Минэнерго погасит задолженность по зарплате перед шахтерами Львовской области до 20 января
Об этом журналистам сообщил первый заместитель председателя Львовской областной государственной администрации Ростислав Замлынский, передает Цензор.НЕТ, со ссылкой на Українські Новини.
"Подчеркиваю, что задолженность есть только за ноябрь. Фактически горнякам не выплатили деньги за половину месяца. На сегодня это 58 миллионов гривен. По словам министра топлива и энергетики Украины, зарплату 2015 года выплатят до 20 января", - сказал он.
По его словам, в дальнейшем не должно возникать проблем с выплатой зарплат горнякам.
"Подчеркиваю, что задолженность есть только за ноябрь. Фактически горнякам не выплатили деньги за половину месяца. На сегодня это 58 миллионов гривен. По словам министра топлива и энергетики Украины, зарплату 2015 года выплатят до 20 января", - сказал он.
По его словам, в дальнейшем не должно возникать проблем с выплатой зарплат горнякам.
- по якій ціні ЗАРАЗ Мінпаливоенерго закуповує вугілля в приватних шахтах і по якій - в державних;
- практично в 2015 році не було переходу під контроль ДНР чи ЛНР нових українських шахт, тим не менше видобуток вугілля в Україні за 2015 впав у 1,6рази проти 2014 року;
- як ціна експортного вугілля, з вартістю доставки, виглядає на фоні цін українського вугілля аналогічної якості;
- те, що було офіційно мовлено шахтарям Львівщини про погашення усіх боргів по зарплаті до 20 січня Міністерством відноситься і до шахтарів Донеччини, Луганщини, Дніпропетровщини;
- в яких регіонах і які саме шахти МПЕ планує в цьому році закрити ;
- де і за рахунок чого МПЕ планує покрити недостачу вугілля на українських ТЕЦ, ТЕС.
Якщо ви знайдете відповіді на ці прості питання у виступах Демчишина, Яценюка інших "керманичів" чи знаєте вже самі, то прошу - ознайомте пересічних !