4225 посетителей онлайн
4 468 32

Комитет ВР обратился в польский парламент по поводу задержания журналиста Ткача

ткач

Комитет Верховной Рады по вопросам свободы слова обратился в профильные комиссии Сейма и Сената Польши, с просьбой выяснить причину задержания журналистов УП, и взять этот вопрос под контроль парламента.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в своем фейсбуке написал глава комитета, депутат от "Голоса" Ярослав Юрчишин.

Он напомнил детали задержания журналиста Михаила Ткача и оператора Ярослава Бондаренко во время съемок репортажа, отметив, что у них изъяли карты памяти с отснятым материалом и телефоны, угрожали продолжительным задержанием и не позволяли выйти на связь.

"Это не только препятствование журналистской деятельности, но и нарушение прав человека. Мы ждали реакции от польской стороны, но ее нет. Поэтому, по решению Комитета по вопросам свободы слова как его председатель, направил официальное письмо в профильные комиссии Сената и Сейма Польши, чтобы узнать официальную причину таких действий полицейских", – написал он.

Он добавил, что в Польше должны взять этот вопрос на парламентский контроль, "так как угрозы журналистам и допросы - это не нормальная практика для европейского государства, поддерживающего свободу слова".

Также председатель комитета поблагодарил польских партнеров за постоянную поддержку в войне. Однако подчеркнул, что это не дает полицейским право препятствовать деятельности украинским журналистам.

"Мы будем отстаивать права наших медийщиков, в каком бы месте их ни нарушали", - резюмировал Юрчишин.

Задержание журналиста Ткача в Польше

Напомним, ранее издание "Українська правда" сообщило о задержании журналиста Михаила Ткача и его оператора в Польше, где они снимали материал о транзите товаров из России и Белоруссии. Ткача и его коллегу отпустили после нескольких часов содержания под стражей и допроса спецслужбами. Редакция отметила, что для разрешения ситуации понадобилось участие украинских дипломатов в Польше. После этого польская полиция объяснила, что правоохранители хотели установить личность и проверить причину нахождения журналиста.

Топ комментарии
+16
А до свого голови-хряка не зверталися з приводу заборони опозиційним депутатам їздити за кордон??
показать весь комментарий
06.03.2024 23:01
+13
В нас купа проблем зі свободою слова і це їх у ВР не хвилює. Як Тквч виїхав, на якій підставі? Він же військовозабов'язаний!
показать весь комментарий
06.03.2024 22:43
+12
Все чисто.. Коли Ткача біля "псевдоелітної" ригалівки неправоохоронний оргай нагинав всім депутатам було срати, а зараз різко збудились. гівно своє підбиріть, гниди!
показать весь комментарий
06.03.2024 22:44
Комментировать
Сортировать:
Правильно! Молодці!
показать весь комментарий
06.03.2024 22:38 Ответить
Юрчишин , шавка дерьмака, роздуває з мухи слона ! В Україні , журналістів переслідує СБУ , 30 здоровенних амбалів підглядали за жінками в сауні, закриті ТЕЛЕКАНАЛИ 5-й , Еспресо , Прямий , незаконно не випускають депутатів від ОППОЗИЦІІ ,а ЮРЧИШИН в упор не бачить⁉️Тільки по команді :ФАС
показать весь комментарий
06.03.2024 23:28 Ответить
Юрчішин не шавка Ермака.
Він хлопець розумний- може послати лісом, але жде влучного момента.

Він не чім не вдячний Ермаку. Він іграе не коли команда «фас», а коли бажае. Це як статус «незалежний».

Що до затримання поліцій Ткача, то тут усе зрозуміло. Це порушення прав та норм журналістики.

Украіна повинна захищати своїх громадян за кордоном-це нормально.

А ось коли журналіст викривае торгівлю Польщи з ху&лом, а його пресують польски силовики- це не нормально.
показать весь комментарий
07.03.2024 02:01 Ответить
правильно! нужно немедленно разорвать с Польшей дипломатические и торговые отношения, перекрыть границу
показать весь комментарий
06.03.2024 23:35 Ответить
А який сенс у торгівельних відносинах з поьщею? Україна втрачає значно більше, а ніж отримує.
показать весь комментарий
07.03.2024 08:50 Ответить
В нас купа проблем зі свободою слова і це їх у ВР не хвилює. Як Тквч виїхав, на якій підставі? Він же військовозабов'язаний!
показать весь комментарий
06.03.2024 22:43 Ответить
він утік? Не повернувся? То чого заздриш?
показать весь комментарий
06.03.2024 23:09 Ответить
Фу, який ти гидотний зелений троль
показать весь комментарий
06.03.2024 23:13 Ответить
якщо я зелений то ти із ваВою в розвитку.
показать весь комментарий
06.03.2024 23:16 Ответить
Те що ти не здатен писати по темі, а пишешь про те як я заздрю, то немає жодного сумніву, що ти і чому тут.
показать весь комментарий
07.03.2024 00:00 Ответить
ще, зверни увагу з котрого року моя друга реєстрація, а потім на список тих, котрих читаю я та інший... Мордує тебе сумління- це добре, значить щось і усвідомив.
показать весь комментарий
07.03.2024 00:38 Ответить
Ти ще і значення слов українських не розуміешь, гуглперекладачем користуєшся?
показать весь комментарий
07.03.2024 08:47 Ответить
вітаю дебільне, норму зранку вже вдзюрив? слів розумієш
показать весь комментарий
07.03.2024 13:07 Ответить
Все чисто.. Коли Ткача біля "псевдоелітної" ригалівки неправоохоронний оргай нагинав всім депутатам було срати, а зараз різко збудились. гівно своє підбиріть, гниди!
показать весь комментарий
06.03.2024 22:44 Ответить
А до свого голови-хряка не зверталися з приводу заборони опозиційним депутатам їздити за кордон??
показать весь комментарий
06.03.2024 23:01 Ответить
Звернення правильне. Польська журналістика, в Україні поліцією не затримується…
показать весь комментарий
06.03.2024 23:22 Ответить
с того момента, когда НАТО зайдет в Украину, гниды потеряют власть - вот и зашевелились
показать весь комментарий
06.03.2024 23:40 Ответить
Просять посадити, і надовго.
показать весь комментарий
06.03.2024 23:58 Ответить
Юрчишин Пінчука піарить Ткача Фіали- разом усі сраколизи ОПУ
показать весь комментарий
07.03.2024 00:02 Ответить
Фак - ти… ?

