"В правительстве дискуссии продолжаются... они являются острыми и не простыми... я надеюсь, что в ближайшее время, месяц-два, Министерство социальной политики уже вынесет на общественное обсуждение согласованный вариант", - сказал Розенко.
Он подчеркнул, что не является сторонником идеи возможности покупки недостающего трудового стажа для выхода на пенсию.
16 января Минсоцполитики разместило на своем сайте пресс-релиз "Андрей Рева: Пенсионная реформа произведет революцию в сознании украинцев" об обсуждаемой пенсионной реформе, но позже сняло его.
После чего министерство предоставило информацию о том, что проект реформы разрабатывается, но еще не готов. Согласно снятому пресс-релизу, Минсоцполитики рассматривает возможность установления необходимого страхового стажа 15 лет для выхода на пенсию.
Также отмечалось, что будет предоставлена возможность купить данные 15 лет страхового стажа. Прогнозировалось, что возможно будет законодательно прописано, что тот, кто претендует на пенсию, не может одновременно продолжать работать.
Кроме того, согласно релизу, планируется предусмотреть отмену всех надбавок.
Рева, Розенко, Гройсман і Яценюк з Турчиновим - п'ятірка найперших кандидати, якщо не палю чи гілляку, то на довічне позбавлення волі щонайменше: "Стаття 442. Геноцид 1. Геноцид, тобто діяння, умисно вчинене з метою повного або часткового знищення будь-якої національної, етнічної, расової чи релігійної групи шляхом позбавлення життя членів такої групи чи заподіяння їм тяжких тілесних ушкоджень, створення для групи життєвих умов, розрахованих на повне чи часткове її фізичне знищення, скорочення дітонародження чи запобігання йому в такій групі або шляхом насильницької передачі дітей з однієї групи в іншу, - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі. 2. Публічні заклики до геноциду, а також виготовлення матеріалів із закликами до геноциду з метою їх розповсюдження або розповсюдження таких матеріалів - караються арештом на строк до шести місяців або позбавленням волі на строк до п'яти років."
Предлагаю ознакомиться с моим ответом Премьер-министру Украины Гройсману, в чате фейсбука, на распространяемую им информацию, что он Ангел, а до него "службу правили" черти: "24.12.16 11:26" "23.12.16 12:03 "Это как нужно было доруководить до ручки, чтобы построить такую трагическую пенсионную систему!", - Гройсман" - Отвечаю: Это же Яценюк с Турчиновым, Гройсманом и Розенко своими антиконституционными поправками прекратили осовременивание и индексацию пенсий!!! Цитирую: ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" {Із змінами, внесеними згідно із Законами № 1166-VII від 27.03.2014, ВВР, 2014, № 20-21, ст.745 № 1170-VII від 27.03.2014, ВВР, 2014, № 22, ст.816 № 1258-VII від 13.05.2014, ВВР, 2014, № 28, ст.936 № 76-VIII від 28.12.2014, ВВР, 2015, № 6, ст.40 № 213-VIII від 02.03.2015, ВВР, 2015, № 22, ст.145 № 614-VIII від 15.07.2015, ВВР, 2015, № 36, ст.361 № 804-VIII від 24.11.2015, ВВР, 2016, № 1, ст.3 № 901-VIII від 23.12.2015, ВВР, 2016, № 4, ст.44 № 911-VIII від 24.12.2015, ВВР, 2016, № 5, ст.50 № 1010-VIII від 18.02.2016, ВВР, 2016, № 13, ст.144 № 1043-VIII від 29.03.2016, ВВР, 2016, № 17, ст.188 № 1109-VIII від 19.04.2016, ВВР, 2016, № 21, ст.411 № 1110-VIII від 19.04.2016, ВВР, 2016, № 21, ст.412 № 1492-VIII від 07.09.2016, ВВР, 2016, № 43, ст.736 - положення щодо застосування пробаційних програм набирають чинності з 1 січня 2018 