Кабмин более чем в 2 раза повысил зарплату главе Администрации Президента и секретарю СНБО
Об этом говорится в постановлении №304 от 20 апреля, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Українські Новини.
Кабмин установил должностной оклад первых заместителей главы Администрации Президента и секретаря СНБО в 16 тыс. гривен, заместителей - 15 тыс. гривен.
Данное постановление вступает в силу одновременно с новой редакцией закона о госслужбе - 1 мая.
Согласно ответу Государственного управления делами на запрос Українських Новин, в феврале должностной оклад главы Администрации Бориса Ложкина составил 7 885 гривен, а секретаря СНБО Александра Турчинова в марте (согласно ответу аппарата СНБО) - 7 885 гривен.
Кабмин установил должностной оклад первых заместителей главы Администрации Президента и секретаря СНБО в 16 тыс. гривен, заместителей - 15 тыс. гривен.
Данное постановление вступает в силу одновременно с новой редакцией закона о госслужбе - 1 мая.
Согласно ответу Государственного управления делами на запрос Українських Новин, в феврале должностной оклад главы Администрации Бориса Ложкина составил 7 885 гривен, а секретаря СНБО Александра Турчинова в марте (согласно ответу аппарата СНБО) - 7 885 гривен.
Топ комментарии
....і ще таке , а чи зміг би той же Шахтар , чи Водій троллейбуса працювати без оплати його праці ....
https://twitter.com/ShkvarkiUA Шкварки News @ShkvarkiUA https://twitter.com/ShkvarkiUA/status/723570398588207104 2 ч.2 часа назад
- Проти кого мітингуєте?
- Проти шоферів.
- Кого?!
- Ти не в курсі? Шофери знищують країну.
- Може офшори?
- А яка різниця?
http://varota.com.ua/2016/04/21/spokojno-v-seti-razmestili-nastoyashhuyu-prichinu-kosmicheskix-tarifov-na-gaz/ Копия Зарплат работников "Укргаздобыча" - без пенсионеров
http://varota.com.ua/2016/04/21/spokojno-v-seti-razmestili-nastoyashhuyu-prichinu-kosmicheskix-tarifov-na-gaz/
Эти "сиротки" спускают сумму, равную своей официальной зарплате, за один поход в ресторан.
Давайте запустим такой флешмоб?
А то, они поднимают себе зарплату, а народу тарифы!!!!
І це не кажучи про мародерство, сліпі трасти однотурового *********, злигання з ригоаналами, таємні домовленості з ворогом, порушення конституції так зв правлячою елітою, переслідування та знищення патріотів в котлах...
Народе, ти коли-небудь прозрієш, чи в ярмі по-новому жити дуже подобається? Коли ж ти вже зрозумієш, що раб заслуговує лише на ярмо і батіг.
Вставай, козаче! Україна плаче!
22:24 21 квітня 2016
...Та водночас проблема в тому, що замало лише змінити Порошенка, - нам необхідне запровадження світоглядної реформації, спочатку суспільству має бути прищеплена інша свідомість. Слід визначити, на які позитивні чинники повинен орієнтуватися кожен з громадян, і вже згідно з ними, висувати політиків, які їх дотримуються. Не користуються лише фразами, а власне неухильно дотримуються таких чинників на практиці.
Людина-брехун, який зараз на посаді президента, апріорі не повинен був одержати підтримку на парламентських чи на місцевих виборах, бо він збрехав. Можна навести безліч конкретних питань, по яким збрехав наш президент, починаючи з його слів проте, що він уже продав свій бізнес. Однак люди продовжують голосувати за нього та за його політичну силу - це означає, для них брехня президента не є чимось настільки поганим, що вони готові після цього від нього відвернутися. Це означає, що для них це не є світоглядною цінністю.
http://ukrreal.info/ua/intervyu/107427-poroshenko-za-dopomogoyu-putina-gotuetsya-dlya-pereobrannya-na-drugiy-termin
http://ukrreal.info/im/news/5719280b92376-1.jpg