10 874 29

Обсуждения второго Саммита мира содержат "неприемлемые для РФ подходы", - Лавров

Сергій Лавров

Обсуждение о проведении второго Саммита мира по Украине содержат неприемлемые для России подходы.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду, об этом на пресс-конференции в ООН заявил глава МИД России Сергей Лавров.

Как отмечается, он сказал, что в основе обсуждений для проведения второго Саммита мира лежит "формула Зеленского", "о неприемлемости которой всем давно известно".

"Говоря о том, чем же там (участники потенциального второго Саммита мира. - Ред) будут заниматься, все так или иначе формулировали абсолютно односторонние, абсолютно неприемлемые для нас - и для многих других, искренне заинтересованных в мире, - подходы", - сказал Лавров.

Топ комментарии
+16
Ну і пішов нахєр...
показать весь комментарий
17.07.2024 23:02 Ответить
+11
ПШНХЙ
показать весь комментарий
17.07.2024 23:12 Ответить
+11
Краще б ти здох,падло кацапське.
показать весь комментарий
18.07.2024 00:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
та ти шо, дивно якось
показать весь комментарий
17.07.2024 22:59 Ответить
Ну і пішов нахєр...
показать весь комментарий
17.07.2024 23:02 Ответить
показать весь комментарий
17.07.2024 23:03 Ответить
Пушкин уже не тот.
показать весь комментарий
18.07.2024 04:02 Ответить
Хромая лошадь .. опять скріпіт потьортоє очко, пардон , сєдло..
показать весь комментарий
17.07.2024 23:09 Ответить
Лошадь видимо ожидала такого приема
показать весь комментарий
17.07.2024 23:11 Ответить
ПШНХЙ
показать весь комментарий
17.07.2024 23:12 Ответить
Думка загарбників для нас не цікавить, підорафію треба просто стерти з лиця землі і крапка!
показать весь комментарий
17.07.2024 23:15 Ответить
показать весь комментарий
17.07.2024 23:17 Ответить
щиро зацікавлених у мирі, - підходи", - сказав Лавров.- сучий син , кровопивця ,рашистський нелюд ,котрий знищує Україну ,чинячи геноцид єхидно ,з окровавленими українськоюкровью руками щиро 3,14здить про зацікавленість в мирі.ЗАЦІКАВЛЕНИЙ В МИРІ-Є МИРОНОСЦЕМ .РАШИСТ - ЗАЦІКАВЛЕНИЙ У ЗНИЩЕНІ УКРАЇНИ І ВБИВСТВІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.НЕЛЮД, ЩОББОЖА СПРАВЕДИВІСТЬ ЗНИЩИЛА ТЕБЕ ПОТВОРО.ЯК СВОГО ЧАСУ ЗНИЩИЛА ВІЙСКО ФАРАОНА...
показать весь комментарий
17.07.2024 23:35 Ответить
Божа справедливість -- навряд чи. А от мусульманство, роль якого на так званій рассосії щодня зростає -- цілком може.

Правда, для початку цих процесів має статися Одна Важлива Подія. І процеси тоді будуть невідворотними.

Москалота ще відповість і за Казань, і за Кавказ.
показать весь комментарий
17.07.2024 23:43 Ответить
Вавілон ,теж був знищений Божою справедливістю,руками перса Кіра
показать весь комментарий
17.07.2024 23:48 Ответить
Підходи до шибениці для вас тільки прийнятні ...
показать весь комментарий
17.07.2024 23:51 Ответить
Стара кляча!
Горіть тобі в пеклі!
показать весь комментарий
17.07.2024 23:54 Ответить
Краще б ти здох,падло кацапське.
показать весь комментарий
18.07.2024 00:32 Ответить
Нравицца, не нравіцца - подходи прінімаюцца.
показать весь комментарий
18.07.2024 00:47 Ответить
Обговорення другого Саміту миру містять "неприйнятні для РФ підходи", - Лавров

Ну і гулє?
Надо просто чящє сглативать!
показать весь комментарий
18.07.2024 01:19 Ответить
Цинічнійше й мерзотнійше за Рашистов не існує на планеті - ти дивись "щиро зацікавлені" в мірі..... падло брехливе лавров.
показать весь комментарий
18.07.2024 04:54 Ответить
неприйнятні для нас - і для багатьох інших, щиро зацікавлених у мирі, - підходи",

Торгуються....
показать весь комментарий
18.07.2024 07:06 Ответить
готовь задний проход лошадь
показать весь комментарий
18.07.2024 08:04 Ответить
У старого пирдуна старечий маразм. А шо йому зостаеться? ***** погрожуе його відправити на мясокомбінат зробити з нього ковбасу для пайки впопучленців, в пристоні компанії ***** не пускають, бо гидують, ось і приходиться сивому мерину хоч щось висирати своїм вонючим ротом
показать весь комментарий
18.07.2024 10:56 Ответить
Дайте старому кентавру вівса
показать весь комментарий
18.07.2024 11:07 Ответить
Прочитав коменти ... а чого всі плюються в цю Стару Коняку?

Фактично Лавров підтвердив , що цей нікчемний "саміт миру" - це такій собі ЗЕперфоманс для лоха73%, не маючий жодної практичної користі.

Так само , як багатосерійні ЗЕсеріали - "Вступ України до НАТО", "Вступ України до ЄС", "Підписання безпекових договорів" ...

Але лох73% й досі все це хаває , як хавав інші серіальчики-квартальчики від Вови Квартального до 2019 року.
показать весь комментарий
18.07.2024 11:49 Ответить
Треба щоб події в Україні, щодо агресії росії, були постійно на увазі і черговий "саміт миру" не завадить цьому
показать весь комментарий
18.07.2024 12:48 Ответить
Ви, пане, мабуть за Сонцесяйного голосували в 2019 році ... тоді мені зрозуміла ваша точка зору, як пересічного 73%-го.
показать весь комментарий
18.07.2024 13:16 Ответить
Це тебе зараз цікавить найбільше - хто за кого голосував ?
Чи ти думаєш , що коли кацапи будуть вас дрючити , їм не буде пофігу що ти не з тих 73% ...?!
показать весь комментарий
18.07.2024 13:39 Ответить
Здохни рашиська мерзота разом з найбільшим світовим терористом путіном.
показать весь комментарий
18.07.2024 12:44 Ответить