року № 1692-VIII від 19.10.2016, ВВР, 2016, № 48, ст.813} А вот конкретный удар по осовремениванию пенсий: {Дію частини другої статті 42 зупинено до стабілізації економічної ситуації в країні згідно із Законом № 1166-VII від 27.03.2014} ЗАКОН УКРАЇНИ "Про індексацію грошових доходів населення" {Із змінами, внесеними згідно із Законами № 76-VIII від 28.12.2014, ВВР, 2015, № 6, ст.40 № 911-VIII від 24.12.2015, ВВР, 2016, № 5, ст.50 № 1368-VIII від 17.05.2016, ВВР, 2016, № 26, ст.517} А вот конкретный удар по индексации пенсий: {Частина перша статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 911-VIII від 24.12.2015} {Статтю 5 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 76-VIII від 28.12.2014} ВОТ ТАК!!! ТРИ ПОПРАВОЧКИ ИМЕНИ ТУРЧИНОВА, ГРОЙСМАНА И Ко, И ОСОВРЕМЕНИВАНИЕ, И ИНДЕКСАЦИИ ПЕНСИЙ, НЕТ!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! Конец переписки"
Если в каждой семье нет трёх детей, пенсионная реформа становиться неизбежной и любое промедление только ужесточает реформу. Но и самую жесткую реформу всегда можно провести по-человечески. Если её проводить для людей, а не касты чиновников. Мы с реформой опоздали на десять лет и теперь героически боремся с пустым карманом за минимальную пенсию человеческого достоинства - хоть 40 проц. от зарплаты. Но если будет решение не платить пенсии работающим пенсионерам, то немедленно надо будет выкинуть с работы не только авторов такого решения, но и их преподавателей лишить пенсии. За то, что не научили пользоваться калькулятором. Умели бы пользоваться - поняли, что работающий пенсионер всю свою пенсию, если она не "спец", через систему налогов и социальных взносов зарабатывает себе сам, а не лезет в бюджет государства.
Оце кацапський варіант! Мені не подобається президент, але він- найкращий. Даремно пишеш українською, вишивата вилазить. Те саме й про овоча мені бубніли. Таким одноклітинним кого не запропонуй- все одно нинішній буде ліпший. А по мені, так це- найгірше з того, що можна було обрати. Моя подяка однотуровим.
Вони перші почали. Адміністрація сайту і сама винна. Самим дозволом NNN-Cлободяну завести відверто провокативну тему, в якій ображають всіх хто не належить до їхньої зграї. Без можливості захиститися- бо зразу ж труть. Так що вина в цьому виключно адміністрації сайту.
Якби ви не ходили на ту тему-то там би було до десяти дописувачів. я завжди і в усьому в першу чергу питаю себе-чи правий я? Чи можна було зробити інакше і виграти? Гарні запитання, як на мене.
Користуєшся корисною штукою? Про поради вже відповів, чи ти ще не всі літери перевів через гугл? Пропоную (вибачаюсь за російську, перекладати весь список не маю бажання): Вадим Рабинович, Ольга Богомолец, Пётр Симоненко, Олег Тягнибок, Дмитрий Ярош, Андрей Гриненко, Валерий Коновалюк, Юрий Бойко, Николай Маломуж, Ренат Кузьмин, Василий Куйбида, Александр Клименко, Василий Цушко, Владимир Саранов, Зорян Шкиряк Це весь список кандидатів 2014 року. Декого я б і не допустив до перегонів, про кількох я навіть не маю уявлення, але декілька кандидатів були б кращими, точно. Тепер давай, доказуй, що твій однотуровий- найкращий вибір, бо ти його обрав. І ще раз- при овочі мені таке саме, як ти бекало: кого запропонуєш? Всі такі самі. Відповідь дуже проста: треба щось змінити, потім вже вирішувати. До речі, я не збираюсь однотуровій вишиваті з минстеця нічого доказувати, в тому числі моє знання української мови.