Де підтвердження про Ткача та Юрчишіни?
показать весь комментарий
07.03.2024 02:05 Ответить
Трохи схибила й Юрчишин прийшов у ГОЛОС від споносра Фіали (транспересі) , а Ткач перейшов з демократичного вільного РС до УП

ВОЛОДАР УП ОПУшний вилизуивач сраки Єрмака -олігарх ФІАЛА

«Голос» Вакарчука - американский ОППОБЛОК
https://hvylya.net/uk/interview/177682-golos-vakarchuka-amerikanskij-oppoblok
хто спонсори партії Голос , Потім вони розкололися на рабів ПІНЧУКА-ФІАЛИ й вільних .

1 КШЕ -Кіївська школа економіки -ФІАЛА, фонд ПІНЧУКА
2Центр Экономической Стратегии(ЦЭС). Томаш Фиала самый крупный спонсор и глава наблюдательного совета.
3Центр противодействия коррупции. Крупнейший «инвестор» - фонд Сороса Видродження, меньше 3% спонсируется украинскими гражданами, Пинчук в т ч
4«Трансперенси Интернешнл Украина»(ЮРЧИШИШ звідти) - спонсор Фіала
показать весь комментарий
07.03.2024 04:19 Ответить
ЯКЩО КОРОТШЕ ОБОЄ й ткач й юрчишин ФІАЛІВСЬКО-ЄРМАКІВСЬКІ ЖОПОЛИЗИ(ПІНЧУК ТАМ ПОРЯД- "ВІДРОДЖЕННЯ" фонд СОРОСА в Україні,)
З цієї ж богодєльні партії ПІнчука-Фіали ГОЛОС вийшов й Умєров - до того 10 річний раб Ахмєтова .
показать весь комментарий
07.03.2024 04:22 Ответить
Ляльки Єрмака: Сергій Притула та Михайло Ткач
https://republic.com.ua/article/lyalki-%D1%94rmaka-sergij-pritula-ta-mihajlo-tkach.html https://republic.com.ua/article/lyalki-єrmaka-sergij-pritula-ta-mihajlo-tkach.html
показать весь комментарий
07.03.2024 04:27 Ответить
З зерном попустились, давай Ткачом тернбонькати.
показать весь комментарий
07.03.2024 03:25 Ответить
А де звернення на незаконні дії влади по вимкненню із пакета три опозиційні телеканали "5-го", "прямого" і експрессо?
показать весь комментарий
07.03.2024 07:21 Ответить
Чому Ткач не засудив затримання на кордоні Пороха , а тролив його і висміював ?
показать весь комментарий
07.03.2024 07:50 Ответить
Не варто знімати прикордоння, особливо іншої країни. Яка межує з потенційною загрозою.
Біженці, здається, через ті кордони проривались?
В нас такого матеріалу хоть греблю гати. Польщі це ні чого не дає.
Агро продукція не входить в перелік обмежень для торгівлі.
Те, що фермерам гірше збувати свою продукцію не заважає сваритись з сусідами.
Тим паче, є за що.
показать весь комментарий
07.03.2024 07:54 Ответить
По коментарю видно, що ти навіть не дивився відос Ткача. По-перше, у польщі немає заборон знімати прикордонні села. по-друге, Ткач знімав автодорогу, а не сам кордон через який твої біженці проривалися. По-третє, цей відос довів, що українська агропродукція абсолютно не шкодить польським фермерам як нас преконує польська влада, бо російська чомусь постачається без проблем.
показать весь комментарий
07.03.2024 08:48 Ответить
Дивлюсь.І не тільки це. Тижневі теж.
Тож не треба любити мізки, а на дозволи - це міжнародні правила.
Це доводить що ви в бульбашці обмеженої пропаганди.
Якщо дозволяєте собі невідомо як сумніватись в думці інших.
Дорога, чи фура. Там не має бажання панькатися.
Дитячий садок.
показать весь комментарий
07.03.2024 14:53 Ответить
Ця польська антиукраїнська істерія на кордоні з Україною відкрила очі на реальний стан речей у польщі 1. польське сільське господарство абсолютно не ефективне без дотацій від ЄС у порівнянні з українським. 2 польське економічне диво базується виключно на багатомільярдних грошах від ЄС в купі з тотальною забороною будь-яких іноземних конкурентів на місцевому ринку 3.польська поліція - це як наші мусора. Норми права цивілізованих країн на них не поширюються
показать весь комментарий
07.03.2024 09:06 Ответить
Міша, тебе Верховна Рада "здала".
показать весь комментарий
07.03.2024 09:58 Ответить