Порошенко и Алиев не использовали русский язык на пресс-конференции в Баку
Об этом пишет местное издание Haqqin, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЛІГА.
В зале присутствовали переводчики, которые переводили выступления президентов.
Напомним, 13-14 июля Порошенко находится с официальным визитом в Азербайджане.
В зале присутствовали переводчики, которые переводили выступления президентов.
Напомним, 13-14 июля Порошенко находится с официальным визитом в Азербайджане.
Топ комментарии
Дуже добре, що феномен російськомовного патріота в Україні існує. Але з іншого боку, якщо ти є патріотом України, ну то вивчи українську мову. Ти не спілкуйся нею кожен день, не питання. Вчити українську мову - це не зусилля, це збагачення себе. Так само я розумію, що треба знати і російську мову. Я справді був російськомовною людиною. Мова сама по собі - це не просто інструмент передачі інформації, нею не тільки формулюються думки, а ще й формуються. Коли ти не знаєш мови народу, представником якого ти є, не володієш нею, в тебе формується інакша думка. І тому, звичайно,
Путін і банда намагаються доводити, що в Україні є утиски, які дуже смішно виглядають. Я б запропонував піти до газетного кіоска - і ви все самі побачите про утиски російської мови.
Колись до мене в академії приходили люди й казали, що все життя пропрацювали вчителями і хочуть в академії, але не можуть викладати українською. Моя відповідь була така: якщо ви не здатні вивчити українську мову, значить ваш IQ дуже низький, і допустити вас до викладання я не можу. Дехто пішов, а інші раптом зрозуміли. Але тут є дуже тонкий нюанс: на словах ніби всі кажуть, а на ділі воно зовсім не так. Великою проблемою є те, що з трибуни проповідують одне, а прийшовши додому - інше.
В мене навіть був якоюсь мірою не зовсім етичний шлях перевірки людей. От приходить до мене людина на роботу і починає бити себе в груди, бо знає, що Брюховецький патріот. Тоді я казав: добре, будемо думати, дайте мені ваш домашній телефон і я вам зателефоную. І коли ця людина виходила, я дзвонив на домашній телефон. Переважно відповідали діти. І якщо вони зі мною говорили російською, то цю людину я ніколи не брав на роботу, бо вона просто підлаштовується під кон'юнктуру. В'ячеслав Брюховецький.
Слава Україні!
а если бы - на немецком, тогда можно?
?
Что бы дружно скандировать:-"Путин-*****!"