Непотрібно. Користуйся радним русскім язиком. Ярош точно був би кращим. Петро Симоненко- Дякую, не треба. Рабіновіч- дякую, їж сам. Решта- фіг їх знає хто такі.
При невозможности платить пенсии и зарплату в бюджете моментально лишаться многих работающих. При єтой ситуации молодьіе на єти места не пойдут. Поднятие возраста тоже не приведет к наполнению фонда, но все вместе єто приведет к отставке правительства и досрочньім вьіборам всех вевей власти.
Но вот как вьійдет: пенсионерьі работать будут, но не легально? Государство при єтом ничего не получит и лишится многих преподавателей и врачей. Бешено аплодирую власти самоубийц.
При повьішении пенсионного возраста и таких нищих пенсий получите нелегальную работу молодежи и пенсионеров. При єтом уедут все, кто может двигаться. Результат - Пенсионньій фонд ничего не получит. Но будет и хорошее, ведь депутам снизят пенсии и многие депутвтьі тоже не доживут до пенсии. Кого из депутатов убьют, кто сбежит из Украиньі, а остальньіе сами удавятся.
Когда предприниматели были легально оформлены и легально платили , хоть маленькие, но в бюджет, они себя чуствовпли уверенно. Их нельзя было наклонить. А если нелегальная работа- то это боязнь проверок, то есть власти . Кому это выгодно? Это как с гречкой- бедных можно купить.
Нелегально вьігодней работать, ведь тогда єто станет массово и просто будут платить крьіше. Проверка просто не подойдет, если жить хочет. Бюджет недосчитается и того, что сейчас есть. Видел я такое раньше, а сейчас народ стал злее.
Это 90е. Кому то из верхов понятие крыша привычнее. Так долго выгребали Украину в официальную регистрацию, счета в приватбанке( к примеру), легальные отчеты. Люди уже могли показывать официальные доходы в банках и при тур поездках. И теперь одним махом все это вернули в 90е. За это кто то должен отвечать. Можно догадаться кто именно.
Если сделают, то будет жестче 90-х. Тогда надеялись, не все уехали...А теперь там связи, привыкли к долларам, научились давать взятки, оружия полно, менты и СБУшники обижены...Кашу заварят крутую и сами в ней утонут.
"...дискуссии продолжаются... они являются острыми ..." Источник: https://censor.net/n424758
======================================================================== улыбнуло... как в том старом анекдоте: Пришел мужик (М) в кавказский ресторан. Подходит официант (О): Что будете заказывать? М: Принесите мне что-нибудь острое, холодное, национальное. О: Кинжал в жопу будешь?
Чего-то я очкую... Обычно, после таких заявлений министров, надо ждать лютого пздца. Пенсионного возраста в 150 лет, отрицательной пенсии или вытравливания пенсов дустом.
Да, давно... Я тогда был первый раз женат. После сеанса (ходили с женой) посмотрел я на свого первенца "Есть меня кому на гору тащить..." Ну, это от сильного впечатления от про не нашу жизнь. Жене благоразумно это не сказал.
Будь-яка реформа повинна починатися з поставлення мети,визначення методів та засобів реалізації та розуміння результатів. Реформи в Україні проводять для: -отримання чергового траншу МВФ -маскування та консервацію створеної системи
-імітацію роботи -намагання створити нові джерела власних прибутків. Пенсійна реформа повинна одночасно проводитися з кардинальними змінами в економіці,податковими змінами,деолігархізацією промисловості та відмови від будь-якого зовнішнього впливу. Люди повинні зрозуміти,що пенсія - це їх майбутнє,мати вибір ,прозору систему контролю поступаючих коштів та їх розподілу,та мати гарантії,що ніхто ніколи не вкраде їх гроші та не погіршить установлені правила пенсійної системи. А що виходить: для отримання чергового кредиту МВФ влада заходилася погіршувати умови для власного народу.Це не форми - це чергове "дурилово".
