Фонд гарантирования вкладов за три года передал провоохранителям информацию о нарушениях на 284 млрд грн
Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Фонда.
Количество заявлений в 2014 году составило 398 на сумму 49,4 млрд грн, а в 2013 году - 26 заявлений на 6,22 млрд грн.
В целом за три года ФГВФЛ сообщил МВД, СБУ, ГПУ и ГФС о правонарушении в банках до признания их неплатежеспособными на сумму 248,4 млрд грн. В отношении владельцев и топ-менеджеров банков было подано 303 заявления на общую сумму 148,2 млрд грн, служащих банков - 201 заявление на 10,18 млрд грн.
По такому виду преступления как доведение банка до неплатежеспособности было подано 44 заявления на 59,81 млрд грн, разворовыванию средств (в т.ч. путем их вывода из банка и замены залога, что привело к неплатежеспособности банка) - 215 заявлений на 55,35 млрд грн, злоупотреблениям и халатности должностных лиц банков - 220 заявлений на 41,68 млрд грн.
Количество заявлений в 2014 году составило 398 на сумму 49,4 млрд грн, а в 2013 году - 26 заявлений на 6,22 млрд грн.
В целом за три года ФГВФЛ сообщил МВД, СБУ, ГПУ и ГФС о правонарушении в банках до признания их неплатежеспособными на сумму 248,4 млрд грн. В отношении владельцев и топ-менеджеров банков было подано 303 заявления на общую сумму 148,2 млрд грн, служащих банков - 201 заявление на 10,18 млрд грн.
По такому виду преступления как доведение банка до неплатежеспособности было подано 44 заявления на 59,81 млрд грн, разворовыванию средств (в т.ч. путем их вывода из банка и замены залога, что привело к неплатежеспособности банка) - 215 заявлений на 55,35 млрд грн, злоупотреблениям и халатности должностных лиц банков - 220 заявлений на 41,68 млрд грн.
Топ комментарии
Кожен злочин має прізвище, ім"я, по-батькові. Захочуть--знайдуть і посадять.
Ваша машина, предположим в 2008году, по страховке автоцивилка, стоит 260 грн
50 грн сразу в карман ложит агент (сразу без всякой бухгалтерии)
50 ложит его шеф в областном центре
Думаю не меньше 100 ложит в карман киевское начальство
Ну а 60 грн просто, думаю, разворовывается или это Ваша страховка Аналогично устроены банки.
Тоді його колега - Порошенко - сприяє порятунку "свого по нутру"! Звичайно ж, коштом так гаряче любимих ним українців!!!!!!!!!
Інакше чим можна пояснити наступне:
"...в 2014 році Нацбанк надав банку «Фінансова ініціатива» рефінансування строком на понад 30 днів на суму більше 8,3 млрд грн., що було одним з найвищих показників у банківській системі.... Позики надавалися «Фінансовій ініціативі» як за часів керівництва в НБУ С. Кубіва (6,6 млрд грн), так і В. Гонтаревої (1,7 млрд грн)... відтік коштів клієнтів у банку «Фінансова ініціатива» зі значним надлишком покривався не просто загальним обсягом виданого Нацбанком рефінансування, але й навіть суто стабілізаційними кредитами (які, повторимося, надаються на термін від 2 до 5 років)...." ЯКИЙ У БІСА "відтік коштів клієнтів"?????
КЛІЄНТИ КОШТІВ НЕ ОТРИМУВАЛИ!!!!!!!!! НІЯКА П...А НІКОМУ НІЧОГО НЕ ВИПЛАЧУВАЛА!!!!! " "Куди ж банк «Фінансова ініціатива» дів решту рефінансування? …
Як, можливо, сказав би класик російської телевізійної пропаганди «Совпадение? Не думаю».
Коментарі, що називається, зайві. Власне, не змогла їх надати і глава НБУ В. Гонтарева, коли її запитали про більш ніж активну видачу рефінансування банку "Фінансова ініціатива".
