7717 посетителей онлайн
4 733 47

Иран готов проявлять сдержанность и не планирует дальнейшую эскалацию на Ближнем Востоке, - МИД Китая

ван

Китай принял во внимание заявление Ирана о его атаке на Израиль как реализации права на самооборону и верит, что Иран хорошо понимает ситуацию и сможет избежать дальнейшей дестабилизации на Ближнем Востоке, защищая свой суверенитет.

Об этом заявил министр иностранных дел Китая Ван И во время телефонного разговора с иранским коллегой Хоссейном Амир-Абдуллахианом, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на МИД КНР.

По его словам, Китай готов продолжать сотрудничество с Ираном в разных сферах и способствовать большему развитию двусторонних отношений даже после атаки Тегерана на Израиль.

Во время разговора Амир-Абдуллахиан представил позицию Ирана относительно атаки на его посольство в Сирии, отметив, что Совбез ООН не отреагировал должным образом, поэтому Иран имел право ответить в порядке самозащиты на нарушение своего суверенитета.

"Нынешняя региональная ситуация очень чувствительна, но Иран готов проявлять сдержанность и не намерен дальнейшей эскалации ситуации", - сказал иранский министр.

Ван И заявил, что Китай решительно осуждает, выступает против нападения на посольство Ирана в Сирии и считает этот инцидент серьезным нарушением международного права.

"Китай принял во внимание заявление Ирана о том, что предпринятые им действия были ограничены, и что это была реализация права на самооборону в ответ на нападение на здание посольства", - подчеркнул глава МИД КНР.

"Мы верим, что Иран хорошо понимает ситуацию и сможет избежать дальнейшей дестабилизации, защищая свой суверенитет и достоинство", – добавил Ван.