"...будет представлен на общественное обсуждение..." Я помню при коммунистах была такая песенка: "Вчера у нас от имени народа опять подорожала колбаса..."
ОБговоримо.......Спочатку попросив би дані про пенсіонерів які отримують більш 100тисяч грн, і так до самої мінімальної........А наша ВРада приняла б закон який відміняє захмарні пенсії для тих хто допомагав грабувати Україну і отримав пенсії райські.... Вони і без пенсій накрались. Тяжкий час для країни, т о хай ті бариги діячі живуть на 3 5 тісяч в місяць і не буде дірки в Пенсійному фонді. Чому дірки латають за рахунок бідних, які працювали тяжко за копійки?
А що купити- це вже було в 90_і...Банки ті гавкнулися....
"Стаття 442. Геноцид
1. Геноцид, тобто діяння, умисно вчинене з метою повного або часткового знищення будь-якої національної, етнічної, расової чи релігійної групи шляхом позбавлення життя членів такої групи чи заподіяння їм тяжких тілесних ушкоджень, створення для групи життєвих умов, розрахованих на повне чи часткове її фізичне знищення, скорочення дітонародження чи запобігання йому в такій групі або шляхом насильницької передачі дітей з однієї групи в іншу, -
карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.
2. Публічні заклики до геноциду, а також виготовлення матеріалів із закликами до геноциду з метою їх розповсюдження або розповсюдження таких матеріалів -
караються арештом на строк до шести місяців або позбавленням волі на строк до п'яти років."
"24.12.16 11:26"
"23.12.16 12:03 "Это как нужно было доруководить до ручки, чтобы построить такую трагическую пенсионную систему!", - Гройсман"
- Отвечаю:
Это же Яценюк с Турчиновым, Гройсманом и Розенко своими антиконституционными поправками прекратили осовременивание и индексацию пенсий!!!
Цитирую:
ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" {Із змінами, внесеними згідно із Законами
№ 1166-VII від 27.03.2014, ВВР, 2014, № 20-21, ст.745
№ 1170-VII від 27.03.2014, ВВР, 2014, № 22, ст.816
№ 1258-VII від 13.05.2014, ВВР, 2014, № 28, ст.936
№ 76-VIII від 28.12.2014, ВВР, 2015, № 6, ст.40
№ 213-VIII від 02.03.2015, ВВР, 2015, № 22, ст.145
№ 614-VIII від 15.07.2015, ВВР, 2015, № 36, ст.361
№ 804-VIII від 24.11.2015, ВВР, 2016, № 1, ст.3
№ 901-VIII від 23.12.2015, ВВР, 2016, № 4, ст.44
№ 911-VIII від 24.12.2015, ВВР, 2016, № 5, ст.50
№ 1010-VIII від 18.02.2016, ВВР, 2016, № 13, ст.144
№ 1043-VIII від 29.03.2016, ВВР, 2016, № 17, ст.188
№ 1109-VIII від 19.04.2016, ВВР, 2016, № 21, ст.411
№ 1110-VIII від 19.04.2016, ВВР, 2016, № 21, ст.412
№ 1492-VIII від 07.09.2016, ВВР, 2016, № 43, ст.736 - положення щодо застосування пробаційних програм набирають чинності з 1 січня 2018 року
№ 1692-VIII від 19.10.2016, ВВР, 2016, № 48, ст.813}
А вот конкретный удар по осовремениванию пенсий:
{Дію частини другої статті 42 зупинено до стабілізації економічної ситуації в країні згідно із Законом № 1166-VII від 27.03.2014}
ЗАКОН УКРАЇНИ "Про індексацію грошових доходів населення" {Із змінами, внесеними згідно із Законами
№ 76-VIII від 28.12.2014, ВВР, 2015, № 6, ст.40
№ 911-VIII від 24.12.2015, ВВР, 2016, № 5, ст.50
№ 1368-VIII від 17.05.2016, ВВР, 2016, № 26, ст.517}
А вот конкретный удар по индексации пенсий:
{Частина перша статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 911-VIII від 24.12.2015}
{Статтю 5 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 76-VIII від 28.12.2014}
ВОТ ТАК!!! ТРИ ПОПРАВОЧКИ ИМЕНИ ТУРЧИНОВА, ГРОЙСМАНА И Ко, И ОСОВРЕМЕНИВАНИЕ, И ИНДЕКСАЦИИ ПЕНСИЙ, НЕТ!!!
СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!
Конец переписки"
Но если будет решение не платить пенсии работающим пенсионерам, то немедленно надо будет выкинуть с работы не только авторов такого решения, но и их преподавателей лишить пенсии. За то, что не научили пользоваться калькулятором. Умели бы пользоваться - поняли, что работающий пенсионер всю свою пенсию, если она не "спец", через систему налогов и социальных взносов зарабатывает себе сам, а не лезет в бюджет государства.
Так що вина в цьому виключно адміністрації сайту.
я завжди і в усьому в першу чергу питаю себе-чи правий я? Чи можна було зробити інакше і виграти? Гарні запитання, як на мене.
Пропоную (вибачаюсь за російську, перекладати весь список не маю бажання):
Вадим Рабинович,
Ольга Богомолец,
Пётр Симоненко,
Олег Тягнибок,
Дмитрий Ярош,
Андрей Гриненко,
Валерий Коновалюк,
Юрий Бойко,
Николай Маломуж,
Ренат Кузьмин,
Василий Куйбида,
Александр Клименко,
Василий Цушко,
Владимир Саранов,
Зорян Шкиряк
Це весь список кандидатів 2014 року. Декого я б і не допустив до перегонів, про кількох я навіть не маю уявлення, але декілька кандидатів були б кращими, точно. Тепер давай, доказуй, що твій однотуровий- найкращий вибір, бо ти його обрав.
І ще раз- при овочі мені таке саме, як ти бекало: кого запропонуєш? Всі такі самі. Відповідь дуже проста: треба щось змінити, потім вже вирішувати.
До речі, я не збираюсь однотуровій вишиваті з минстеця нічого доказувати, в тому числі моє знання української мови.
Ярош точно був би кращим.
Петро Симоненко- Дякую, не треба. Рабіновіч- дякую, їж сам. Решта- фіг їх знає хто такі.
Так долго выгребали Украину в официальную регистрацию, счета в приватбанке( к примеру), легальные отчеты. Люди уже могли показывать официальные доходы в банках и при тур поездках.
И теперь одним махом все это вернули в 90е. За это кто то должен отвечать. Можно догадаться кто именно.
========================================================================
улыбнуло...
как в том старом анекдоте:
Пришел мужик (М) в кавказский ресторан. Подходит официант (О): Что будете заказывать?
М: Принесите мне что-нибудь острое, холодное, национальное.
О: Кинжал в жопу будешь?
Что ни делает дурак,
Все он делает не так.
Начинает не сначала,
А кончает как попало.
Реформи в Україні проводять для:
-отримання чергового траншу МВФ
-маскування та консервацію створеної системи
-імітацію роботи
-намагання створити нові джерела власних прибутків.
Пенсійна реформа повинна одночасно проводитися з кардинальними змінами в економіці,податковими змінами,деолігархізацією промисловості та відмови від будь-якого зовнішнього впливу.
Люди повинні зрозуміти,що пенсія - це їх майбутнє,мати вибір ,прозору систему контролю поступаючих коштів та їх розподілу,та мати гарантії,що ніхто ніколи не вкраде їх гроші та не погіршить установлені правила пенсійної системи.
А що виходить: для отримання чергового кредиту МВФ влада заходилася погіршувати умови для власного народу.Це не форми - це чергове "дурилово".
1..Достроить проект "СТЕНА" из кирпича.
2..Выставить под ним правительство.
3,Расстрелять.
Я помню при коммунистах была такая песенка: "Вчера у нас от имени народа опять подорожала колбаса..."