8337 посетителей онлайн
2 901 28

Заключенные, завербованные россиянами в отряды "Шторм Z", не получили обещанных выплат, - Центр нацсопротивления

цнс,штормz

Об этом сообщает Центр национального сопротивления, передает Цензор.НЕТ.

"Большинство заключенных, воевавших в составе отрядов "Шторм Z", не получили выплат, которые им обещало Министерство обороны РФ, а также документов о снятии судимости".

Так, речь идет как о зарплате, так и о выплатах за ранение или инвалидность, полученную в результате участия в боевых действиях. Кроме этого, сами "контракты" на службу в "Шторм Z", как оказалось, на самом деле нередко заключались не с Минобороны РФ, а с так называемым "председателем ДНР" об "участии в добровольческом формировании". То есть юридически эти заключенные даже не являются военнослужащими ВС РФ, что не дает им права на какие-либо социальные и финансовые гарантии", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+16
Нам потрібно слідкувати за тим,яке забезпечення наших воїнів, Як вони забезпечені ************, медикаментами,харчами,амуніцією--бо ми це відправляємо нашим захисникам на фронт через тиждень А ми говоримо за ворога. Да нехай вони всі подохнуть,чи загинуть.і чим більше ,тим краще.
показать весь комментарий
27.01.2024 12:53 Ответить
+9
який жах....а в нас все виплачують і УБД видають справно
показать весь комментарий
27.01.2024 12:53 Ответить
+7
И чего они ждут, Пригожин подал пример...
показать весь комментарий
27.01.2024 12:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
И чего они ждут, Пригожин подал пример...
показать весь комментарий
27.01.2024 12:48 Ответить
Порівняли хєр з пальцем.
У повара основний кістяк був з природжених головорізів, а зеки - лише витратне м'ясо.
показать весь комментарий
27.01.2024 12:50 Ответить
руским зекам амнистию отменили
руским зекам денег не платят
руских зеков посілают на убой
для владимира путина празник какой-то
показать весь комментарий
27.01.2024 12:56 Ответить
Тільки не "в,язні", а "залишки в,язнів".
показать весь комментарий
27.01.2024 17:56 Ответить
Без л0ха, жизнь плоха..
показать весь комментарий
27.01.2024 12:53 Ответить
Сенс життя кацапа це воювати за тарілку баланди та безславно подохнути за сцаря
показать весь комментарий
27.01.2024 12:53 Ответить
який жах....а в нас все виплачують і УБД видають справно
показать весь комментарий
27.01.2024 12:53 Ответить
Це сарказм?Вчасно....?Та все нормально?
показать весь комментарий
27.01.2024 13:01 Ответить
Нам потрібно слідкувати за тим,яке забезпечення наших воїнів, Як вони забезпечені ************, медикаментами,харчами,амуніцією--бо ми це відправляємо нашим захисникам на фронт через тиждень А ми говоримо за ворога. Да нехай вони всі подохнуть,чи загинуть.і чим більше ,тим краще.
показать весь комментарий
27.01.2024 12:53 Ответить
цілком згоден, такою ****** відволікають від стану справ у власній країні. Кидають лайно щоб "поржать". Натомість люди без ніг мають "бігати" по ВЛК доводити що їх списали (наочний приклад - Сімороз), а справа Шумея?! Щось я не чув щоб після розголосу Яніною Соколовою держава кинулась виправляти ситуацію і допомагати герою! ***** ви нам тут про кацапських зеків тулите, блд!
показать весь комментарий
27.01.2024 14:54 Ответить
Треба судитись,так це х''уйлу з рук не зійде
показать весь комментарий
27.01.2024 12:54 Ответить
Лишилось визначитись, до якого суду звертатись.... може до Гондурасу?
показать весь комментарий
27.01.2024 13:42 Ответить
Буду "краток"- пох...!
показать весь комментарий
27.01.2024 12:58 Ответить
Звонят , требуют виплат . А я ім отвечаю твоімі словамі - дєнєг нєт но ви дєржитєсь ,, здоровья вам всєм , і хорошего настроєнія . !!!
.
показать весь комментарий
27.01.2024 13:04 Ответить
В'язні, завербовані росіянами до загонів "Шторм Z", не отримали обіцяних виплат. - І що? Вони все покидали та втекли з фронту?
показать весь комментарий
27.01.2024 13:10 Ответить
Нехай поскаржаться в ООНо. Там ******* вислуховувати кацапів
показать весь комментарий
27.01.2024 13:16 Ответить
Ага! Дяді Гуталінішу хай поскаржаться.
показать весь комментарий
27.01.2024 13:30 Ответить
дерьмак шмиголю накаже, той з міжнародної допомоги виплатить і судимість знімуть. старшенькіє же його браття по воровской крові.
показать весь комментарий
27.01.2024 13:26 Ответить
Рашистські зеки, що воюють в Україні, більше не одержують помилування від ***** після півроку служби і зобов'язані служити в армії пітьми до кінця війни.
Завербовані у виправних колоніях тепер укладають з контракти строком на один рік, а не на шість місяців, як раніше, і цей контракт продовжується автоматично, повідомляють журналісти, які поговорили із самими ув'язненими та проаналізували повідомлення їхніх родичів.
Крім того, зеки воюють у статусі умовно звільнених. Норма про умовне звільнення виникла у законі зовсім недавно. Для цього достатньо рішення колонії чи військкомату, де ув'язнені підписують контракт. Участь ***** у цьому випадку не потрібна.
Повне звільнення та погашення судимості воюючих зеків можливі лише у разі отримання державної нагороди чи звільнення через закінчення війни, втрати здоров'я чи досягнення граничного віку, йдеться у https://www.dw.com/ru/vouusie-rossijskie-zaklucennye-uze-ne-polucaut-pomilovanie-ot-putina/a-68085873?maca=rus-tco-dw матеріалі .
показать весь комментарий
27.01.2024 13:30 Ответить
Що, ЗК кинули воювати чи вбили своїх командирів?
показать весь комментарий
27.01.2024 13:43 Ответить
Не поняв, нам шо пожаліти козлорилих покидьків?!
показать весь комментарий
27.01.2024 13:48 Ответить
Нічого страшного. Один одного шпокнуть в попу і заспокояться.
показать весь комментарий
27.01.2024 13:59 Ответить
І це те, що повинно хвилювати нацспротив?
показать весь комментарий
27.01.2024 14:32 Ответить
показать весь комментарий
27.01.2024 14:45 Ответить
Система "свой - значит чужой"
показать весь комментарий
29.01.2024 15:02 Ответить
Ха ха ха!лохи ведутся на *************!!!печалька!туда вам и дорога!ДЫБИЛЫ!!!
показать весь комментарий
27.01.2024 20:26 Ответить