Банк "Фінансова ініціатива" не знайшов можливості відповісти на запит FINBALANCE."
http://finbalance.com.ua/news/Rikoshetom-po-banku-Finansova-initsiativa-O-Bakhmatyuk-viznav-problemi-v-svomu-ahrobiznesi
15.05.2015
==============================================================
http://finbalance.com.ua/news/Hontareva-vidmovilasya-komentuvati-shchedrist-NBU-pri-vidachi-refinansuvannya-banku-Finansova-initsiativa
ГОНТАРЕВА ВІДМОВИЛАСЯ КОМЕНТУВАТИ ЩЕДРІСТЬ НБУ ПРИ ВИДАЧІ РЕФІНАНСУВАННЯ БАНКУ "ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА" 02.03.2015
==============================================================
На початку червня 2015 банк "Фінансова Ініціатива" визнають НЕПЛАТОСПРОМОЖНИМ !!!!!!!!!!
ДЕ ГРОШІ УКРАЇНЦІВ?????
ДЕ РЕАКЦІЯ ..... "РЕГУЛЯТОРА" - НБУ ???????????
ДЕ РЕАКЦІЯ БАНКІРА ПОРОШЕНКО ??????????????
ДЕ ХОЧА Б ОДИН БАНКІР, ЯКИЙ ВІДПОВІВ ЗА ВИКРАДЕННЯ ГРОШЕЙ ВКЛАДНИКІВ ???????
ДЕ, НАРЕШТІ ТРОЄ НАЙБЛИЖЧИХ ДРУЗІВ ПОРОШЕНКО, ЯКИХ ВІН ПОСАДИВ, ЯКЩО ВІН ТАКИЙ ГАРЯЧИЙ ПОБОРНИК ПРАВ УКРАЇНЦІВ ??????
Розшукую http://www.ukrrudprom.ua/
а на ньому "Щедрости украинцев нет предела. За здоровье банков снова платит государство
Об окончательном выздоровлении банковской системы говорить пока рано.
[07:24 26 октября] [Економічна правда, 23 жовтня 2015]"
Намагання уже тут, на http://www.ukrrudprom.ua%2C/ www.ukrrudprom.ua, відкрити дану тему за адресоюhttp://www.ukrrudprom.ua/digest/SHCHedrosti_ukraintsev_net_predela_Za_zdorove_bankov_snova_plati.html
дає ось що:
"Ошибка приложения!
Такое изредка случается даже с нами. Наши суперспециалисты уже работают над её устранением.
Надеемся на Ваше понимание. Спасибо!
Application error!
Such rarely occurs even with us. Our super specialists do fixing it now.
We hope for your understanding. Thanks!"
В той же час НІЯКА ІНША ТЕМА не викликає няких міфічних "помилок додатку"!
Ніколи і ні в яких браузерах я з таким попередженням за 8 років НЕ СТИКАВСЯ!!!
До речі, а якого саме додатку? Стаття на сайті являється додатком??? І в чому саме "помилка"? В її оприлюдненні?????
Нарешті знаходжу діючу статтю:
http://www.epravda.com.ua/publications/2015/10/23/564264/
Щедрість українців не має меж. За здоров'я банків знову платить держава
===========================================
Висновок: Команда Порохнявого не гребує застосуванням ЦЕНЗУРИ !!! ГАНЬБА !!!
Просто не міг спати!
А ось значно молодші спритники - Порохнявий і посаджена ним у відповідне крісло бабище - розв'язало цю проблему миттєво!
Тримають люди вклади у валюті в розмірах, які у перерахунку становлять близько 200 тис. грн???
Вихід є!!!
Плюємось для окозамилювання на всі боки, а самі тишком-нишком "через незалежні від нас обставини"(??????????) опускаємо гривню в три рази, з 8 грн/дол до приблизно 24 !!!
Во здорово!!!!!!!!!!!!!!!!!
І тепер вклад, що раніше виглядав як 25000 дол х 8 = 200 000 - які треба було повертати, перетворився у 25000 дол. х 24 = 600 000 грн !!!!!
Але ж Фонд гарантування повертає ЛИШЕ 200 000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЛЯПОТА !!!!!
Ясна річ, спочатку треба було ЗАБОРОНИТИ ПОВЕРНЕННЯ НАВІТЬ ВКЛАДІВ ІЗ ЗАВЕРШЕНИМ СТРОКОМ ВКЛАДУ !!!
ПОВЕРНУТИ НІЗЗЗЯ, ДОВКОЛА ВІЙНА!!! ТАК ВИ, вкладники, ЗРУЙНУЄТЕ БАНКІВСЬКУ СИСТЕМУ!!!
І давай самі її РУЙНУВАТИ!!!!!!!!!!!
============================================================
Порохнявий, де закон про ІМПІЧМЕНТ ???????????