Ситуация обострилась. За день террористы 21 раз обстреляли позиции ВСУ, - штаб АТО
Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр штаба АТО.
"Ситуация в зоне проведения АТО относительно обострилась. С начала суток боевики НВФ 21 раз применяли оружие против украинских защитников", - говорится в сообщении пресс-центра штаба АТО на странице в "Фейсбуке" (сводка по состоянию на 18.00 среды).
В частности, в районе Марьинки, недалеко от временно оккупированного Донецка, боевики прицельно из стрелкового оружия и гранатометов различных систем одновременно обстреляли сразу четыре опорных пункта украинских военных.
Кроме того, прицельным огнем из стрелкового оружия противник пытался попасть по подразделениям сил АТО в Широкино. Вблизи Зайцево работал вражеский снайпер.
НВФ неоднократно вели беспокоящий огонь из стрелкового оружия и крупнокалиберных пулеметов в сторону украинских позиций в районе Песок и Опытного.
Возле Майорска, Новгородского и Луганского (Горловско-Светлодарская дуга), кроме указанного оружия, боевики открывали неприцельный огонь из гранатометов.
"Ситуация в зоне проведения АТО относительно обострилась. С начала суток боевики НВФ 21 раз применяли оружие против украинских защитников", - говорится в сообщении пресс-центра штаба АТО на странице в "Фейсбуке" (сводка по состоянию на 18.00 среды).
В частности, в районе Марьинки, недалеко от временно оккупированного Донецка, боевики прицельно из стрелкового оружия и гранатометов различных систем одновременно обстреляли сразу четыре опорных пункта украинских военных.
Кроме того, прицельным огнем из стрелкового оружия противник пытался попасть по подразделениям сил АТО в Широкино. Вблизи Зайцево работал вражеский снайпер.
НВФ неоднократно вели беспокоящий огонь из стрелкового оружия и крупнокалиберных пулеметов в сторону украинских позиций в районе Песок и Опытного.
Возле Майорска, Новгородского и Луганского (Горловско-Светлодарская дуга), кроме указанного оружия, боевики открывали неприцельный огонь из гранатометов.
Топ комментарии
по последним данным, мэр Геническа ЛИЧНО дал указание опустить нефть до 5$ за баррель!
..
..
..
..
У Старокостянтинові поховали двох учасників АТО
У Старокостянтинові (Хмельниччина) 4 та 5 січня прощались із двома захисниками України. Військовослужбовці померли у зоні АТО, однак, у військкоматі кажуть, що не під час бойових дій.
За словами військового комісара, 39-річний Руслан Погончук ніс службу під Артемівськом, помер 1 січня, причина - раптова зупинка серця. А чому 3 січня помер 47-річний Олександр Яворський, який служив під Волновахою, воєнком сказати не може, бо ще не отримав висновку про смерть.
http://ye.ua/news/news_23198.html
ї
Сьогодні ми наведемо подробиці загибелі айдарівців 1 січня цього року.
Коментарі надала сестра Назара Галюка, якій повну історію того, що трапилося розповів комбат батальйону "Айдар".
Все це трапилося на базі Айдару недалеко від Горлівки. Точніше м. Дзержинськ смт.Неліпівка, де і розташовувався батальйон у закинутій будівлі школи, в 5 км від лінії фронту.
Вночі 1 січня диверсійна група сепаратистів підійшла до бази Айдару та засіла в зеленці неподалік. Троє бійців Айдару біля 4 ночі вийшли на подвір'я. В 4:15 ночі снайпер поцілив у спину розривною кулею прямо в серце Назару , який загинув миттєво. Потім було тяжко поранено інших двох бійців.
Одразу здійнявся галас, побратими Назара зі зброєю почали зачищати зеленку. Було вбито 6 сепаратистів та одного взято в полон. Полоненого вже зранку було передано в СБУ як цінного свідка події.
2 поранених бійців айдару було доставлено до лікарні, де один з них також помер. Інший, по інформації на вчорашній день, був ще без свідомості з тяжким пораненням.
У довідці про причину смерті вказано - "гостра крововтрата, наскрізне вогнепальне кульове поранення грудної клітки з ушкодженням внутрішніх органів"
В лікарській довідці вказано місце смерті - "смерть настала в іншому місці - на місці події у розташуванні підрозділу". Наразі воєнкомом Славути направлений запит на отримання протоколу слідчої комісії.
Будемо чекати на офіційні результати розслідування, але вже й зараз видно , що держава намагається приховати втрати та в майбутньому лишити родину загиблого без багатьох виплат та пільг.
Ось так наша держава, в особі речників АТО, приховує втрати на фронті, щоб нам , українцям, здавалося, що в нас діють Мінські угоди та на сході вже немає ніякої війни!!!
http://www.samooborona-netishyn.com.ua/2016/01/05/novi-vidomosti-pro-zagibel-nazara-galyuka/