ні слава, ні воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля!
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці!

Павло Чубинський.
показать весь комментарий
26.01.2024 20:43 Ответить
Америка с первых дней была свободной и демократической страной. Америка никогда не біла оккупирована.
А Украину все века её истории пытались уничтожить, особенно последние 300 лет. И сегодня так называемые русские, у которых даже своей республики нет в составе российской *********, пытаются уничтожить.
Поэтому в гимне и есть слова: "Ще не вмерла Україна".
показать весь комментарий
28.01.2024 12:25 Ответить
Учи историю, почему мы 4 июля празднуем День Независимости?
показать весь комментарий
28.01.2024 22:07 Ответить
Не зрозумів питання.
Свято встановлене на честь https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%BD%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96_%D0%A1%D0%A8%D0%90 Декларації незалежності США від https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%D0%91%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%8F Об'єднаного Королівства Великої Британії , підписаної 4 липня https://uk.wikipedia.org/wiki/1776 1776 року.
І що?
показать весь комментарий
29.01.2024 13:18 Ответить
Коли Радянський Союз розвалився мапи нові не друкували???
показать весь комментарий
26.01.2024 20:14 Ответить
вот эти улицы и будут бомбить
показать весь комментарий
26.01.2024 16:25 Ответить
Їх вже маєже два роки ********, тільки ви про це ще не знаєте
показать весь комментарий
26.01.2024 18:08 Ответить
Після того в що рашисти перетворили Харків ,таких руйнувань місто не мало навіть після другої світової війни ,тому все що повязане з імперією зла має зникнути.
показать весь комментарий
26.01.2024 16:28 Ответить
Не переживайте. На наступних виборах харків'яни знову виберуть Допу і Гєпу...
показать весь комментарий
26.01.2024 16:36 Ответить
Харків місто Герой!

Тримайтесь. Харківьяни!
показать весь комментарий
26.01.2024 16:49 Ответить
Должно, но прямо сейчас?

Музей голодомора тоже был нужен? А его отменили. А ты хочешь выделить деньги на перепечатывание, карт, табличек, обновление карт в программах и названий в реестрах??
показать весь комментарий
26.01.2024 17:16 Ответить
Тема не розкрита. Де вулиця Степана Бандери, Романа Шухевича, Євгена Коновальца? Чи то дуже стрьомно? Харків'яни, що сидять зараз "за бугром" почнуть шипіти: навязівають нам сваю історію...
показать весь комментарий
26.01.2024 17:06 Ответить
не розписуйтесь за всіх харків'ян
за бугром якраз сидить більше з західної України, особливо Закарпаття та Львивська обл.
показать весь комментарий
26.01.2024 18:08 Ответить
Я дуже бажав, щоб повернули минулу назву - Німецька, але, нажаль, не сталося.
показать весь комментарий
26.01.2024 17:34 Ответить
Площадь иподрома---сложно что сказать. Там стука копыт уже нет лет 30. Их было два лучших в империи----московский и харьковский. Изначально угадали в Харькове с беговой дорожкой, очень оказалась быстрая. Легко бежалось рысакам. Потом в Одессе тоже построили такой. Ещё в 19 веке. И до октября 17г и позже были в Харькове великие Пион, Крепыш---легенды, мировые чемпионы. Эпоха кто знает. Шашлычная была хорошая, при совдепии ипподромы пинадлежали МинСельхозу. На 29 октября день работника сельского хозяйства разыгрывали приз для народу, 400---500руб. Договорняки конечно были, но случалось и с трибуны кто выыгрывал. Ставки делались---реально 15-30---40руб можно было угадать. Тут же и шашлык рядом. Народу много было всегда. Что было хорошо, так природа, лошади, чуть в стороне и главное мало было идеологии, плакатов про сьезды, пятилетки, звёзды с серпами и молотами тут не сильно мелькали.
показать весь комментарий
26.01.2024 19:44 Ответить
Іподрому як юридичної структури немає, але стукіт копит завжди був і є.
На іподромі до війни можна було брати уроки верхової їзди, працював кінний клуб. Також у його стайнях розміщені коні, які служать в харківському кавалерійському взводі поліції.
показать весь комментарий
26.01.2024 20:23 Ответить
Не зрозуміло чому вулицю Короленко перейменували. Він хоч і писав російською, але ніколи не був російським шовіністом, як наприклад Белінський
показать весь комментарий
27.01.2024 00:24 Ответить