Двух граждан Иордании, подозреваемых в изнасиловании несовершеннолетней, взяли под стражу в Ивано-Франковске
Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Ивано-Франковской области.
Оба иностранца взяты под стражу на 60 дней.
Их подозревают в совершении уголовных правонарушений, предусмотренных ч.4 ст. 152 (Изнасилование) и ч.1 ст.155 (Половые сношения с лицом, не достигшим половой зрелости) Уголовного кодекса Украины.
За указанные уголовные преступления предусмотрена уголовная ответственность в виде лишения свободы на срок от пяти до пятнадцати лет.
Оба иностранца взяты под стражу на 60 дней.
Их подозревают в совершении уголовных правонарушений, предусмотренных ч.4 ст. 152 (Изнасилование) и ч.1 ст.155 (Половые сношения с лицом, не достигшим половой зрелости) Уголовного кодекса Украины.
За указанные уголовные преступления предусмотрена уголовная ответственность в виде лишения свободы на срок от пяти до пятнадцати лет.
Топ комментарии
http://pravda.if.ua/news-89897.html У справі зґвалтування неповнолітніх школярок наразі фігурують 8 «івано-франківських» арабів
В зону їх обов"язково на будь-який термін.
Член баварського ландрату від округу Ландсхут Петер Драєр направив автобус з 31 біженцем особисто канцлеру Ангелі Меркель на знак незгоди з її міграційною політикою.
При цьому, як заявили в офісі політика, в автобусі знаходяться біженці, які легально прибули до Німеччини, чиє клопотання офіційно зареєстроване, і які мають бути розміщені у притулках, але фактично змушені шукати житло самостійно.
"У нас наразі є 450 біженців, які шукають житло в окрузі, якого ми не маємо. Очікується, що їх буде розміщено у притулках, у протилежному випадку вони стануть безхатьками", - заявили у політика.
http://www.eurointegration.com.ua/news/2016/01/14/7043376/
В порівняно цивілізованих ОАЕ можна за набагато менше порушення загриміти в яму з лайном. В їхньому рідному Іраку швидше просто вб'ють. А ці жертви шаріату думають, що Україна їх гуманно депортує? Чи як Брейвіка, в теплу камеру з інтернетом і потім по амністії?
Бидло має відповісти за свої злочини, крапка. Це не справа національності, це справа людського права. Те, що вони сексуально звихнуті через особливості своєї культури, має бути не пом'якшуючою обставиною, а обтяжуючою. Не вмієш поводитися по-людськи - відповідай, не хочеш - геть додому! В Ірак, в «ІДІЛ», до чорта в пекло. Тут не Кельн і не Париж, тут Україна.
У них вместо мозгов сперма, так что не удивляйтесь, конечно нормальные тоже есть
И этот ваш бред «малолетка сама виновата» здесь тем более неуместен. Если малолетка, значит трогать ее нельзя, и ******. Как бы она себя не вела, это проблемы ее воспитания, а не разрешения всяким озабоченным ее е**ть. Они приехали сюда учиться - ну так пусть учатся, а не занимаются беспределом. Пусть трахают взрослых теток по добровольному согласию или Дусю Кулакову, а за малолеток мы будем отрывать им яйца без разницы, из какой они страны, надеюсь, им это кто-нибудь популярно объяснит.