5285 посетителей онлайн
2 945 34

Зеленский представил Макрону План победы: "Следующий Мирный саммит должен быть в ноябре"

Володимир Зеленський на зустрічі з президентом Франції Емманюелем Макроном, 10 жовтня 2024

Президент Украины Владимир Зеленский в четверг на встрече с президентом Франции Эмманюэлем Макроном представил ему План победы Украины.

Об этом глава государства сообщил на брифинге во дворе Елисейского дворца, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Сегодня я рассказал президенту Макрону наш план, План победы, а также о других инициативах, как на поле боя так и в управлении", - сказал Зеленский.

Он также ответил на вопросы журналистов по поводу подготовки к Саммиту мира.

"Следующий Мирный саммит должен быть в ноябре. План его будет на столе. Относительно точной даты - я не знаю на сегодняшний момент. Но мы подготовим все, что мы решили", - сказал глава государства.

Он добавил, что план со всеми деталями должен появиться в самом начале ноября.

Топ комментарии
+11
Знову марить !
показать весь комментарий
10.10.2024 20:24
+11
уова, пав Вугледар. Де твої гаранти безпеки, де дікларація першого саміту миру у Швейцарії. Де все це шо ти так надрочував, як найвеличніший подвиг наркомана.
показать весь комментарий
10.10.2024 20:28
+10
Офис Ермака говорит, что в ноября никакого "саммита" не будет, этот рассказывает что будет... Даже между собой договорится не могут.
показать весь комментарий
10.10.2024 20:29
Комментировать
Сортировать:
Так заявляли що план вже готовий?
показать весь комментарий
10.10.2024 20:19 Ответить
всі плани, куяни, договора, та другі важливі моменти які през представляє другим країнам мають бути розглянуті та узгоджені в профільних комітетах та "дозволені" президенту Верховною Радою бо.... у нас парламенсько-президенська система правління він не цар щоб одноосібно щось вирішувати. а цого плану депутати не бачили та про що в там мова, не знають тому там можуть бути як корисні для України речі так і шкідливі! а те що ОПа на чолі з зе, та при підтримці "коаліції"якої реально нема, вже нанесла багато шкоди економіці так і загалом Україні, ми всі знаємо. то хай краще покаже 1 план знищення щурів та корупціонерів 2 розжене "менеджерів" а призначить спеців 3 покаже мирний план ВР та народу 4 покарає винуватих за провали в обороні 24-28. 02.2024го.
показать весь комментарий
10.10.2024 21:00 Ответить
показать весь комментарий
10.10.2024 21:04 Ответить
тю ***....... і тут порох винуватий
показать весь комментарий
10.10.2024 21:09 Ответить
Офіс президента замінив вру та кабмін.
показать весь комментарий
10.10.2024 21:05 Ответить
Чудово!
показать весь комментарий
10.10.2024 20:21 Ответить
Знову марить !
показать весь комментарий
10.10.2024 20:24 Ответить
це наркотична інтоксикація
показать весь комментарий
10.10.2024 20:27 Ответить
уова, пав Вугледар. Де твої гаранти безпеки, де дікларація першого саміту миру у Швейцарії. Де все це шо ти так надрочував, як найвеличніший подвиг наркомана.
показать весь комментарий
10.10.2024 20:28 Ответить
показать весь комментарий
10.10.2024 20:29 Ответить
😁 Джим Керрі 👍
показать весь комментарий
10.10.2024 21:48 Ответить
Офис Ермака говорит, что в ноября никакого "саммита" не будет, этот рассказывает что будет... Даже между собой договорится не могут.
показать весь комментарий
10.10.2024 20:29 Ответить
Бригаду "Анна Київська" Збройних сил України тренують і повністю оснащують французькі збройні сили, 2300 українських військових наразі проходять навчання у Гранд-Есті на техніці, яку вони використовуватимуть в Україні. Бригада отримає 128 бронетранспортерів VAB, 18 самохідних артилерійських установок Caesar, 18 легких колісних танків AMX-10 RC, 20 протитанкових ракетних комплексів (ПТРК) Milan та 10 військових вантажівок TRM. Очікується, що бійці "Анни Київської" вирушать в Україну наприкінці жовтня.
показать весь комментарий
10.10.2024 20:34 Ответить
Під кожний захід треба, щоб він кошторис підкладав.
показать весь комментарий
10.10.2024 20:34 Ответить
Шановно спільноте! Скажіть: які пігулки я маю пити, щоб зрозуміти найвеличнішого? Бо в моїй макітрі якось не доходять ладу заяви, шо план перемоги - то шлях до виконання плану миру і "мирний самміт" буде у жовтні. Невже до жовтня ми переможемо? Хтілося б знати ЯК? Адже жоден з цих планів (перемоги чи миру) українському суспільству ця влада так і не озвучила. Увесь світ знає та обговорює ці плани, а ті, кого безпосередньо вони стосуються, навіть не знають про що там йдеться! Уявіть, якщо б така ситуація сталася б при "баризі"! Скільки б "правдорубів" різниї "УПешечок" з "шабуньками", "нацжон" повилазило б зі своїми заявами! А тут- суцільна тиша!
показать весь комментарий
10.10.2024 20:37 Ответить
Пити. Не пігулки. Багато. Міцного.
показать весь комментарий
10.10.2024 20:43 Ответить
В мене стільки здоров'я немає, бо здохну
показать весь комментарий
10.10.2024 21:06 Ответить
Треба тренувати свою потужність, а то без неї не вийде дешифрувати потужні тексти
показать весь комментарий
10.10.2024 21:08 Ответить
Щоб зрозуміти найвеличнійшого треба курити чи нюхати такий план який воно споживає Може тоді
показать весь комментарий
10.10.2024 20:44 Ответить
Патужный гигаВатник.
показать весь комментарий
10.10.2024 20:50 Ответить
Ще трошки і українці залишаться єдиними, хто не бачив той шедевр.
показать весь комментарий
10.10.2024 20:51 Ответить
показать весь комментарий
10.10.2024 20:51 Ответить
"Україна відмовилась проводити https://glavcom.ua/country/politics/ukrajina-vidmovilas-provoditi-samit-miru-v-listopadi-radnitsja-ofisu-prezidenta--1024842.html Саміт миру в листопаді - радниця офісу президента" Ви там всі давно на профогляді у психіатра були?
показать весь комментарий
10.10.2024 21:07 Ответить
Зрозуміло, чому у Макрона було таке веселе обличчя. Почитав план перемоги від Зеленського. Мало не луснув від сміху. Адже той план перемоги писав сценаріст "кварталу" - а талант не проп'єш.
показать весь комментарий
10.10.2024 21:10 Ответить
"Сьогодні я розповів президенту Макрону наш план, План перемоги, а також про інші ініціативи, як на полі бою так і в управлінні" "Ініціативи в управлінні" це ліжка в борделі регулярно переставляти?
показать весь комментарий
10.10.2024 21:11 Ответить
Воно геть відірване від реальності.
показать весь комментарий
10.10.2024 21:14 Ответить
https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.radiosvoboda.org%2Fa%2Fnews-zelenskyy-viyna-plan-peremohy-********-soyuznyky-viyna%2F33122424.html&psig=AOvVaw0QUXl59EfXR2FKjaFejN8c&ust=1728674048095000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBcQjhxqFwoTCPCy6OrChIkDFQAAAAAdAAAAABAd план готовий на 90%