Топ комментарии
+16
О жовтороті вилізли захищати терористів. Цей ван *** лі шаолін, має таку професію відбитих отморозків захищати.
показать весь комментарий
16.04.2024 09:15
+12
О вісі зла однакові тексти.
Хочаб трохи змінювали...
показать весь комментарий
16.04.2024 09:15
+10
"Вісь зла"- китай іран засрашка сформовано. І в три ствола водять по губам і США і оон і всім на світі. Дно.
показать весь комментарий
16.04.2024 09:22
Комментировать
Сортировать:
О вісі зла однакові тексти.
Хочаб трохи змінювали...
показать весь комментарий
16.04.2024 09:15 Ответить
да яркий пример для сравнения северная и южная корея
показать весь комментарий
16.04.2024 10:03 Ответить
Та да, чули, чули. То США веде війну в Україні проти скрєпної кацапії руками украєнців і ті ж США руками китайців, іранських мулл і корейських чучхеїстів допомагають кацапам військовим обладнанням, зброєю і матеріалами боротися з агресією.... США (!!!! привіт дебілам) в Україні проти кацапів. 😂
показать весь комментарий
16.04.2024 10:35 Ответить
Тобто напали, жертва вміло утримала удар, і тепер бажає дати кізди нападнику, то прибіжали друзяки гопника в заверещали, не треба розхитувати ситуацію.П то що її розхитує довбограй їх подельник, то не тє.
показать весь комментарий
16.04.2024 13:35 Ответить
О жовтороті вилізли захищати терористів. Цей ван *** лі шаолін, має таку професію відбитих отморозків захищати.
показать весь комментарий
16.04.2024 09:15 Ответить
Він не те щоб захищає,він просто намагається заспокоїти Ізраїль і його союзників,щоб не порвали іран на шматки.Тому,я думаю що якраз зараз треба лупити по іранському ВПК і т.п. цілях,поки вони ще не підготувались до наступної атаки.
показать весь комментарий
16.04.2024 11:17 Ответить
Невже ніхто так і не зрозумів що відбулося?
Відбулася ВЕЛИЧЕЗНА геополітична КАТАСТРОФА
"Бульбашка" "загроза Ірану" лопнула у всіх на очах
Іран продемонстрував ВСЮ свою ракетно-шахедську ПОТУЖНІСТЬ у вигляді малюсенького пшшшшика у калюжу
Для кого катастрофа?
Для ВСІХ хто "кормився" від міфу про цю загрозу
росія і китай - що лякали ізраїль
ізраїль що лякав сша
сша, що лякали совоїх виборців євреїв у сша
...
Після цієї атаки - світ змінився назавжди
показать весь комментарий
16.04.2024 13:03 Ответить
Ну так наступна атака може бути ракетою з ядерною боєголовкою,безумні іранці без проблем це зроблять
Кацапи підтримають,одна ж нечисть
показать весь комментарий
16.04.2024 15:26 Ответить
Вони власних васалів захищають.
показать весь комментарий
16.04.2024 09:18 Ответить
А що тут дивного?
Ізраїль - ворог Ірану
США - союзник Ізраїлю
Розпалювання чергового конфлікту на Близькому Сході відволікає США від протистояння Китаю (як в економічній так і військовій сфері - підтримці Тайваню)
Ну а зіткнення США з Росією на території України знесилює Росію та робить її поступливішою при виконанні "хотєлок" Китаю
І це - тільки "найпомітніші" чинники цього міждержавного протистояння
показать весь комментарий
16.04.2024 09:45 Ответить
Не будьте какЦапами, не виказуйте расистські наративи. Є південні корейці, є чучхісти. Є китайці на Тайвані, є маоністи. Є чехи з Павелом і є мадьяри з ********.
показать весь комментарий
16.04.2024 09:49 Ответить
Ну так у даному випадку правлячі китайські комуняки виступають на захист ісламістської правлячої верхівки. Я жодним чином не чіпав китайців і іранців як народи якщо що😇
показать весь комментарий
16.04.2024 10:13 Ответить
Чому дивуватись Китай співпрацює з Іраном вже десятки років,з тих пір як вперше наклали санкції на нього(Іран)т.я. економічно йому (Китаю) було вигідно,політика і цинізм,кровні сестра і брат.
показать весь комментарий
16.04.2024 12:05 Ответить
А ось і вилізли ті, "під ким ходять" усі світові гопнікі
показать весь комментарий
16.04.2024 09:18 Ответить
А шо сі сталось? Хотабичи з рушниками на головах всрались від пережору свинини?
показать весь комментарий
16.04.2024 09:19 Ответить
Три П. Пішли Прати Портки.
показать весь комментарий
16.04.2024 10:11 Ответить
Є думка, що ця атака була договорняком.
показать весь комментарий
16.04.2024 09:20 Ответить
Сзоже, що і напад на ізраїль у жовтні був договорняком - усі вирішили щось відхопити: #уцло з сі - пів саіту, дрібне шакальйо - що ближче лежить. І усе через багаторічні затримки у влалі - абсолютна влада розбещує абсолютно.
показать весь комментарий
16.04.2024 09:24 Ответить
Дякуємо за роз'яснення, китайські болванчики
показать весь комментарий
16.04.2024 09:20 Ответить
А чого це жовтомордий розвиступався замість іранських аятол? Голос у них відібрало?
показать весь комментарий
16.04.2024 09:20 Ответить
Та ні - бояться боса
показать весь комментарий
16.04.2024 09:25 Ответить
Чітко визначився світовий агресор і це не перси.
показать весь комментарий
16.04.2024 09:20 Ответить
"Вісь зла"- китай іран засрашка сформовано. І в три ствола водять по губам і США і оон і всім на світі. Дно.
показать весь комментарий
16.04.2024 09:22 Ответить
Бандитский авторитет благодушно отнёсся к действиям своего солдата по демонстрации возможностей банды, но приказал пока вести себя спокойнее
показать весь комментарий
16.04.2024 09:22 Ответить
Ось і ляльководи голос подали.
показать весь комментарий
16.04.2024 09:25 Ответить
І знов повторю, що носіння ганчірок на голові призводить до патологічних змін в мозку!
показать весь комментарий
16.04.2024 09:27 Ответить
А як мусульманський Іран відноситься до притиснень мусульман в Китаї?
показать весь комментарий
16.04.2024 09:37 Ответить
Іран-шиіти і їм до дупи китайські суніти..
показать весь комментарий
16.04.2024 09:48 Ответить
ВІРИТИ КИТАЮ .ІРАНУ 3,14ДЕРАЦІЇ КНДР - САМОМУ СОБІ НАКЛАСТИ КУЧУ ЛАЙНА В ШТАНИ...
показать весь комментарий
16.04.2024 09:44 Ответить
Тому всім притомним потрібно зараз навалитись і розкатати росію.То і китай,і іран,і корея імені кіма сидітимуть тихенько
показать весь комментарий
16.04.2024 11:21 Ответить
Китай, скажи кто твой друг, и я скажу кто ты!
показать весь комментарий
16.04.2024 09:49 Ответить
Біда в тому що США і НАТО стали слабкими ще в часи Обами та втратили лідерство попустивши диктаторські режими.
показать весь комментарий
16.04.2024 09:51 Ответить
Зате проти Ірану треба застосовувати ескалацію
показать весь комментарий
16.04.2024 09:57 Ответить
Кетайці спасають морду ліца аятоллам.
показать весь комментарий
16.04.2024 10:22 Ответить
Але це його від - атвєточки вже не врятує . Що Ізраїль відповість , тут - сумнівів немає .
А от - що іран заспіває тоді , подивимось .
показать весь комментарий
16.04.2024 10:28 Ответить
Ось так потихеньку американці і відійдуть на задній план
показать весь комментарий
16.04.2024 10:29 Ответить
Иран вообще нормальное государство, уверен что Израилю и США будет гораздо легче договориться о мирном урегулировании вопроса и недопущения полномаштабной войны чем с Украиной и россией вместе взятых.........Там до талого воевать не хотят, разок ******* для профилактики, потом пару лет тишины, потом снова разок бахнули, вцелом жить можно!!!
показать весь комментарий
16.04.2024 10:34 Ответить
Ні не нормальне там терористи злочинці при владі з 1979 року
показать весь комментарий
16.04.2024 20:45 Ответить
А що, так можна? За*уярити трьома сотнями ракет і дронів по мирних містах і оголосити інцидент вичерпаним? 😲🤔 Нічого собі відповідь на один обстріл одного "мирного" посольства, нашпигованого по самі вінця "мироточащими" генералами! Де можна було б таке звіздіти, якби у відповідь обстріляли ізраїльське посольство, але ніт! Реакція Китаю вказує на те, що у тому, що сталося стирчать і китайські вуха.
показать весь комментарий
16.04.2024 10:41 Ответить
Нахабна китайська морда нахабно бреше, давно вже китайці втратили обличчя, під кожний випадок бандитизму своїх васалів підводять миролюбні пояснення, вже всіх нудить від їх заяв.
показать весь комментарий
16.04.2024 10:55 Ответить
Ось і появився представник ЦЕНТРУ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ.
показать весь комментарий
16.04.2024 11:25 Ответить
іранці сидят і думають щоб Ізраїль їх не бомбив