Россия нацелила ракеты на Грузию, - Пентагон
Об этом в понедельник пишет американская газета "Нью-Йорк Таймс" со ссылкой на представителя Пентагона.
Американские военные говорят, что в радиусе действия ракетных комплексов оказалась большая часть Грузии, включая Тбилиси.
Комментариев от российских военных пока не последовало.
Источник: Эхо Москвы
Народа кровью не сплотишь.
18/08/2008 11:01
Україна припинила дію угоди про сумісну з країнами СНД систему попередження про ракетний напад (УПРН) і контроль космічного простору. Відповідний указ підписав Президент Ющенко.
Ще на початку цього року Росія денонсувала угоду з Україною про сумісне використання радіолокаційних станцій по попередженню ракетного нападу. Зараз з цієї угоди вийшла й Україна.
Аналітики пов"язують такий крок офіційного Києва з російсько-грузинським конфліктом. Заступник директора київського Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Михайло Самусь говорить, що тепер українськими протиракетними станціями, які розміщені в Севастополі і Мукачевому, активно цікавитимуться США й країни ЄС.
«Якщо Україна надасть НАТО ці станції, то альянс буде дуже радий такому розвитку подій, оскільки, щоб побудувати станції такого сорту, потрібно багато коштів. А старі європейські країни не дуже хочуть витрачати кошти на систему ПРО», - зазначив експерт.
На його думку, українські радіолокаційні системи можуть бути доповненням систем ПРО, які США планує розгорнути в Чехії і Польщі. Михайло Самусь переконаний: за використання українських протиракетних станцій НАТО платитиме Україні адекватну ціну, а не таку, як Росія, коли оплата лише на 19 % покривала експлуатаційні витрати. Тепер за рахунок нового партнера Україна може значно модернізувати свої протиракетні станції і поліпшити оборонну систему країни, - вважає Самусь
Известно что Путин,Медведев,Чубайс,Миллер,Греф и прочая - иудеи.
Кстати, "Точка-У" попадает в консервную банку, даже на максимальной дальности.
Но для грызунов этого достаточно, абы не захотели снова по спящему Цхинвалу "Градами" работать.
Эти ракеты направлены на Иран
Самолётик зацепил полторы сотни гражданских на авиашоу, ракета не туда полетела и сбила гражданский самолёт...
Но всё равно язык не поворачивается сказать пусть червей кормят. Это только нацчерта опарышей шухевича...
ситуация в Грузии является прямым вызовом коллективной системе безопасности...
БЮТ так и не продемонстрировал - ни делом, ни хотя бы словом...
олько система коллективной безопасности "выпишет, в том числе и для Украины, самые высокие международные гарантии"... http://republic.com.ua/politics.php?id_show=1108 здесь
Видимо у них стоит жесткий фильтр на входящую информацию.